Keresés

73 találat az Indexről, és a környékéről.

2015. december 14., 19:41

Fájó kézivereség a vb-n: 1% esély van az olimpiára Fájó kézivereség a vb-n: 1% esély van az olimpiára

Tomori Zsuzsát szörnyű sérülése után a hajrára a vezérré váló Görbicz is kidőlt, innen pedig nem volt esély a győzelemre. Sem ötlet, sem erő nem volt az utolsó percekre, ártalmatlanok voltak a lövéseink.

2014. december 19., 12:13

Itt van Görbicz utóda? Egy 18 éves zseni Győrből Itt van Görbicz utóda? Egy 18 éves zseni Győrből

Tóth Gabi-Szucsánszki 7-0. A három középdöntős Eb-meccsen vezér lett az irányító, akit 13 évesen igazolt le az ETO, és aki Győrben akár már tavasszal kiteljesedhet. A dán kapitány a sportág egyik legnagyobb tehetségének tartja.
Nem rohanással, újítással romboltak porig

2014.12.15. 22:29 Módosítva: 2015-05-02 02:51:04
Elképesztő taktikát választott a dán kézikapitány, levitték a kapust 45 percig, nem volt ötletünk, mit kellene tenni. Megoldhatatlan feladat volt ez a ránk szabott taktika. Még így is 6 közé juthatunk.

2014. december 13., 22:23

Végre egy higgadt és győztes végjáték Végre egy higgadt és győztes végjáték

Húsz lőtt góllal is sikerült legyőzni a románokat a női kézilabda Eb-n, így megmaradt az esély a legjobb hat közé jutásra. A 18 éves Tóth góljai nagyon kellettek a sikerhez.
Ezt a meccset hogy lehetett elveszíteni?

2014.12.11. 22:44 Módosítva: 2015-05-02 02:53:45
A spanyolok az utolsó 4 percben kettőt lőttek, mi kapura sem, ez okozta a rendkívül fájó vereséget. Óriási esélyt hagyott veszni a női kézilabda-válogatott. A románok jönnek szombaton.
Szép feladat meccsenként 10 gólt pótolni

2014.12.06. 12:05 Módosítva: 2015-05-02 03:01:13
Görbicz és Zácsik ennyit jelentett. Egy átalakuló női kéziválogatottnak kell tartania a lépést a hazai Eb-n. A lehiggadt Tomori vezetésével kellene kiszolgálni a szurkolókat. És még a skandinávok is az águnkra kerültek.