Keresés

50 találat az Indexről, és a környékéről.

Dzsudzsák hátborzongató beszédet tartott a meccs előtt

2015.11.16. 07:25 Módosítva: 2015-11-17 00:50:02
Kétszer már lelöktek a repülőről, harmadszor nem hagyhattuk, így értékelt Gera. Guzmicsról vicceket gyártottak, most alapember. Király szerint helyén vannak a mozaikok. Így örült szavakban a csapat.

2015. november 15., 19:35
  • Percről percre

Magyarország–Norvégia Magyarország–Norvégia

Oda-vissza vertük Norvégiát a pótselejtezőn, évtizedek óta nem látott játékkal. Kint Kleinheisler, itthon Priskin hatalmas gólja, meg egy norvég öngól döntött. 44 év után lesz újra Eb-n a magyar csapat!

2015. november 12., 20:25

Norvégia–Magyarország Norvégia–Magyarország

Az először válogatott Kleinheisler László hatalmas góljával vertük Norvégiát Oslóban. A norvégok sokat nyomtak, de a védelem kitartott. A budapesti visszavágó viszont pokolian kemény lesz. 90 percre a 2016-os Európa-bajnokság!

2015. november 12., 17:49

Erő, bátorság, megszállottság, fegyelem Erő, bátorság, megszállottság, fegyelem

Ezeket kellene viszontlátni a norvégok elleni Eb-pótselejtezőn. Ezeket az erényeket nem szoktuk egyszerre érezni, pedig mind nélkülözhetetlen. Harminc év kudarcélményeit zárhatná le a futballválogatott.
Nem véletlenül mosolyogtak rajtunk a norvégok

2015.11.11. 20:30 Módosítva: 2015-11-12 17:21:56
Az InStat adatai szerint az átlagos labdatartásunk csak 13 másodperc, és támadásvezetésben Európa legrosszabbjai közt vagyunk. Igaz, a futball kevés elemében vannak a magyar válogatott előtt az Eb-pótselejtezős ellenfelek. És miben vagyunk jobbak?
Pár nap, és kiderül, pocsékba megy-e Dárdai munkája

2015.11.10. 19:01 Módosítva: 2015-11-11 17:43:59
Fiatalabb és fizikailag erősebb, de nem verhetetlena norvég futballválogatott. Átlag feletti játék, pontos távoli lövések, jó pontrúgások kellenek ellenük az Európa-bajnoki pótselejtezőn. A szervezettség alaptétel, de még így is nagyon kemény lesz.

2015. november 9., 18:19

Ez lesz az életük meccse Ez lesz az életük meccse

A magyar futballválogatott játékosai elszántan várják a norvégok elleni Eb-pótselejtezőt.

2015. október 18., 11:39

Norvégiát kapta a pótselejtezőre Magyarország Norvégiát kapta a pótselejtezőre Magyarország

Az Olaszország és a horvátok mögött voltak harmadikok. Ennél rosszabb talán nem is jöhetett volna. Legutóbb 1-8 volt a két tétmeccsen, de Egervári csapatát is legyőzték barátságos meccsen 2-0-ra. November 12-én kint kezdünk, vasárnap lesz a visszavágó.