Keresés

10 találat az Indexről, és 3 a környékéről.

2015. február 13., 14:18

Mi lesz az Alabamával? És az Oregonnal? És miért jósoltunk ilyeneket?

Emésztettük egy kicsit a pontosan egy hónapja véget ért egyetemi szezont, megvártuk, melyik csapat toborozza össze a legnagyobb tehetségeket, és magunkra húztuk a vizes lepedőt, hogy miket is jósoltunk az idény előtt, mi lett ebből, és mi várható a következő évre.  SEC Bár óvatosan álltunk ahhoz a szezon előtti feltételezéshez, hogy nem lesz SEC-csapat a döntőben, végül mégis így lett, az Alabama Crimson Tide bejutott a playoffba, ahol aztán az ellenállhatatlan Ohio State elintézte. A Bamánál lesznek távozók az offense-ben, de láttunk már ilyet, a legnagyobb gond a secondaryvel volt az idényben, erre kell kitalálni valamit, mert Landon Collins is elmegy, érkezett viszont az óriási tapasztalattal rendelkező Mel Tucker edzőnek az NFL-ből.

2015. január 13., 10:43

A legvalószínűtlenebb bajnokcsapat az Ohio State

Az Ohio State Buckeyes a legjobb indok, hogy mennyire jó ötlet volt bevezetni a rájátszást az egyetemi amerikaifutball-bajnokságban: a tavalyi rendszerben a Urban Meyer bajnokcsapata nem is játszhatott volna döntőt (ott még az első két kiemelt automatikusan ment a döntőbe), az idén debütált playoffban viszont előbb az Alabamát majd a a döntőben az Oregont gyűrték le 42-20-ra.

2014. december 7., 12:30

Most légy okos, Playoff Committee

Három csapat helye abszolúte vitathatatlan a playoffban, hiszen az Alabama, az Oregon és a Florida State is megnyerte saját főcsoportját, utóbbi ezzel továbbra is veretlen maradt, és hiába csúsztatták vissza a múlt héten a negyedik helyre, alighanem ez nem marad így ma estére. Az Alabama (42-13) és az Oregon (51-13) nagyon meggyőző volt, a Florida State-nek már megint küzdenie kellett (37-35), de most legalább egy valóban minőségi ellenfél ellen. Eddig tiszta sor az egész, a gond az utolsó, negyedik helynél kezdődik.

2014. december 1., 10:57

Csak egyvalaki menthet meg a ráklábtolvajtól és társaitól

Jó, hogy újra látunk Nincs nagy matek az első három helyezett között az egyetemi bajnokságban, nyertek a hétvégén, és ha nyernek a saját főcsoportdöntőjükben is, akkor maradnak is a Playoffban. Az Alabama a valaha volt legtöbb pontot hozó Iron Bowlban 55-44-re verte az Auburnt, tuti, hogy marad az első helyen. Az Oregon szétverte a Civil Warban az Oregon State-et, de a 47-19 sem lesz elég ahhoz, hogy megelőzzék a Crimson Tide-ot. A Forida State megint szenvedett, de megint nyert, bár egyre kevésbé meggyőzőek ezek a winek.