rssMegint szavaznak a legfőbb bíróról

 
Percről percre

 Gúr: Így van rendjén

Gúr Nándor napirend előtt arról beszél, hogy válság borzolja a világot, de azért vannak magyar eredmények, például sikerült megtartani 60 ezer embert a munkaerőpiacon. És az MSZP szerint a kormány most mozgósított 20 milliárd forinot a kis- és középvállalkozásoknak, hogy további állásokat lehessen megtartani. A kabinet ezt a summát egyébként arra adja, hogy négy napig dolgozzon az alkalmazott, egy napot pedig tanuljon, jövendő esélyeit javítva. Szóval ez így van rendjén, ez a kormány dolga, összegez a szocialista politikus.

Fotók: Barakonyi Szabolcs

« Vissza a többi bejegyzéshez

Shopline

C-Travel ajánlatok

  • Balatoni nyárindító ajánlat
    Balatoni nyárindító ajánlat Kezdje a nyaralását Siófokon, a Balaton régió egyik legkedveltebb wellness szállodájában. 4 éj esetén már 15.810 Ft/fő/éj félpanziós ártól!
  • Bulgária Tekintse meg ajánlatainkat és válassza a Napospartot! 12.100 Ft / fő / 7 éjtől.
  • Belföldi wellness hétvége Néhány nap kikapcsolódás, és teljes ellazulás. Masszázs, szauna... Wellness csomagok 4.600 Ft / fő / éjtől

Hirdetés