rssA Fidesz büntetné Sólyom sértegetését

 
Percről percre

 Salamon sokáig sajnálkozott Sólyom sértegetésén

Salamon László szerint az október 23-i ünnepséggel kapcsolatban egy szocialista képviselő minősíthetetlen hangnemben sértegette a köztársasági elnököt. Ez szerinte törvényekbe ütközik. Nem árulta el, hogy ki és mivel sértegette Sólyom Lászlót, de valószínűleg Sanyi Tibor MSZP-s képviselőre gondolt, aki gyalázatos alaknak nevezte a köztársasági elnököt.

Salamon sajnálkozott, hogy külön törvény nem bünteti a köztársasági elnököt sértegetőket.

 

03

« Vissza a többi bejegyzéshez

Shopline

C-Travel ajánlatok

  • Balatoni nyárindító ajánlat
    Balatoni nyárindító ajánlat Kezdje a nyaralását Siófokon, a Balaton régió egyik legkedveltebb wellness szállodájában. 4 éj esetén már 15.810 Ft/fő/éj félpanziós ártól!
  • Utasbiztosítás online Utazása előtt ne feledkezzen meg biztosításáról - online ügyintézés, sorban állás nélkül!
  • Repülőjegy Párizsba Városnézés, programok sokasága. Töltsön el egy kellemes hétvégét Párizsban! Budapest - Párizs repülőjegy 43.080 Ft / főtől

Hirdetés