Jövő héten lesz csak jó idő

2010. március 8., hétfő 09:25

A legfrissebb jelentések szerint jövő hét kedd előtt nem számíthatunk jobb időre. Lesz hó, köd és nagyon hideg.

A hét közepén, szerdán és csütörtökön várható havazás, és valószínűleg csütörtökön lesz a leghidegebb nap is, napközben se várható 0 foknál magasabb hőmérséklet.

Hétfőn délelőtt több órás napsütésre számíthatunk, délutántól azonban országszerte megnövekszik a felhőzet. Nyugaton és északnyugaton szórványosan, másutt helyenként várható hózápor kialakulása. A legmagasabb nappali hőmérséklet 1 és 5 °C között alakul.

Kedd reggel erősen felhős, borult időre ébredhetünk, napközben északkeleten többször felszakadozik a felhőzet és ott egy-két órás napsütésben is bízhatunk. Napközben is sok lesz a felhő felettünk délnyugaton, nyugaton, itt hószállingózásra, délkeleten egy-egy hózáporra számíthatunk. Az északkeleti szelet időnként erős széllökések kísérhetik. A hőmérséklet 1 és 6 fok között lesz.

Szerdán optimizmusra adhatna okot, hogy délelőtt sok lesz a napsütés, de a délutáni órákban havazás, erős keleti szél várható. Csütörtök lesz a mélypont: borult, hideg idő, országszerte havazás várható. Pénteken, szombaton erősen felhős ég, gyenge havazás, hűvös idő várható. Vasárnap már javulhat egy kicsit az idő, több órás napsütés várható. Jövő hét kedden már 7, szerdán már 10 fok várható.

Shopline

C-Travel ajánlatok

Hirdetés

Kölcsönre Van Szükséged?
Forint alapú hitelek, rejtett költségek nélkül. Kérj azonnali hitelbírálatot online!
Nyerj őssejttárolást!
Játssz a Krio kvízjátékán a 2o éves őssejttárolásért. Krio – az őssejt életet menthet!