rssKósa Lajos szerint Szilvásy hazudik

 
Percről percre

Fontosabb részletek
  • Dávid Ibolya az amerikai lapból idézett, ami valójában brit. De Navracsics szerint is amerikai, végül Orbán megfejtette a helyes megoldást.
  • Gyurcsány ott volt az ülésteremben, de nem szólalt fel.
  • A fideszesek Szilvásy Györggyel vitatkoztak az önkormányzatok védelméről.
  • Érdemi törvényhozási munka továbbra sincs a parlamentben.

 Kapjanak már több pénzt a pályakezdő pedagógusok

A magyar közoktatással, mint a társadalmi kohézió eszközével nyitott napirend előtt a Tisztelt Ház. A szocialista Tatai-Tóth András értekezett arról, hogy jól meg kell emelni a pályakezdő pedagógusok bérét. Hogy miképp, azt még az MSZP sem tudja, de Tatai-Tóth András mindenkit felszólított, hogy gondolkozzon az ügyön.

« Vissza a többi bejegyzéshez

Shopline

C-Travel ajánlatok

  • Autóbérlés online
    Autóbérlés online Most Ön is az elsők között lehet! Foglalja le már most bérautóját a Labdarúgó EB és Olimpiai Játékok idejére!
  • Bulgária Tekintse meg ajánlatainkat és válassza a Napospartot! 12.100 Ft / fő / 7 éjtől.
  • Belföldi wellness hétvége Néhány nap kikapcsolódás, és teljes ellazulás. Masszázs, szauna... Wellness csomagok 4.600 Ft / fő / éjtől

Hirdetés