rssA Fidesz menti meg a kormányt

 
Percről percre

 Mikola: Kérjenek bocsánatot!

Az MSZP visszavonja azt több-biztosítós törvényt, amelyet februárban botrányos körülmények között egyenként felállva megszavaztak, mondta Mikola István.

A fideszes politikus szerint akkor még azt mondták, csak így lesz valódi biztosítás. Szembesítette Gyurcsány Ferencet, Kökény Mihályt és Lendvai Ildikót akkori, magántőke melletti kijelentéseikkel. Most meg úgy tesznek, mintha mi sem történt volna, sőt politikai tőkét akarnak kovácsolni belőle.

Mikola szerint bocsánatot kellene kérnie a kormánynak az emberektől. Aki a társadalombiztosítást szétveri, a társadalmi közösséget, a nemzetet veri szét, mondta.

« Vissza a többi bejegyzéshez

Shopline

C-Travel ajánlatok

  • Autóbérlés online
    Autóbérlés online Most Ön is az elsők között lehet! Foglalja le már most bérautóját a Labdarúgó EB és Olimpiai Játékok idejére!
  • Bulgária Tekintse meg ajánlatainkat és válassza a Napospartot! 12.100 Ft / fő / 7 éjtől.
  • Belföldi wellness hétvége Néhány nap kikapcsolódás, és teljes ellazulás. Masszázs, szauna... Wellness csomagok 4.600 Ft / fő / éjtől

Hirdetés