rssEgyetértenek a pártok: kezelni kell a magyar-szlovák viszályt

 
Percről percre

 Védjük meg az erdőt!

A miniszterelnök helyett Gráf József agrárminiszer válaszolt Karsai felvetésére. A miniszter összefogást kezdeményez az ügyben, szerinte az illegális fakitermelés már a rendszerváltás óta súlyos probléma, ennek kezelését nem tudja egyetlen tárca ellátni. Kormányzati fellépésre van szükség a miniszter szerint, aki meglebegtetett egy előterjesztést is, mely az erdőtörvény módosításáról szól. Tevékenyen, megfelelő erővel kell részt venni az elhárításban. A rendőrség és a polgárőrség bevonását is szükségesnek látja Gráf.

« Vissza a többi bejegyzéshez

Shopline

C-Travel ajánlatok

  • Autóbérlés online
    Autóbérlés online Most Ön is az elsők között lehet! Foglalja le már most bérautóját a Labdarúgó EB és Olimpiai Játékok idejére!
  • Bulgária Tekintse meg ajánlatainkat és válassza a Napospartot! 12.100 Ft / fő / 7 éjtől.
  • Belföldi wellness hétvége Néhány nap kikapcsolódás, és teljes ellazulás. Masszázs, szauna... Wellness csomagok 4.600 Ft / fő / éjtől

Hirdetés