A homoszexualitás földrengést okoz

2008. február 20., szerda 23:19

Legalábbis egy ortodox zsidó képviselő ezt állította a Talmudra hivatkozva a Knesszetben szerdán. Izraelben 1998 óta nem bűn melegnek lenni.

Egy ultraortodox izraeli képviselő szerdán azt állította, a homoszexualitás földrengéseket okoz, és egy esetleges katasztrófa elkerülésének egyik módja az lenne, ha kevesebb szodómiát bátorító törvényt hoznak, közölte az AFP francia hírügynökség.

A képviselő egy parlamenti bizottság előtt mondta mindezt. A bizottság azzal foglalkozott, hogy mennyire van felkészülve Izrael egy földrengésre.

A képviselő javaslata szerint a Knesszetnek meg kell vizsgálnia, hogyan akadályozhatják meg a szodómiát, így védve meg Izraelt a földrengésektől.

Slomó Benizri a Talmudra hivatkozva állította, hogy a földrengések és a homoszexualitás összefüggenek, így az utóbbi visszafogásával meg lehetne akadályozni az Izraelt veszélyeztető földmozgásokat.

A képviselő szerint kevesebb olyan törvényt kellene hozni, ami " támogatja a szodómiát és egyéb perverziókat, mint például a leszbikus pároknak engedélyezett örökbefogadást".

A parlament 1988-as törvénye óta nem bűn a homoszexualitás Izraelben, és azóta több, a melegek jogait biztosító jogszabály született.

Shopline

C-Travel ajánlatok

Hirdetés

Kölcsönre Van Szükséged?
Forint alapú hitelek, rejtett költségek nélkül. Kérj azonnali hitelbírálatot online!
Nyaraljon Tunéziában!
Akciós tengerparti utazások - Tunézia 36.900 Ft / fő / 7 éjtől