Büszke magára az amstetteni rém
Először nyilatkozott Joseph Fritzl, aki 24 évig egy pincében tartotta lányát és a tőle született három gyerekét. Ügyvédjén keresztül azt üzente, hogy nem ölte meg őket, bár megtehette volna.
- Pórázon tartotta lányát az osztrák rém
- Fiatalon is erőszakolt az osztrák rém?
- Álszent köldöknézés az amstetteni horror után
- Börtönben az amstetteni vérfertőző
Az "amstetteni rém" néven elhíresült Joseph Fritzl először nyilatkozott. Ügyvédjén keresztül büszkén üzente az Österreich című lapnak, hogy ő nem egy szörnyeteg. "Mindannyiukkal végezhettem volna, sosem derült volna ki" - utalt lányára és a tőle született hat gyermekére. Büszke rá, hogy megmentette legidősebb, vértfertőző kapcsolatból született lánya életét. Emlékeztetett arra, hogy ő maga küldte kórházba, pedig meg is ölhette volna.
Fritzl 24 éven keresztül háza pincéjében tartotta fogságban a lányát, akit rendszeresen megerőszakolt. Hat gyerek született a vérfertőző kapcsolatból, közülük hármat feleségével együtt nevelt hármat pedig titokban a pincében tartott. Utóbbiak csak most látták meg a napvilágot.
|