Keresés

Részletes keresés

Tibor Arato Creative Commons License 2000.08.02 0 0 91
Y3K; Mit szolsz a "Mountain Duw" meg a "7UP" nevu italokhoz. Azok is nagyon jo udito italok, ha meguntad az edesebbeket.
Előzmény: Y3K (90)
Y3K Creative Commons License 2000.07.24 0 0 90
Ha eppen kotyvalekot kell innom akkor:

Dr Pepper rules.

Előzmény: Tibor Arato (77)
Tibor Arato Creative Commons License 2000.07.24 0 0 89
Minden italt meglehet unni ha az ember sokat iszik belole; De hat van boven mas fajta ital is es lehet valtoztatni. Az americaiak szerint a Coca-Cola feloldja a sziradekot a gyomorban es elosegiti az emesztest; Na meg lehet rozsdat is pucolni vele.
A Cola Dionak kulonleges jo ize van.
Van egy keves Coca Cola reszvenyem, hat igyatok az egeszsegemre.
Előzmény: Fornetti (87)
Kataca Creative Commons License 2000.07.23 0 0 88
Én ásványvíz- meg gyümölcslépárti vagyok, de néha azért le-lecsusszan egy kóla az íze miatt.

Előzmény: Fornetti (87)
Fornetti Creative Commons License 2000.07.23 0 0 87

Nem hiszem, hogy gyerkőckorában, amikor még újdonság volt a NAGY KOCA KÓLA, akkor már eleve bárki is úgy indított volna, hogy 'fúúúúj, de amerikás, barna, cukros, undorítólötty!'...

Igenis szerintem örömmel megittuk, ha hozzájutottunk, sőt, továbbmegyek: az átlag magyar családnak ünnepnapokon 'kötelező' jelleggel ott figyelt a megterített asztalon valamelyik barnakóla.

Az, hogy már rájöttünk sokan, hogy nem igazán oltja a szomjat, meg egészségtelen is, az egy dolog. Már nem isszuk, vagy nem annyit.
De szerintem néha ma is jólesik igenis egy kis kók, mert aki akkor megitta, az ma is az íze miatt issza meg...

Én ásványvíz- meg jóborpárti vagyok, de néha azért le-lecsusszan egy.

No, asszem ennyi :)

Üdv.
Fornetti

precious Creative Commons License 2000.07.23 0 0 86
A Dr Pepper tenyleg a legjobb. Hal' isten, van nalunk automata, igy aztan mindig van jo kis jeghideg Pepper. Imadom az izet.

Barki, aki megtehei, probalja ki.
Az en szomjamat altalaban minden elviszi. A meleg tea is eleg jo nyaron.

Előzmény: Tibor Arato (78)
Tibor Arato Creative Commons License 2000.07.23 0 0 85
Ha az USA-ban elnel olyan hosszu ideig mint EN akkor mart te is hozzaszoktal volna a sok jeggel valo italokhoz. Mindenki igy iszik es senkinek sem fajdul meg a torka tole. Mikor egyszer Anyam eljott meglatogatni benunket, csodalkozot, hogy mi nem betegszunk meg a jeg hodeg italoktol.

Mielot en elhagytam Magyarorszagot, csak az ugy nevezet orosz teat ismertem. Most mart tudom, hogy sok mas is van.
Az orosz teara valo megjegyzest nem sertesnek szantam. Nem tudom miert vetted ugy.

Előzmény: en.tigris (83)
Tibor Arato Creative Commons License 2000.07.23 0 0 84
Itt az USA-ban 3fajta fajta Persi van. Pepsi, Diet Pepsi, Caffein Free Diet pepsi. Az izuk egy es ugyan az. A Diet Pepsi-ben cukor helyet edesito van, ami lehet EQUAL or SWEET'N LOW.
Előzmény: hejho (82)
en.tigris Creative Commons License 2000.06.15 0 0 83
Képzeld ez egy olyan ország ahol a vizet se isszák jéggel. Én például marhára nem szeretem, ha az italomat telepakolják jéggel.
A zöld tea valóban jó. Persze az se jéggel :)))
Az orosz téás célzást meg nem értem, végül is csak egy egyszerű magyar vagyok, vagy miféle.
Előzmény: Tibor Arato (81)
hejho Creative Commons License 2000.06.15 0 0 82
Tavaly ittam egy angolszász országban egy olyan light Pepsi-colát, amelyikre az volt ráírva, hogy az íze, mint az eredetié. (Mármint a cukrosé.) Kíváncsian megvettem, és láss csodát!
Valóban pontosan ugyanolyan íze volt, mint a sima Pepsinek! De light volt! Azt is hozzá kell tennem, hogy ezen a light-pepsi típuson kívül lehetett még kapni az itthon is megszokott pepsi-lightot és pepsi-maxot is.
Ennek a like-the-original light pepsinek a neve és a címkéje is különbözött a másik kettő pepsi-lightétól. Sajnos már nem emlékszem a pontos nevére.
Tibor Arato Creative Commons License 2000.03.19 0 0 81
Mi itt az USA-ban rengeteg jeget hasznalunk
barmilyen italban. Az elso dolog,felig megtolteni
a nagy poharat jeggel es arra onteni az italt.
Mikor Magyar orszagon voltam latogatoban,avendeg-
loben etkeztem es kertem jeget az italomban.
Kepzeljetek el mit kaptam ? Egy jegkockat, nemle-
hetet nagyob mint egy kockacukor. Muszaj volt
nevetnem.
Nalunk automata jegkocka csinalo van a hutoszek-
renyeinkben es meg a vizet sem isszuk jeg nelkul.

En a ZOLD TEAT szeretem, De van mas kulombozo
izu is. Nem csak Orosz tea ahogy Hu.-ban hivjak.

Degeczi Creative Commons License 2000.03.19 0 0 80
Van az Kanadaban is :-/
De nalam nagyon nem jott be.
Előzmény: Tibor Arato (78)
Tibor Arato Creative Commons License 2000.03.19 0 0 79
Megprobaltatok Magyar orszaon mart a jeges teat.
Nagyon jo frissito ital es olcso.
Az a plane benne, hogy hazilag is elkeszitheto.
Tibor Arato Creative Commons License 2000.02.25 0 0 78
Elfelejtettem tudatni veletek, hogy Dr Pepper
csak az USAban van. "Va".
>>>Sky<<<
Tibor Arato Creative Commons License 2000.02.25 0 0 77
Szerintem a Dr Pepper job mint a Coca Cola.
De a frissen facsart jeg hideg Naracs lenek nincs
parja. >>>Sky<<<
harnjehu Creative Commons License 1998.08.21 0 0 76
TamasS (08-10-98 12:11 PM) -hoz csatlakozom, megkedveltem a hideg őszibaracklét. A környzetem viszont nem furcsállja, mert az alkoholos folyadékok közül csak arcszeszt használok - rendeltetése szerint. (:-))
Ami miatt beleszólok:
A hónap elején egy német házaspár volt a vendégünk. Egy hétig mentünk néhányfelé az országban, és mindig igyekeztek őszilevet inni. Azt mondták, Németországban nem lehet olyan finom gyümölcslét kapni, mint az itteni őszinektár. Lehet, hogy ez nem a közvélemény, mert a német italipar nincs nagyon elmaradva a világszínvonaltól, de őszintén gondolták. Csodálkoztak, hogy sehol nem látják ennek a kitűnő terméknek a reklámtábláját. Mindenhol csak kólák, sörök és jégkrémek. Kitáblázva biztosan több fogyna és a külföldiek messze vinnék a hírét.
neduddgi Creative Commons License 1998.08.21 0 0 75
Wagner Ur,
:))))
Magatol nem lehet lehetetlent kerni...
Wágner úr Creative Commons License 1998.08.21 0 0 74
Mostan szervezzük meg a zúggyártásot, a reklámtervezet má' megvan...
neduddgi Creative Commons License 1998.08.21 0 0 73
Wagner Ur,
Ez a kep ez undoritttoooo! nincs olyan, hogy Coke`s dobozokban, de sor van benne??? Tuggya! Olyan inkognitos!
Wágner úr Creative Commons License 1998.08.20 0 0 72
Naná, hogy nem töltődik, mert a pepsis hapsik minden helyt lefoglaltak...
neduddgi Creative Commons License 1998.08.20 0 0 71
Wagner Ur,
Igen! Az! Csak nem toltodik le. Gagyi egy szerverrol johet...
Wágner úr Creative Commons License 1998.08.20 0 0 70
neduddgi! Ez???!!!
neduddgi Creative Commons License 1998.08.20 0 0 69
Topic cimre valaszolva:

Nem tudom, hogy igazi-e, de nalam az A COLA. A Coke. A tobbi silany probalkozas. 21 eve azt iszom, ha dolgozom, vezetek. Ha nem.... akkor na mit???

Guinnesse!

cthulhu Creative Commons License 1998.08.20 0 0 68
bubu!
Kezdetben voltam Én, azaz Cthulhu, utána lett a Necronomicon, az a bizonyos emberbőr kötéses könyv, majd jött H. P. Lovecraft, aki mindezt hagymázasan megírta a "The call of Cthulhu" c. novellájában, és egyéb rémtörténeteiben, megteremtvén ezzel a mítoszomat.
Szerintem a Pepsi is hagymázas. És a kétsebességes sövénnyíró is az.
Apropó, tudja valaki, mi az, hogy hagymázas?
handras Creative Commons License 1998.08.20 0 0 67
Nesztek nektek Objektíven:

1.szeretem a colát.
2.régen mindegyik cukrosat szerettem.
megnősültem, a feleségem csak a Pepsit szerette azt ittuk.
3. nem izlett a coca
4.elkezdtem szörnyen hízni.
5. átálltunk a light-ra (nem izlett)
6. megszoktuk, nem izlik a cukros
7. sőt az idén a Pepsi ízt újjított (vissza az 5. pontra)

Konklúzió: az a jó cóla amit többször ittál és hozzá szoktál!

Valószínüleg mindegyik rossz.

bubu Creative Commons License 1998.08.20 0 0 66
cthulhu,
ki vagy? ugyertem nevileg,
csak kivancsisag, mer ezt a szep nevet en meg csak elektronikus humor formajaban lattam (vote ~, if you are tired of chosing the _lesser_ of two evils)
cthulhu Creative Commons License 1998.08.20 0 0 65
A Pepsi Szigeten egy hétig pepsi cuccokba öltözött lányok pepsi autókban kínálgattak pepsi (és Coca) colát, hogy döntsük el, melyik a jobb. Ezalatt a fejem fölött egy bazi nagy pepsi léghajó röpködött, és közben pepsi poharakat gyüjtögettünk, Coolio vagy Hanson cd-ért cserébe.:-( Szerintetek mi ez, ha nem marketing? Én azért is a Coca Colát találtam jobbnak.
Conclusion1: Aki másnak vermet ás, azt hamarabb utol érik mint a sánta kutyát.
Conclusion2:Az én babám kékszemű, nem kell neki napszemű.
C3:Szigeten igyál Cocát, Siófokon Pepsit, és mindenhol Sört!
Wágner úr Creative Commons License 1998.08.10 0 0 64
Ezen a kérdésen egyébként Lyól el kell gondolkozni, mielőtt írna valamit az ember...
Csülök Creative Commons License 1998.08.10 0 0 63
Gyerekek, ez egy álvita! Tök mindegy, hogy az ember Cocába vagy Pepsibe önti a rumot! A
aSk Creative Commons License 1998.08.10 0 0 62
Szerintem is jobb a Pepsi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!