Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.12.11 0 0 33
Delelő - RTL Klub
boci Creative Commons License 1999.08.26 0 0 32
MTV2: Mesetár (gyerekekkel), Mélyvíz
oldskool Creative Commons License 1999.08.26 0 0 31
TV3: Rémrendes, Grace under fájer.
Spektrum, National Geographic, Eurosport (rally, GT ha éppen van), Cartoon Network, Eurotica.
nori Creative Commons License 1999.08.26 0 0 30
Valaki korábban emlegette Kepest és Poppert. Az előzővel maximáluisan egyetértek, én is nagyon szerettem. Popper tudálékoskodásától viszont feláll a hátamon a szőr. Volt korábban egy remek műsor, amit a Vörösmarty gimis drámatagozatosai csináltak "Gubancok" címmel, ahol a gimisek valóban a saját véleményüket mondták, míg Popper műsorának erősen stréberszaga volt.
nori
izsike Creative Commons License 1999.08.26 0 0 29
A Spektrum sokszor nagyon érdekes illetve mostanában a tv2n érdemes nézni hétfőnként az Észak-és dél című sorozatot. szerintem nagyon extra!
magyar tarka nagy barom Creative Commons License 1999.08.26 0 0 28
A halakat a Duna TV-n.
Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.08.26 0 0 27
HBO, Miért éppen Alaszka, Végtelen határok, közszolgálatin/kereskedelmin a híradásokat
Cartoon Network-ot nézném ha lenne, de majd eljöve a csillagpontos és mindenki boldog vala...
Blasius Creative Commons License 1999.08.26 0 0 26
Dallas óta semmit

Csoki és Pumela mikor fog feltámadni? És a Bobbi?

putyi Creative Commons License 1999.08.26 0 0 25
Nem semmi ez a TOPIC, kicsit régi, de annál régibb, mivel régi, tehát régi.

:))))

A TV-ben a következő műsorok a legtutibbak: Microbi, Frakk, Mekk mester, Legkisebb ugrifüles, Pom Pom, Kukori és Kotkoda....

drl Creative Commons License 1999.08.25 0 0 24
Ha szinte semmit akkor miért fizetsz előfizetési díjat? ;-)
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 1999.08.25 0 0 23
Mi baj a datummal? Regi topic nem ven topic...

Szinte semmit.

Udv: Ugri

drl Creative Commons License 1999.08.24 0 0 22
Whoops! Csak most látom a dátumot :(((
Sz Tamas Creative Commons License 1999.08.24 0 0 21
Hello!
Csak párat felsorolok, bitos hiányos lesz, de azért a (szvsz) jobbak:
Rém rendes család
Xéna - néha (csak hogy rímeljen)
Clrissa
Egyszóval a vidámabb, izgalmasabb filmek. Sorozatoktól általában megkímélem magam.
Nomeg:
HBO, Spektrum, és a zenecsatornák.

De magyar viszonylatban nagyon elől van az összes brazil, meg mexikói filmsorozat. Sajnos...
Szvsz népbutítás, habár talán inkább nem kéne arról nyilatkoznom, amit nem nézek.
Ja, igen, a régebbi stílusu rajzfilmeket is szeretem, + Dexters lab+ Johnny Bravo.
Nagyjából ennyi.
Sz Tamas

KOZO Creative Commons License 1999.08.24 0 0 20
Anya csak 1 van, Rém rendes,Sean C., Herison F. Sandra B,filmek, Néha politika, külföldi reklámok és persze _cartoon_network_forever_!!!
Persze ezt max napi 2-2.5 órában!
drl Creative Commons License 1999.08.24 0 0 19
Jó kis topic, szerintem nem egy reprezentatív minta. Én már a harmadik vagyok akinek a lakásában nincs TV. Ez a 3-18 arány irreális.

OFF
Kedves devnull miért hagytad ott az Az asztrológia kisérletet? Többen is hiányoltak.
Tényleg nincs tévéd?
OFF off.

drl.

gumicsiz man Creative Commons License 1999.08.23 0 0 18
Csakhogy prezentáljam azokat is aki nem néznek TV-t.
Nekem nincs TV-m, nem is nézem. Ha valami nagyon érdekel tájékozódom a rádióból, barátoktól, szomszéd TV-jéből.
(gumicsiz man, fedőneve Mézga Géza)
tyukanyo Creative Commons License 1998.06.15 0 0 17
Kepes, Popper, MTV1 hirado, filmek, term.filmek
sti Creative Commons License 1998.06.15 0 0 16
Kepes Desszert, TV2 Tenyek, ha érdekes az Aktuálist. Szeszélyes évszakok. Viszont nincs semmi autós műsor mostanában, pedig azt is néznék.
FeLaZso Creative Commons License 1998.06.15 0 0 15
hírmusorok és természet filmek, de csak ha otthon vagyok. Ezért nem rohanok.
Alien Creative Commons License 1998.06.15 0 0 14
X-Files, Melrose Place, Természet filmek. Viva. Ha lenne, a Spectrumot is szívesen nézném.
Zak Creative Commons License 1998.06.15 0 0 13
Cartoon Networköt meg idôjárást. Az kevésbé idegesít, mint a hiradók. Spektrum (se) nincs az AM-mikro rendszeren... :-(
Wágner úr Creative Commons License 1998.06.15 0 0 12
A cimborákat szoktam nézni, de csak ritkán, amikor a felügyelő úr mégis megtalál és bevisz, és akkor azt akarja, hogy mondjam meg, kik azok ott álarcban, akik fegyvernek látszanak, de ilyenkor mindig elalszom, meg különben sem látok én rendesen, amikor ilyen rendes ismerős ismeretleneket mutogatnak, pedig mindenkivel sokat voltam bezárva valahová, csak nem emlékszem már...
josarien Creative Commons License 1998.06.15 0 0 11
Dokumentum-filmeket, úti-filmeket nagyon szeretem. Mellesleg még a rajzfilmeket is nagyon kedvelem.
Zoltanius Creative Commons License 1998.06.15 0 0 10
A Spektrum tényleg érdekes. Nem értek egyébként azokkal egyet, akik büszkén mondják, hogy nekik még tévéjük sincs.
IvanKutuzov Creative Commons License 1998.06.14 0 0 8
Ez az Antikrisztus-tól elég furcsa álláspont.
Egyébként a Spektrum TV elég jó.
Antikrisztus Creative Commons License 1998.06.14 0 0 7
Nem erdekel a TV... ha erdekelne mar tisztara lenne mosva az agyam... lemondtam azt a 70 csatornat is ami eddig volt. Minek? A hirekben total felretajekoztatjak az embert, ha egyaltalan szot ejtenek fontosabb dolgokrol, a sorozatokat utalom,a hosszabb filmeket meg ugy szetlovik reklammal, hogy nem is erdemes leulni a TV ele. Azert tartom a Tv-met, hogy tudjak videozni. A Video, Szamitogep, mozi harmassal tokeletesen ertektelenne valik a TV.

Antikrisztus - Cyber - Atilka - Snake... mindenki valasszon izles szerint

devnull Creative Commons License 1998.06.14 0 0 6
Nincs tévém (se).
Zoltanius Creative Commons License 1998.06.13 0 0 5
És a Frei féle Dossziét kifelejtettem.
Zoltanius Creative Commons License 1998.06.13 0 0 4
Most például a foci VB-t egész délután és este. :-)
Egyébként általában a TV2-n a Tényeket és a Naplót. Az MTV1-en a Híradót, amíg volt a Lehetetlent, a Kepes féle Desszertet. Korábban gyakran a Friderikuszt. Az X-Files és a Vészhelyzet kifejezetten idegesített, a Dallas nem, de azt sem néztem.
Összességében elég kevés olyan műsor van mostanában, ami érdekelne, hiába van több csatorna.
ZöPö Creative Commons License 1998.06.13 0 0 3
Semmit!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!