Keresés

Részletes keresés

kaviat Creative Commons License 1999.06.30 0 0 267
aktualitás ON

.kav]4t

remixdog Creative Commons License 1998.11.27 0 0 266
na én ezt egy kicsit közelebb hoznám, mert itthon baromi sokáig tart egy száznapos tojást lenyomni

dog

Keyser Söze Creative Commons License 1998.09.23 0 0 265
Nehéz veletek, nagy úr a megszokás. Nem baj, hogy a Freestylers jön a Fat Boy Slim helyett. Egyrészt látványban is sokkal érdekesebb, ha 15 feka meg félvér smoker ugrál a színpadon, mintha egy valaki csiszol. FBS bácsi - bár respekt - de mára teljesen mainstream lett, mint ahogy az egész bigbeat műfaj. Ehhez képest a Freesylers oldskool bigbeat-et játszik (nem vicc, ezt a Muzik című magazinban írták, az öregsuli itt kb 1995-96-ot jelent), ami egyébként nekem is sokkal inkább bejön (a mostani bigbeat egyáltalán nem jön be - kilencvenes évek rockdiszkója fílingem lesz tőle).
Az országomat Roni Size-ért. Bár a legutóbbi Muzikból azt is +tudhattuk, hogy a drum and bass halott. Már nem is kell vele vesződni itthon...:)
MGperY: zenék, IMHO sok-sok zene. :)
real keyser da cyber-warrior
Hipotalamusz Sztimjulétor Creative Commons License 1998.09.23 0 0 264
nincs infóm a FBS-rol, de ígértek Propellerheadset is, meg sok mindent. egyébként hosszú még az osz, úgyhogy lehet, hogy lesz még ezekbol az okosságokból.
MGperY Creative Commons License 1998.09.23 0 0 263
szerintem hejettük jön a frestylersz.
a tilos.datanet.hu-ról is levették őket.
Skog Creative Commons License 1998.09.23 0 0 262
Nosztalgiáztam és végig olvastam a topicot van végre időm.Igy szúrt szemet az az info,hogy Roni Size,Fat Boy Slim jön Mo-ra az összel,tud erről vki vmi pontosat mondani?

Most szombaton Tilos party a Pecsában,1500 a beugró remélem meg fogja érni.

Keyser Söze Creative Commons License 1998.09.22 0 0 261
Mindenkinek, akit illet!
Nyitottam egy új topikot a Kultúra szekcióban Elektronikus tánczenék címmel. Rövidebb letölteni, meg könnyebb is megtalálni. Remélem elnyeri tetszéseteket az ötlet, folytassuk ott nyugodt körülmények között. Ősz van, beérik a termés, :) jön a mi időnk.
Hipotalamusz Sztimjulétor Creative Commons License 1998.09.21 0 0 260
október 3. Cinetrip lesz a Rudasban, állítólag még egy lesz október végén. Ha valaki nem volt még ott, és van fölöslegesen kidobandó 1500 forintja, egy szabad estéje és egy fél gramm zöldje, az térjen be. én 1x voltam, az elég yo volt.

fények+állatul visszhangzó nagyterem+hülye feketefehér film+zene+megorült fiatalok lubickolnak és táncolnak a vízben.

Skog Creative Commons License 1998.09.21 0 0 259
Sorry,helyesen jó végrehajtás.
Skog Creative Commons License 1998.09.21 0 0 258
Részemről semmi pangás,volt OFF ott pedig a videoszoba ahol fini drumm and base(remélem jól irtam)ment nagyon kellemes volt a hangulat,tea+film+zene szóval jó ötlet jó végre hajtás.Öröm volt ilyet látni.
Keyser Söze Creative Commons License 1998.09.17 0 0 257
im back again, koszi, sajna keson jottek, mar leleptem. Szerencsere igy is talaltam boltot, ahol sikerult beszerezni egy regi K&D maxit (G-stoned). Sajna csak CD-n.
Mi ez a nagy pangas?
Skog Creative Commons License 1998.09.14 0 0 256
Söze,
szóval keresd meg Loomit boltját és mindent tudni fogsz.A World off Music is jó hely,a Potsdamer platz környékén van vhol.
Skog Creative Commons License 1998.09.14 0 0 255
A Loomit boltja az S-bahn 7-es vonalán,megállót sajna nem tudom,kurva rég voltam ott.Ez egy Graffes bolt,de jó cd boltot is tud az öreg Loomit,hivatkozz Baser-re Kastl-ból.
Keyser Söze Creative Commons License 1998.09.14 0 0 254
SOS, segítsetek!
Egy jó lemezboltot keresnék Berlinben, délután utazok. A megfejtéseket ide kérem délig. tnx
MGperY Creative Commons License 1998.09.11 0 0 253
én ott leszek !
hasonlít az ADF-re, csak feka kiadásban , legalábbis zeneileg.

kirájjjjjjjjjjjjj...........

Keyser Söze Creative Commons License 1998.09.11 0 0 252
és te hova tűntél, szeles?
Keyser Söze Creative Commons License 1998.09.11 0 0 251
Mi van? Techno iz dead, or what?
26-án (?) Freesylers a pecsában by Tilos rádió+party. Ajánlom ezt a fajta bigbeat-et minden olyan rokkernek meg technogyűlölőnek, aki azért nem 100%-ig utasít el mindent, ami elektronikus. Ugrálás, jump-jump, ragga-bigbeat. Bulizene.
Goy893 Creative Commons License 1998.09.09 0 0 250
Spisek........

No comment :(

Spisek Creative Commons License 1998.09.07 0 0 249
Szasztok,
Én is tecno gyűlölő voltam de még nem térte meg.
Egyszerűen rosszul leszek és megfájdul a fejem, pedig még azt sem mondhatom, hogy kinőttem volna belőle.
Mondjátok, mit lehet élvezni benne és hogy lehet tisztán (anyag nélkül) mondjuk fél órán túl kibírni.
Amúgy a Love parade (amit a Tv-ben láttam) elég gusztustalan volt tele izzadt,belőtt,részeg,homokos,lelkibeteg, aberrált stb. fiatallal.
??????????
Goy893 Creative Commons License 1998.09.07 0 0 248
...azt inkabb elszivom :)
Keyser Söze Creative Commons License 1998.09.07 0 0 247
Miért nem inkább egy interplanetáris rakétával? :)
Goy893 Creative Commons License 1998.09.06 0 0 246
Nem, de ez se rossz....
Egy gondom van csak hogy itt egyedul mp3 ban es neten keresztul tudok a betevo zeneadagomhoz hozzajutni ami neha igen csak karcsu (a legkozelebbi jo lemezbolt 300 merfold legvonalban es hajoval :). Esetleg nem tudtok valami jofajta mp3-as szervert tele csupa-csupa technoval ?

Goy893

PS:a magaslabdat leutom magamnak: nemtudok leghajoval menni... :)

Keyser Söze Creative Commons License 1998.09.06 0 0 245
Dear goy
csak nem Ibizán nyomod? :)
Én is sok hasonló zenét halgattam korábban, de megtértem én is. Welcome in the club!
keyser
Goy893 Creative Commons License 1998.09.06 0 0 244
....egy egesz delutant toltottem a topic vegigolvasasaval....(odakint napsutes, palmafak, tengerpart) de megerte. a magamreszerol en techno gyulolo voltam nemegeszen talan egyevvel ezelottig. (metallica, bodycount, onyx.....stb). aztan talakoztam egy emberrel akit Jutasi Tamasnak hivnak es eleg sok idot toltottem vele (egyutt dolgoztunk). mondott nekem egy dolgot amitol ugymond "bekattant" nekem a techno (azert irok technot mert meg most is csak ugatom a mufaji besorolasokat es nem nagyon tudom megmondani hogy pontosan melyik stilus az ami tetszik). azt mondta nekem hogy ez a zene nem mondja meg hogy mit csinalj, nem valaszolja meg az eleted kerdeseit csak ahoz segit hozza hogy te sajatmagadban megtalald a zokat. es igaza van.

Goy893

PS:ez nem jelenti azt hogy az a zene amiben enekelnek nem jo, szo sincs rola csak annyit tesz: ezaz amirol a techno szol nekem. kosz tomibacsi;)

Skog Creative Commons License 1998.09.04 0 0 243
Mindenkinek,
Holnap,szombaton a Garancsi tónál buli lesz megint.A Flóriántól buszok viszik a népet.A keverést szakavatott emberek nyomják pl.:Titusz
Jó mulatást mindnkinek!
Keyser Söze Creative Commons License 1998.08.31 0 0 242
Járt valaki a Frank-hegyen?
Én voltam, de a zenék nem nagyon fogtak meg. Végig beszélgettem a haverekkel.
Hátti?
Skog Creative Commons License 1998.08.28 0 0 241
Söze!
Megkaptad a tegnapit és a mait(e-mail)
Azt lehet tudni ki fog keverni fön a hegyen?
Ja Danceland,egyszer voltam,akkor épp türhető zene ment,10 perc múlva váltás és jött az a tippikus német szar(elnézést,de én csak igy tudom azonosítani),többet nem is voltam.
Keyser Söze Creative Commons License 1998.08.28 0 0 240
Most találtam meg az Underground Records homepage-t. Még túl sok nincsen rajta, de azért jó nézegetést.
Az előbbiért bocs.
ks
Keyser Söze Creative Commons License 1998.08.28 0 0 239
Keyser Söze Creative Commons License 1998.08.27 0 0 238
Nemtom, ismerem-e. Ma találkoztam egy ilyen nevű újságíróval.
ks

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!