Keresés

Részletes keresés

Wilson Ryder Lance Creative Commons License 2019.04.12 0 0 372

researchemicals2020@gmail.comrol semmit ne rendeljetek,üres boritékot küöldenek a fasszopók!!!!!
tanuljatok  a hibámbol

Wilson Ryder Lance Creative Commons License 2019.04.12 0 0 371

researchcheicals2020@gmail.com tól semmit ne rendeljetek
átbasznak sót küldenek és letiltanak!!!!!!
figyeljetek oda

Siphersh Creative Commons License 2017.06.07 0 0 370
Siphersh Creative Commons License 2016.07.22 0 0 369

Hétféle rákot okoz az alkohol

Ön melyiket választaná? Tovább »

forrás: Index.hu

Siphersh Creative Commons License 2015.09.15 0 0 368

Hasba szúrta a férje, elment dolgozni, majd hazatért, és akkor megfojtották

A makói házaspár abszurd gyilkossági történetét el kell olvasnia! Tovább »

forrás: Index.hu

Siphersh Creative Commons License 2014.12.25 0 0 367

"Nem nő a pálinkafogyasztás, csak a főzdék száma, így kisebb a megtérülés. A Pálinkamesterek Országos Egyesülete közösségi marketing-támogatást kér a hungaricumnak."

 

http://privatbankar.hu/fogyaszto/kozossegi-penzbol-kell-megteremteni-a-palinkakulturat-276120

Siphersh Creative Commons License 2014.04.10 0 0 366

Nem. A kokain egy külső érzéstelenítő, mint a lidokain. Belső szervi fájdalmakra a narkotikumok (kábítószerek) jók. Mint az ópium.

 

Az, hogy a kokain egy kábítószer, csak a drogtilalomnak egy hazugsága. Valójában pont ellenkezőleg: a kokain egy serkentőszer.

Előzmény: life14 (364)
H_G Creative Commons License 2014.04.09 0 0 365

Akkor hogy lett belőle tanárnő, posztumusz diplomával?

 

Előzmény: a harang népe (363)
life14 Creative Commons License 2014.04.09 0 0 364

Sziasztok!

 

A kokainnak lehet fájdlomcsillapító hatása eros belso szervi fájdalmaknál?

 

Koszonom a válaszokat.

a harang népe Creative Commons License 2014.02.18 0 0 363

Ha hiszitek, ha nem ez a "játék" már 50 valahány évvel ezelőtt is ölt:( Tanárnőm frissen érettségizett fia fogadásból megivott 1 üveg rumot! Azonnal meghalt:(( Fiatalság.......

Siphersh Creative Commons License 2014.02.18 0 0 362

Újra ölt a netes ivós játék

A neknomination ötödik áldozata egy húsz éves brit fiú. Egy liter gint húzott le egy perc alatt. Tovább »

forrás: Index.hu

Siphersh Creative Commons License 2013.11.20 0 0 360

"az erőszakos és garázda jellegű bűncselekmények bűnelkövetői 42,8%-ban álltak alkohol hatása alatt."

 

http://drogriporter.hu/node/2444

Siphersh Creative Commons License 2013.09.28 0 0 359
DdD22 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 358

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!

Fiatalkori droghasználatból írom a szakdolgozatomat és fontos lenne, hogy 12-22 év közötti fiatalok kitöltsék a kérdőívet, akik már fogyasztottak illegális drogokat, illetve rendszeres használók.

Nagyon nagy segítség lenne, azok akik veszik rá a fáradtságot és megcsinálják nagyon szépen köszönöm!

Természetesen név nélkül történik az egész és kb 3 perc alatt megvan!

 

Itt a link:

https://docs.google.com/forms/d/1uSDe5ciQ1btS2piuzUM6fc7mLHjYzXOmJmVO3-70n2g/edit

DdD22 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 357

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!

Fiatalkori droghasználatból írom a szakdolgozatomat és fontos lenne, hogy 12-22 év közötti fiatalok kitöltsék a kérdőívet, akik már fogyasztottak illegális drogokat, illetve rendszeres használók.

Nagyon nagy segítség lenne, azok akik veszik rá a fáradtságot és megcsinálják nagyon szépen köszönöm!

Természetesen név nélkül történik az egész és kb 3 perc alatt megvan!

 

Itt a kérdőív:

raga24 Creative Commons License 2013.08.14 0 0 356

http://legalstore8.webnode.hu/kapcsolat/  

 

 

hogy ne  szorujatok a dilerekre  elég korkt oldal!

Siphersh Creative Commons License 2009.11.25 0 0 354
Köszi, de privátban dobhatnál egy telcsiszámot is. Vagy csak be kell csöngetni?
Előzmény: Törölt nick (352)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.24 0 0 353
Szallerné szül. Kerek Gita bizonyitahatóan 1974 óta drogfüggő, munkakerülő. Jelenleg aktiv drogdiller.
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.24 0 0 352
Mindenki figyelmébe, de elsősorban a rendőrség figyelmébe ajánlom!!

Budakalász és környékének legagresszivebb, leghatékonyabb drogkereskedő központja a Budakalász József Attila u. 13. szám alatt található. A rendőrség számára nem ismeretlen Szaller család formájában, melynek nem egy tagja már sok évet ült börtönben drogkereskedés miatt. Hálozatuk kiterjedt, mert megtalálhatóak az ország több pontján is, és mostanában fő beszerzési forrásuk Bulgária.
Pista bacsi Creative Commons License 2009.08.29 0 1 350
Keress egy AA csoportot, ott meghallgatnak.
http://www.anonimalkoholistak.hu/

Előzmény: Törölt nick (348)
Siphersh Creative Commons License 2009.08.25 0 0 349

Konkrétan arra gondolok, hogy hogy lehet valakinek ilyen problémája. Hogy "nem tud" kevesebbet inni. Szóval ha megnézzük a világon élő emberek lehetséges problémáit az éhezéstől a harmadik házra felvett kölcsönig, akkor eléggé a legpofátlanabb problémák élmezőnyében van ez a te problémád, ha érted, mire gondolok.

 

Az abszolút bőség optimális kiélvezésének a problémája, ahol minden nehézség csakis önmagadból adódhat, mert objektív nehézségek nincsenek. Erre mondom, hogy túl jó a dolgod.

 

Ha az a kérdés, hogy mit érdemes feláldozni milyen értékek védelmében, az lehet egy probléma. Az, hogy nincs elég önfegyelmed a saját évezeted optimális maximalizálásához, az nem igazán probléma.

 

A kérdésem arra vonatkozott, hogy ha ilyen szinten el vagy mélyülve az élvezkedés problematikájában, akkor vajon hogyan állhatsz hozzá azoknak az áldozatoknak a problémájához, amiket mások érdekében hozol. De ez csak egy költői kérdés volt. Nyilván nem számonkérés. Csak hangosan gondolkodtam.

Előzmény: Törölt nick (348)
Siphersh Creative Commons License 2009.08.24 0 0 347
Azért nem semmi, hogy ilyen szintű problémáid vannak. Túl jó a dolgod, az a baj. Foglalkozol egyébként mással is, vagy csak magaddal?
Előzmény: Törölt nick (346)
Siphersh Creative Commons License 2009.08.24 0 0 345

Hát, én azt tanácsolom, hogy ne legyél hülye.

 

Az, hogy "nem tudok kevesebbett inni" nem igazán jelent semmit. Olyan, mint az, hogy ingyom-bingyom tálibe. Kevesebbet inni nem képesség kérdése. Annak van értelme, hogy nem tudok egyenesen menni. Annak, hogy nem tudok kevesebbet inni, nincs értelme.

 

Az, hogy előtte mást tervezel, és hogy utána megbánod, az nem azt jelenti, hogy "nem tudsz" kevesebbet inni. Hanem azt jelenti, hogy változékonyak a szándékaid. De ha egyszer tapasztalatból tudod, hogy hogyan változik meg a szándékod az ivástól, akkor nyilván ezt is számításba veszed, amikor elkezdesz inni. Ha ennek ellenére elkezdesz inni, akkor nyilván ezzel együtt is inni akarsz.

Előzmény: Törölt nick (344)
Siphersh Creative Commons License 2009.08.23 0 0 343

Ez hülyeség.

Előzmény: Törölt nick (342)
Siphersh Creative Commons License 2009.08.23 0 0 341
Igyál kevesebbet.
Előzmény: Törölt nick (340)
tatalaldki Creative Commons License 2009.08.18 0 0 339
Sziasztok!

Készült egy linkgyűjteményem. Kérlek nézzétek meg. Ha van olyan link (és biztos van) ami nincs rajta de fontos lenne, hogy felkerüljön akkor azt küldjétek el nekem és én felrakom.

http://drognelkul.linkdoboz.hu

Köszi!
candygrapher Creative Commons License 2009.08.17 0 0 338
hát az a baj, hogy ha alapvetően kiegyensúlyozottan élnénk, a mindennapokban kevesebb problémával, akkor kevesebben innának, ez egyértelmű. persze sokan vannak, akik szinte mindegy milyen külső környezetben vannak, inniuk kell, de például szerintem régebben ennyit nem ittak a 20as éveikben járók...nem?
én ezt maximálisan a stressznek tudom be... egy fiatal még nincs annak tudatában annyira, hogy vigyáznia kell az egészségére, így ha van valami baj, akkor lazábban megiszik 1-2 korsó sört, amiből meg hamar rendszer lesz..
Előzmény: kinga.str (337)
kinga.str Creative Commons License 2009.08.17 0 0 337
Ebben igazad van...belevonják az embereket minden hülyeségbe...sajnos a táborok,fesztiválok,bulik 99%-a erről szól...pedig lehet kulturáltan is részt venni ilyeneken,de hát ez van...manapság más a divat...valaki valamit kitalál és máris mindenki majmolja... nem törődve a következményekkel...
taptirariráhopp Creative Commons License 2009.08.17 0 0 336
Én részben az ilyen dolgok miatt hagytam ki a gólyatábort. Jó, biztos ott is voltak normálisabb emberek, de ez ilyen esetekben nagyon ragályos tud lenni, főleg ha "győzködik" az embert sokféleképpen:)
candygrapher Creative Commons License 2009.08.17 0 0 335
nekem egy barátnőm felkerült a netre a gólyatáborában készült fotókkal... nem kell gondolom részletezni.. nem is iszik azóta annyit, természetesen....
én sem voltam amúgy 18 éves akkor...
Előzmény: kinga.str (334)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!