Keresés

Részletes keresés

madrugadaa Creative Commons License 2008.07.16 0 0 53
nincsenek valakinek jó képei a VOLT fesztiválos Offspring koncertről???
Előzmény: offspringirl (23)
ZedIzDead Creative Commons License 2000.09.30 0 0 52
Nos, ha nem is az egésznek, de az Original Pranksternek elérhetővé kellett volna válnia tegnaptól, az Offspring hírlevél szerint is. De ez még nem történt meg. Na majd hamarosan.


[ZedIzDead]

ZedIzDead Creative Commons License 2000.09.16 0 0 51
Jesssz! Szeptember 29-én indulhat az új album letöltése mp3-ban! Conspiracy Of One a címe. A Sony Music meg szív rendesen.

[ZedIzDead]

ZedIzDead Creative Commons License 2000.08.24 0 0 50
A Napsteren ezeken a címeken egy live Self Esteem-felvétel fut, az elején egy kevés Basket Case-szel. A másik kettő meg nem található :-(

[ZedIzDead]

Előzmény: offspringirl (47)
offspringirl Creative Commons License 2000.08.24 0 0 49
Hello emberek!
Még két új szám van: Want you Bad, és Million Miles Away.
Az offspring.com-on rengeteg új stúdiofotó van, és le lehet tölteni két studiovideot is.
offspringirl Creative Commons License 2000.08.17 0 0 48
Ja, és hallottátok ill. láttátok, asszem tegnap előtt a Hajsza c. filmben (tv2) sok offspring zene volt ( az első albumról ) meg Green day is!
offspringirl Creative Commons License 2000.08.17 0 0 47
Van már 2 új szám, az új albumra, címük: Come Out Swinging
Original Prankster
Még nem hallottam őket. De már nagyon készül az új album, le lehet tölteni egy
kis Noodles-gitározást,(offspring.com-on) rengeteg új "exclusive photo", meg minden ami kell...
Mostmár jöhetne az album is.
ZedIzDead Creative Commons License 2000.08.09 0 0 46
Nem, láttam még Lou Reedet (kis részben), Anima Sound Systemet, Chumbawambát, Suzanne Vegát, Apollo 440-t, és tegnap az Oasist. Ez utóbbit nem kellett volna.
Új album nincs meg, még a régi se, de most asszem megveszem.
A Blink nekem nem igazán jött be, olyan semmilyen...

[ZedIzDead]

offspringirl Creative Commons License 2000.08.09 0 0 45
Szeretjük!!!

Csak a Guano-n voltál a szigeten? Megvan az új album?
Tényleg, és mit szólsz a Blink182-hez? :-)))

Előzmény: ZedIzDead (44)
ZedIzDead Creative Commons License 2000.08.05 0 0 44
Guano Apes-t szeretjük?
Én tegnapelőtt kifejezetten jót buliztam rá a Szigeten...bár nem tartottam nagyra őket eddig sem, de ez a buli jó volt.

[ZedIzDead]

Emi Creative Commons License 2000.08.04 0 0 43
Matyika:
olvasd el a Metal Hammerben az interjút a Metallicával, szerintem elég meggyőző a Napster ellenes álláspontjuk
Előzmény: Matyika_ (42)
Matyika_ Creative Commons License 2000.08.02 0 0 42
Hi mindketten

offspringirl: Ez szép volt, ha eljutok az életben odáig, hogy szavazhatok, kit avassanak szentté, biztos rád fogok voksolni:)
Egyébként nálam ott ásták el magukat (mármint a Blink 182, a Metallicával együtt), amikor csatlakoztak ehhez az AAN (Artists Against Napster, vagy ilyesmi) - izéhez. Ne mondja nekem senki, hogy holnap Hetfield családja éhezni fog, mert én letöltöm az I Disappeart...Mindegy

Azért kösz a szolidaritást

Minden jót

Navajonki

Előzmény: offspringirl (40)
offspringirl Creative Commons License 2000.07.28 0 0 41
Még azt akartam, hogy ha az All the small things (?) divatzene lett, akkor ugyanígy a Pretty flyt is szidhatnám. (amit sose tennék...) Úgyhogy ez tényleg nem volt szép tőlem.

Bocs

offspringirl Creative Commons License 2000.07.28 0 0 40
Bocs Matyika...
Általában nem szokásom ennyire fikázni.
Egyébként be kell valljam, az All the small things ( ez a címe, ugye? ) c. szám nekem is nagyon bejött az elején, ugyanis én is nagyon vevő vagyok az ilyen baromságokra...
De aztán mikor láttam, hogy egyre elkezdett "divatzenésedni" ez a szám, ( ugye-ugye a hátsóutcai fiúknak megvan a hatásuk ) akkor már annyira nem foglalkoztatott a Blink182.
Úgyhogy nem bántom tovább őket, és a Green Day-t se. :-)
Annyira nem is rosszak... Komolyan!!!

És most, befejezésül aláírom:
( de, hogy írjam alá? : Márti v. Mártika v. offspringirl majd eldöntöm... )

Előzmény: Matyika_ (39)
Matyika_ Creative Commons License 2000.07.27 0 0 39
Hi többiek

o-girl: Ha jól tévedek, a Blink182 se nagyon jött be neked... Nem nagy szám, tényleg, de a What's My Age Again, a Dumpweed, meg a Dysentery Gary nekem speciel tetszett, szóval szerintem nem olyan csóró kis punkok azért. A videó meg egész vicces, én vevő vagyok az ilyen baromságokra. Nem vagyunk egyformák (hálisten, viccesen festenék nőnek). Persze ettől még ők is ilyen one-hit-wonder-loser-bandnek tűnnek egyelőre, bár a Pretty Fly-ig az Offspring is tűnhetett annak, tulajdonképpen...

Hello

Mat ja, megint elfelejtettem.

Előzmény: offspringirl (36)
ZedIzDead Creative Commons License 2000.07.24 0 0 38
Már késő, nem alá- hanem "föléírtad". :-)

[ZedIzDead]

Előzmény: offspringirl (37)
offspringirl Creative Commons License 2000.07.24 0 0 37
Jújjjjjjjjjjjjj!!

Én elfelejtettem aláírni:

Mártika

( bocsi, de ezt nem hagyhattam ki... :-) )

offspringirl Creative Commons License 2000.07.24 0 0 36
Buenos Dias ZedlzDead és Matyika!

Nincs semmi új infóm az Offspringről sajna... Úgyfogy inkább elmagyarázom kik azok a
Blink182: Azok a kis amatőr, tehetségtelen punkok, akik már jó régóta léteznek, csak most ismerte meg őket a nagyközönség.( Persze egy olyan kis 3 akkordos számmal futottak be ami a BACKSTREET BOYS-ot PARODIZÁLJA...) De annyit elmondhatok, hogy ha vki ez előtt ismerte volna őket, akkor csak is onnan, hogy még régen a az offspring vitte őket turnézgatni a Smash sikerei körül... Most a Bad Religionnal karöltve túráztatják magukat.
( szerencsére a szigetre nem jönnek velük :-)) )

ZedIzDead Creative Commons License 2000.07.24 0 0 35
Velkám, Matyika.

Green Day: asszem annál jobban nem nagyon bántottuk, mint hogy nem jön be meg nem túl változatos. Igaz, nem hallottam az összes albumot, szóval tulajdonképpen elhamarkodottan alkottam véleményt, de hát annyi baj legyen.

A Yankovich-féle Pretty Fly-t én is hallottam, jókat röhögtem, pedig csak kábé a 20%-át értettem, mivel nemigen tudok héberül-jiddisül, de szerencsére pár dolgot ki lehetett találni a németből is.
A Smash It Up az valóban klassz, méltatlanul elfeledett yóó kis darab a Batmanből :-)

Blink 182? Ég a pofám, de először hallok róla, mijaz?

[ZedIzDead.én.is.mindig.aláírom.nyugi:-)]

Előzmény: Matyika_ (34)
Matyika_ Creative Commons License 2000.07.24 0 0 34
Belerondítok jól a topicotokba, bocsi.

A Green Day-t nem kéne annyira bántani (mégha nektek nem is jön be), mert a Nimrod tényleg egy kutya jó album,művészi, kidolgozott, zenei, meg minden, a Hitchin' a Ride (az első (vagy második?) kislemez róla) meg elég nagy siker volt az USÁban (nem beszélve az őt követő Time of Your Life-ról), úgyhogy a megbuktak talán túlzás. OK, az Insomniac (AZ volt az) nem akkora durranás, de a Walking Contradiction videóját láttátok? Az se semmi.

Aztán. Nekem személy szerint az I Choose az ultimate kedvencem (az a szóló...), de a Dirty Magic ott bökdösi a listán hátulról, meg ott van még a Feelings (mellesleg feldolgozás),és egy fél-Offspring dal, a Pretty Fly (for a Rabbi) Weird Al J(Y?)ankovichtól. Ja, kéne egy ötödik. Legyen megint az I choose, mert nagyon jó. Vagy a Smash It Up (dettó feldolgozás...)

Egyszerre reagálok az összes eddigire, szar lehet majd olvasni.

Az Ignition tényleg az egyik legjobb, szerintem holtversenyben második az Americanaval, de az Ixnay tuti befutó.

Már csak a fikázás van hátra: no igen, divatzene. Baromság. Innentől a Blink 182 is kommersz szemét?

További jó szórakozást

Matyika (minek írom alá? Há' úgyis ott lesz felül)

ZedIzDead Creative Commons License 2000.07.24 0 0 33
Hova tűntél?

[ZedIzDead]

ZedIzDead Creative Commons License 2000.07.15 0 0 32
Igazán nincs mit...ugyeugye, mondtam, hogy jó lesz az a Bloodstains :-)

A beírásomat megnézheted a lány vendégkönyvében.

A feleséget még nem láttam, de beláthatod, hogy engem azért kevésbé hoz lázba, hogy megnősült :-) Mindenesetre a Sessions-ért dicséret illeti.

Toonwalkernek utánanéztem picit, kábé tavaly márciusban szólalt meg utoljára itt a Fórumon, úgyhogy aligha fog felbukkanni. :-) De ha Offspring-fan, akkor csak nem a Gamezben nyitotta volna...

Gudnájt.

[ZedIzDead]

Előzmény: offspringirl (31)
offspringirl Creative Commons License 2000.07.15 0 0 31
Köszi! Nagyon aranyos vagy!
A Bloodstains-t letöltöttem, de az nagyon cool!!!
Komolyan örök hála! A Total Immortal-t már nem bírom kivárni. :-)
Álmos vagyok.
Egyébként mit írtál a weblapszerkestőnek?
Olyan kíváncsi lennék a Dexter feleségére. Te láttad már képen?
Egyébként nem lehet semmi a csaj, állítólag ő írta a Session szövegét...

Amúgy a nagyon jó topikot viccnek szántam... Mert igaz, hogy csak ketten írunk, de attól még lehet jó. Főleg ennyi csemegével. Igazi aranybánya lehet, egy igazi offspringes, kaliforniai punknak, nem?? :-))))

Amúgy szerinted felbukkan a "Toonwalker gyerek" ?
Biztos meg fog lepődni... De kitudja, lehet, hogy ő is offspringes Dexter topikot csinált, és csatlakozik. Vagy nem... :-)

Jó éjszakát:

Márti

ZedIzDead Creative Commons License 2000.07.15 0 0 30
A vendégkönyvben felvilágosítottam a weblapszerkesztőt. Amúgy elég vicceseket lehet ott olvasni, sok-sok nagybetűvel és felkiáltójellel megspékelve kurvázzák le Dexter feleségét stb.

Topik: többé-kevésbé. Mindig benézek a Gamezbe is, és megláttam a topikcímet meg utolsó hozzászólóként a te beszédes nickedet, a kettő együtt már eléggé adta magát...
"nagyon jó topik" - ezen azért mosolyogtam, hát csak ketten írunk bele, úgyhogy rajtunk múlik, mennyire jó :-)
De vajon mit fog szólni ez a Toonwalker gyerek, ha egyszer felbukkan? :-)

[ZedIzDead]

Előzmény: offspringirl (29)
offspringirl Creative Commons License 2000.07.14 0 0 29
Már bele is néztem. :-)
Töltögetek, töltögetek...
Egyszer csak elkészül...
Nem biztos, hogy még ma mondok véleményt :-))))

Ugye, ugye, hogy az a német szöveg nem is olyan német, mint amilyennek látszik.
Édi ez a Dexie. Sexie Dexie.

Tényleg, Te is úgy találtál rá erre a nagyon jó topicra, mint én?

Előzmény: ZedIzDead (28)
ZedIzDead Creative Commons License 2000.07.14 0 0 28
Kukk a postaládába.

Hmm, ez a szöveg nekem nem tűnik németnek...:-)

[ZedIzDead]

Előzmény: offspringirl (27)
offspringirl Creative Commons License 2000.07.14 0 0 27
Kösz, nagyon aranyos vagy!
Ebbe még bele kell jönnöm...
Majd ha EGYSZER végigértél a képeken meséld el melyik tetszett a legjobban.
Felhívom a figyelmed a "Says something in German" című képre...
Ne vegyél ám komolyan, nem kell válaszolni a kérdésekre! :-)
Előzmény: ZedIzDead (26)
ZedIzDead Creative Commons License 2000.07.14 0 0 26
Dzsízasz...mire én ezt végiglapozom...

Linkelni így kell:
< A HREF="http://ide.jon.az/url-cim">ez a szöveg lesz aláhúzva < /A>

Csak a szóközöket kell kihagyni belőle, azt csak azért raktam bele, hogy ne legyen belőle tényleg link. Már ha jól csináltam, mert én se vagok nagy html-szaki.

[ZedIzDead]

Előzmény: offspringirl (25)
offspringirl Creative Commons License 2000.07.14 0 0 25
Bocs. Nem sikerült. De legalább a cím megvan! :-)
Nézd meg, ha van kedved.
Bocs
ZedIzDead Creative Commons License 2000.07.14 0 0 24
Ajjjajjajj...ha lesz egy szabad fél napom, megkeresem ezt a sok információt... :-) A két számot illetően viszont azt hiszem, jobb, ha magad döntöd el, melyik milyen. Ide sajna nem linkelhetem, mert leszedik a fejem, de hamarosan lesz meglepetés az elektronikus levelesládádban.

[ZedIzDead]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!