Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.08 0 0 119

Szeretem a bringát.

 

És ma észrevettem valamit.

Mintha nagyobbak lennének a melleim.

 

Meg is ijedtem, mert férfi vagyok.

 

Aztán google ugye barátom és keresgéltem.

 

http://wellnesscafe.hu/mozgas/2017-05/ezert-erdemes-biciklizni/

ceho1 Creative Commons License 2015.04.27 0 0 118

sziasztok ! lenne itt nekem több 100 vagy még több bicikli alkatrészem el szeretném adni ,ha lenne egy biciklis börze ahová megérné ki vinni kérlek írjátok meg nekem.

Fél verseny kerékpárokhoz és kontrásokhoz is .elsőbbséget élvez a Favorit és a Csepel e persze napjaink biciklijeihez is ezeket szerelik .

Minden gyári régi zsír új alkatrész ami valahol hevert .

Hajtókarok-acél és alumínium,lánckerék-dupla-tripla,racsni-3-5-6,Super Granat kontrás agy több darab ,Braum 622 - 630 és más márkák külső gumik verseny bringákhoz több márka ,több méret küllős első kerék campinghez  ,természetesen belsők is ,első hátsó váltok ,bovdenek patkó fékek ,fogantyúk küllők minden bringához szinte ,kulacs tartó kulaccsal ,csomagtartók ,pedálok mindenféle acél-alu - műanyag

ezen felül egyedi nehezen beszerezhető bicikli javító szerszámok szinte minden .

 

Johny 05 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 117
Sziasztok!
Én most szeretnék elkezdeni kerékpározni, ha akad olyan a Bp.17-18-19-20. Ker környékén aki szívesen velem tartana, várom jelentkezését.
magellanmtb Creative Commons License 2011.10.12 0 0 116

Sziasztok!

 

Kérlek Titeket, kedves Fórumozók, segítsetek! Egy kattintás az egész!

 

Szavazni kellene rám a Facebookon, a következő linken: http://www.felixpromotion.hu/jovobajnoka/szavazas/66

 

Nagyon sokat segítene! Ha van lehetőségetek, kérlek osszátok meg!

 

Előre is köszönöm szépen!

 

Üdv, János

xxximotxxx Creative Commons License 2011.09.25 0 0 115
andrew82 Creative Commons License 2010.12.13 0 0 114

Sziasztok!

 

Napi szinten biciklizek, nagyon szeretem a nagy túrákat, főleg az erdős szakaszokat. A kérdésem az lenne, tudtok olyan kameratartó állványt, ami elbír egy 650g-os miniDV kamerát stabilan? Sehol sem találok megfelelőt. Ami van mozog és nagyon rossz felvételek születnek :( Olyan kellene, ami kibírja az erdőt, a rázkódást, a város gödreit, járdáit stb.

 

Valószínű majd azt javasoljátok vegyek egy kisebb és könnyebb kamerát :) Igen, gonlkodtam már ezen, de ami minőségben megfelelne, az nem tetszik a pénztárcámnak :) Szóval egyelőre ez van, erre kellene valami megoldás.

KavicsD4K Creative Commons License 2010.10.03 0 0 113
sziasztok!

én is új tag vagyok itt. Régóta kerékpározok hobbi szintjén de nem régiben ellopták az alig 2 éves kerékpárom(neuzer atx 200) igy ugydöntötem megépítem a sajátomat és egyedivé teszem. Kindulásnap 1 régi alpina made in w. germany versenybringát vetem alapúl pedig 1 merida road kerékpárt. Jelenleg it tartok: A ronda szürke fényezést piros váltota fel uj csapágyazást fékrendszert bovdeneket bowdenvezetőket kőzépváltót főtengelyt és hajtókarokarokat meg mi egymást kapott. Mindent magam végeztem rajta a fényezést és a matricázást is beleértve. Kiváncsi lennék a véleményetekre ötleteitekre!

üdv: Kavics
hefi Creative Commons License 2010.08.21 0 0 112
Szia!

A Maxi-bike-nál olcsó használt kerékpárokat lehet kapni. Ha használt kerékpárt keresel, akkor nézz szét ezen az oldalon.

hefi
Előzmény: piroe (111)
piroe Creative Commons License 2010.08.09 0 0 111
sziasztok!

Egyik barátomtól hallottam, hogy a farkasréti temető környékén van egy elég nagy kerékpár üzlet, viszont a pontos címét nem tudtam megszerezni eddig. Biciklit szeretnék venni és ez az üzlet elég közel lenne nekem. Maxi-bike-ot hallottam még, hogy elég sok bicaj közül lehet válogatni, de érd is elég messze van nekem. Ha tudja valaki a címet legyen olyan kedves megírni! Köszönöm!
zsuppika Creative Commons License 2010.07.31 0 0 110
Hellotok!

Új vagyok itt. tudnátok 1 kis segítséget adni?
Kerékszettet szeretnék szerezni a bringámra. Campagnolo xenon szett van rajta 9-s ehhez szeretnék valami jó felnit meg megfelelő sort találni. Jó állapotú használt is érdekelne:)
Köszi.
bakter1120 Creative Commons License 2010.06.24 0 0 109
Üdvözletem mindenkinek én ugyan nem építek biciklit de nekem is ez a hobbim rátaláltam erre a topicra gondoltam megnézem. Ha bárkinek szüksége van valamilyen sebességre akkor az szóljon és ha tudok segítek.
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.22 0 0 108
Ez rendben is van...
De ennek a szabványos menetnek mennyi az emelkedése? Sajnos nincs hozzá fésűm.
Egy alkatrész elkészítéséhez kellene, Amerikában "Freehub" nak hívja a nép.
Előzmény: kivi (107)
kivi Creative Commons License 2010.03.20 0 0 107
Menet egységes, az összes menetes hátsóagy és racsni passzol egymáshoz.

De nem minden hátsó agy menetes, kb. 70 ezer feletti bringákon már ún. kazettás agy van, oda nem használható a menetes racsni.
Előzmény: Törölt nick (106)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.20 0 0 106
Kedves Fórumozók!

Új vagyok itt, de engem is érdekel a biciklizés izgalmas világa. Főleg az egyedi épített fekvőbicilik tetszenek.
Most fogtam bele életem első kerékpárjába, és egy adat erejéig szeretném a hozzáértők segítségét kérni!

Mennyi a menetemelkedése egy szabványos Shimano racsninak? Típusa: 34T Megarange. Felmegy bármely boltban kapható MTB-ra.

Esetleg ilyen típusú adatoknak van valahol fellelhető gyűjteménye itt a neten, Gúgliban próbálkoztam de sajnos sikertelenül.

Köszönöm előre is!
Szép napot!
Üdv: S.T.
vizipókéstörpilla Creative Commons License 2009.10.19 0 0 105
segítetek nekem? szeretnék biciklit venni, de rá kellett jönnöm hogy nem is olyan egyszerű választani. mountain bike-ot néztem, KTM-et. mire érdemes figyelnem?
toto007valaki Creative Commons License 2009.10.04 0 0 104
Sziasztok!
Most gondolkodom egy kényelmes városi kerékpár vásárlásán.
Két bicaj ragadta meg a figyelmem, de nem tudok választani, remélem valaki segít a döntésben. A két bicaj pedig a CSEPEL CRUISER N3 és a GEPIDA NEDAO.
Ti melyiket választanátok?
Előre is köszönöm
bikeryder88 Creative Commons License 2009.03.01 0 0 103
van néhány jó webshop sztem ahol nagyker áron vannak az alkatrészek
nekünk tesomat kivéve az egész család így vásárolt
diszőz Creative Commons License 2008.07.31 0 0 102

Sziasztok!Eladó sorba került  1 db női vázas  Alpha Pro A7, metálkék színű  teleszkópos mtb kerékpár. A  kerékpár keveset használt, újszerű állapotban van (párszáz km lehet benne) , de a kormányszarvon esés miatt itt-ott lekopott a fekete festék. 
Technikai paraméterek: 26â01D-os  női váz , Shimano tourney váltó / 3x7 sebesség,  elől tárcsa, hátul V-fék, Shimano Revoshift marokváltó, Remerx felnik, Kalin nyereg, elöl  teleszkóp.  Összességében megbízható, strapabíró kerékpár nagyon jó teleszkóppal, bár DH-ra valószínűleg nem ez az ideális választás.
Érd: 30/ 359-8700. Kipróbálható. Budapest, VIII. kerület, Kun utcában.
Irányár:   29 ezer forint.

Törölt nick Creative Commons License 2008.04.29 0 0 101
vaaaagy veszel egy rollert 2000 forintért. ugyanannyit ér
Előzmény: Törölt nick (99)
true maniac Creative Commons License 2008.04.29 0 1 100
:D nekem annyira nemtetszik...sokkal inkább a szép lányok az oldalon és a jobbnál jobb koktélok!!...a videó is bejön
Előzmény: Törölt nick (98)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.29 0 0 99
Úgy tudom ez egyedi darab, csak a nyereményjátékkal lehet megszerezni. Javítsatok ki, ha rosszul tudom. Szerintem a legegyszerűbb, ha összeeszkábálsz egyet magadnak otthon:)
Előzmény: Törölt nick (98)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.29 0 0 98
Biciklisek figyelem! Tud vki valamit arról a járműről, ami a http://www.axe.hu oldalon nyereményként van feltűntetve? Hol lehet olyat kapni? Előre is köszi!
azidegen Creative Commons License 2008.04.25 0 0 97
Vettem egyet a Velvart BMX boltban. Eleg jo!
azidegen Creative Commons License 2008.04.25 0 0 96
Sziasztok,

segítsetek! Hol tudok venni arcmaszkot ami használható biciklizéshez?
edocska75 Creative Commons License 2008.04.02 0 0 95
szia!
ha megvan még a bringa, lehet hogy érdekel... fényképet tudsz feltenni?
köszi!
Előzmény: Nóci94 (78)
skydevil Creative Commons License 2007.10.28 0 0 94

Sziasztok!

 

ELADO egy 2007 SPECIALIZED ROCKHOPPER DISC 15" -es zsir uj bicikli.

Bolti ara 279.900 Ft.  Tolem 220.000-ert elviheto.

Tovabbi infot a bringarol a www.specialized.hu vagy a www.specialized.com -on talalsz.

Ha erdekel irj emailt.

blablablabla Creative Commons License 2007.10.15 0 0 93
ecseri piacnál olcsóbban te sehol nem kapsz:))
Előzmény: Az Agg (92)
Az Agg Creative Commons License 2007.10.09 0 0 92

Jó estét, sziasztok!

 

segítséget kérek:

 

hol lehet méterben venni bicikliláncot? a legrosszabb, kínai sz*r is jó nekem, de olcsó legyen , mert sok-sok méterre van szükségem...

 

emailem publikus!

 

előre köszönöm segítő szándékotokat!

ccowboy Creative Commons License 2007.05.16 0 0 91

Új blogbejegyzésemet ajánlom mindazoknak, akik ültek már életükben biciklin. Netán a városba is kimerészkedtek vele.
http://karculatterv.nolblog.hu/?post_id=25001 – Biciklisták 10 pontja gyalogosoknak

(Kommentálni is lehet, sőt! :-) )

Amenity Creative Commons License 2007.04.20 0 0 90

Hali!

 

Tud valaki jó állapotú használt bringát 65.000 alatt?

Jól jönne néhány tanács is, hogy egy kezdő országútis milyet vegyen......!!

 

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!