Keresés

Részletes keresés

alien Creative Commons License 1999.06.18 0 0 23
hopp
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 22
Hmm.. Láttam más gépen és teccett. Kár, hogy az enyémen valami miatt nem indult el (OpenGL Subakármit hiányolt, pedig a legújabb szoftvereket tettem fel, amit csak találtam... Na mindegy, majd eccer máskor
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 21
Pirx: Szerintem ez a 3D kártyán is múlik.
pint: Mi a baj a hangokkal? A quad például tök király. A fegyverekkel sincs annyi bajom, mint neked, pl. rakétával a levegőben szétrobbantani valakit kimondottan művészi látvány. :-) Bár lehet, hogy te jobbakhoz vagy szokva, nekem nincs sok viszonyítási alapom, nem vagyok annyira a 1st person shooterekre rámozdulva általában, most is csak a multiplayer fun miatt nyomom, nem rossz dolog a t. kollégákat egy nehéz nap után szarrá lőni. :-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 20
Kár hogy a régebbi G3-as Mac-on iszonyúan röcög, de az újabbakon megy mint a szél. 4-en az ugrálós pályán már elé kusza, de a másikon brutáljoo.
PC-n 300A Celeronnal ugyanolyan jól fut, mint a nagy G3-on.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 19
Beindult a mikland.hu-n egy Q3a oldal. Akit erdekel....
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 18
Nem mondom, fasza kis játék lett. Az ugrándozós pálya tényleg nagyon vicces, néha inkább mínuszos meccs lesz a játékból rajta :-). Az ég k.... (kimondottan) ronda.
Röviden azt tudom mondani hogy ez a legjobb multiplayer játék, viszont még mindig az Unreal a legszebb játék. Kíváncsi leszek az Unreal Tournamentre, ha ugyanilyen játszható lesz mint a q3a akkor nálam az lesz a nyerő.

ps: a Plasma Gun lövése és "robbanása" nagyon gyenge... Kár, mert a fegyver egész jó...

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 17
Megmondom, mi van a Q3-mal.

Ami teccett:
Atom részletes. Baszki, az a két szárnyas szobor, az mán kérem döfi.
Pályák jól tervezettek.
Mozgalmas dm ígérkezik, pláne hogy szerintem arra vagyon optimalizálva. Az ugrálós pályán picit csujjogattam. ("Vúúú, Hopp, Zsúú, Juhhéé")

Ami meg nem:
Az ég targikus. Remélem ezt nem gondolták véglegesnek.
A fegyverek kinézete szerintem borzalmas. A becsapódás meg pláne. Főleg a golyóké (géppityu és puska). A puska torkolattüzét nem kívánom minősíteni, mert kimoderálnak.
A lövések ugyan hagynak újabban nyomot a falon, de az pár másodperc alatt eltűnik.
Bitmap robbanások, és füstök. Lőj csak bele rakétával egy sarokba. Fuj!
A tárgyak baromi nagyok és rondák. Minden lőszer tök ugyanúgy néz ki, csak a színe más, meg más jel van az oldalán.
A hangok csapnivalóak, és ezen semmit sem segit a high quality. Talán inkább ront.
A láva még mindíg nem hullámzik, csak örvénylik. Ha belelősz, vagy belemész semmi fröcskölés (pedig már a descent meg a heretic is tudta).

Na mindegy, azér maj végigjátsszuk a pályák miatt. Meg talán a szörnyek miatt; reméljük, azok is jók lesznek.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 16
Hello!
A Half-Life-hoz tud v.ki magyar szervert?
A Q3A volt az első 1st p.s. játék amit neten kipróbáltam, nagyon tetszett. (eddig is kevés volt a havi 55 óra, de emiatt már most majdnem elértem :-((( ) Kár, hogy lassú modemen. Van olyan, hogy sorozok valakit vigyorogva, pedig már rég mögöttem van...

Nem baj, így is tutti jó!

üdv,
detri

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 15
THX: Ilyen csavarások nincsenek benne(távcsöves puska, táv. bombák, használható járművek...)
De viszont a hálózati része (erre tervezték) csodálatos lett, vannak benne jumping padok, mint a Half-lifeban, tudod, azok a szörny trutyik :)) Na ezt jól megaszontam. Vannak még accel padok is, ezek nem felfele dobnak, hanem előre. Szerintem is jó volt a half-life multyban, bár én quake fan vagyok. De nemcsak a hálózti része jobb az eddigi játékoktól, hanem a grafikája is. Szép effektek, szépen mozgó égbolt, de víz még nem volt ebben a testben...
Itt pörgő, gyors a játékmenet, állandóan mozogni kell azt meg is vetik (campelőnek hívják) aki megáll egy helyben, és ott vár a többiekre.
Azért persze van itt is egy fegyver, amivel NAGYON jól lehet sniperelgetni, a railgun :)
Bevallom már többször csináltam, hogy felvettem, beZoomoltam, és úgy szedtem áldozataimat. Ez a zoom végülis a távcsövet helyettesíti.
Szóval szerintem próbáld ki ezt a játékot, megéri!
Vagy fog tetszeni, vagy nem(szerintem igen).
Bye
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 14
Sziasztok !

Én még nem láttam a gamét, elárulná valaki konkrétan, hogy mivel jobb mint a többi? Mindenki csak áradozik de egyikből sem derül ki hogy mi a jó benne. Szóval nem olyat várok, hogy: 'k'jól fodrozódik a víz, állat ahogy a felhők kinéznek' hanem amitől egy hálózatos game jó.
Pl. a Half-life-ot le szokták húzni hálózatban, pedig szerintem az volt eddig a legjobb: távcsöves fegyverek, használható járművek, falra fújható saját logo, távirányítású bombák stb. Szóval ilyen plusszok vannak-e benne mer' pl a Q2 szerintem ebből a szempontból elég gyér volt.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 13
Koszi szepen Kúper a kimerito valaszt!
Destroyernek szerintem sincs igaza. Szerintem allati jo a jatek! Es linux alatt baromi gyorsan megy (lehet hogy a w32-es valtozat is gyors, de azt nem lattam) :-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 12
Sziasztok'
En eddig a Quake 1 -et tartottam etalonnak, de a Q3Arena minden kepzeletemet felulmulta, egyszeruen fantasztikus es szorakoztato gameplay'
Igenis nagy durranas lesz.
SASA
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 11
Sziasztok!

Meg tudna nekem valaki mondani, hogy hogyan lehet ellenfeleket generalni? (robotokat vagy valami hasonlokat) Egy ido utan ugyanis egy kicsit unalmas egyedul rohangaszni ossze-vissza :-))))

Koszi

Kúper Creative Commons License 1999.05.15 0 0 10
Atko:
http://lsd.rulez.org/ftp/Quake3/quake3test_1_05.exe
ftp://quake.pganet.com/pub/quake.hu/incoming/q3test_1_05.exe
Ezek mind Win32 esek...
atko Creative Commons License 1999.05.15 0 0 9
Linux alá pl G200-hoz a www.matroxusers.com-on van egy jó kis link, ahonnal le lehet tölteni G200 OGl drivert. AMúgy meg 3Dfx-hez a disztribúciókban véletlenül nincsen driver (Mesa vagy mifene a neve)? Ja nem tudtok egy jó hazai szervert, ahonnan le lehet tölteni vagy al inuxosat vagy a Win32-eset?
Kúper Creative Commons License 1999.05.15 0 0 8
Ja Fec, a serverek IP cimét (piros az első linknél) kell beírni a Connect to Internet game-be.
Kúper Creative Commons License 1999.05.15 0 0 7
Nincsenek botok, LAN on vagy interneten keresztül tudod játszani.
Itt van egy magyar serverlista:
http://gamer.pganet.com/q3test/
vay itt:
http://qqcsmadar.saturnus.vein.hu/quake/qstat/

Destroyer: hülyeséget monc ;), szerintem nagy durranás lesz. Kipróbáltad már a testet a q3test2 pályán 16 emberrel? Én igen, és ilyen élvezetet eddig még egyetlen játék se tudott adni nekem!
Bye

Fec Creative Commons License 1999.05.15 0 0 6
Skacok!

Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet ellenfeleket generalni? (robotokak, vagy valami mast) Ugyanis baromi szep meg jo, csak egy ido utan mar unalmas egyedul rohangalni ossze-vissza...

Koszi

meklegy Creative Commons License 1999.05.07 0 0 5
reszkessetek quake-esek, DESTROYER megmondta a frankot, mindenki huzza be fulet-farkat :)
Előzmény: DESTROYER (4)
DESTROYER Creative Commons License 1999.05.07 0 0 4
nem lesz 1 nagy durranás...
Kúper Creative Commons License 1999.05.01 0 0 3
Na látszik, hogy tegnap 3 kor feküdtem le, szóval akinek VAN linuxa az segítsen egerésZ barátunknak...
Kúper Creative Commons License 1999.05.01 0 0 2
Hi,
Sajnos én(még) nem linuxos vagyok, és nemtudok sokat róla.
De próbald elolvasni a readme-t, mert azt láttam és elég jó kis leíras van benne az instalálásról, és az indításról.
Persze akinek cab linuxa az egyből segítsen szegény egeresy barátunkon!
egeresz Creative Commons License 1999.04.30 0 0 1
Ize, q3 test.. csak elgepeltem. Kulonben is zavarban voltam: 0-as :-)
egeresz Creative Commons License 1999.04.30 0 0 0
Hi,
letoltottem a linuxq2test -et (libc6)
mindenfele openGL libarykat ker... pedig cool lenne....
Kúper Creative Commons License 1999.04.30 0 0 topiknyitó
Csodálkozok, hogy még nincs ilyen fórum , ma voltam ay info 99 en és kipróbáltam a macq3testet 2 ember ellen. engem nagyon megragadott már elsőre, és szerintem nagyon-nagy durranás lesz. Szóval véleményeket várok ebbe a fórumba, és nemcsak quake-fanokét (eddig szinte csak az övékét hallottam), dukeosok, unrealosokéra is kíváncsi vagyok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!