Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 28
na látjátok? ezt szeretem ebben a mi kis tasztalunkban. az egésznek ez a mindenáron való kötekedés adja a zamatát.. megvannak az ellentétpárok, akik azonnal ugranak egymás szavaira :))) jól L-csámcsog itt mindenki a már teljesen visszakövet7etlen marakodásain... több évvel ezelötti cuccokon rágódunk, miközben moralizátoraink nagy arccal oktatgatják a többieket, 6almas gerendákkal a szemükben :)) de nekünk ez kell, ez a mi mannánk :)) persze jól +fejelve az egész a nagy elvonulások és visszasompolygások szimfóniájával :)))

.kav]4t<

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 27
pcsikvari, a villámkezű :-))
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 26
Csipkés villám kéz!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 25
No jó! Hát legyen! De aztán tömörüljetek, felhasználóilag!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 24
No jó! Hát legyen! De aztán tömörüljetek, felhasználóilag!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 23
Akarom mondani csipkés...

Macs, a villámkezű

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 22
Csinálj egy újat!
De cspikés legyen...
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 21
Olyan ósdi divatjamúltak!:(((
Szép új indexre tett marhaságot akarok!

Didike

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 20
Há' miér' nem hozol fel egy régit? Van belőlük néhány... :)))
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 19
Szerintetek nyithatnék egy új MELLtartós topicot? Nagyon nehezen vagyok meg nélküle!:)))

Didike

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 18
Mint minden joszandek vezerlte gondolatot ezt is tamogatom az elvi sikon. LEGYUNK JOK, ES SZERESSUK EGYMAST....
Csak az a kerdes, hogy ilyen-e a vilag. Hmmmm... asszem nem.... es biztos, hogy nekunk kell, egy olyan asztal ami tok mas mint a vilag. Nekem nem. Szoval nekem igy jo ahogy van. Annyira nem teszi ki az eletemet az asztal, hogy ragodjak, gondolkodjak rajta. Olvasom, neha irom aztan szurkolok a jo fejeknek.

No hajra,

Zoltan

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 17
Ésch megszólalt a kollektív lelkiismeretünk... de jó isch, hogy van ilyen, legalább nem tévedünk el ebben a kutyavilágban...
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 16
Jesszusom, menten elkaparom magam!

Para-Matula, ezt pont te mondod? Aki ligát alapított és annak a nevében kinyilatkoztatott? Aki szabályokat követelt és moderálási elveket meg normarendszert hirdetett? Pont te állapítod meg zsolturól, hogy "szekta jelleget akar kölcsönözni"? Te beszélsz fellengzős szövegekről?

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 15
Hülyeség! Mi szükség önmoderációra? Mi szükség szabályokat szabni? Én azt szeretem, ha oda írok és akkor, ahova és amikor akarok.
A végén még zártkörű klubot alakítasz, nehogy bárki csak úgy beírhasson a Törzsasztalba.
Szerintem minden maradjon úgy, ahogy van!

Miért érzem úgy, hogy ennek a Törzsasztalnak Te, kedves Zsoltu, akarsz némi szekta jelleget kölcsönözni? Mert ezek a fellengzős reklámszövegek (noha most pontosan beleillenek ennek az új Indexnek a képébe), olyannak hatnak, mint egy szekta alapgondolatai.
Nem egyszer velekedtem rolad hogy veszelyes amit itt csinalsz.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 14
Eloszor azt kene tisztazni, ki mit ert provokacio alatt?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 13
Kedves zsoltu,

- ne válaszolj provokációra

7 even keresztul vezettem egy hasonlo forumot. 7 even kereszult KONYOROGTEM mindenkinek, hogy NE VALASZOLJATOK provokaciokra. 7 even keresztul falrahanyt borso volt, mert ugyan a tobbseg betartotta, de MINDIG volt nehany aki nem tudta megallni, hogy ne valaszoljon, es emiatt a provokalo MINDIG kapott alkalmat arra, hogy tovabb provokaljon. Az otleted jo, nemes, de csakis 100%-os egyuttmukodessel mukodhet. 99.5% mar nem eleg, es ez a problema.

Gabor

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 12
zsoltu
soltika + FinCi Kutya támogat Téged benned
ktib.
a Sándorgyörgynek valamikor volt egy jegylyukasztási szövege is olyan kalauztól visszallyáró pöttyröl
soltika /újságonkeresztűli/ + Finci Kutya egyszeri kapitalista
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 11
Ez így egy kicsit unalmas, de egyefene, jöjjön el a te országod!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 10
Takarítódik az magától is, ha nem ugrunk neki. Az idő elmossa.
zsoltu
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 9
:)))

.kav]4t

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 8
Az a baj - Sándor György szavaival - hogy csak közösen érhetünk el eredményeket, és csak egyenként szabotálhatjuk azokat.
Tehát hiába akarjuk kirakni a Tiszta udvar - Rendes ház táblát, ha a házban lakó 60 ember közül egy odaszarik időnként a kapualjba. A többiek állhatnak neki takarítani...
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 7
Szerintem egyszerű:
- ne válaszolj provokációra
- ne írj olyan topicba, ami egyébként nem érdekel, csak unod magad
- beszélgess úgy, mint otthon tennéd a barátaid között
- számolj 10-ig /mondjuk oroszul/, mielőtt beleszólsz valamibe, mielőtt írni kezdesz
- olvasd el mégegyszer, amit írtál, hátha valami hibádzik benne
- azt tedd, szóld, amit magadnak is elvársz.
Ennyi.
zsoltu
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 6
jó próbáljuk +!!! én ezentúl megigérem, hogy senkibe se fogok belekötni :)) sőt azt is megigérem, hogy belém se fog kötni senki :))) zsoltu Mester amúgy teljesen igazad van, csak azt nem tudom, hogy hogy közösítjük ki magunk közül a floodolokat, a nickhamisitókat, az állandó kötekedőket, nem is beszélve a mindeféléket fogadgató prókátorokró, politikai véreszmék hirdetőirőll... viszont a moderációs szabályzat mintájára, csinál6nánk mi is egy saját szabálygyüjteményt, amit majd persze senki se fog betartani, de legalabb lesz :))

.kav]4t

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 5
Kedves Zsoltu és többiek!

Lehet, hogy utópia, de azért meg lehet próbálni, nem? Én minden esetre drukkolok nektek (nekem, mindenkinek), ígérem, senki alá nem adok lovat.

Sziasztok.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 4
Minden igaz. Sokan messze állnak tőle, sokan soha sem fogják elérni.
Azért mielőtt elfelejtenénk: vannak írott és íratlan szabályok, amelyeket be lehet tartani. Ami meg még fontosabb: vannak olyan szabályok, amiket belül, önmagunkban hordozunk mondjuk a normális társalgásban - azokat itt is lehetne érvényesíteni.
zsoltu
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 3
zsoltu,
egyetértve Mr. Spock doktor bácsival, csak annyit tudok mondani, hogy
Utópia.
Az ötlet szép is, jó is de sokan még messze állnak tőle.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2
Kedves zsoltu,

Hogy ha kell, kiközösítsük magunk azokat magunk közül, akik csak azon passzióból vanak itt, hogy zavart, haragot keltsenek? Képesek vagyunk-e arra, hogy moderáljuk magunkat?

Nem vagyunk kepesek. Mert mindig lesz valaki, aki reagal ra, aki elkezd veszekedni, aki lovat ad ala, aki ad onigazolasra okot a rendbontonak.

Gabor

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 1
Igaz zsoltu!

Miénk a gyár!
Miénk ez az ország, magunknak építjük!

De komolyra váltva: NAGYON JÓ gondolatokat is irtál!

Mondjuk magam részéről a "megforgatott világban" már nem annyire hiszek, de azt talán nem is kell...
Nemtom.
Egyben biztos vagyok, ha egyszer elhal ez a szenvelgés a "holvanazigazitörzsasztaléselloptaeaNyirőajelszavainkat" témában, megint beindul(hat) a motor. De úgy látom, jó úton haladunk.
HAJRÁ!

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 0
Ez neked olyan fontos?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 topiknyitó
Képesek vagyunk arra, hogy megújuljunk?
Hogy fensőbb utasítás nélkül is azért üljük körbe az asztalt, hogy jól érezze itt mindenki magát?
Hogy ha kell, kiközösítsük magunk azokat magunk közül, akik csak azon passzióból vanak itt, hogy zavart, haragot keltsenek?
Képesek vagyunk-e arra, hogy moderáljuk magunkat?
Arra, hogy tiszteljük egymásban a másságot, hogy az ellenvéleményt építőnek és ne kiirtandónak fogjuk fel?
Egyszóval: képesek vagyunk arra, hogy "holnapra megforgassuk az egész világot?"
Magunknak építjük.
Nekünk lesz jobb.
Nem?
zsoltu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!