Keresés

Részletes keresés

troy89 Creative Commons License 2016.01.29 0 0 36

Sziasztok! elég nagy f1 gyűjteményem van,csak pár hiányzik,ezeket keresem,ha bárki tud róluk infót kérem jelezze: 2005: monaco,belga san marino időmérő,2004: brit időmérő.

mky Creative Commons License 2009.07.22 0 0 35
Sziasztok! Eladó 6 db egész hétvégés Super Gold belépőjegy. 4 egymás mellé ill. 2 egymás mellé. AJÁNDÉKBA minden egyes jegyhez adok 1 db Promoter Club belépőt is, ami korlátlan étel és ital fogyasztásra jogosít. Ezen felül a párosával megvett belépők mellé TOVÁBBI AJÁNDÉKKÉNT adok a vip út és vip parkoló használatára feljogosító matricát is!!!

Ár: hívj és megegyezünk!

Márk, +36303402922 (éjjel-nappal hívható!!)
Romaf Creative Commons License 2009.03.30 0 0 34
Le tudom valahonnan tölteni magyarul az ausztrál futamot? Sajnos nem tudtam megnézni, de nagyon kíváncsi volnék rá!!!!!
Söööör Creative Commons License 2008.09.17 0 0 33
Üdv!

http://asracing.extra.hu/news.php

Várunk a ligába versenyzőket, jöhetnek kezdők, haladók, és természetesen akik már régóta versenyeznek.
Egyedüli feltétel a VSR 2008 1.4 mod megléte , illetve a pályacsomag(regisztráció után letölthető az oldalról).
Eleinte kicsit ijesztő lehet segítségek nélkül, de némi gyakorlás után élvezetessé fog válni. Minden új versenyző számíthat a többiek segítségére. Itt nem csak a leggyorsabbnak van esélye, az is zsebelhet be futamgyőzelmet aki jól taktikázik és tartósan baleset illetve hibamentes köröket produkál.

A versenyzésről, tesztelésről, gyakorlási lehetőségről tájékozódhatsz a Szabályzatból (gyakorlásra szinte menden nap van lehetőség).
Jelenleg a szerver privát, ingyenes, gyakorláshoz csak regisztráció és a ligába történő jelentkezés kell.
Tomassino85 Creative Commons License 2008.07.25 0 0 32
Sziasztok

Van két db jegyem:
Silver 2. második sor
kaja pia a Hungaroring Promoter Clubban
VIP parkoló és belépő

45ezerért adom jegyek darabját.
Akit érdekel
keressen: tschrek85@gmail.com
golax Creative Commons License 2008.07.23 0 0 31
jah és érdeklődni: golaxo@gmail.com :)
Előzmény: golax (30)
golax Creative Commons License 2008.07.23 0 0 30
SZiasztok!

1 db Red Bull tribün, D szekt 2.sor, 5-ös szék

Ezek a jegyek már több, mint egy fél éve elfogytak, magán jellegű okokból kifolyólag most el kell adnom a sajátomat.

149 euró volt az ára akkor, most kicsit kevesebbért, a mai Euró árfoylam szerinti áron adom.

ÜLŐHELY!

33000 Ft

tnz Creative Commons License 2007.07.28 0 0 29

Sziasztok!

Sajnos nem tudok elmenni a Forma 1 Magyar Nagydíjra, de a jegyem már megvan. Két db Gold tribün belépő (csak a versenyre, aug. 4-re érvényes), 300 euro darabja. Nagy segítség lenne, ha valaki átvenné a jegyeket. Sporttársi áron 100 ezer Ft-ért odaadnám. 

Előzmény: Róki (27)
pepper13 Creative Commons License 2006.08.05 0 0 28

Sziasztok!
Hungaroringről, Toyotás Ralf Schumacher-es kemény anyagú nagyposzter ha érdekel valakit, jelezzen!(egyenesen a Toyota standjától)

 

 

soney@citromail.hu 

Róki Creative Commons License 2006.08.04 0 0 27
Szükségem lenne két jegyre bármikorra. kisrokica@freemail.hu
Celtic Moon Creative Commons License 2006.07.31 0 0 26

Eladó egy db VIP Super Gold  jegy 08. 06. vasárnapra

eredeti ár 375 euro

ár: 40 000 Ft

 

06 20 232 1422

hegepeti Creative Commons License 2005.11.17 0 0 24

ELADÓ!

 

Williams BMW BASEBALLSAPKA! Eredeti és vadonat új 4500 Ft.

Michael Schumacher 2004 Világbajnoki Baseballsapka! Eredeti és vadonat új 4500 Ft.

 

erchegyia Creative Commons License 2005.08.02 0 0 23
Én fotóim.
Mauro Creative Commons License 2005.08.01 0 0 22
gpsz Creative Commons License 2000.05.03 0 0 21
Ha van kedve valakinek megmutatni mit tud az F1GP2-ben, akkor szivesen meginvitalom a sulinkba.
/en vagyok a rendszergazda:)/
Van egy 600-as Athlonokkal telerakott gepteremunk. 18 masina varja, hogy felporogjenek a motorok!
Akit erdekel irjon egy emilt: mailto:gpsz@rudas.hu
el_mariachi Creative Commons License 2000.04.19 0 0 20
Drága Hölgyeim/Uraim!

Esdekelve kérek minden jóakaratú embert, hogy aki tud vmi f1gp2 letöltési helyet vagy el tuggya vhogy küldeni a progit, az írjon már egy emailt, az Úristen is megáldja :))), mer' az enyém programctsupáncsak wincseszteren volt meg, annak meg csókolom lett hirtelen, így format c: után itten állok az f1gp2 nélkül, mint említettem volt. Tehát plíz, segítsetek, mert az nekem nagyon jó lenne...

Kösz
e_m

gézakékazég Creative Commons License 2000.03.28 0 0 19
Sziasztok!

Én arra lennék kiváncsi, hogy megvan-e valakinek A Formula-1 Manager (vagy valami hasonló nevű program), amivel nem (csak) játszani, de stratégiát alakítani is kell. Ha megvan, nagyon megköszönném, ha írnál egy mailt. Köszönöm.

dzsonzon Creative Commons License 2000.01.13 0 0 18
szerintem az ubi f1 és a második része a legjobb de csak kormánnyal (thursm nascar pro) az ai az f1gp2-ben biztos jobb, az ubif1ben a lekörözött versenyzőt nagyon nehéz volt megelőzni de azert sikerult viszont a téged üldöző gépi ellenfél nem tudta csak 5-10 kör mulva megelőzni amire már egy kerékcserényi előnyt össze tudtál szedni. a monacogp-ben ezen úgy próbáltak javítani hogy teljesen véletlenszerűen a lekörözött versenyző lemegy az ideális ívről függetlenül attól hogy te epp ott akarod kifékezni ez rendszerint a verseny végét jelenti. azóta szinte minden f1 szimulátor-próbálkozással találkoztam a gagyi ronda és irányíthatatlan jelzők mindre illettek. az f1gp3-at én is várom a screenshotok alapján ha nem lesz a grafika a végletekig skálázható akkor egy pIII 733+geforce256 pároson 256mb rammal meg is üti majd a 20 fpst :(
Előzmény: Törölt nick (16)
bundee Creative Commons License 2000.01.12 0 0 17
Udv...

En ugyan nem sokat f1-ezek a gepemen, de amiket lattam, azok kozul tenyleg az f1gp2 volt a legnormalisabb...

Igaz, volt vele egy icipici problemam. Barmelyik pilota borebe is bujtam, mindig ugyanannyi volt a koridom... Nem jelentett semmi +, hogy melyik autoban voltam, melyik pilotaval...

Amugy, ha allitottam a nehezsegi szintet, akkor erdekes modon az en koridoim hol tul jok voltak, hol tul rosszak...

Sajna, nem birtam olyan jol menni, ahogy a legnehezebb fokozaton a gep ment :(((

bundee

Törölt nick Creative Commons License 2000.01.12 0 0 16
F1GP2 a kiraly,bar hianyzik a 3d support,azert a gyengebb grafikaert karpotol az AI.
Meg1 negativum:nincs igazi multiplayer
nils Creative Commons License 2000.01.10 0 0 15
Sziasztok!

Én otthon a magam kis 486-osával még az F1GP első részével játszogatok, és nagyon gyűlölöm, hogy az ellenfelek nem néznek a tükörbe, vagy ha belenéznek, potenciális öngyilkosok. Lazzzzán nekemjönnek, leszorítanak, mint a sínautó mennek az ideális íven, ha melléjük érek, simán _letolnak_ a pályáról. Érdekes szitu mondjuk a 68. körben, két másodperccel lemaradva az első mögött... :-(((

nils

pacsa Creative Commons License 1999.06.02 0 0 14
Sziasztok!

Szerintem a legjobb az Ubisoft Monaco Grand Prix Racing. Főleg, ha kormánnyal (a Force Feedback-ről már nem is beszélve) tud az ember játszani vele. Korábban én is a GP2-tőt nyúztam az is nagyon jó, én főleg az szeretem benne, hogy -hála a sok "racing fan"-nak- olyan egyszerű a pályákat, autókat, stb. cserélgetni és frissíteni. A legújabb hírek szerint októberben kijön a GP3 és lesz folytatás is. Kiváncsian várom.

Az új F1 Racing demo (én az Eidos-tól töltöttem le) nekem nem igazán tetszett. Lehet,. hogy én csináltam valamit rosszul, de a grafikája sokkal rosszab mint a Monaco Grand Prix.

"keki" (sajnos a neved helyén csak egy kérdőjel van) kérdésére válaszolva az említett oldalakon (gp2.com, grandprix2.com) olyan programokat is le tudsz tölteni amikkel nagyon egyszerű a letöltött file-okat benyomni a GP2-be.

konor_ Creative Commons License 1999.06.02 0 0 13
En is sokat F1GP2-ztem, meg GP1-eztem meg Amigan.
A mostani GURU CD-n van fonn az Official F1 Racing (ha jol emlexem) demoja.
Nalam tuti befuto lesz!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 12
OK! Akkor, hogy kell meggyozni a F1GP2-t, hogy a letoltott carset-eketet hasznalja? Ugyebar tobbnyire *.gp2 kiterjesztesű file-okat lehet szerezni. Elore is koszi...

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 11
F1GP2!!!
A honlapomon mar egekbe emeltem megeccer nem teszem meg :)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 10
www.grandprix2.com
Szerintem ez a csúcsok csúcsa.
Ami itt nincs fennt, az nem is létezik....
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 9
Szegasztok!

Ha már F1GP2 - és hát ez az igazi -, akkor a letöltési hely nagy fantáziával: www.GP2.com. (Kocsi festések, Pilóták, Hangok, +Telemetria, új pályák és még ezer)
Mivel az emberek 80% a kiemelkedően jó pilóták közé tartozik, illik összemérni az erőket. Erre a legjobb hely www.extra.hu/f1gp2 , nyilt verseny. Több csapat, több kategória, sok versenyző. A Legjobb csapat pedig a CarCase (www.extra.hu/CarCase)!! Keresunk meg 1 "Kezdő" kategoriás pilótát és egy Joy-al nyomuló pilótát is! Gyere próbáld ki magad!

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 8
Hol lehet az F1gp2-höz új csapatokat, hangokat, stb letölteni?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 7
Természetesen F1GP2.
Pláne most, hogy átesett egy kis frissítésen(új csapatok, hangok stb..)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 6
F1GP2 es az Ubisoft F1
Mindketto kituno darab!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!