Keresés

Részletes keresés

Rastaman Creative Commons License 2000.07.12 0 0 166
Halozsakot nem nehez szervalni, vagy vegyel, de akkor mar jot! Mountexben pl., vagy a Tengerszemben...
Es pokroc is megteszi! :)
Előzmény: Rigoletta (165)
Rigoletta Creative Commons License 2000.07.12 0 0 165
Kedves Rastaman,

Tavaly én úgy voltam lent, hogy csak 1-1 napra mentem, és még hajnalban visszajöttem Pestre. De talán idén jó lenne egy kicsit kocsmázni is a barátokkal :)

Kösz az infót, keresem a hölgyeményt.

Amúgy pedig nincs is hálózsákom, és elég macerás kölcsönkérni ebben a táborozós időszakban :)

Előzmény: Rastaman (163)
Kollányi Bence Creative Commons License 2000.07.11 0 0 164
Rastaman Creative Commons License 2000.07.11 0 0 163
Megmondom oszinten nem tudom...
nezd meg a Hivatalos Honlapot, ott szinte tuti talalsz vmit
En mult evben csak fogtam magam, a satramat meg a halozsakomat, es lementem. Kb. ejfelkor ertem Kapolcsra,, es mindenki nagyon segitokesz volt! Akar azt is megkockaztathatod, hogy a helyszinen keresel szallast!
Kozben nezegettem a honlapot es megtalaltam kinel kell erdeklodni!
"Szállás információval kapcsolatban a Kapolcsi Önkormányzatnál, a 06-87-437-029-es számon
Márvány Gyulánét kell keresni."

www.kapolcs.hu

Rastaman

Előzmény: Rigoletta (162)
Rigoletta Creative Commons License 2000.07.11 0 0 162
Kösz szépen Rastaman, de én már egy kicsit öregebb vagyok, és nem annyira rugalmas. Valami kenyelmesebb megoldas nincs? :) A vendégházak ilyenkor már tele vannak, ugye?
Rastaman Creative Commons License 2000.07.11 0 0 161
Szerintem a sator+halozsak a tuti, de biztos be tudsz keredzkedni vkihez, vagy egy kocsma padjan is elaludhatsz, nem fognak zargatni.

A satorozas vagy maganhazak kertjeben, vagy kijelolt kempigekben lehetseges, abszolut elfogadhato aron!

Előzmény: Rigoletta (160)
Rigoletta Creative Commons License 2000.07.11 0 0 160
Milyen szálláslehetőségekről tudtok? Nekem a jövő hét csüt-pén-szo-ra kéne.

Ötletek?

pintera Creative Commons License 2000.07.10 0 0 159
Kedves emberekk!

Az index iden lenn lesz a kapolcsi művészetek völgye rendezvény időtartama alatt, és folyamatosan tudósítani fog a rendezvényekről, és spontán eseményekről. A http://kapolcs.index.hu/ oldalon olvashattok és láthattok mindent ami csak szem-száj ingere. Csak hogy ki ne maraggyatok:]]]

Rastaman Creative Commons License 2000.05.17 0 0 158
Persze, hogy lesz, nem ez a keres, hanem az, hogy mire erdemes majd menni.
Otletek?
Előzmény: Törölt nick (157)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.16 0 0 157
Lesz.
Egy munkatársam ott lakik, úgyhogy mindig tudom a friss infókat.
Rastaman Creative Commons License 2000.05.16 0 0 156
Nem, nem talaltam olyat...
Akkor legyen itt!
:)

Van egy hivatalos site is, majd utana nezek
Aham, megvan
Muveszetek Volgye

Előzmény: Rastaman (155)
Rastaman Creative Commons License 2000.05.16 0 0 155
Asszem van olyan topic is...
Előzmény: bogyó (154)
bogyó Creative Commons License 2000.05.16 0 0 154
Muvészetek Völgye 2000?
Rastaman Creative Commons License 1999.08.11 0 0 153
felre ne ertsd, nekem is teccett:
illetve voltak jo reszek, de nem ereztem h egy egyseges szindarabrol lenne szo...inkabb sok egyeniseg volt benne, sok jo 5let, sok jo jelenet, de nem EGY EGESZ szindarab
erted?
candelina Creative Commons License 1999.08.10 0 0 152
Valahol a környéken van egy múzeum, tavaly voltam ott. Malomból alakította át egy művészházaspár. Felfrissítenétek a memóriámat a hely nevével? Annak is örülnék, ha valaki megírná, hogy most éppen mi a kiállítás témája. Köszi!
sasanz Creative Commons License 1999.08.10 0 0 151
Én meg halálra röhögtem magam rajtuk Taliándörögdön. Még az sem zavart, hogy teljesen átvették Pandacsöki Boborján stílusát. És a helyszín is külön megismételhetetlenséget adott az előadásnak.
Ami viszont felháborított: V.petenden a templomba a Vukán-Five is the brass koncert előtt 15-20 kivételezett már bent ült, amíg a jónép kinn várt 1 teljes órát. Mire be tudtam nyonulni (szörnyű tumultus volt), már állóhely sem volt. Tv felvétel miatt is. A tévésekre meg külön haragudtam, amikor az Állami Népi Együttes műsora előtt egy vas állványra szerelt fa ráborult egy néző fejére. Csak mert a nagytotált adó kamera elé kellet a zöld lomb illúziója! Annyi esze meg nem volt egyik barom tévésnek sem, hogy az erős szélben rögzítse valahová a fát. Én nem szeretem ilyen helyeken a tévés felvételt, mert a közönség és a színpad között húzogatott kamera pont azt a metakommunikációt robbantja szét, ami ilyen rendezvényeken -ahová az előadók nem egy szimpla fellépésre érkeznek- fokozottan működik.
Rastaman Creative Commons License 1999.08.09 0 0 149
a szerelem, vagy amit akartok?-rol beszelsz?
en azt szentedren lattam:
jo 5letek voltak, meg jok voltak a szineszek, de ugy az egesz kicsit vontatott volt...
en egy kicsit untam...
sasanz Creative Commons License 1999.08.09 0 0 148
KKKrétakör természetesen
sasanz Creative Commons License 1999.08.09 0 0 147
Az esős, szeles, hideg idő (utolsó 3-4 nap) csak a kései koncertektől fosztott meg, ugyanis addigra teljesen átfáztam, meg leginkább páromat fárasztotta el. Még Dresch-en sem voltam:((
De nagyon jó volt a krétakör előadása, igazi vásári komédia a jónépnek. Nagyon telitalálat volt, kisebb "koppintásokkal".
A Vadady-társulat Faludy estjét látta valaki M.apátiban? Profi munka volt (amatőröktől), nagyon megával ragadott az előadók lelkesedése is.
Rastaman Creative Commons License 1999.08.06 0 0 146
ja!
:))
most, h ismerem a jarast...igy mar nem nagy kunszt...
:))

de azert a vegen mar egesz jol birtam a feloras sort a kajaert a Csigahaznal....
:))

Törölt nick Creative Commons License 1999.08.05 0 0 145
Don Camillio
A Don Camillio elég döcögősen indult, és a büdös életben nem lesz jó színházi előadás. Kabarénak viszont nagyszerű. Annyira nincsen egy epikus vagy ha tetszik 'dramatikus' váza, hogy az már fáj. A jeleneteket tetszés szerinti sorrendben el lehet játszani, ez alól alig volt pár kivétel. Pl amikor visszakövetelik Don Camilliót. Egyébként az őt alakító pali nem volt rossz a kabarészerepben, szintúgy a párttitkár és a Jézus. A nők kissé gyengécskék voltak.
Mindezeket összerendezgetve csak vigyázzunk a darab túl hangos ünneplésétől. Én alig láttam vmi igazán jót az Új Sz-tól. Bár a Stella megleő volt.
rooby Creative Commons License 1999.08.04 0 0 144
Majd a rutin meg az évek! :) Persze ha lesz türelmed:))
Rastaman Creative Commons License 1999.08.04 0 0 143
hat en pl. most voltam elszor, es igen szar volt, h mindenrol lemaradtam...
:((
KisPocak Creative Commons License 1999.08.04 0 0 142
Geo:
Egy kis falusi templomot nem lehet felváltani "szabadtéresítéssel"... Ennek így van meg az a különleges, családias, intimebb hangulata. Korán kell menni, és akkor van hely...
Én legalábbis jövőre is ezt teszem, és nagyon fogom élvezni.
Üdv: Kispocak
rooby Creative Commons License 1999.08.02 0 0 141
Haliho fiatalsag:)

Vegre kezdem utolerni magam. A volgy utan egy kis kenyszerszabin voltam... Nagyon kellett mar!!
Teny, hogy tulsagosan is tulnotte magat a volgy! Persze igeretek elhangzottak, hogy jovore mar ilyen, meg olyan lesz... Ebbol mi fog valojaban megvalosuni, az mar nagyon erosen penz kerdes! A rendezok pedig nem a penz miatt csinaljak! Hamar szigetize lenne a dolognak, ha eltorzulna ebbe az iranyba.
Jovore meg majd kialakul... talan... remelem!:)

Sajnalom, hogy nem jott ossze egy igazi jo indexes talalkozo!:(
No de ami kesik ...:)

Rastaman Creative Commons License 1999.07.30 0 0 140
azert meg mindig nagyon Kapolcs centrikus a dolog
talan tulsagosan is....
ott van negy falu, es a programok 50% a negybol az egyikben zajlanak....
kar, h nem hasznaljak ki a tobbi falut is
KisPocak Creative Commons License 1999.07.28 0 0 138
Sziasztok!

Idén voltam itt először, de tuti, hogy jövőre ki nem hagyom. A Gástya árok tényleg zsúfolt volt, no meg piszok hideg, de ha időben ment az ember, volt hely... Nekem speciel a Don Camillo tetszett nagyon, a csütörtök esti Jordán Tamást sajnos nem volt módom megnézni, valaki nyilatkozzon, milyen volt?? Egyébként szerintem nem baj, hogy könnyűzenei programokkal is fűszereztek, mert én pl szívesen hallgatom és élvezem mind a kettőt. A Horgas Eszter - Vígh Andrea duó pl nagyon tetszett.
A négy falu tényleg szűkös ennyi embernek, de ez is hozzá tartozik, előbb utóbb úgyis tovább növekszik majd, mert erre igenis szükség van, és aki egyszer ide ellátogat, és belekóstolva ráérez az ízére, biztos nem hagyja ki legközelebb sem...
Szóval én jól éreztem magam...

Üdv:Kispocak

Rastaman Creative Commons License 1999.07.28 0 0 137
hat azert este a Csigahazban igen jo jazz koncertek voltak!
Babos Gyulatol elajultam, pontosabban az egyik roma szarmazasu felfedezttjetol....
egyszeruen zsenialis volt a srac
Rastaman Creative Commons License 1999.07.28 0 0 135
az az igazsag, h en most voltam elsozor, es szamomra inkabb pozitivum volt, h nem a "szigetesek" elorehozott talalkozoja volt (mert h arra szamitottam)
vegulis sajnalom, h nem sokat lattam/hallottam (Csehovot pl.-ul nem lattam, marmint a 3 egyfelvonasost, mielott meg barki is belekotne) de jol ereztem magam
bandika Creative Commons License 1999.07.28 0 0 134
Sziasztok, csatlakoznék Rastamanhoz, túl volt zsúfolva a völgy, de én igy is nagyon jól éreztem magam. A gond nem az, hogy csökken a szellemiség, vagy kommercializálódnak a programok, hanem az, hogy sokan vagyunk. Jövőre biztos még többen, de mit lehet tenni? Nem zárhatunk ki senkit a dologból... (Én spec. azért kiakadtam néhány olyan résztvevőre (seggrészeg punkok) akikkel pld. a Szigeten nem volt semmi bajom, de hogy (és miért?) kerülnek ide?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!