Keresés

Részletes keresés

agel Creative Commons License 2006.07.17 0 0 209
Szarintem a Pepsi Sziget nem szokott szar lenni, ezért most sem valószinű, hogy szar lesz :)
Előzmény: pumpika666 (208)
pumpika666 Creative Commons License 2006.07.03 0 0 208

basszuskulcs, SZ@R LESZ-E AZ IDEI PEPSI SZIGET?

 

szerintetek???

szopiszuri Creative Commons License 2004.09.14 0 0 207
hol a slagod?
Előzmény: FatMo (199)
annamajika Creative Commons License 2004.08.09 0 0 206

Remélem a zárónap - Faithless - jó lesz.

Az elmúlt heti csütörtöktől nem voltam elragadtatva.

Nekem ez volt az első sziget élményem, és már bánom,

hogy 5-6 évvel ezelőtt nem indultam neki sosem.

 

Persze rengeteg fesztiválon jártam már, az eddigi kedvencem

az Aerodrome volt. Hangsúlyoznom kell, hogy a fellépők miatt

csakis. (Azért nekik még szervezésügyileg lesz mit tanulniuk.)

 

Úgyhottttty reméljük a zárónap kitesz majd magáért.

Üdv nketek: Annamari

 

 

onagyz Creative Commons License 2004.08.04 0 0 205

Egy jókedvűen fikázó archív írónő:

 

http://onagy.zoltan.terasz.hu/index.php?id=1473

 

tomi271 Creative Commons License 2004.07.29 0 0 204
Igazából én nem is a fellépők miatt mennék ki, hanem a hangulat miatt. Annyira jó, hogy mindenki pozitív, mindenki barátságos és hogy a tömeg ellenére is ketten lehetünk(nénk) a szigeten. Ez fog hiányozni.
csudri Creative Commons License 2004.07.27 0 0 203
Mennyiért adod?
Előzmény: FatMo (199)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.24 0 0 202
A jegy elkelt.....
Előzmény: Törölt nick (195)
S-KILLER Creative Commons License 2004.07.24 0 0 201

Még mindig el akarod adni a jegyedet?

 

Szerintem is évről-évre rosszabb a sziget én is már csak megszokásból meg a haverok miatt megyek, de idén legalább az utóbbi része ígéretes lesz:-)

 

Lehet hogy érdekelne, ha komolyan gondolod az eladást.

Előzmény: FatMo (199)
dr_gonzo79 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 200

 

szerintem a sziget az útobbi ídőben kezd úgy kinézni mint egy bevásárlóközpont hál istenek 2001-ben azt mondtam elég soha tőbbé sziget nem a zenekarokkal van a baj vagy a bulikkal hanem az egésszel.

FatMo Creative Commons License 2004.07.22 0 0 199

Úgy dönöttem én is eladom a sziget jegyem. Elolvastam a gerendai interút az Indexen. Hát annyit azért mondanék: Gerendai Károly (milliárdos úr) menjél te a büdös picsába! Ja még annyit, hogy eddig mindegyiken ott voltam.

Igneous Creative Commons License 2004.07.22 0 0 198
Kicsit furcsának találom, hogy a többség a Nagyszínpad felhozatala alapján dönti el, hogy milyen lesz a Sziget. Persze fontos az, hogy színvonalas fellépők legyenek (az idei mindennek alámegy... :-(((), de számomra nem ez a döntő. Elég sok oka van, hogy szar lesz az idei Sziget, de már kb. 2-3 éve az.

Vhol az egész hangulata akkor kezdett meghalni, amikor sátrakba kerültek a színpadok (az okát tudom, és azt is, hogy nem lehetett mit tenni). Számomra abban volt az egész varázsa, hogy az ember bóklászik egy sörrel, meghall vmi érdekeset, leül a fűbe és végignézi. Azzal hogy be kell menni a sátorba, a spontaneitása elveszik az egész történetnek.

A legjobban az idegesít, hogy nagyon sokan vannak, és sajnos már az egész sziget beépült. Erre tavaly döbbentem rá, amikor hosszú percekig kellett gyalogolnom, hogy találjak egy bokrot pisálás céljára... Persze a beépülés nem lenne akkora nagy baj, ha nem úgy nézne ki, ahogy. A baromi nagy Bee élménypark (vagymiazisten), a T3 reklámstand, emeletes csilli-villi koktélbár (ahol előre kitöltötték a söröket, így mire hozzájutott az ember min 5 perce megmelegedett) és egyéb izék olyan kinézetet kölcsönöznek az egész Szigetnek, mint egy harmadrangú vidéki búcsú... :-((( Az óriásplakátokról már nem is beszélve...

És mindehhez hozzájön, hogy az olyan régi megmozdulások, mint pl. az össznépi dobolás vagy a tortadobálás már rég eltűntek... :-(((

Szóval nekem nem a jó fellépők hiányoznak, hanem a régi hangulat.
odaseneki Creative Commons License 2004.07.21 0 0 197
Elkelt a jegyem emberek! Jó Szigetelést mindenkinek!
Előzmény: odaseneki (196)
odaseneki Creative Commons License 2004.07.21 0 0 196
Nálam 16 ezer! ;-)
Előzmény: Törölt nick (195)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.21 0 0 195

Sziasztok,

 

Enyhen off de van egydarab elado szigetjegyem. 20-ert vettem 17500-ert adom. Az idei szigetrol annyit h nincs rammstein, ergo szar, leginkabb kozeledunka  rozsaszin takony kategoriaja fele. Talan bustha Rhymes miatt erdemes lenne kimenni, de inkabb lehuzok egerszalokra furdeni, borozni.

 

Jegy iran erdeklodn: horasz@saveas.hu Budapesten atveheto, elviheto,

 

H.

odaseneki Creative Commons License 2004.07.20 0 0 194
Igen.

3 koncert miatt mennék ki: 1. Európa Kiadó, de őket láttam tavasszal az A38-on. 2. The Gathering, őket láttam tavasszal a Wigwamban. 3. My Dying Bride, őket tavaly láttam a Szigeten.

Úgyhogy van egy darab eladó elővételes Sziget hetijegyem, 16 ezerért vettem, annyiért is adom. Az itteni e-mail címemen lehet érdeklődni, Pesten tudom átadni.
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.17 0 0 193

Majd próbáld megszámolni a nézőket szerdán.

Előzmény: FFH (191)
pumpika666 Creative Commons License 2004.07.16 0 0 192
sajnos mintha monopóliumuk lenne, ezért nem lesz mostanság hasonló de van pár esélyes, bár ők nem ezt a búcsús, krisnás ömlengést nyomják, hanem színtiszta rock/metal fesztivál: rockmaraton pécs/malomvölgy csak a külföldi fellépők hiányoznak tőlük bár én jól megvagyok a hammer sátorral, nem érdekel, párszáz méterrel arrébb ki bazsevál
Előzmény: valleyboy (190)
FFH Creative Commons License 2004.07.16 0 0 191

Lesz Pet Shop Boys és remélem sikerül elhozni a Modern Talking-ot is.

Király program!

valleyboy Creative Commons License 2004.07.16 0 0 190

Valószínűleg a változáshoz az kell, hogy jelentős nézőszám csökkenés következzen be, mert az a jelzésértékű. A közállapotokat nézve mondjuk talán ez akár már idén is bekövetkezhet. Végülis ha azt nézzük amit a hazai rendezvényszervezés és idegenforgalom idei tendenciáiról mondanak, plusz még hozzátesszük a 4 rugóra emelkedett napijegyet még az is lehet, hogy most lényegesen kevesebb ember látogatt majd ki a Szigetre. Talán majd annak lenne foganatja a jövőre nézve.

Valószínűleg 2 altenatíva lehet célravezető, vagy egy rövidebb Szigetre térnek át, vagy kifejlődik valahogy egy életképes konkurens rendezvényszervező aki megcsinálja az igényelt nyugat-európai szinten is versenyképes fesztivált. 2004-ben azért már ne mondja senki, hogy akinek jobb kell utazzon el, mert az kapja be a faszt.   

  

adameck Creative Commons License 2004.07.13 0 0 189
Te milyen kétakkordosokról beszélsz?!? Csak az lehet a jó zene, ami feltétlenül zenei tudást fitogtat? A Green Day-ben lehet, hogy nincs nagy változatosság (a te ortodox zenei szempontjaid alapján), de az biztos, h az azévi sziget legjobb koncertjét adták. Kibaszott nagy show volt! Ja, félre ne érts, nem vagyok GD rajongó, nem azért védem őket, egyszerűen csak jól szórakoztam rajtuk.

Szempontjaid alapján az a jó zene, ami technikailag bonyolult, meg nehezen eljátszható, mint pl. Y. Malmsteen vagy a Dream Theater? Számomra üresjárat, hogy azt halgassam, hogy "öcccsémmásodpercenként42hangotpengeténígybiztossosemfogoktudni"

SZERINTEM A ZENE SZÓRAKOZTASSON!
pumpika666 Creative Commons License 2004.07.12 0 0 188
tudod meghallgattam pár cd-t a korábban említett sztárok közül, de sajnos ez a kétakkordos zene szart se ér lehet hogy ez a ma zenéje, de én ebből nem kérek ezen bandák tagjait qrva nagy zenészeknek tartja a szakma, de hol van a zenei tudás? három hangot nem tudnak lefogni a gitárosok egymás után lehet anyázni!
Előzmény: adameck (187)
adameck Creative Commons License 2004.07.12 0 0 187
pumpika666: Hát, nem is tudom, mit lehetne mondanom neked: Talán annyit, h szerintem ásd bele magad a sok-sok rokkmetál cd-dbe és hallgasd őket ezerrel! Sőt! Ha lesz egyszer gyereked, ővele is csak azt hallgattasd, meg aztán az ő gyerekeivel is! Nehogy má valaki megismerhesse a MA jó zenéit és merjen ilyesmit hallgatni, mert az nálad szentségtörés?!?!?!?!?!?! ejjh. A Bon Jovi meg már bocs, de egy kalap sz@r, a saját legendájukból (?) élnek. Ha tényleg széles látókörűnek vallod magad, a sok-sok alább felsorolt zenekar közül igazán megismerhetnél egy párat, csak hogy hallj mai zenéket is és hogy lásd, nem is olyan rosszak.
adamskij Creative Commons License 2004.07.12 0 0 186

'94 óta minden Szigeten kint voltam eddig, kétszer heti jeggyel. Azt kell mondjam, már az utóbbi évek baklövései (pl. Apocalyptica koncert max 5000 fős sátorban) is elkeserítettek, de az idei év programját érdektelenségben nehéz lenne felülmúlni. vagy alul, nézőpont kérdése.

 

még a világzenei színpad is annyira másodvonallal dolgozik (sehol egy skandináv csapat), hogy az abba vetett hitem is megingott. magyar csapatokért a napi 4000 kicsit sok, mindössze a 7-i nagyszínpadon van valami új, eddig szokatlan.

 

siralmas. nem gondoltam volna, hogy Gerendai & co. idáig tud süllyedni.

pumpika666 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 185
ne is!
Előzmény: haze82 (184)
haze82 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 184
A felsorolás nem az izlésemet tükrözi, hanem az akkori fellépők listáját.Viszonyításképpen irtam.Bár azok közül a Green Day(nemsokára jön az uj album!), a Foo Fighters(ugye az ex Nirvanás Dave Grohllal az élen), a Faith No More(igaz már megszűntek) a kedvenceim között vannak már nagyon régóta.

A Bon Jovi is a Keep the Faith albumukig volt jó, azóta nem.Gumirock.Szeretem őket én is.
Ha nagy rockzene rajongó vagy akkor nem értem miért nem tudnál örülni mondjuk egy foo fightersnek.Rájuk azt se mondanám h kifáradtak.

Ja nem vagyok britpop buzi, a jo zenét szeretem, amibe sokminden belefér, Mobytól Bob Marleyn át egészen az Offspringig.

De nem fogok veled vitatkozni.

Előzmény: pumpika666 (183)
pumpika666 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 183
valóban hiányzik a rollins band, motörhead, faith no more(ők feloszlottak), therapy, de a többi szar , fos, geci, egy hányás, közük nincs a szigetre látogató rock- és egyéb zenekedvelők izléséhez, már akkor megfáradtak, mikor ideértek, néhány példa: green day utoljára 1995-ben volt ok, azóta szar, popzene szinten is fos amit csinálnak coolio: kb. a gangsta's paradise előtt, sem azóta nem csinált lóf@szt sem david bowie: no comment chumbawamba eljött, de szar cardigans: rómeó és julia óta sehol sincsenek undorító, hogy semmi komoly rockzenét nem akarnak a szigetre sokan, szinte mindenki csak a hányás alternatív bandákat várná! ez a XXI. század? nem kérek belőle! holegy igazi hard rock banda? mindenhol csak popzenébe ágyazott nyálat hallok és látok! akkor már inkább bon jovi, ők legalább 20 éve a hard rock zenét szolgálják én rocker vagyok és széles látókörrel , de itt az előbb annyi fost is felsoroltál hogy ha te rockernek vallod magad, akkor én nem vagyok az szerintem ne gyere ki a szigetre, inkább menj el valami jó kis britpop-alternatív(vicces elnevezés!) fesztiválra berényi bandikashit-tel együtt, hátha jó kis oasis/darkness(valóban sötétek!-énekes a magic mirrorba sem mehetne be olyan buzi!)/blur/stb. koncerteket alhattok végig! na csá getzyk!
Előzmény: haze82 (182)
haze82 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 182
Hogy szar lesz e az idei Sziget?

Sziget 97, Nagyszinpad:Apollo 440, Chumbawamba, New Model Army. Cardigans, David Bowie, Motorhead, Toy dolls, Faith No More, Rollins Band, Foo fighters.

Sziget 98: Boney M:))), Goldie, Patti smith, Shane McGowan and the Popes, Chumbawamba, Coolio, Therapy, Rammstein, Green day.

Az idei felhozatalt már tudjátok.A válaszom pedig:szar.
Alexander the Great Creative Commons License 2004.07.07 0 0 181
Látom személyeskedésen kívűl sok mindenre nem vagy képes,de ez csak téged minősít...amit tetéz a szövegértelmezési próblémád is.

Ha nem vagy képes felfogni hogy van akit nem érdekel ez a fajta zene akkor sajnáljak.Ez nem azt jelenti hogy az illetőnek izlésficama van,pusztán más az izlése.
Darkness nem más egy profin felépített pénzcsináló automata,minden klisé,refrén,kiállás már 100x el lett lőve.Annyni írható a javukra hogy van bennük annyi önirónia hogy maguk és azok elé akik ezt komolyan veszik görbetükröt állítanak.
Nem vagyok egy befordult ember de nekem nem az a legfontosabb egy zenekar esetében hogy mennyire önironikus,mások vagyunk és kész.

Előzmény: Berényi Bandika (180)
Berényi Bandika Creative Commons License 2004.07.07 0 0 180
Nem hallottad a lemezüket: ezek kurva jól zenélnek, amellett, hogy van bennük humor. Amit persze tagadnak az interjúkban (mármint a humort).
Gondolom leszarod. Egy olyan országban, ahol az Irigy Hónalj képviseli a zenei humort, nem is csodálom, hogy nem tud megérinteni a Darkness iróniája.
Mindenesetre gratulálok a "cipőt a cipőboltból"-szintű filozófiádhoz ("Ha röhögni akarok egy zenén akkor bekapcsolom az ATV-n haknidiszkót és azt nézem").Így sosem fogod megérteni, hogy pl. Beck-nek vagy Frank Zappának micsoda zenei humora van.
Előzmény: Alexander the Great (179)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!