Keresés

Részletes keresés

Fehérpárduc Creative Commons License 2001.02.06 0 0 87
Ezt az 5K/sec sebességet nem tudom, hogy ki mondta neked?! Vannak oldalak amik bizony ekkora sebességgel jönnek le, de azok szlovák, ausztrál és bizonyos távolkeleti lapok esetén fordul elő. Ezeket egyébként modemmel el sem tudom érni. Az átlagos letöltés magyar szerverekről és .com címekről 150-250 kbyte/sec körül van. TVnet, Bakács, IX.ker.
Előzmény: WT_Pooh (37)
rrt Creative Commons License 2000.08.07 0 0 86
EGY KIS BEVEZETŐ
""""""""""""""""

MAGYARORSZÁG TERÜLETÉNEK DÖNTŐ HÁNYADÁN A MATÁV A TELEFONSZOLGÁLTATÓ.
EZÉRT - MINT TAPASZTALTAM - NEM SOKAN HALLOTTAK MÉG MÁS TELEFONTÁRSASÁGRÓL.

ELLENBEN NEKEM ITT, ÉSZAK-PEST MEGYÉBEN VAN SZERENCSÉM "ÉLVEZNI" EGY ILYEN CÉG ÁLDÁSOS
TEVÉKENYSÉGÉT. MÁS TELEFONTÁRSASÁGHOZ NEM LEHET ITT MENNI, MERT EGYSZERŰEN NINCS.
EGY MÁSIK INTERNETSZOLGÁLTATÓ LENNE, DE HÁT AZ UGYE A TELEFONSZÁMLÁT NEM BEFOLYÁSOLJA...
MÁR TÖBB HÓNAPJA(AMIÓTA INTERNET VAN) FIZETJÜK A "NEM TÚL ALACSONY" TELEFONSZÁMLÁT :
20.000 FT ALATT MÉG EGYSZERNEM VOLT, DE A REKORD EDDIG 38.000 FT !!!
CSODÁLOM, HOGY MÉG SEHOL NEM FIGYELTEK FEL ERRE PROBLÉMÁRA.
ÚGYLÁTSZIK A MATÁVVAL VANNAK ELFOGLALVA. - PEDIG HA TUDNÉK, HOGY ITT MI FOLYIK...

- ÍME A LEVELEM, AMIRE PERSZE VÁLASZ NEM ÉRKEZETT... :

" T. Digitel2002 !
""""""""""""""""

A következő problémámmal biztosan nem vagyok egyedül !

Körülbelül fél éve vagyok Önöknél internet-előfizető.Azóta nagyon sok
emberrel ismerkedtem meg.
Sokszor szoktam Chatelni, IRC-zni.
Aztán ahogy egy-másfél óra után bejelentem,hogy lassan mennem kell,mert
megint akkora lesz a számlánk,hogy le kell mondanunk végleg az egész
előfizetést,nagyon nem értenek meg!
És ez termésszetes is,hiszen ők úgymond "elkényeztetett" helyzetben vannak!
Mindenki azzal reagál,hogy "De hát hat óra után csak 150 Ft, (vagy!)
INGYENES...".
Ekkor ébredek én rá mindig,hogy milyen szerencsétlen és kiszolgáltatott
helyzetben vagyok...
Mások REGGELIG internetezhetnek 150 Ft-ért,vagy ingyen,én meg a perceket
kell hogy számláljam!!!
Mindig el kell hogy mondjam,(ÉS EL IS MONDOM!) én SAJNOS nem a MATÁVnál
vagyok előfizető, hanem a Digitel2002-nél,akik semmiféle éjszakai
kedvezményt nem adnak !!!
Nekem NEM áll le a számláló 1 óra után,nálnunk nincs ÁTALÁNYDÍJAS
előfizetés,hanem itt ketyeg az óra, folyamatosan!
Egy nyugodt önfeledt pillanatom sem lehet,mert állandóan a perceket kell
figyelnem,nehogy túllépjem a határt,mert akkor lőttek az egésznek!
És amikor éjjel épp elkezdődne az "élet" az interneten,nekem szomorúan meg
kell szakítanom a kapcsolatot a telefonszámla miatt...
Lassan már az elköltözésre is gondolok olyan helyre,ahol a mindig szidott,s
nekem mégis áldott Matáv a szolgáltató.
Pedig, Haj!; 2-3 éve a Digitel volt a "megváltó",aki 10-20 év után végre
telefonhoz juttatta a várost.
- DE MILYEN ÁRON ??!!

És még a TV-ben, interneten,újságokban állandóan a MATÁVot bírálják,hogy
MONOPOLhelyzetben van,meg visszaél az üzletágban elfoglalt előkelő helyével;
HÁT AKKOR kérdem én: A KEDVES DIGITEL2002 RT MIT CSINÁL????
Ő talán nics monopol helyzetben ???? És nem él vissza evvel ???
SOKKAL nagyobb kizsákmányolást végeznek,mint az örök bűnös MATÁV !!!!!!!

Igaz csak két körzetben vannak(27,28), nem sokan figyelnek rájuk...
De egyszer valaki(k)nek ez csak szemet fog szúrni már,hogy milyen
kizsigerelés folyik errefelé,és miért nem nő a megfelelő arányban az
internetezők száma!!!

És akkor úgy megszellőztetik mindenütt a témát és akkora pert akasztanak a
kedves részvénytársaság nyakába,hogy nézhet!!!

A Matávot már sokkal jelentéktelenebb ügyben is milliókra büntették!

Egyik ismerősöm egy internetszolgáltató társtulajdonosa,s ő mondta,hogy
egyszerűen nem akarják őket beengedni a körzetbe!!!Úgy gondolom ez sem fog
következmények nélkül maradni sokáig!!!

Úgyhogy a T. Digitel2002 érdekében is javaslom,hogy gondoljanak nagyon utána
:
a világ elhaladt mellettük, külföldön már az ingyenes internetezés kezd
divatba jönni, itt meg egy egész havi fizetés rémegy a telefonszámlára,ha a
szerencsétlen "áldozat" önhibáján kívül a 27 vagy 28 körzetben él, és nem csak napi egy
5 perces levélletöltésre akarja használni a világhálót!!!!!

Azt javaslom haladéktalanul tűzzék napirendre e kérdést, és reformálják meg
ezt az egész internetelőfizetés-díjcsomag dolgot,mert ahogy én,úgy sokan
mások is a LEMONDÁSON gondolkodnak és ha ilyen "kiszipolyozóan" folytatják,
akkor nagy ügyfélveszteségre számíthatnak!

Én nem merem kívánni az éjszakai 150 Ft-os/INGYENES netezést,de legalább egy
átalánydíjas szolgáltatás bevezetését mindenképpen elkerülhetetlennek és
elvárhatónak látom 2000-ben, az EU-ba igyekvő Magyarország egyik
legfejlettebb megyéjében!

A kormány is eltökélte magát az internethasználat és az elektronikus
kereskedelem támogatása mellet, úgyhogy nem sokáig maradhat egy ilyen
"szégyenfolt" a magyar távközlési piacon !!!

Remélve,hogy a felelősök elgondolkodnak a dolgon,és sürgősen megváltoztatják
ezt az elavult és DISZKRIMINATÍV, egyoldalúan kiszolgáltatott helyzetet,

Egy (jelenleg még...) előfizető "

* * *

DE KOMOLYAN, SZERINTETEK HOGY GONDOLTÁK, HOGY EZT ÍGY CSINÁLHATJÁK SOKÁIG?
ÉS HOGYHOGY NEM TŰNT MÉG FEL SENKINEK,HOGY EZEK MÉG ALJASABBAK ÉS
SZEMETEBBEK A MATÁVNÁL ???!!!

- CSAK HOGY TUDJÁTOK MIRE HIVATKOZTAM :

2000. április 1-től
bevezetjük új OTTHON csomagunkat, amellyel hétköznap este hattól - hétvégén már délután
háromtól - reggel hétig korlátlanul internetezhetnek előfizetőink. Az új OTTHON csomag a
teljeskörű internet-elérésen kívül e-mail címet is biztosít 2 MB tárhellyel. A fennmaradó
időszakban (hétköznap 07.00-18.00, hétvégén 07.00-15.00 óra között) az internetezés megkezdett
óránként bruttó 500 Ft-ba kerül. A MATÁVnet OTTHON csomag az új "Mindenkinek"
tarifacsomaggal - amely a fenti időszakban
havi bruttó 4000 Ft-ért korlátlan számú és hosszúságú ingyenes helyi telefonhívást tesz
lehetővé - az otthon töltött órákra összesen 8500 forintért kiszámítható árú, korlátlan
internet-hozzáférést biztosít. Habár a MATÁVnet OTTHON a MATÁV új csomagjával együtt
használható a legkedvezőbben, megrendelésének nem feltétele a telefoncég szolgáltatásának
igénybevétele - a MATÁVnet OTTHON magánszemélyeknek és vállalkozásoknak is rendelkezésére áll
az ország egész területén, kapcsolt és ISDN-vonalon egyaránt. Az új konstrukció előnyeit
kiemelten élvezhetik az ISDN2 vonallal rendelkező magánelőfizetők, hiszen ők egyszerre
korlátlanul internetezhetnek és telefonálhatnak is úgy, hogy sem beszélgetési, sem kapcsolási
díjat, sem adatforgalmi felárat nem kell fizetniük. Azok számára, akik nem fizetnek elő a
MATÁV "Mindenkinek" csomagjára, a helyi és helyi díjazású kedvezmények továbbra is érvényben
maradnak: a normál vonalon beszélgető, internetező, valamint az ISDN vonalon beszélgető
ügyfelek a hívás hosszától függetlenül maximum 150 Ft-ot fizetnek a megjelölt időszakban, míg
az egyéni ISDN vonalon internetezőknél 200 Ft-nál áll meg a számláló.

"Eddig 10 000 fölött fizettem az internetért, pedig csak este neteztem, de a telefonnal
együtt nem lehetett olcsóbban megúszni. Mit tegyünk, nekem mindig fontos volt a korlátlan
szabadság... Most ez is megvan, és mégis kijövök 8500-ból, sőt ebbe még beleférnek a hosszú
éjszakai telefonok is a barátnőmmel!"

"Én ezt hívom árzuhanásnak! Az eddigi korlátlan előfizetések ára nekem túl magas volt, de ez
már rendben van. Napközben úgyis dolgozom, otthon viszont mostantól nincs több számolgatás,
beleférek-e még a keretbe. Szerintem ki fogom dobni a tévémet..."

A MATÁVnet OTTHON csomag 2000. március 13-tól megrendelhető a ÁMATVPont boltokban.

Raszi

Jacek Vacek Creative Commons License 2000.01.24 0 0 85
Hello

Hat nem tudom hogy ez neked megfelel de a www.swi.hu/Krow azon beleul az internetes reszben van egy progi.
A neve DU-Meter ez meri a kb/sec a dolgotde ez akkor van ha letoltesz vagy fel mindegy.

szörcs Creative Commons License 2000.01.16 0 0 84
Bocs, kérdőjel lemaradt. Nehogy valaki emiatt ne válaszoljon...:-)
szörcs Creative Commons License 2000.01.16 0 0 83
Hali!

Kábeltévés internetelérésem van. Mostanában esett a szolgáltatás színvonala a sebesség terén, gondolom, mert egyre nő a felhasználók száma. Létezik-e olyan tuti kis lámabarát program, amellyel én, mint mezei felhasználó, alkalmanként be tudnám mérni a hálózati sebességet, a valós, általam elérhető sávszélességet. Szóval nem azt, amit reklámoznak...

KÁGÉ Creative Commons License 2000.01.11 0 0 82
Nekem Matávnetem van. Az elmúlt csaknem egy évben kb. hat-hét alkalommal fordult elő, hogy bontott a vonal, szerintem ez nem sok. Igaz, hogy ebből vagy öt alkalom az utóbbi két hónapban volt :(
A sebességről nincs összehasonlításom, a letöltések 1-3 Kb/s-mal mennek. Hogy ez gyors, vagy lassú, azt majd megmondjátok. Elég sok ideig tart egy-egy játékdemót letölteni, de az indexhez megfelelő.

Üdv

KÁGÉ

Előzmény: Bariweb (81)
Bariweb Creative Commons License 2000.01.11 0 0 81
Hi,
A Matávnetről írjon már valaki valamit..:))
Pl:Gyors vagy lassú,stb...
Thx....
Zivos Creative Commons License 2000.01.10 0 0 80
Amiota az Elendernek van ez az ingyenes probaja, valoban lassu lett. Az InterWaret kiprobalva Magyarorszagra szaguld, de kulfoldre borzalom.
Hajnal 4 fele lehet normalis sebesseget elerni, elotte szinte 0. Most az Externettel probalkozom, es ugy nez ki ez marad. Csucsidoben is lejon 15M orankent, akkor kesobb valoszinuleg jobb lesz. Decemberig az Elendernel kb. 17M jott le. December elejen 5M. Az InterWarenal Magyarorszag 20M, kulfold 1M orankent.
Előzmény: Giggio (77)
Boylee Creative Commons License 2000.01.09 0 0 79
Hi Giggio!

Sajna nem tudom,hogy miért nem megy 31200 fölé.
Nekem sem megy 31200 fölé.:( ,de nekem előtte sem ment.:)
Az elenderről meg annyit,hogy jól tetted,hogy váltottál.:)))

BYE. EZ A TOPIC AKKOR IS ÉL!!! :)

Előzmény: Giggio (77)
Boylee Creative Commons License 2000.01.09 0 0 78
Hi Giggio!

Sajna nem tudom,hogy miért nem megy 31200 fölé.
Nekem sem megy 31200 fölé.:( ,de nekem előtte sem ment.:)
Az elenderről meg annyit,hogy jól tetted,hogy váltottál.:)))

BYE. EZ A TOPIC AKKOR IS ÉL!!! :)

Előzmény: Giggio (77)
Giggio Creative Commons License 1999.12.28 0 0 77
Üdv! Lenne egy fogas kérdésem:
Szerintetek,hogy lehet az, hogy nem bírok 31200 bps fölé menni, pedig régebben simán tudtam a 48000 bps-t is. Egyébként én most az Interware nél vagyok, voltam Elenderes is, de egy csöppet lassúak voltak..... mit mondjak. Meg vagyok elégedve velük!
Bariweb Creative Commons License 1999.12.28 0 0 76
Bpylee!
A bekötési időre nekem 60 napot mondtak...De hamarabb bekötötték,mert reklamáltam a Matávnál azért,mert kikapcsolták a régi vonalamat.(azt mondtam,hogy a munkámhoz kell a telefon és a net,stb)Egyből nekiláttak szerelni a fiúk...

Karatedog!
Igazad van...De a lényeg az,hogy gyorsabb mint az analóg rendszer...A dupla vonalat csak úgy tudom használni ha szerzek egy másik logint is...Az Elendernél sem kell pluszt fizetni az ISDN-ért.

Karatedog Creative Commons License 1999.12.27 0 0 75
Bariweb, ne legyé mán ijen rutintalan!

A 64K az nem 6,4 kbyte, hanem ideális esetben 8 Kb! Nekem ISDN van és átlagban, magyar siteon 7,4 szokott összejönni.
Kettő csatornát meg csak az tud használni aki elő is fizet rá :(, Itt megjegyezném, hogy a MATÁVnet nem kér külön pénzt azért mert ISDNnel mész fel.

2 csanelt meg nem is érdemes használni, kivév ha célzottan akarsz letölteni (mindvégig ki tudod használni a 128k-t), mert különben hiába ketyeg a telefonszámlád a 2. csatornán. Aki meg csak 1 csatornát akar használni, az be se konnektáljon a 2.kal mert fizeti a kapcsolási díjat.

Egyelőre ennyi

Előzmény: Bariweb (69)
Boylee Creative Commons License 1999.12.27 0 0 74
HI I am Boylee! :)

Rendben van,hogy jó az ISDN.Jó hát.Persze hogy jó.
Csak 1 probléma van:A BEKÖTÉSI IDŐ egyfojtában nyaggatom a boltost,hogy szóljon már az érdekemben,mert sokat késnek.Amikor megkötöttük a szerződést azt mondták,hogy kb. 1 max 2 hétig kell várni.Node ez már lassan a 4. hét és még mindíg semmi.
Nyugtatásomul akinek van ISDN-e mondja el,hogy neki mennyi idő alatt kötötték be illetve ,hogy mennyire elégedett beszereléssel stb.

igazi hős Creative Commons License 1999.12.23 0 0 73
A kapcsolási díj 8.25+ÁFA. A Matáv által adott kártyát még nem láttam, de ISDN routert már konfiguráltam, ezért csodálkoznék (bár a Matávból kinézem hogy valami bóvlit ad ami az Ő bevételeit növeli :-( ), ha így működne vele a dinamikus sávszélesség (bandwidth on demand). Szabványosan a következőképpen definiálható: egyrészt megadható egy átviteli sebesség (jobb esetben ez definiálható hogy vétel v. adás v. mindkettőre értendő) ami ha n másodpercig fenáll, akkor foglalja le a második csatornát, és megadható egy másik sebesség-idő páros ami a második csatorna lekapcsolását szabályozza. Az egyetlen probléma ezzel csak az, hogy ezt nem a Matáv kedvezményhez, hanem a "normál" működéshez találták ki, de ezen is lehet segíteni, ha a beállítás megenged 0 kb-os letöltési minimumot. (A mi routerünk megenged. Ekkor ugye a 2. csatornát lefoglalja amikor először szükséged van rá és csak akkor engedi el amikor az elsőt is elengeded.) Nyilván ha az éjszaka felében 1, a másik felében 2 csatornán nyomulsz, akkor semmi érteme nem volt a fenti trükközésnek, egyszerűbb mindig 2 csatornát használni, ugyanannyiba kerül (és még a telefon sem zavarhat meg). Szvsz a Te kártyádat is fel lehet hasonlóan konfigurálni (habár lehet hogy jól elrejtették a menüben (Edit PPP options), nekem is jó időbe telt mire megfejtettem). Sok szerecsét!
Előzmény: Butcher (71)
Butcher Creative Commons License 1999.12.23 0 0 72
Anarch!
A Matáv game over még jó soká lesz, és nem biztos, hogy az olyan baromi jó lesz nekünk( bár ennél csak jobb lehet), de addig is az ISDN az egyetlen megoldás, főleg annak, aki olyan helyen lakik, ahol és semmi esélye, hogy belátható időn belül kábelhálózatot, vagy dsl/adsl-t kötnek be!
Egyébként az isdn megrendelésekre oda kell figyelni, mert nagyon zavarosan vannak leírva, azonkívül arra is, hogy azt kaptátok-e, amit rendeltetek, mert nálam is elbaszták, de nagyon( nem hoztak pc kártyát, pedig 5*mondtam, hogy internetre fogom használni)
Előzmény: anarchoid (66)
Butcher Creative Commons License 1999.12.23 0 0 71
IGEN, legalábbis én csak így tudom megoldani technikailag, ha valaki tud jobbat az plz írja meg!
Ez a kapcsolási díj egyébként nemtom mennyi, de 5ft-nál biztos nem drágább, az meg nem vág földhöz senkit!
Előzmény: hirisov (70)
hirisov Creative Commons License 1999.12.23 0 0 70
Üdv!

No, megrendeltem, pár hét és itt lesz...:)
Kedves Butcher: köszönöm hogy leírtad ezt az 1 vonal-2 vonal dolgot. Már csak 1 kérdésem van. Ezek szerint connecteléskor mindig 2 vonallal connectel? Vagyis a kapcsolási díjat a 2. vonal után is mindig ki kell fizetni, akár használom ténylegesen, akár nem?

bye, hirisov

Bariweb Creative Commons License 1999.12.22 0 0 69
Boylee!
Kérdésedre:Újpesten lakom...A letöltések sebességéről már írtak itt elöttem.A kapcsolódás az 64000bps,vagy 6,4kb/s,ezt a letöltés alatt ki is használja.Ha mindkét vonalat használom akkor 128000bps,vagy 12,8kb/s, és ezzel is simán megy.A külföldi oldalak változóak,de elmondhatom,hogy lényegesen gyorsabb,mint sima analóg vonallal és modemmel.
igazi hős Creative Commons License 1999.12.22 0 0 68
Nono, azért az ISDN-t nemcsak telefonálásra találták ki, különben nem lenne benne annyi védelmi szint (CHAP/PAP, callback). Igaz, hogy a bérelt vonal valamivel/lényegesen jobb (sávszélességtől, azaz zsebmérettől föggően), de nem-állandó LAN-LAN kapcsolatra az ISDN kíváló. Az ISDN30 pedig egyszerűen k...a jó, ha elég nagy hozzá a cég (100 fő felett)
Előzmény: anarchoid (66)
Boylee Creative Commons License 1999.12.22 0 0 67
AD!

Szerintem a Matáv game over után nem fog történni semmi különösebb.A Matáv lesz továbbra is a "Főkolompos".:)
Nekem az a véleményem,hogy a matávnak annál jobb üzletpolitikája van mint ,hogy csak pár évre tervezzen aztán meg "megszünik".:)

Na ennyi BYE

anarchoid Creative Commons License 1999.12.22 0 0 66
szoval , a LAN -alapu halozat utan ez a modem eppen megfelel (ingyer van;) de nemfogok isdn-re kolteni... inkabb majd mindig Net kozeli melokat kersek (megneznem mi ido alatt jonne le a napi forgalmam akar egy isdn3 -ason is.. ;) amugy isdn egy nagy fostalicska, mas helyeken "emberszamba se veszik" csak a matav kerit neki ekkora feneket... (ami aztilleti telefonalasra csinaltak, es a szamitogepes kihasznalhatosaga a mai idokben mar semmit sem er) inkabb erdemes varni a matav "game over" -re.. es majd akkor, a remelheto arversenyben vasarolni ilyen/olyan vonalat... jelenleg mind a matavtol fuggunk (isp-k is 90% -ban) na megyek... win2k -bol vagyok es nemment fel kalbekkel most sajna pengetek ;)

lamered by AD

Boylee Creative Commons License 1999.12.22 0 0 65
Hello Bariweb!

Inkább köszi ,hogy ilyen hosszú voltál.:)
Kettő kérdésem van hozzád(ha esetleg visszanézel ide):
1.Hol lax?
2.A letöltések pontosan milyen sebességűek itthon és külföldön?

Köszi,BYE

Előzmény: Bariweb (64)
Bariweb Creative Commons License 1999.12.22 0 0 64
Sziasztok!
Nos,nekem egy hete kötötték be az ISDN2-t.Ezelött egy 56-os modemem volt elelnder előfizetéssel.Nem volt vele különösebb gondom,azokat a perceket leszámítva,mikor csúcsidőben megállt az élet.De ez az ISDN hasít mint állat.Kb 16 ezer havonta,ha minden nap netezel,és ebben benne van 5000 forint amit lebeszélhetsz+a korlátlan matávnet előfizetés,de!!!A drága Matáv elfelejtette azt közölni,hogy fizetni kell a telefonkészülékér+az ISDN kártyáért...Ez úgy néz ki,hogy havonta(két évig)+3000ft-ért bérled tehát ennyi jelenik meg pluszban a telefonszámlán.Utánna 1-ft-ért megveheted.Egyébbként az új ára a telefonnak-Siemens 30 profiset 32000ft -a kártya meg 20ezer.
Mindegy,szerintem még így is megéri,bár a matávnet előfizetésemről megfeledkeztek,de sebaj,addig használom az elendert.(Bár ezt is át kellett kapcsoltatni ISDN-re).Nagyon gyors a bejelentkezés és a Matáv lekötötte a szerződésben.hogy két évig nem emeli az árakat!!!
Kiváncsi leszek rá.A vonal bekötése kisebb tortúra volt,de sikerült.A sávszélesseg rendkivűl jó,a letöltések folyamatosan mennek egyenletes sebességen.És még valami fontos!Ha vállalod az akciót,akkor két évig kell fizetni!!!Mert ha nem tudod kifizetni a számlát akkor ki kell fizetned az egyébként 165000ft bekötési költséget...A pingekről annyit,hogy ez attól függ,hogy mihez viszonyítod,de egy példa:ahol eddig 200 volt a pingem,most 80:)
bocsi ha hosszú voltam....
Butcher Creative Commons License 1999.12.15 0 0 63
Félreértettél, vagy én nem fogalmaztam jól, nem azt írtam, hogy felesleges játékra az isdn, hanem az isdn2, mert a ping ugyanannyi 64K-val is mint 128K-val! A vonalkat nagyon egyszerűen lehet ki-be kapcsolni, a multilink-nél kell hozzáadni a másik vonalat és úgy kapcsolódni, ha nem akarod mindkettőt használni( spórolsz), akkor connect után rögtön a tálcán a két kis monitorra klikkelve előjön a mexokott ablak, csak +ba van egy olyan, hogy felfüggesztés, amire rákattintva kikapcsolja az egyik csatornát, vissza ugyanez. Ilyen egyszerü!
Vajon a meglévő isdn kapcsolathoz is lehet ilyen csomagocskát rendelni, mert ez elég kedvező!?
Előzmény: hirisov (62)
hirisov Creative Commons License 1999.12.14 0 0 62
Üdv!

Butcher: köszönöm, segítettél.

ISDN2: hát, nem tudom milyen 150 E-ről folyik a vita, csak meg kéne látogatni a matávot...de ezt is megsporóltam Nektek..:)

Van több féle akciós ISDN(2) csomag. Az egyszeri belépési díj mindegyiknél 20E Ft. Nem 150, nem 75, hanem 20 E.
Ami netezésre igazán szóba jöhet, az a felfedező nevű. Ezt csak magánszemély kötheti, paraméterei:

havi 16.670 Ft, ebben: pc-kártya (gy.k. a modem megfelelője isdn-nél), telefon, MatávNet profi korlátlan hozzáférés, Hangpostafiók, kedvenc számok (ha jól tudom 3 db), és ebből 5000 E Ft lebeszélhető (le is kell.., nem adják vissza ha nem beszéled le...de úgyis lebeszéled). Ha minden nap használod netezésre, az ugye 200*30= 6 E forint, tehát össz: 17.770. Ha telefonálsz vmennyit, akkor kb. 20 E havonta. Normális modemes dial-uppal ez kb. 15 havonta (beszélgetéssel együtt). Vagyis a különbség kb. 5 E Ft havonta. Szerintem korrekt, de persze mindenki maga ismeri a lehetőségeit.

Butcher: hogyhogy játékra felesleges??? a 90-es és a 220-as ping közt pontosan ég és föld a különbség!!! És egy kérdés: a gyakorlatban hogy néz ez ki, hogy hány vonalat használsz? Be lehet állítani, kapcsolni, vagy mellé kell tenni az egyik telefont, vagy hogyan?

bye, hirisov

Rocketry Creative Commons License 1999.12.14 0 0 61
Sziasztok!!Nekem kb.4 hete kötötték be az ISDN-t ugyanúgy isdn+2 mint amilyen bucsnak.Én nekem az előtt 56k-m volt szóval tudom mekkora a különbség(óriási).Szerintem baromira megéri befektetni amig az akció,mert most egy-két dolgot a matáv fizet(modemet)amit jövőre nekünk kell megfizetni(kb 60k forint).Én is utálom a matávot de ez az isdn ha az embernek van egy kis manija akkor megéri
Bucther által elmondotakkal maximálisan egyetértek.
na pá(én se vagyok matáv ügynök)
Butcher Creative Commons License 1999.12.14 0 0 60
Anarch, ezt honnan veszed?
Már 3 hónapja is csak 75.000 volt, de most sokkal jobb akciok vannak!
Előzmény: anarchoid (59)
anarchoid Creative Commons License 1999.12.14 0 0 59
rajottem a masik negativumra : 150Pezeta a beszerelese..... hmm ez nem az en kategoriam ;)

AD

anarchoid Creative Commons License 1999.12.14 0 0 58
BUCSER !!!!!!

aszondod a isdn -re is vonatkozik a matav kedvezmenyes idoszak ???? ez igaz ?

fel hivtam oket, IGAZ.. beszarok igy mar mas a leanyzo fekvese ;)))))

kar hogy a normal telefont se tom fizetni.. ;) atvaltanek enis....

AD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!