Keresés

Részletes keresés

V B A Creative Commons License 2006.06.11 0 0 22
Szép lassan alakulnak a bicikliutak, de sajnos ezzel párhuzamosan megy is tönkre egy csomo (felfagyás, fák gyökerei, ellepi a gaz ...).

Jó hírek:

A Nagytétényi út felújítása során tettek mellé egy bicikliutat.

A Vérmezőn átfutó bicikliúton sokáig nem volt burkolat, most már van. Ma kipróbáltam, teljesen rendben van.
Előzmény: Mike (18)
V B A Creative Commons License 2006.06.11 0 0 21
Sziasztok, volt régen egy topik Görkorisok ide címmel, elég jól pörgött. Nem tudjátok mi lett vel?
V B A
Emberke Creative Commons License 2000.06.12 0 0 20
Hát srácok valóban elég szomótú a mai helyzet nálunk.
Főleg debrecenben itt egy skatepark sincsen , hogy az Emberke és a többiek kimehessenek nyomatni normálisan, a legközelebbi is csak tírpákiában van. :)
Ezt megunva gondoltam csinálok egy Görkoris Homepage-et kicsit fellendítve ezt a göris dolgot!
Igaz még nem készült el teljesen de már látható egy jó ideje a www.extra.hu/skatess címen!
Gyertek el és nézzétek meg ! még a finom hangolás hátra van de már sokminden ( nagyon sokminden) megtalálható rajta a göris képektől kezdve az animációkig+ videók, szövegek, nagy mennyiségű Rap , ami cak tovább fog bővülni!
Ha tetszik írhattok ha nem akkor nyaljatok!
Na mégegyszer a cím , hogy nehogy elfelejtsd :
www.extra.hu/skatess

Na hali , ott találkozunk!

Mike Creative Commons License 2000.04.18 0 0 19
Nyitottam egy topicot 1st gorkori (inline skate) neven. Ha egyetertetek a celkituzessel, gyertek at oda pliz!
Koszi!

Mike

Mike Creative Commons License 2000.04.18 0 0 18
Udv Mindenkinek!

Lathatoan nincs nagy tolongas (mivel mindenki bizonyara a szabad levegon van, bar az is lehet, hogy tul kevesen vagyunk, na mind1)
Amiert igazabol irok az az, hogy megvaltozott a velemenyem Bp-rol.
Ugyanis a mostanaban kiepitett kerekparutak nagyon kiralyak!
Es meglehetosen messzire is el lehet jutni rajtuk.

Fovarosi/Keruleti Onkormanyzat! Csak igy tovabb! Koszonjuk szepen!

Mike

uh Creative Commons License 2000.03.06 0 0 16
Szerintem BP korrekt gorkori szempontbol. A Muegyetemtol SztEndreeig gond nelkul lehet menni (ld topicindito).
A legaszabb este 8 utan a koruton, az Andrassy uton tepni. Jo ut, kis forgalom.
Előzmény: Mike (15)
Mike Creative Commons License 2000.03.04 0 0 15
Kedves Cico!

Melyik varosban gurulgatsz?
Mert Bp. az inkabb terepjaras.

Gorzenal, stb kiepitett gorkoripalya, nemi le lepengetese utan hasznalhato.
Igazabol fogalmam sincs milyen mert csak az uzletukbe mentunk korit nezni, de azt tudom, hogy felcsoveik, azok vannak, mar akit ez vonz.

Amirol beszelsz az a Hypno. Kis gyakorlattal konnyeden hasznalhato. Igy bemehetsz oda is ahova korival nem. De en azert utcan nem hasznalnam (piszok/kutyagumi).

Hat azert az eleg durva, ha egy Roces-nek menet kozben ki esik a kereke.
Egyebkent nekem Rollerbladem van.

Nincs

Udv, Mike

Előzmény: Semmi Cicó (9)
Mike Creative Commons License 2000.03.04 0 0 14
Miert tobb is van?
Egyebkent talan azert, mert senki nem ir bele.
Irjal be ide vmi. epkezlabat!
Egyebkent lassan elkezdodik az ideny... igaz most szar az ido, de az a gaz Mujeg bezart, ugyhogy marad a gorkori, vagy Tiszaujvaros. Csak legyen mar kicsit jobb ido!

Előzmény: Törölt nick (13)
uh Creative Commons License 2000.02.24 0 0 11
You can't intimidate the intimidator...

Es a lejtok jo minoseguek gorkorihoz is? Bitumenes?

Semmi Cicó Creative Commons License 1999.10.11 0 0 9
Udv !

Lentebb irtatok bizonyos helyekrol , mint Roxiarena, Gorzenal, stb .. Mifele helyek ezek ? En fittness koris vagyok, csak ugy gurulni a varosban .... eppen mostansag szeretnek beruhazni egy komolyabb koriba, aminek mar le lehet csatolni a sint, es utana lehet benne setalni/metrozni/villamosozni(/kocsmazni) . Van valakinek valamilyen tapasztalata ? Ja , most szolok, szerintem eleg szar korikat gyart a Roces ! ( eppen egy ilyet szeretnek lecserelni , mer az szerintem tulzas, ha menet kozben kiesik a kerek, egy pillanat alatt telemegy homokkal a csapagy stb, stb, ) Ellenben a baratnomnek van egy 500 eves rollerblade-je ami ecceruen tuti ... na most amit en kineztem az egy Rossignol .... van valakinek tapasztalata rola ?

uh Creative Commons License 1999.06.30 0 0 8
asszem kicsit sokszor irtam hogy erdemes. dehat az.
Előzmény: uh (7)
uh Creative Commons License 1999.06.30 0 0 7
Egy kicsit persze mas. Menni kabe ugyanugy kell, a fekezes egy kicsit mas technikat igenyel. En is iden kezdtem gorkorizni, pont olyan eloelettel, mint te, szerintem _nagyon_ hamar bele lehet jonni.
Vasarlashoz nagyon tuti tanacsok: http://skatefaq.com/skate.3.1.html
Erdemes kiprobalni egy (v tobb) gorkorit, mielott barmit megveszel. Ha nem tudsz kolcsonkerni, erdemes elmenni a Gorzenalba, ott lehet kolcsonozni. Erdemes raszanni a penzt. (Bar eleg szar korik vannak ott.)
Előzmény: kheiron (6)
kheiron Creative Commons License 1999.06.29 0 0 6
Sziasztok!

Elvi kérdésem van: mennyiben más görkorizni, mint a jégen siklani? Valamikor eléggé jó közepes kutyaütő szinten tudtam jégen menni, aztán 4-5 éve valahogy elmaradt, most meg gondolkozom, hogy befektessek-e egy görkoriba. Mennyire más pl. fékezni, meg a lejtők nem okoznak-e gondot egy kezdőnek?

Üdv
Kheirón

Mike Creative Commons License 1999.06.29 0 0 5
Koszi!
En teljes City/Urban Gear csomagot keresek, amit a neten ugy 40$ korul vesztegetnek itthon idaig darabjat lattam 10 rongyert, nem pedig egyben. De majd ott is megnezem.
Kulonben, ha tudnek normalisan korizni - amit most meg azert nem mondhatok el magamrol - szivesen mennek. Vegre valakik, akik az agressziv korizason kivul masrol is hallottak! Hm.. talan majd 3-4 (fel ev) honap mulva...
Sziasztok! Mike
Előzmény: uh (4)
uh Creative Commons License 1999.06.28 0 0 4
van egy a koruton, az oktogontol delre a keleti oldalon.

kerek, csapagy, tengely van a hervi's ben is

kerek 3500 (4db) 76mm, 80A

Előzmény: Mike (2)
uh Creative Commons License 1999.06.28 0 0 3
nem, mi ilyen kis szelidek vagyunk, fitness (es egy-ket agressziv) korival.
ezert fontos, hogy jo uton lehessen menni oda ahova megyunk.
Előzmény: Stone (1)
Mike Creative Commons License 1999.06.28 0 0 2
Hello!
Tud valaki Rollerblade boltot Bp-n, ahol kaphato minden, es nem elszalltak az arak?
Udv, Mike
Stone Creative Commons License 1999.06.28 0 0 1
Szasztok, offroadra nem jár senki közületek?
Előzmény: uh (-)
Planney Creative Commons License 1999.06.28 0 0 0
Ugye nem ilyen körpályán koriztok mint ez itt? 0
Előzmény: uh (-)
uh Creative Commons License 1999.06.28 0 0 topiknyitó
Na hát itt vagyunk mi, egy kis baráti társaság (egyetemisták), szeretünk görkorizni. Eddig mentünk a műegyetem rkptól SztEndréig, máskor Leányfaluig, néha görhokizunk a roxarénában (koca szinten).

Erre a lapra kéne még útvonalötleteket gyűjtögetni, ill időpontokat megbeszélni.
Írjatok, gyertek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!