Keresés

Részletes keresés

Abdhul Creative Commons License 2011.04.03 0 0 1577

Disznóság, hogy megúszta!

inverz Creative Commons License 2011.03.31 0 0 1576

smafu olvtársnak felhoztam...

HUNYOR Creative Commons License 2010.03.04 0 0 1575
panaszkodott most is(még mindig) császárelőd, hogy ő a mai napig feketeseggűnek minősül hazánkban. szerintem marad is.
cinczér Creative Commons License 2009.10.02 0 0 1574
gratulálok RTL Klub...undorító
tt65 Creative Commons License 2008.03.01 0 0 1572

nem tudom, de semmi baj, nyitott vagyok más tehetségeket is hallgatni!

én mem vagyok Előd fan, csak szeretem a zenéit!

Előzmény: Törölt nick (1571)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.01 0 0 1571
remek dolgok kerülnek ki a keze aló

Tudod Te mennyi tehetségesnél tehetségesebb amatőr lemezpörgető van, aki kicsit tehetségesebb, mint elődke ? de őket nem "favorizálják" hál Isten.
Előzmény: tt65 (1569)
lcsaba Creative Commons License 2008.02.28 0 0 1570
gratulálok...szívesebben vennék tőle egy albumot a börtön falai közül...
tt65 Creative Commons License 2008.02.24 0 0 1569
Veled meg az  a baj, hogy akkor is osztod az észt amikor nem kellene, a 3. pontra gondolok! Szubjektív véleményként persze ok., véleményem szerint igazán tehetséges a fiatalember, kimondottan ügyes, és remek dolgok kerülnek ki a keze alól. Hogy neked nem tetszik, semmi baj! Presser sem jön be mindenkinek!
Előzmény: Glázser Bozsó (1568)
Glázser Bozsó Creative Commons License 2008.02.01 0 0 1568
Három probléma van ezzel a seggfejjel.

1. Bedrogozott állapotban okozott halálos autóbalesetet.

2. Kapcsolati tőkéje révén elintézte, elintéztette, hogy a felelősségre vonást megússza. És lőn.

3. Amit művészi tevékenység néven végez, az egy nagy kalap kutyakaki.
Presser Gábor - na, ő zeneművész. Egy DJ? Csak zeneművészek alkotásait rombolja szét, élvezhetetlen zakatolássá alakítva azokat.
Előzmény: schlumberger (1566)
lcsaba Creative Commons License 2008.02.01 0 0 1567
hat éve...
de miért tehette meg bűntetlenül?
schlumberger Creative Commons License 2007.11.29 0 0 1566
http://www.storyonline.hu/hirek/csaszar_elod/4754/
lcsaba Creative Commons License 2007.10.01 0 0 1565
én nem felejtettem el...
ami nem nagy ügy...
de BÉKÉT ne várjon..
se ő, sem a bírái
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2006.11.17 0 0 1564
Miért már feléledt az áldozat?
Előzmény: Törölt nick (1560)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.19 0 0 1563
Szerintem bútorozz össze elődkével(igen így kisbetűvel)
Előzmény: Törölt nick (1560)
mammamija Creative Commons License 2006.10.19 0 0 1562
Imádd.
Előzmény: Törölt nick (1560)
schlumberger Creative Commons License 2006.10.18 0 0 1561
császár előd műsort vezet:

http://www.24ora.hu/index.php?apps=hirek&a=5&f_id=145636

no comment
www.streetfighter.hu Creative Commons License 2006.03.11 0 0 1559

ja még valami

 

"aki lazán vezeti az autóját, amit amúgy nem tehetne, mert 1 évre eltiltották a vezetéstől....."

 

annyira nem figyeltél, hogy a riportban is elmondták, hogy az ügy 1 éve volt, és már visszakapta a jogsit a pali.....

Előzmény: mammamija (1557)
www.streetfighter.hu Creative Commons License 2006.03.11 0 0 1558

na igen,  szabályosan ment át??? már megint miről beszéll itt valaki?

 

a fiatal özvegy férje szintén be volt baszva, és nem a zebrán ment át, hanem levágta az utat és 50 méterrel arébb akart átrohanni a főúton... ott voltál? nem voltál? nem akarom védeni a palit, de tegyük fel megiszol egy pohár sört, elindulsz haza, nem vagy tökrészeg, még spicces sem és elédrohan egy részeg gyalogos, akit józanul se tudtál volna kikerülni...

 

(elém már rohant ki így ember, megálltam és úgy összevertem, hogy jobban járt volna, ha elütöm...)

 

kicsit olvassunk már utánna, mielött véleményt mondunk egy ilyen ügyről...

 

már ne is haragudj, de Elődnek volt egy balesete 7 éve, meg is tört miatta a karriere, most mit csináljon, adja fel, legyen öngyilkos?

 

mondd meg őszintén Te mit tennél, feladnád?

Előzmény: mammamija (1557)
mammamija Creative Commons License 2006.03.02 0 0 1557
Nem követtem annyira az "ügyet", de ma reggel a Mokkában nagyon lazán heherészett Cs.Előd, és valami olyasmit mondott, hogy "talán túl kellene lépni rajta".

Aztán alul futottak az sms-ek, hogy talán nem kellene Császár Elődöt mindenféle csatornához meghívogatni - csinálja a karrierjét maga, számoljon el saját lelkiismeretével maga - bár hat év távlatából látom megtette.

Nemrégiben volt egy műsor (Aktív ?) és ott egy fiatal özvegy panaszolta el, hogy a gázoló, aki a férjét szabályos közlekedése ellenére halálra gázolta - a tárgyalás végén belenevetett az arcába...... aztán követte a kamera a pasit, aki lazán vezeti az autóját, amit amúgy nem tehetne, mert 1 évre eltiltották a vezetéstől.....

elképesztően nem működik ilyen ügyekben az igazságszolgáltatás.
lcsaba Creative Commons License 2006.03.01 0 0 1556

 

1999 júliusban irtam:

 

"Köszönöm a többségében egyetértő válaszokat! Igazából nem tudtam, hogy mit várhatok, de azért az "egy vérszívó...kevesebb" vélemény.../?/Először úgy akartam kezdeni, hogy : ha én lennék a rendőr apja, akkor stb. Sokkal súlyosabbnak láttam az ügyet erkölcsi szempontból, mint ahogy azt jelenleg is kezelik, ha kezelik egyáltalán. Egyébként van egy cikkem az illetőről egy M.Nap c.lapból,egy kanizsai összejövetelről, meg hallottam a közszolgálati rádióban/Petőfi szégyenli magát, meg most már ezek szerint ezt tehetné a MAHASZ is/ Azért a jog oldaláról zavar a dolog,éppen úgy mint az, ahogy a füredi butikos kollégát is meghuzkodták rendesen, pedig csak védekezett a szurkolóknak nevezett állatok ellen.Az a szomorú , hogy ez Magyarországon bármelyikünkkel , bármikor előfordulhat ! Azután a törvény őrei csodálkoznak, hogy miért imádják Ambrus Attilát úgy , mit Robin H.-ot. Én a magam részéről lezárom a dolgot és várom a kifejletet. Remélem meglátogathatom a fickót Kőhidán ! Ha nem, úgy változik a helyzet..."

 

6 éve ! hogy múlik az idő... (viszont a Robin H. jó volt)

BlackStar Creative Commons License 2006.02.24 0 0 1555

egyébként más is csúszott már meg, más is okozott már balesetet, sőt mivel 50-es tábla volt a rendőr pedig 55-el jött, 10%-al ő is gyorsabban ment.

Dögöjjön is meg az ilyen! Fujfuj! :)))

Különben sem to'm, mi bajotok van a fűszívással. A milkatehén is füven él évek óta, aztán őt sem cseszteti senki :))) Ráadásul szellemi teljesítőképessége te(l)jében van :)))

 

Fargó: ha majd egyszer kiesik eléd egy részeg biciklis, és van 5 tanu aki azt állítja, hogy iszonyatos tempóval jöttél, a bicajos pedig tök szabályos volt (mert ők szerették) akkor kiváncsi vagyok, te mit fogsz csinálni...

Bisztoss sietve lebonyolít némi bisztossítási csalást, föltesz pár kopott nyárigumit, futólag, de alaposan bedrogozik, majd gyorsan visszatolat, hogy 100-zal tudjon átmenni mégegszer a részeg biciklistán, hogy meglegyen az analógia :PP

 

2 éve halt meg egy barátom, nem kapott elsőbbséget, 50-el mentünk, gyorsasági motorral, az egész falu kijött a csattanásra és egyöntetüen állították, hogy 200-al jöttünk.. érdekes, csak 3 méter féknyoma volt a srácnak.

Szerethetik nagyon arra a sztrítfájtereket...

Előzmény: www.streetfighter.hu (1546)
fargo Creative Commons License 2006.02.24 0 0 1554
Nem vagyok naiv.

Elôször is azzal kellene tisztában lenni: itt nem igazságszolgáltatás van hanem jogszolgáltatás: aki a jobb, ügyesebb "szolgáltatót" meg tudja venni magának, annak van igazsága.
De *HA* igazad van és kellô eréllyel ütöd az asztalt, akkor azért nagyon nem kefélhetnek el, még ha a másiknak sztárügyvédje van, akkor sem.
Előzmény: www.streetfighter.hu (1553)
www.streetfighter.hu Creative Commons License 2006.02.24 0 0 1553

olyan naív vagy a magyar igazságszolgátatással kapcsolatban...

 

tudod, igazad lenne, ha pl a helyszín németország lenne...

 

de nálunk ez nem így van.. szimpatikus vagy, nem vagy szimpatikus, van-e kakapcsolatod, vagy nincs.... félképzett szakértők, stb

 

egyik megállapítja, hogy 45-50-el jöttem, a vád hoz egy másikat aki megállapítja, hogy 68-73-al jöttem, én meg tudom hogy 200-al jöttem :-)))))))))))))))))))))))

 

 

de mondok még egy példát, apámék állnak a lurdy háznál a pirosban 2.ként

drogos gyerek fék nélkül 60-al telivágja őket, majd aki mögötte jött, az sem tud megállni

pesze anyámék előre repültek 3 métert, de csak 2 méter hely volt...

 

a kocsin nem maradt egy ép elem sem...

 

a drogos azt állítja, hogy ő megállt és aki mögötte jött az okozta a balesetet, és ezt 5 évig tárgyalja a bíróság..... addig nem fizetik ki anyámék kocsiját...ami TK...

Előzmény: fargo (1550)
fargo Creative Commons License 2006.02.24 0 0 1552
Akkor új szakértôt kell kérni az elôzô alkalmatlansága miatt.
Egyértelm?en megmondható, hogy az adott féknyomot melyik kerékkel húzták, (így utólag persze elég nehezen, de ha jók a helyszínen felvett adatok, akkor nem esélytelen,) és egy szakértô számára az sem kétséges hogy van különbség elsô- meg hátsókerekes fékezés között. Nem a levegôbe beszélek, Apám igazságügyi szakértô.

Amúgy ezzel a névvel elég nehezen hihetô hogy ötvennel mentetek. Mutass már egy "streetfighter" motorost aki betartja... :-DDD
Ha meg gyorsan mentetek, akkor el kell vinni a balhét, még ha "Pirike" is szabálytalan volt...
Előzmény: www.streetfighter.hu (1551)
www.streetfighter.hu Creative Commons License 2006.02.24 0 0 1551

nagyon okos vagy, csak éppen én járok 1 éve tárgyalásra, és mivel 3 motoros volt, van egy halom féknyom, és aki elöttem ment (középső a sorban) az egy béna fasz és fékezett egy jó hosszút hátsókerékkel, és lám máris megvan a bizonyíték, hogy gyorsan mentünk...

 

és a 15 éves nagymotoros múltammal magyarázhatom a szakértőnek meg a bírónak, hogy egy ilyen motorral 50-el elsőfékkel megállok 6 méteren, hátsóval pedig ha akarok húzok egy 50 méteres csíkot is....

 

ott voltam, néztem az órámat, ahhoz képest aki elöl ment, én 10 méterrel mentem hátrébb, és nekem vészfékeznem se kellett, mert olyan lassan mentünk. de ez pl senkit nem érdekel, van 10 tanu aki állítja, hogy jöttünk nagy hanggal 200-al, a pirike pedig szabályosan kanyarodott....

 

érdekes mondjuk hogy egy lélek sem volt az utcán, mind a kocsmábó gyütt ki a csattanásra....

Előzmény: fargo (1549)
fargo Creative Commons License 2006.02.23 0 0 1550
Nem csak a féknyomból lehet megmondani, hogy mennyivel ment emberünk.
Van még rá egy csomó módszer, például az hogy az ütközés utáni helyzeébôl számítják ki a sebességét, vagy ha nem ütközött, akkor abból hogy az esés után még mennyit csúszott. Egy erre szakosodott profi elôtt nyitott könyv a helyszín, csak olvasni kell tudni benne. Egy igazságügyi szakértônek minden eszköze adott hozzá hogy pontos leírást adjon az esetrôl.
Előzmény: Adi01 (1548)
fargo Creative Commons License 2006.02.23 0 0 1549
"ha majd egyszer kiesik eléd egy részeg biciklis, és van 5 tanu aki azt állítja, hogy iszonyatos tempóval jöttél, a bicajos pedig tök szabályos volt (mert ők szerették) akkor kiváncsi vagyok, te mit fogsz csinálni..."

A képlet nagyon egyszer?:
— Ha tényleg 3 méteres féktávom van, akkor egy igazságügyi szakértô ebbôl 2 perc alatt kihozza hogy mennyivel mentem és ki volt a hunyó. Ha nem én, akkor megkeresem az igazamat.
— Ha gyorsabban mentem a biztonságosnál és balesetet okoztam, akkor pedig elviszem a balhét.
— Hogy a helybéliek mit mondanak az semmit sem számít, egyiknek sincs traffipax implant a fejében.

Agy meg gerinc kérdése az egész. Nem sok ragoznivaló van rajta, a számomra...
Előzmény: www.streetfighter.hu (1546)
Adi01 Creative Commons License 2006.02.22 0 0 1548
Tudod.. azt mondják, h nem fékezet a srác!:((
"hát annyija húúzta a gázzt, h nem is féjkezet.. vagy kítszázzal gyütt!!"
K*CS*GÖK!
Előzmény: www.streetfighter.hu (1546)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.22 0 0 1547
ez a pasareti szilagyi talalkozasa! itt van egy elbaszott gyalogoslampa is, ahol sargalampa is villog, de ugyis elutnek, ha megprobalsz atkelni! jo kis keresztezodes by the way
Előzmény: www.streetfighter.hu (1546)
www.streetfighter.hu Creative Commons License 2006.02.22 0 0 1546

előd

 

tudtommal itt történt, előd jött balról, a rendőr meg jobbról..

 

egyébként más is csúszott már meg, más is okozott már balesetet, sőt mivel 50-es tábla volt a rendőr pedig 55-el jött, 10%-al ő is gyorsabban ment.

A kérdés hogy mit akarsz gondolni, az egészről, nekem nem szimpatikus az Előd, egy száma volt ami tetszett (nem kell másik..)

De attól még hogy balesetet szenvedett, NEM GYILKOS!!!

 

Fargó: ha majd egyszer kiesik eléd egy részeg biciklis, és van 5 tanu aki azt állítja, hogy iszonyatos tempóval jöttél, a bicajos pedig tök szabályos volt (mert ők szerették) akkor kiváncsi vagyok, te mit fogsz csinálni...

 

más:

2 éve halt meg egy barátom, nem kapott elsőbbséget, 50-el mentünk, gyorsasági motorral, az egész falu kijött a csattanásra és egyöntetüen állították, hogy 200-al jöttünk.. érdekes, csak 3 méter féknyoma volt a srácnak.

 

 

Előzmény: Törölt nick (1544)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!