Keresés

Részletes keresés

Pókerarc Creative Commons License 2004.03.25 0 0 573
"Egyébként, pedig a pénz, amit számon kérnek, megvan egy számlán, már csak adminisztrációs lépésekre van szükség az átutalással kapcsolatban."

Nem loptam, az áru ellenértéke, amit számon kérnek, megvan a tárcámban, már csak adminisztrációs lépésekre van szükség a kifizetésre.

Pókerarc Creative Commons License 2001.07.25 0 0 572
Naa, csak még eezt:-)

"A Fotex Rt. 2.4 milliárd forintért 80 százalékos tulajdonrészt szerzett a Ferencvárost üzemeltető kft.-ben. A cég elnök-vezérigazgatója az a Várszegi Gábor, aki magánemberként az MTK mecénása.

Horváth Ferenc: - Ennek a hírnek nagyon örülök. Annak mindenképpen, hogy van valaki, aki üzletet lát a magyar futballban, és először invesztál. Az MTK-hoz való kötődésnek számomra nincs jelentősége, Várszegi úr nyilván elválasztja az üzletet és a hobbit. Bizakodó vagyok, hiszen a másodosztályú MTK-ból legjobb magyar csapatot csinált, és ha a Fradinál is sikeres lesz, talán több támogató is a csapat mellé áll. Ez tisztán üzlet, és ez nem baj.

Dárdai Pál: -Úgy tudom, már régebben is szerette volna megvenni a Ferencvárost. Ez az a klub, amelyikből a mögötte álló tömegbázis miatt komoly európai csapatot lehet csinálni, szurkolok Várszeginek, hogy ez sikerüljön neki. Elférne a magyar futballban még néhány Várszegi Gábor.

Fehér Csaba: - Egyetértek azzal, hogy elkelne több Várszegi úrhoz hasonló üzletember, aki lehetőséget lát a futballban. Erre azért is lenne szükség, hogy ne legyen vízfejű a magyar bajnokság, és ne legyen egyeduralkodó a Ferencváros. Az lenne a szerencsés, ha lenne három-négy azonos költségvetéssel és játékoserővel rendelkező csapat. Most egy kicsit félő, hogy a Ferencváros feljavul, az MTK viszont elsorvad, de ha így is történne, senki nem szólhatna egy szót sem, még az MTK-szurkolók sem, hiszen egyrészt Várszegi mentette meg az MTK-t, másrészt egy pénzt invesztáló üzletember megengedheti magának, hogy azt tegye, amit akar.

Halmai Gábor: - Úgy vélem, a Ferencváros megvásárlása egyben azt is jelzi, hogy Várszegi Gábor az MTK-val nem érte el a kitűzött célt, és rájött arra, hogy ez már nem is sikerülhet, hiszen csak komoly tömegbázissal rendelkező klub lehet hosszú távon sikeres. Az pozitív, hogy Várszegi úrnak nem ment el a kedve, hanem tovább próbálkozik. Szerintem a külföldön játszó magyar játékosok számára is új távlatokat nyithat ez az üzlet, hiszen elképzelhető, hogy a Ferencváros megpróbál most még külföldön játszó magyarokkal erősíteni.

Korsós György: - A hírről az a véleményem, hogy jobb későn, mint soha. Én is hallottam arról, hogy Várszegi Gábor már korábban is érdeklődött a Fradi iránt, és azt hiszem, ő is meg a Fradi is jobban járt volna, ha évekkel ezelőtt létrejön az egyezség. Remélem, nem késő a mostani egymásra találás, és a Fradi még képes lesz utolérni a térség azon csapatait, melyek előtte járnak. "

Előzmény: Subiaco (571)
Subiaco Creative Commons License 2001.07.25 0 0 571
:-)
Még ilyet: a próféta szóljon Belőled!

Most azonban el, mert sok a dolog.

Előzmény: Pókerarc (569)
libsi Creative Commons License 2001.07.25 0 0 570
Bocs, ki az a "közismerten buzi" közszereplő?
Előzmény: Subiaco (568)
Pókerarc Creative Commons License 2001.07.25 0 0 569
Szerintem igen.
A foci Magyarországon is lehet jó üzlet. Várszegi meg jó üzletember. Megkereste azt a csapatot, amelyikbe érdemes befektetni.
Előzmény: Subiaco (568)
Subiaco Creative Commons License 2001.07.25 0 0 568
De egyébként Várszegi szerintem is lepasszolja az MTK-t.
Hm... és szerinted akkor marad Fradinál? Esetleg fel is virágoztatja?
Vagy majd meglátjuk?

OFF
Sutka
Ezen ne akadjál ki, ők is csak emberek... (?)
Engem is eltiltottak egy hétre, mert buzinak neveztem egy közismerten buzi közszereplőt.
Ezt gondold meg... ;-)
ON

Előzmény: Pókerarc (567)
Pókerarc Creative Commons License 2001.07.25 0 0 567
A HLL (Muszbek) vagy mi az ördög szerint nem a papírt nézik, hanem a valós befolyással rendelkező tulajdonosi kört.
De egyébként Várszegi szerintem is lepasszolja az MTK-t.
Előzmény: Subiaco (563)
Sarele Creative Commons License 2001.07.25 0 0 566
Ifjú tehetség!!!
Ha valaki az FTC-Ajax meccsen azért drukkol az Ajaxnak, mert utálja a magyarokat, az magyargyűlölő, aki azért drukkol a Hajdunak, mert nem szereti a magyarokat, az magyargyűlölő, aki azért drukkol a Fradinak, mert nem szereti a horvátokat, az horvátgyűlölő. igen, ez valóban ilyen egyszerű
Előzmény: huculpastor (561)
Sutka Creative Commons License 2001.07.25 0 0 565
OFF:

Subi! Szerinted miért moderáltak ki (MoJo JoJo)???? Nem igazán értem.

ON

Előzmény: Subiaco (563)
Pókerarc Creative Commons License 2001.07.25 0 0 564
Ezt még egy picit valóban finomítani kéne.
Előzmény: Sarele (556)
Subiaco Creative Commons License 2001.07.25 0 0 563
Igen, köszönöm, ezt tudtam, én arra lennék kíváncsi, vajon az UEFA reakciója milyen lesz...
Előzmény: Urby (562)
Urby Creative Commons License 2001.07.25 0 0 562
Papíron két különböző cégé, bár mindkettőnek Várszegi a tulajdonosa.
Előzmény: Subiaco (555)
huculpastor Creative Commons License 2001.07.25 0 0 561
Egyszerű ez a világ. Vannak az antiszemiták, meg a többiek.
Sarele:
"Az a magyar, aki a válogatottnak drukkol. Az nem magyar, aki az FTC-nek drukkol, az FTC-drukker!
Egy Ajax-FTC meccsen - gondolom én -, mivel az Ajax VALÓBAN zsidó csapat, szerte a világon a Fradinak drukkoltak, a zsidók ellen. De ezek az emberek nem magyarok voltak, hanem antiszemiták."

Ergo, akik az Ajaxnak drukkoltak, azok zsidók és magyargyűlölők.
Ma pedig akik a Hajduknak drukkolnak, azok horvát/dalmátok és szintén antihungaristák.
Akik meg a Fradinak, azok meg nem magyarok, hanem antihorvátisták.
Szép világ.
[

Előzmény: Sarele (556)
Subiaco Creative Commons License 2001.07.25 0 0 560
FTK
Pókerarc Creative Commons License 2001.07.25 0 0 559
A Fradi és az MTK is a nemzet klubja. És még a BVSC is.
Előzmény: Subiaco (555)
Subiaco Creative Commons License 2001.07.25 0 0 558
Jól van...

Előzmény: Sarele (556)
Sarele Creative Commons License 2001.07.25 0 0 557
Köszönöm a megértést :-)))))))
Előzmény: Pókerarc (554)
Sarele Creative Commons License 2001.07.25 0 0 556
A Fradika a nemzet klubja????????????
Melyik nemzeté? A nemzet csapata a válogatott.
Az a magyar, aki a válogatottnak drukkol. Az nem magyar, aki az FTC-nek drukkol, az FTC-drukker!
Egy Ajax-FTC meccsen - gondolom én -, mivel az Ajax VALÓBAN zsidó csapat, szerte a világon a Fradinak drukkoltak, a zsidók ellen. De ezek az emberek nem magyarok voltak, hanem antiszemiták.
Előzmény: Subiaco (555)
Subiaco Creative Commons License 2001.07.25 0 0 555
na, ebben egyetértünk! :-)

Az MTK-t 1888-ban alapították a zsidók, hogy végre úgy sportolhassanak, hogy nem éri őket diszkrimináció.

A Fradi meg a nemzet klubja. Azért, mert nem vagyunk oda a magyar "fociért", attól még ez van.

Én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy mit lép erre az UEFA?
Én úgy tudom, hogy nem lehet egy kézben két klub. Ha erről már volt szó a topicban, elnézést.

Előzmény: Sarele (550)
Pókerarc Creative Commons License 2001.07.25 0 0 554
Ahol fát vágnak, hullik a forgács:-)
Előzmény: Sarele (553)
Sarele Creative Commons License 2001.07.25 0 0 553
Köszi :-)))
tudtam, hogy elhibázom
Előzmény: Pókerarc (552)
Pókerarc Creative Commons License 2001.07.25 0 0 552
Magyar Testgyakorlók Köre
Előzmény: Sarele (546)
Pókerarc Creative Commons License 2001.07.25 0 0 551
Ezt írtad:
"FTC és a rendes, magyar ember? Hát érdekes kapcsolat."
nem ezt:
"FTC keménymag és a rendes, magyar ember? Hát érdekes kapcsolat."

Előzmény: Virág Árpád (549)
Sarele Creative Commons License 2001.07.25 0 0 550
Ezt a kérdést most nem értem.
Mi köze az én foci - szeretetemnek ehhez? (amúgy szeretem a focit. nem azt, ami itthon megy, hanem a focit)
Előzmény: Subiaco (547)
Virág Árpád Creative Commons License 2001.07.25 0 0 549
Miért? A kemény maghoz tartozol?
Volt szerencsém végignézni egyszer a randalirozását annak a társulatnak. Nekem kicsit más elképzeléseim vannak a rendes emberről. Bocs.
Előzmény: Pókerarc (545)
Tom Gay Mike Creative Commons License 2001.07.25 0 0 548
FTC - mi folyik itt?
Libások lettetek ti is.
Subiaco Creative Commons License 2001.07.25 0 0 547
Nem vagy nagy foci-rajongó, igaz?
Előzmény: Sarele (546)
Sarele Creative Commons License 2001.07.25 0 0 546
Magyar Testnevelő Klub - szerintem

Egy törvényes üzleti tranzakcióhoz mi köze a MIÉP-nek, valamint hogy jön ide, hogy kinek mi a származása, és az, hogy a rendes magyar ember a Fradinak drukkol????

Előzmény: Subiaco (543)
Pókerarc Creative Commons License 2001.07.25 0 0 545
Ezt is kikérném magamnak, bocs.
Előzmény: Virág Árpád (544)
Virág Árpád Creative Commons License 2001.07.25 0 0 544
FTC és a rendes, magyar ember? Hát érdekes kapcsolat. Lásd fradi keménymag ;-)
Előzmény: Sarele (542)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!