Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.14 0 0 94
jake_smiles Creative Commons License 2000.05.17 0 0 93
Örömmel jelentjük, hogy az International Viszkis Fan Club csatlakozott a linkek.net stratégiai partnerségi programjához :-)
SigmundFraud Creative Commons License 1999.12.07 0 0 92
Boldog névnapot, Viszkis!
Sheme Creative Commons License 1999.10.30 0 0 91
Meggyűlöltem azokat az embereket, akik a viszkis mellett voltak, mostmeg ellene fordultak.
Tisztára, mint a Parlamentben, köpönyegforgató az ország nagyrésze.

Én sajnálom egy kicsit, mert a rablásai alatt senkiben sem tett maradandó kárt, nem ölt. mint egyesek, akik fillérekért embertársuk életét kioltják. Azokat kivégezném. A viszkisnek pedig minimális büntetést adnék, sokkal nagyobb tolvajok most is szabadlábon vannak. Hol van itt az igazság?

Köszi a lehetőséget:
Sheme

Előzmény: Eule (90)
Eule Creative Commons License 1999.10.28 0 0 90
Igazad van kivi!

Legfőbb ideje volt, hogy elkapták!
Azért durva, hogy ebben az országban azért lesz népszerü egy rabló mert a zsaruk bénáskodnak és nem tudják elkapni!
Mert ha maga a személye népszerü(?) akkor komoly problémák vannak az emberek itélőképességével.

Mi lesz itt? Gettók, rablóbandák, napi tiz gyilkosság, rettegés?
Csirájában kell elfolytani a bünözést mind a kishalak mind a nagymenők körében!

Viktor csinálj már valamit ha megválasztottak!
Vagy csak szelektiven zárjuk be a bünözőket???

Üdv!

Előzmény: kivi (88)
Oborzil Creative Commons License 1999.10.28 0 0 89
Töröld meg a szád, mert habzik...
Előzmény: kivi (88)
kivi Creative Commons License 1999.10.28 0 0 88
O,

Mondd csak baromarcú, miből gondoltad hogy én rendőr lennék? Nem vagyok az (ha az lennék, akkor is merném vállalni!), de tudod mit, tarts engem annak aminek akarsz, nem lényeges. De számodra minden Ambrus ellenes ember csak rendőr lehet? Te tényleg nem vagy eszednél.

Az hogy te kit utálsz, engem vagy mást, az engem marhára nem érdekel. Nem te leszel az, akinek a véleménye jelentőséggel bír számomra.

De nem vagy képes túllépni a média hatásán?

>Ha nem mutatja meg a Viszkis szerencsétlen postásoknak a pisztolyt, gondolod, hogy odaadják a pénzt?

Ez a mondat mindent elárul rólad. Mondd csak, számodra hol kezdődik a "bűnözés"? Mert úgy látszik, a fegyveres rablás kevés ehhez.

Figyelj, megint közhely jön: aki elveszi a más tulajdonát, az bűnt követ el! Hallottál már erről? Nem lehet valaki csak egy "kicsit" rabló. Ez a genny ráadásul nem is kicsi bűnöket követett el.

Elhiszem, hogy a rendőrséget utálod, ez a saját véleményed. De ezért egy bűnözőt kell imádni? Hogy van ez? Az ellenségem ellensége biztos hogy a barátom?
Ha holnap egy Ambrus kaliberű tetű feltöri a lakásodat, úgy fogsz rendőrért visítani, mint egy szopósmalac. Akkor elvárod, hogy a rendőr intézkedjen az érdekedben, és elkapja a betörőt. Bezzeg most mekkora arcod van velük szemben.

Előzmény: Oborzil (87)
Oborzil Creative Commons License 1999.10.27 0 0 87
kivi!

Ne gyere már elcsépelt közhelyekkel, persze mit várjon az ember egy rendőrtől.

Ha nem mutatja meg a Viszkis szerencsétlen postásoknak a pisztolyt, gondolod, hogy odaadják a pénzt?

Mind túlélték, legfeljebb kidobták a szaros bugyijukat utána.

Lehet, hogy én egyszerű vagyok, de téged sem fognak ellopni az eszedért.

Én nem a Viszkist utálom, hanem a magadfajtát!

Előzmény: kivi (86)
kivi Creative Commons License 1999.10.27 0 0 86
Oborzil elítélt,

vajon ha a Te kedvesed ült volna a pult mögött, amikor ez a fegyenc ráfogta a parabellumot, mi lenne a véleményed róla? Mielőtt visszakérdeznél, nem, az enyém sem ült ott. De el tudom képzelni, milyen érzés. Hidd el.

Fejenként meglopott 20 forinttal? Te tényleg ilyen egyszerű vagy?
Siralmas. Egy köztörvényes bűnözőt, egy fegyveres rablót dicsőit... be kell szarni az ilyen hülyéktől.

Szerinted hol van a határ, hogy egy rablót már ne istenítsünk, hanem gyűlöljük? Mit kellett volna tennie, hogy megutáld? Te barom.

kivi

Előzmény: Oborzil (84)
bélféreg Creative Commons License 1999.10.27 0 0 85
Valószínűleg jóval kevesebb, mint 20 forinttal, de ha én odamennék hozzád és kivennék a zsebedből egyetlen forintot, attól sem hiszem, hogy csódbe mennél, de mit gondolnál rólam?

Egyébként pedig tényleg volt már ehhez hasonló, de a krónikák szerint az is eléggé megosztotta a közvéleményt. Ezek szerint lehet, hogy jó úton járunk? :)

Előzmény: Oborzil (84)
Oborzil Creative Commons License 1999.10.27 0 0 84
Bár ez lenne az országban a legnagyobb anomália!

Én nem érzem, hogy az én pénzemet lopta volna el, vagy ha igen, mi van?
Fejenként meglopott bennünket 20 Forinttal.

Nálunk komolyabb országokban is volt már olyan, hogy bűnözőnek szurkolt a nép, azt hiszem.

Előzmény: bélféreg (83)
bélféreg Creative Commons License 1999.10.27 0 0 83
Nem igazán a témához kapcsolódik, de kíváncsi lennék, ki, milyen képet tud festeni egy olyan országról, ahol az emberek egy bűnözőnek szurkolnak. Aki mellesleg a zsebükből szedi ki a pénzt... És nem éppen Robin Hood módjára viselkedik...
pitti Creative Commons License 1999.10.27 0 0 82
Bocs, előbb írtam, aztán olvastam...
Előzmény: pitti (81)
pitti Creative Commons License 1999.10.27 0 0 81
Ma állítólag elfogták... (TV Hiradó)
Előzmény: Oborzil (80)
Oborzil Creative Commons License 1999.10.27 0 0 80
Kivi őrmester, téged nem kérdeztünk.

Én még mindig neki szurkolok, az igazi fan-ek a bajban is kitartanak kedvencük mellett.
Remélem, megint meglép, bár most nehezebb lesz.

Mindenesetre az eredmény 29-2-re módosult.

Előzmény: kivi (79)
kivi Creative Commons License 1999.10.27 0 0 79
Végre. Rohadjon meg a rács mögött.
Előzmény: Badbone (77)
Oborzil Creative Commons License 1999.10.27 0 0 78
Bassza meg...

Most hallom én is a rádióban, hogy elkapták a 14. kerületben szegényt.

Most nem lennék a bőrében, az biztos..

Badbone Creative Commons License 1999.10.27 0 0 77
Na, ennyi volt...
Elfogták.
vitézlejszló Creative Commons License 1999.10.22 0 0 76
A rendőrség napokkal az eset után is még tagadta, hogy rendőr állt volna a hátsó kijáratnál, majd beismerték, de úgy, hogy " egyenruhás " nem állt ott. (Népszabi) Mintha ez bármit is magyarázna.

Még valami: akkor most kocsival menekült vagy nem? Vagy nem tudják. Mi a rendőrség álláspontja?

Egyébként én megértem az emberek ellenszenvét a rendőrséggel szemben, ezt csak tetézik az elmúlt hetek hiradásai a rendőri korrupcióról. De biztos sokaknak személyesen is ismerős a dolog, pl. ha ellopják a biciklidet, akkor majdhogynem kiröhögnek a rendőrségen, amikor érdemi munkát vársz.

A lövöldözésről annyit, hogy a rendőrség feladata az is, hogy a járókelőket távol tartsa az eseményektől.
Még valami: most hogy a yardok tudják, hogy nem Erdélybe menekült, hanem Bp-en van, ugyanúgy ellenőrzik a Pestről kivezető utakat, mint amikor megszökött AA? Ki mit tud?

soltika Creative Commons License 1999.10.22 0 0 75
Hoppá hát itten is cenzúráznak.
/Matematikusok előnyben , az Orweli állam csak utólag tud lépni/
számolgassunk csak kézzel és nem bankjegyszámláló készülékkel.
Mennyi lehet egy ilyen volumenű bankban ?
Talán a közölt 60 millió.
Mennyi időbe telt mire a kárt összeszámolták ?
4 NAPBA !
A végén összehoztak 47.5 millát.
2-4-6-10-60 érdekes , érdekes a vér és a DNS vizsgálat is.
Most már csak az érdekelne hogy KI/KIK ?/ AZ A VALÓDI VISZKIS?
KIK AZOK SZINHÁZI AVAGY FILM RENDEZŐK ?
Kinek, kiknek ál érdekében a közvéleményt félretájékoztatni és egyfolytában MELLÉBESZÉLNI?
ÉS A LÉNYEGI KÉRDÉS : Ki fizeti mindezt ?
Az OTP részvényesek ? , a betétesek ? avagy a nagykondérból(a közösből) megint löttyintenek ?

Csupa , csupa kérdéses üdv:
soltika/12,5millát lopó ?/ + Finci kutya/elsőbálos? , de figyelmeztetés után újjharapó /

Wégé Creative Commons License 1999.10.22 0 0 74
"Eddig a rendörök szopattak az 53-al lakott területen hajtokat, most a rendöröket szopatjak. Igy van rendjen. "
Na ekkora marhaságot se olvastam mostanában! Ez a kettő meg hogy jön össze? A viszkis ártatlan embereket rémíszt halálra, lövöldőz, túszt ejt és akkor ez fasza, mert szívnak a rendőrök? Kiváncsi lennék ha Te lettél volna ott mit csinálsz! Gondolom nagy okosan megtapsolod és kérsz tőle egy autogrammot?
Előzmény: Skorpió (70)
Kei-Satu Creative Commons License 1999.10.22 0 0 73
Nem t'om, mi a jobb:
- sztárolni a viszkist
- vidám arcot vágni ahhoz, hogy a polícia profitorientált szervezet.

Pi/2 radiánban razsvisszafeleok arra, hogy a szegény szerencsétlen OTP-től elrabolnak néhány millió forintot. Mi az nekik, amikor 10000-esekkel törlik a valagukat?

Egyáltalán: kit érdekel, ha kirabolnak egy bankot? Hát engem nem. Egészen addig, amíg a tsz tud fizetni. Az ő bajuk, hogy a "biztonságszervezők" impotenciája miatt röhögve ki lehet őket fosztani.

Egyébként most jutott eszembe, hogy esetleg más is állhat a Viszkis-ügy mögött. Mi van akkor, ha valak(ik)nek érdekében áll a rendőrség lejáratása? S ez az ürge csak egy a sok stuff közül? Gondoljunk csak bele: robbantások, indokolatlan fogvatartások, BSA-ügyek, Viszkis, olajügy, a haramia belügyminiszter, Pelikán és társai, istenazégbentudjamégmicsakennyijutotteszembe. Egyébként összeeküvés-elmélet rulez!

Skorpió Creative Commons License 1999.10.22 0 0 72
"Nem emelik a kölcsönök kamatait?És ez legalizálja Ambrus tevékenységét?"
Nem, de nem is erre irtam. Valaki felvetette, hogy velünk fizettetik ki a kart. Ez nem igaz.
Előzmény: ParaTulok (71)
ParaTulok Creative Commons License 1999.10.22 0 0 71
Mert Marinko ölt.Az OTP-s rablás elkövetője sem volt messze ettől, akár Ambrus volt, akár nem.
Egyébként messzemenően egyet tudok érteni Libertynek azzal a kijelentésével, hogy azért van egy határ, amit átlépve felül kéne vizsgálnunk, kit sztárolunk.
Nem emelik a kölcsönök kamatait?És ez legalizálja Ambrus tevékenységét?Rabolgasson csak nyugodtan tovább, mert mi úgysem érezzük a bőrünkön?Én erre továbbra is azt tudom mondani: kérdezzük meg a rablások átélőit, őszerintük akkora sztár-e.Ha már egyetlen embernek is súlyos sokkot okozott azzal (és van ilyen,ha jól tudom nem is egy, akinek máig pszichológushoz kell járnia emiatt) hogy bement és fegyverrel kezdett hadonászni, akkor nem tudom, érdemes-e sztárolni.
Skorpiónak is van igazsága, nem az egyszerű, hétköznapi ember hétköznapi szabálytalanságai ellen kéne halált megvető bátorsággal fellépni, de szerintem ezt nem egy rabló iránti rajongással kéne kifejezni.
Előzmény: Skorpió (70)
Skorpió Creative Commons License 1999.10.22 0 0 70
En viszkis parti vagyok.
Eddig a rendörök szopattak az 53-al lakott területen hajtokat, most a rendöröket szopatjak. Igy van rendjen.
Az meg marhasag, hogy az allampolgarokkal fizettetik ki a kart. Meg nem hallottam, hogy emelni akarjak a banki kölcsönök kamatait, vagy csökkenti a beteti kamatot, merthogy a Viszkis elvitte a zsozsot.

Azert csak gondolkodj el, hogy miert Ambrus Attila lett a sztar es miert nem Magda Marinko ?

Előzmény: Liberty forever (69)
Liberty forever Creative Commons License 1999.10.22 0 0 69
Vannak, akik szimpatizalnak a viszkissel.
Nehanyan ugy huzzak meg a hatarvonalat, hogy ameddig nem ol, csak rabol+hulyet csinal a rendorokbol, addig kafa csavo es o a ruzsa sandor + robin hood.
Emberek gondolkozzatok (!) azon hogy egy kozonseges bunelkovetorol van szo. Pl. ha holnap betornek hozzatok es mindeneteket elviszik, akkor ez jo poen lesz?
Liberty forever Creative Commons License 1999.10.22 0 0 68
Vannak, akik szimpatizalnak a viszkissel.
Nehanyan ugy huzzak meg a hatarvonalat, hogy ameddig nem ol, csak rabol+hulyet csinal a rendorokbol, addig kafa csavo es o a ruzsa sandor + robin hood.
Emberek gondolkozzatok (!) azon hogy egy kozonseges bunelkovetorol van szo. Pl. ha holnap betornek hozzatok es mindeneteket elviszik, akkor ez jo poen lesz?
Vajk Creative Commons License 1999.10.22 0 0 67
Felreertes ne essek en sem istenitem , csak erdekesnek tartom, hogy egy bank ne tudja ot percen belul, mennyi penz is hianyzik. Raadasul zaraskor.

Amit pedig a lovoldozest illeti: a rendorok nem tudtak, hogy bent mindenbki fekszik, egyszeruen csak lottek (onvedekembol). De akkor a hulye szovivo ne azt mondja, hogy azert, mert a lovesek artatlanok epseget is veszelyeztette, hanem mondja azt, hogy onvedelembol, nem kell szepiteni(bar a rendorsegre egyre jobban rafer)

Wégé Creative Commons License 1999.10.22 0 0 66
Hölgyeim és Uraim!

Ne essünk már át a ló tulsó felére! Miért olyan hihetetlen, hogy Ambrus Attila volt az elkövető. Ne feledjük szemtanuk vannak, azonkívül jó minőségű videó felvétel. Nincs abban semmi furcsa, hogy A.A. lövöldözött, hisz először nem emberre, hanem az ajtóra (azaz annak zárjára célzott). Máskor lőtt már most miért olyan hihetetlen. Azonkívül a Whiskys emberfeletti istenítése ( ő biztos nem így csinálta volna, nem lő emberre, kedves udvarias, előre köszön az utcán stb.)engem már a személyi kultuszra emlékeztet. Ambrus Attila egy bűnöző aki lassan már oda jut, hogy ha a következő rablásánál lelő egy rendőrt akkor is azt mondják róla biztos a rendőrség lőtte a kollégájukat, mert tudott a bivalybasznádi kapitány illegális neylonzokni csempészetéről!

dr poljakov Creative Commons License 1999.10.22 0 0 65
Ezt figyeld. Magyar Hírlap Tényleg nincs ott semmi susmus? Most mindent a nyakába varrhatnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!