Keresés

Részletes keresés

Nick1143 Creative Commons License 2022.01.26 0 0 568

Németországi munka.

Nürnbergi építőipari családi vállalkozás  (Német tulajdonos) keres kőműves szakmunkásokat akár kezdőket, fizetés kb bruttó 20 euró  (nettó 2600 per hónap) munkaidő heti 41 óra Urlaubsgeld 13 havi fizetés. Szállás megoldható rendes lakásban fürdőszobával.

Csak nürnberg területén. Biztos fizetés.

 

A kis nagypecás Creative Commons License 2021.11.14 0 0 567

Sziasztok! Covid miatt lapátra kerültem, ezért elhatároztam hogy irány külföld. Az eredeti szakmámhoz kevés lenne a közep szintü angol nyeltudásom, ezért egy középfokú szakmámhoz, a villanyszereléshez nyúlnék vissza, de azzal meg az a baj hogy jópár éve nem dolgoztam benne.

Akik hasonlóan kezdték, kérdezném, milyen esélyeim vannak és hol kezdjem el a külföldi munkakeresést?

Pythonfan Creative Commons License 2016.12.28 0 0 566
AZS Creative Commons License 2016.12.19 0 0 565

Hello, közvetítek, németországi munka, nyelvtudás nem feltétel, szállás megoldható.

- - - - - - - - - - - -

Ugye te is vágysz arra, hogy ki lépj a szürke hétköznapokból és végre megmutathasd a világnak, többre vagy képes! 
Van egy kis csapat Németországban (München és környéke), akik úgy dolgoznak mint a varázslók. Megjelennek egy helyen és ott mindent felfrissítenek egy csettintésre. 
Ők a Zaubertruppe, azaz a varázs csapat, akik annyira jól végzik a dolgukat hogy rengeteg munkájuk van, ezért neked is lehetőséget tudnak adni egy tervezhetőbb jövőre.
Ha szeretnél részese lenni a csodának, akkor olvasd el figyelmesen, 
MERT
- dolgozni kell, hiszen a varázslatot úgy hívják: takarítás 
- 120%-on kell pörögni, mert mi is ilyen tempóban dolgozunk 
- tanulnod kell sokat hiszen mi is rengeteget tanultunk, hogy elérjük ezt 
- csapatjátékosnak kel lenned, mindenki egyért egy mindenkiért 
BIZTOS, hogy 
- nehéz lesz, hiszen rengeteget kell dolgoznunk 
- sírni és nevetni is fogunk együtt 
DE 
- végre megbecsülik majd a munkádat 
- elfelejtheted a szürke és unalmas hétköznapokat 
ÉS 
- egy olyan csapat tagja lehetsz, melyet dicsérnek az ügyfelek és hamarosan nemzetközi sikerekre törekszik. 
Ha nem szeretnél kimaradni ebből az élményből, kérlek küldd el email címünkre bemutatkozó leveled. Szigorúan NEM önéletrajzot várunk. Engedd el a fantáziád és írj nekünk egy olyan bemutatkozó levelet, amelyre mi azt mondjuk, hogy huuuuuuuuu, szeretnénk megismerni ezt az embert. Ebből a bemutatkozó levélből szeretnénk megtudni, hogy milyen ember vagy és miért szeretnél velünk dolgozni. Szeretnénk látni, mivel lesz több a varázslócsapatunk ha velünk leszel. 
Figyelem! Ha szerinted ciki a takarítás, kérlek ne írj levelet! Ha viszont ismersz olyat aki jelentkezne az állásra kérlek oszd meg vele, mert szeretnénk minél hamarabb megtalálni tökéletes csapattagjainkat. 
A bemutatkozó leveleket január 10-ig várjuk a lenasreinigungsdienste@gmail.com email címre. Mindenkit értesíteni fogunk még akkor is, ha nem került be abba a csoportba, akikkel felvesszük személyesen is a kapcsolatot. Ahhoz, hogy személyesen is tudjunk első körben beszélni, szükség van arra, hogy skype-os vagy német telefon elérhetőséggel rendelkezz! 
Köszönjük :-) LenasWelt die ZauberTruppe –

Istvan.5 Creative Commons License 2016.12.18 0 0 564
A képen az összes kifizetés látható ami 88.20 dollár!
Profit available: ami vissza jött profit!
Profit future: ami még vissza fog jönni!

kép:
http://imagetwist.com/vsqfddd3ldh4/screenshot-1482047014592.png

Befektetési oldal linkje:
https://www.merchantshares.com/r/EEE63AYDKI
Istvan.5 Creative Commons License 2016.12.17 0 0 563
Legjobb internetes befektetés! Már nekem fizetett! Fél éve használom és stabilan fizet!! https://dolgozzaneten.wordpress.com/2016/12/16/merchant-share/
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.06 0 0 562

Aki külföldre megy dolgozni, egy alapvető jó tanács: mielőtt kimégy, nyiss Ügyfélkaput. Egyszerű, gyors, ingyenes, az életedet pedig nagyon megkönnyíti. (okmányirodában vagy NAV ügyfélszolgálaton nagyon hamar megvan) Az ügyfélkapun keresztül tudsz majd adóbevallást beküldeni, kiutalást kérni ha túlfizetésed van, plusz még rengeteg hasznos dologra jó.

Amit nagyon kevesen tudnak: a külföldi munkavállalást be kell jelenteni a NAV-nak!

Pár hasznos infó itt: http://tudatosadozo.hu/be-kell-e-jelenteni-ha-kulfoldon-vallalsz-munkat/

Jó munkát mindenkinek!

gyurcsipersonal Creative Commons License 2014.12.07 0 0 561

Üdvözlök mindenkit!

Egy igen korrekt és újfajta munkaközvetítési és nyelvi alapcsomagon dolgozom hogy mindenki aki ki akar jutni elsősorban német nyelvterületre ezt megtehesse elérhető áron.

Ez nem kamu több éves tapasztalatom van de igazából csak most érett be a dolog hogy belevágjak.A pályázati dokumentumok elkészítésétől,lakhatási lehetőségektől a szociális dolgokig maximális segítséget tudok nyujtani.Többet privátban ha érdekel keressetek.

Ass.waiter Creative Commons License 2014.12.05 0 0 560
Igen elsősorban a szakmai tapasztalat v leginkább a nyelvtudás ami számít.
Köszönöm Neked a hasznos tanácsokat.
Előzmény: kellyboy2006 (559)
kellyboy2006 Creative Commons License 2014.12.05 0 0 559

Nincs életkorhoz kötve. Elsősorban a tapasztalat, és a nyelvtudás számít, de ha rátermett vagy, akkor sok esetben a szakmai tapasztalatot is ki lehet váltani vele. Az emberhiány meg jellemző ezen a területen, ha másért nem a pár kalandor gondolkodású ember, vagy az épp pár év után váltani akaró emberek fluktuációja miatt is.

Előzmény: Ass.waiter (558)
Ass.waiter Creative Commons License 2014.12.05 0 0 558
Akkor először bedobják a mélyvízbe az ass.w-et, és keresni se nagyon lehet,mint mindenhol persze.
Voltam szóbeli felvételin 1 angol képviselőnél és rendben volt minden
kaptam is szerződést,szerintem,aki 4mondatot tud angolul felvételt nyer Ass.w-nek aztán meg ígyis,Úgyis befürdik. Kérdezte,h hol dolgoztam,mit csináltam,pár mondatban.
Mondjuk van hajópincéri oklevelem meg vendgl-menedzser a kpesítésem ,de ettől függetlenül annyira érdekelne az idegen ország,kúltúra.. Ősszel rápróbálok megint. Szerinted 34évesen beleférek még,mert akkor már annyi leszek.
Előzmény: kellyboy2006 (557)
kellyboy2006 Creative Commons License 2014.12.04 0 0 557

Nincs óceános tapasztalatom, csak folyami, de ass. waiterként ha jól tudom kezdetben nem sok borravaló van.

 

Illetve a dry dockban sem, de ettől függetlenül lehet megérheti jobban anyagilag mint a folyami. Ugyanakkor Uniworld interjún több óceános felszolgáló is volt, akik inkább a folyamira jöttek át, ahogy a cégünknél is ez a tendencia sok esetben.

De mondom, nincs személyes tapasztalatom, csak amiket hallok a munkatársaimtól.

Előzmény: Ass.waiter (555)
Ass.waiter Creative Commons License 2014.12.04 0 0 556
Köszönöm a válaszod és ősszel lesz aktuális csak,mert most még vannak itthol lezáratlan dolgaim.
Engem igazából a Karib érdekelne,mert oda készültem 7 éve ,csak közbejött1 baleset indulás előtt 1 héttel,de már minden ok,csak a nyelvre is rá kellene álmom.
Előzmény: kellyboy2006 (554)
Ass.waiter Creative Commons License 2014.12.04 0 0 555
Szia! Végül is elég jó a fizu,lehet,h folyami meg jobb mert gyakrabban hazaugrok, ez az. Óceánjárón is hasonló a helyzet v ott kötötebb, meg durvább az egész nem, lehet,h több a fizu..
Előzmény: kellyboy2006 (554)
kellyboy2006 Creative Commons License 2014.12.02 0 0 554

Szia! 

 

Csak óceánjáró érdekel? Folyamra télen most hirdettek pár helyen üres lehetőséget. Nettó alap 1000-1200 euro + heti tipp közös (50-150 euro ) + zsebbe amit kapsz szintén heti (20-100 euro) körül.

 

Kevesebb macera, olcsóbb kijutás (támogatott, vagy visszatérítendő)- az se kizárt, hogy Duna-  és január-februárban nem kell felvételizni, mivel már lesz tapasztalatod a következő szezonra.

Előzmény: Ass.waiter (551)
petraanyu Creative Commons License 2014.11.30 0 0 553

Mi családilag készülünk.Mivel nekünk se tud senki kint segíteni,így próbálunk megbízható munkaközvetítő felé fordulni.Egyéves a lányom,nem akarjuk,h itt nőjön fel-szomorú..de ez van.Már egy éve járom  a fórumokat,állásportálokat.Januárban 2 interjú a férjemnek.

Előzmény: Törölt nick (550)
Ass.waiter Creative Commons License 2014.11.28 0 0 552
Szia, voltál végül hajón dolgozni,mert 1par eve írtad,h szeretnél menni. lightkave@gmail.com
Előzmény: Törölt nick (532)
Ass.waiter Creative Commons License 2014.11.28 0 0 551
Sziasztok, luxushajóra készülök dolgozni,első körbe Ass. Waitet poziba, már szereztem ilyen jellegű oklevelet, kaptam is szerződést a Carnivalnal,csak indulás előtt közbejött 1 nem várt dolog, így kihagytam. Ha vki tudna nekem abba segíteni,h 33 évesen lehet e meg ilyen jellegű munkat válalni és, h mennyi a havi fizetés borravalóval persze,szóval amire lehet számítani,mert ugye kötelező borravaló van és,h milyen a munka ott, minden nap kell, hány óra per nap igazából. Nagyon köszönöm . lightkave@gmail.com
lak-heg Creative Commons License 2014.08.15 0 0 549

HEGESZTŐK ÉS LAKATOSOK FIGYELEM!!

 

Hosszú távú, korrekt munkahelyet kerestek?- Akkor jó helyen jártok. Cégünk, a Varga Industrie Kft. (Szolnok) – Németországba (különböző projektekhez) NÉMET nyelvtudással, szakmai tapasztalattal rendelkező önállóan dolgozni tudó MIG, MAG, AWI, WIG hegesztőket és lakatosokat keres elsősorban műhelymunkára.  


Fényképes önéletrajzokat és szakmai bizonyítványokat az alábbi e-mail címre várjuk:

preuss@vargaindustrie.com

 

-     bejelentett munkaviszony Magyarországon

-     munkaruha biztosítása

-     szállás biztosítása főzési, mosási lehetőséggel és internettel (nem munkásszálló)

 

Zydeco99 Creative Commons License 2014.08.13 0 0 548
Cooper AoNang Creative Commons License 2014.08.04 0 0 547
Molnár Andrea Adél Creative Commons License 2014.07.16 0 0 546

Sziasztok!

 

Munkát keresek Amszterdámban és környékén, azonnali kezdéssel. Mosogatás étteremben, takarítás, újságkihordás raktári-, kertészeti munka stb. Szeptember végéig/ Október elejéig.

Bármilyen vélemény, tapasztalat érdekel, pl. kb. mennyi időbe telhet állást találni, ha már kint vagyok és ott, újságokban, interneten kezdem el a keresgélést  stb. 

Előre is köszönöm!:)

 

galmaria1962 Creative Commons License 2014.07.03 0 0 545

Ha valaki van, aki Venloban el, munkakeresessel kapcsolatosan szeretnek infomaciokat kerni ! 

Wilzon Creative Commons License 2014.03.02 0 0 543
Előzmény: Wilzon (542)
Wilzon Creative Commons License 2014.03.02 0 0 542

Üdvözlet!

 

Tudom lehet, hogy nem éppen ez a legmegfelelőbb felület, de mivel kutatásom témája erősen egybevág a topik címével így szeretnék segítséget kérni, a fiatalok/pályakezdők külföldi munkavállalásával foglalkozó szakdolgozatom kérdőívének kitöltésében.

 

Akkor is érdemes lenne kitölteni ha nem vagy pályakezdő, mert a motivációk így is érdekesek lehetnek!

 

Kb 10 perc az egész.

 

Köszönöm a segítséget! További szép napot mindenkinek!

metzd Creative Commons License 2013.11.28 0 0 538

  A HR- Rent Kft évente egy kiutazást fizet

Előzmény: Fradista Utazó (536)
Rebiko Creative Commons License 2013.11.28 0 0 537

Valahol van olyan, hogy kiutazást is fizetik. Itt is van ilyen?

Fradista Utazó Creative Commons License 2013.11.28 0 0 536

Hehe, két vadiúj regisztráció :-))

metzd Creative Commons License 2013.11.28 0 0 535

3 évig dolgoztam nekik, amíg a német partnercég át nem vett. Korrekt pécsi cég, mindig időben fizet, bármilyen problémám volt segítettek megoldani. Kényelmes élhető szállásokon laktam általuk, amit fizettek. Több partnercégnél dolgoztam velük Dél- Németországban folyamatosan. Bátran ajánlom mindenkinek!

Előzmény: Rebiko (534)
Rebiko Creative Commons License 2013.11.28 0 0 534

Kinek van tapasztalata a HR- Rent Kft- vel? Hallottatok már róla? Férjemet keresték egy ajánlattal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!