Keresés

Részletes keresés

pirate Creative Commons License 1999.11.16 0 0 15

Hello...

Az oldalra tegyél egy számlálót és nézd meg az eredményt mielőtt kiírnád, hogy
"Érdeklődés hiánya..."

Előzmény: Filburt (7)
Filburt Creative Commons License 1999.08.24 0 0 14
Jogos... Na és vajon miért? Na? Mert infó kell. Nem titkolt célunk, hogy ezzel magunknak is segítsünk.

Amúgy a srácnak mostanság telepítettem egy Suse-t, egyelőre kissé még bizalmatlanul, de már figyelik egymást...

Filburt

Rol Creative Commons License 1999.08.23 0 0 13
Ez nem jött be. Na még 1x:
meta name="GENERATOR" content="Mozilla/4.61 [en] (Win98; I) [Netscape]"
Rol Creative Commons License 1999.08.23 0 0 12
Nem akarok kötekedni, csak belepillantottam a Linfobase html kódjába:

:))
Rol&

asvany Creative Commons License 1999.08.22 0 0 11
szerintem is yo 5let!

most nem emlexem semi erdekesre , de amint elkezdek szivni jegyzetelni fogok.
kulonben hogy altok? mit segitsek?

Filburt Creative Commons License 1999.08.16 0 0 10
Thanx!

Filburt

yoker Creative Commons License 1999.08.16 0 0 9
Szia Filburt,

a héten én küldöm, már félkész állapotban van, igyekszem befejezni. Remélem publikálásra érdemes lesz.

Üdv.: Laci

Filburt Creative Commons License 1999.08.16 0 0 8
Senkinek nincsenek publikálásra érdemes eredményei?! Nem hinném...

Filburt

Filburt Creative Commons License 1999.08.13 0 0 7
Sziasztok!

A site keszuloben van, itt lesz megtalalhato:
w3.swi.hu/linfobase
vagy
w3.swi.hu/linfobase/index.html

Addig is, amig elkeszul, mar lehet is kuldeni a leveleket a linfobase@swi.hu-ra.

Amit varunk: kis, kozepes es nagy megoldott problemak, a minel egyszerubben (de megfelelo reszletesseggel) leirt megoldassal egyutt.
A megoldas melle kernenk a disztribucio nevet, a kernel verziojat es ha kell, az XFree verziot is. Ha nem akarod, hogy a mail cimed kikeruljon a megoldas melle, akkor azt pliz jelezd!

Koszi,

Filburt

Ui: Vegul pedig nagyon kernek mindenkit, hogy segitsen felfuttatni a site-ot, pl. azzal, hogy terjeszti a cimet. Thx.

Fidusz Creative Commons License 1999.08.08 0 0 6
Igen, asszem, ez nagyon hasznos lenne. Mivel még én is nagyon az elején tartok, még sok gondom lesz és ahogy látom, most sokan ismerkednek az linuxszal. Na, szóljatok, ha összeállt az oldal, hogy nyomathassuk a kérdéseket ill. a válaszokat!
Stranger Creative Commons License 1999.08.07 0 0 5
Szia Filburt!
Mar keszul ilyen az swi.hu/turmix-on.
Persze nem baj ha van tobb is!!!
Rafer a linux-osokra.
Filburt Creative Commons License 1999.08.06 0 0 4
Hali!

A területet már le is foglaltam, szóltam egy barátomnak, összedobjuk az alapokat és a dizájnt és ATAKEEEEEEEEEEE!!!!

Minden segítséget és infót szívesen látok.

Köszi,

Filburt

Ui: ha elkészült és lehet felpakolni, szólok. Addig próbáljátok meg terjeszteni, hogy mindenki gyűjthesse az Erőt és az infót.

yoker Creative Commons License 1999.08.06 0 0 3
Szia Filburt,

én ugyan elég kezdo" Linuxos vagyok, de szívesen segítek amiben tudok, pl.: angol doksifordítás, amivel én szívtam annak megoldásait is szívesen megosztanám másokkal, az X allati ékezetes betu"kro"l is találtam lehetséges megoldásokat, melyeket eddig sehol nem láttam publikálva, ezzel is sokan szenvednek (én is), még nem volt ido"m kipróbálni, de mu"ködnie kell.

Üdv.: Laci

Filburt Creative Commons License 1999.08.06 0 0 2
Hátakkor.... Azt hiszem, a hétvégén nekifexem.

Bye,

Filburt

yoker Creative Commons License 1999.08.06 0 0 1
Hello Filburt,

nagyon tetszik az ötlet, a howto-król az én véleményem is hasonló. A lényeg persze mindben benne van, csak sok a körítés. Pl.: a howto-ppp 60 oldal, utólag az egész kínlódásomat, mit kellett tenni, hogy létrejöjjön a ppp kapcsolat, le tudnám írni kb.: 2 oldalon. A red-hat 6.0 doksijai között találtam olyanokat is, ami régebbi verziójú csomaghoz készült. Jó volna benne info a csomakról is, melyik alkalmazáshoz milyen csomagok kellenek stb... Szóval hajrá!

Üdv.: Laci

Rol Creative Commons License 1999.08.06 0 0 0
Szerintem nagyon jó ötlet! Engemet érdekel.

BYe
Rol&

Filburt Creative Commons License 1999.08.05 0 0 topiknyitó
Hali!

Van egy ötletem, ami talán nem spanyolviasz, de nem is sokkal rosszabb. Mi lenne, ha csinálnánk /-nék/ egy website-ot, ami a linuxhoz kapcsolódó információkat gyűjtené. Tudom, vannak howto-k, faq-ok, lista archivok, de azok egyrészt "külföldiül" vannak, másrészt elég általánosak vagy túl vannak bonyolítva.

Én viszont vmi olyanra gondoltam, hogy van egy site, szétbontva HW és SW részekre, ezeken belül pedig alpontokra, pl: HW/Hangkártya, HW/Hálókártya stb. stb., a SW rész ugyanígy (pl. GUI felületek, mit csinálj egy RPM-mel, kernel fordítás, stb.). Mellette persze a distro megnevezésével. És ha valaki rájön valamire, amivel sokat szívott, vagy értékes infót szedett össze valahonnan, azt feltenné oda és ott mások is megtalálhatnák. Pontos, kipróbált, használható infók és "trükkök" gyűjteménye lenne a site.

Tehát érdekelne valakit?

Bye,

Filburt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!