Keresés

Részletes keresés

Encci Creative Commons License 2010.12.27 0 0 88

Az enyém Fülöp!!!! XD Mert jó nagy a füle...:)))

lordofthechicagoblues Creative Commons License 2001.09.27 0 0 86
Családom három tibet (apso) terrierje: Buborék (Bubó), Kókusz (Kuki) és Krampusz (Krampi).
Szerintem mindegyik eléggé illik a karakterükre.
Lordi Creative Commons License 2000.04.06 0 0 85
Cicam Ubul, mert a Garfield-ot tul kommersznek talaltuk, kutyam Lordi, es ez a nev aztan valahogy ram is ramragadt. Elozo koponk neve Kope volt, az ot megelozo kevereket meg mindenki csak Kocsognek hivta.

Borsalino Creative Commons License 2000.04.06 0 0 84
Domolyvo:lgye Apolo' alias Morgo' idonkent forgo-morgo vagy mirgo-morgo.
1,5 eves es nemetjuhasz kan a lelkem es egy kicsit el van kenyeztetve. Mindenhova koveti atyamat es meg van sertodve ha valahova nem mehet vele.
Szegeny.
Udv Borsalino
Yv Creative Commons License 2000.04.06 0 0 83
Vörös óriás cicánkat Pacninak hívják:) Háj-Pacni volt kiskorában, aztán kamasz korában soványka, de most megint dagimacska! Illik rá a neve:)
A dobci neve Dominika. Törzskönyvileg is (én adtam oda is a nevet). Domesztosztól kezdve Domcsibabán keresztül Libáig becézzük.
Dominika anyukája Ciki volt. Nagyon-nagyon illet Rá a név:) Örökmozgó, futóbolond, szeretnivaló kutyus volt, nagyon sírtam, mikor meghalt:(
Maszat kutyu még csak egy hete van nálunk, tegnap véletlenül épp azt mondtam Nekije, hogy Nem szabad Dominik:) A dobi meg nézett, hogy most mi van?:)))
Macsi cica csak Macsi, vagy hülye-Macs, mert tényleg nagyon lassú felfogású, de imádnivaló:)
Volt egy hófehér félperzsám, aki Artúr névre hallgatott. (Gombóc Artúr) Sajnos Tucuka is az örök vadászmezőkön van már:(
Humanomad Creative Commons License 2000.04.06 0 0 82
Szasztok,

van 1 yorkink, (nem a vízben oldódó verzió, nem hosszú a szôre és a harapása is teljesen rendben van meg a hangja is, ezeket most azé bizonygatom itten ennyire, mer már én is
láttam borzalmas yorkikat)
naszóval aki _igazi_ kan, és mindig yól lebrunyál valamit a lakásban, és tök jó fej.
és Roger Roger, a rekettyés a becsületes neve neki.

Anyáméknál az elmúlt harminc évben minden ebet Macinak hívtak (néha Pici, a lényeg,
hogy ci-re végzôdjön)

Kutya rulez!!! Na csá.

Hum.

off on
ha esetleg vkinek lenne a fiók alján egy yorkina és nonprofit szeretné többszörözni,
ne habozzon.
off off

ashea Creative Commons License 2000.04.06 0 0 81
Nekem egy kis Tacskó blökim van. Iszonyatosan nagy szinész! És Muki névre hallgat!
csitti Creative Commons License 2000.04.06 0 0 80
Van egy "RETTENETES HARAPÁSÚ", "SZÖRNYÜSÉGES ÜVÖLTÉSÜ" három hónapos kuvasz szuka kölyök ebünk (mármint a családnak). Én - mint családfő - gyermekkori emlékeim alapján ADA névre kereszteltem. Menet közben - miután a fiam a lányomat egy gyermekek közti veszekedés során "Olyan vagy, mint disznótoros levesben a cupák" mondattal hergelte - átkeresztelődött CUPÁK névre. Ez a név remekül illette Ö kis dagadt kelmének. Ezt a nevet most már csak én használom, ugyanis a feleségem átkeresztelte Döncinek. Igaz hogy ez nem épen szukának való név, de ráhagytam, hadd örüljön. Pár napja átjött egy régi jó szomszédunk és rögtön Zsuzsi néven szólította, amire halgatott is.
Most ott tartunk, hogy a három hónapos kölyök, akinek a neve ADA CUPÁK DÖNCI ZSUZSI semilyen névre nem halgat. Talán leggyakrabban a "A fene azt az alkalmi süket, szelektív hallású mocskos pofádat! Gyere már ide!" megszólításra hajlandó megmozdítani a becses valagát.

Ebben a tempóban haláláig a teljes kutyanévtárat végig fogja viselni.

cukorfalat Creative Commons License 2000.04.02 0 0 79
Nekunk harom van, de nevuk rengeteg.
Ari a kisse fius vizsla leginkabb a Karcsi, Karesz nevekre hallgat, de ha jon napja van, kikapja a Szep Karoly, simakepu, kopaszfeju, ipari lotetu megszolitasokat is.
Bigi briard joindulatarol hirehetdetn neha barany, vagy szoros dinnye, vagy mokamester.
Dafna, a masik braird akkora mint egy trolibusz, ezert neha borju, neha orias, de tomeny vacsi utan kijar neki a buzbogar becenev is. (Papam szerint az utobbi ketto egyaltalan nem hasonlit a kuyara, mint olyan - lehet benne valami:-)
Erdekes, mindegyiket megertik, es bar neha egy kicsit megsertodnek, azert elvezik a valtozatossagot.
heady Creative Commons License 2000.03.24 0 0 78
Három éves tacskó-kopó keverék kutyánk (illetve dehogy kutya, ő a mi "kicsi fiúnk") a keresztségben a Bütyök nevet kapta, de a párom édesapja egyszer lebélázta, ezért azóta Béla, Béluska, Béci stb., fegyelmezéskor Bütyök Béla, ha valamire meg akarjuk kérni Professzor Úr.

Macskánk Cecília Lujza "hivatalosan", de általában Ceci vagy Lujza mama, télen pedig Jóli Pukki ( a lapp Mikulás finn neve, a macsnak pedig akkora nagy fehér szőre van, mint a Télapó szakálla).

SOS!!! ötleteket kérnék, húgom holnap kap egy fekete-fehér német vizsla-kölyköt, de a család még nem jutott kopromisszumra a nevét illetően.

Alexa Creative Commons License 2000.03.20 0 0 77
Úgy 10 éve volt egy kutyusom, játszótéri keverék fajtáju :o)) Mivel roppant barna volt a színe, így Csoki lett a neve. Ma már _csak_ macsekjaim vannak.(ha 6 szemközt vagyunk, a nevük-lusta bolhazsákok; a 'böcsületes' pedig-Petra és Bence)) :o)))
Venyigeszu Creative Commons License 2000.03.19 0 0 76
Fekete németjuhászomat Muskátlinak hívták. Most az airdale terriert Calibra-nak.

Hallgatnak ők mindenre:-))) (csak rám nem:-)

és a Plankton

Dictor Creative Commons License 2000.03.19 0 0 75
A tesom beceneve Istvan utan Sztyopa lett, ezert a kutyai Ma'sa, Szonja, Zsenya.
Az enyem Dra'k (film: Kedvenc ellensegem, idezet: "En meg soha sem lattam igazi
dra'kot - szar film, jo poe'n). Ezert a kutya Elso:, avagy Igazi Dra'k. Becenevei:
Dra'ki, Dra'kszter (mint gangszter), tyo:tyo:, tyo:tyo:ke.
Nagybatyamnal a kutya Roxy.
SumQuiSum Creative Commons License 2000.02.21 0 0 74
Nálunk van egy Jolly névre nem hallgató spániel és egy Ottó nevezető mischung.
Viszont a szomszéd kutyájának van nagggggyon jó neve: szabvány név megfordítva, így a betörő véletlenül sem tudja eltalálni: Kófic
katicabogar Creative Commons License 2000.02.21 0 0 73
A mi oreg dagi rotinkat Sanchonak hivjak talaloan
Előzmény: GAndi (72)
GAndi Creative Commons License 2000.02.21 0 0 72
És megfeletkeztem Szafaládéról.
Szafi.
Vandorr Creative Commons License 2000.02.17 0 0 71
Én úgy tudom, hogy jó ha a kutya nevében van sziszegő hang, mert arra jobban figyel, és messzebbről meghallja.
Lásd: Lessie, Bessie, Daisy. Ezek skót juhász nevek természetesen.
GAndi Creative Commons License 2000.02.15 0 0 70
Kutyusok nevei: Nokedli, Sammy, meg ilyesmi.
Az anyjuk Spike.
Lacikom Creative Commons License 2000.02.15 0 0 69
Én beaglem Mandula!
Evilman Creative Commons License 2000.02.15 0 0 68
Volt két egyiptomi stílusu kutya, Hoi és Hotep névre hallgattak :))
Pitbull pároknak ajánlott az Apokalipszis és Vitriol név.
Előzmény: ladyhawke (67)
ladyhawke Creative Commons License 2000.02.15 0 0 67
OFF Szia ugrifül! Megint rád reagálok.
ON Szóval nekünk golden retriever lány= Zorka
Törzskönyvileg volt kannak Popeye, Packard, Pityke, Robin,Rover, Rusty.
Zorka anyja Redda névre hallgat.
ugrifules Creative Commons License 2000.02.09 0 0 66
Az én kutyámat is Dorkának hívják. Fajtájára nézve labrador retriever. Mikor hozzánk került, nem jutottunk kompromisszumra, másnap reggelre viszont többen is ezt a nevet álmodtuk meg. Elvégre tök logikus, mert ő egy labraDorka.
Előzmény: rizo (53)
fargo Creative Commons License 2000.02.09 0 0 65
ismerek egy foxit, Fonák a neve. Vizslának tipikus a Füge is. Volt egy afgán agár, Alinak hívták, szerintem tök jó volt.
Gy_Rozi Creative Commons License 2000.02.09 0 0 64
Ha van pár percetek, olvassátok el: http://www.rex.hu/1percent.htm

Köszönöm

Rozi

lady Creative Commons License 2000.01.27 0 0 63
Lecsó és Piritós (a szomszéd vörös és barna kutyája)

A foxim neve Rexi-Foxi. Leszidáskor csak Rexi, játékhoz RexiFoxiMaxiTaxi.:-)

A vizslám Dorka (tipikus kutyalány név)

A kollégám foxija Sanyi névre hallgat.

second Creative Commons License 2000.01.27 0 0 62
Kár. így nincs közös macskaismerősünk...
:(

Sec.

Előzmény: maplesyrup (60)
Kekka Creative Commons License 2000.01.26 0 0 61
mi a kutyát hosszas veszekedés után walterra kereszteltük. normális ember nem hív így egy kis terriert , de pont rá illik. volt egy németjuhászunk, akinek a törzskönyvében a rondo név állt, amit meg is tartott. az már mellékes, hogy egy német körtánc a rondo.
meg volt tacskónk, az meg nemes egyszerűséggel tacsás volt, hát igen a fantázia. volt még egy átmenetileg őrzött keverék kutyám, az meg a színe után zsömi lett.
anyámnak meg volt egy chivavája, ő meg a Cupák névre hallgatott. szerencsére külföldön éltek, és nem tudta senki, hogy mit jelent.
maplesyrup Creative Commons License 2000.01.26 0 0 60
Nem. Balatoncsicsó.
Itt dolgozik egy keramikus srác, az övé volt a macs. Nagyon szép tényleg hamuszínű volt a szőre.
A srác is szépen dolgozik.
Át is megyek a Idióta helységnevekbe a Csicsóval.
Előzmény: second (58)
second Creative Commons License 2000.01.26 0 0 59
Tacskónak szerintem jó név a Polinóm. Egyik is másik is lehet hosszú...

Sec.

second Creative Commons License 2000.01.26 0 0 58

Maplesyrup
Az a szürke, Hamu macska nem egri illetőségű véletlenül?

Sec.

Előzmény: maplesyrup (55)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!