Keresés

Részletes keresés

sara01 Creative Commons License 2005.01.09 0 0 149

Sziasztok!

72-es születésű, nőnemű lény vagyok. Gyerekeket nevelgetek , szakmám szerint egészségügy annak is táplálkozástudományi területe. Budapesten élek.Hobbim minden ami lakberendezéssel kapcsolatos pillanatnyilag, mert éppen költözés előtt állunk.

Wágner úr Creative Commons License 1999.10.01 0 0 148
Há' ez a szeptember végetért, most kimentettem a topikot, elküldöm banyának és megy az Iszoldába, a többi közé....

Az új
Bemutatkozások ('99 október) topikba írjatok!

Egészség!

álnick Creative Commons License 1999.09.30 0 0 147
Én egy álnick vagyok, tehát a bemutatkozás nálam kicsit skizofrénnek tűnhet
murcos Creative Commons License 1999.09.29 0 0 146
háj.
76
szikár
újságíró
net, strat, sex (bocs de ki nem?)
-------------------------------
most vettem csak észre hogy be is kell mutatkozni. már itt nyomulok egy ideje de csak most mondom először háj. ja nem, másodszor.
Irónia Creative Commons License 1999.09.29 0 0 145
Sziasztok! Irónia vagyok,
- 75-ös évjárat,
- Budapest,
- mackós termet
- számítógépidomár
- net, stratégiai játékok
Sok okosat és érdekeset olvastam a Tasztal körül eddig, remélem hasonlóakat sikerül írni is.
mogyka Creative Commons License 1999.09.29 0 0 144
Halihó mindenkinek! Jelszó: Jobb később, mint soha!
Másfél hónapja, augusztus közepén fertőződtem Tasztalilag.
Azóta rendszeresen olvasgatok. Néha még írásra is vetemedem.
70-es évjárat vagyok, pénzügyekkel foglalkozom (nem csak privátin). Amatör bankkártya és lakossági bankszolgáltatás szagértő vagyok. Értek még egy kicsit egy csomó más témához is, de azért még van mit fejlődnöm.
Éppen valami jobb állás és még egy csomó más dolog után vágyakozom. De ugye a vágyak, meg a lovak, ahogy egy Tasztaltárs (eomer) kedvenc mondása tartja.... :))
Na, mit is írhatnék még. Nyitott, érdeklődő és csak kicsit problémás fickó vagyok. Többit lásd hozzászollásokban!

mogyka

Theodore Creative Commons License 1999.09.29 0 0 143
Köszi Zaza, drága vagy!
Asszem sikerült.
Theodore
Előzmény: Zaza (142)
Zaza Creative Commons License 1999.09.29 0 0 142
Theodore,
Persze:
Balfönt - beállítások - innen már egyszerű
Hajrá...
Theodore Creative Commons License 1999.09.29 0 0 141
Sziasztok!
Valaki leírná nekem, hogy lehet ezt a velszi hangzású jelszavat megváltoztatni. Nem tom megjegyezni. Köszi
Theodore
PX2 Creative Commons License 1999.09.28 0 0 140
Csak pár karakter erejéig tartanám fel a T.Házat.
Magamról elöljáróban annyit ,hogy 32 éve rontom a levegőt ,családos ember (feleség+2 gyermek )és a számitás tecnikához annyi közöm van ,hogy a NET átviteli keresztmetszetét biztositom Bp-n a lehető legnagyobb keresztmetszetben
DonQHote Creative Commons License 1999.09.28 0 0 139
60-as születésű kezdő most második 'ternetes fórumjára jelentkezik be. Vagyok humort, családot, gyereket kedvelő soktestvéres középső gyermek. Állapotom családos, gyermekeim száma három, összéletkoruk most 15 év de teljesen szimmetrikusan!
Van grafomán beütés, szerény (írásos) exhibicionizmus, néhány (átlagosan) hibás szektor a fejben...
Jobboldali, Istenhívő, konzervatív, liberális-nem-kedvelő...
Németül jól beszélő, angolul értő programozó (ipari rendszereknél)...

Üdv mindenkinek!

Jules_az igazi Creative Commons License 1999.09.28 0 0 138
70'-es évjáratú, négyütemű vagyok.
"gyújt, szív, lenntart, kipufog"
Aki tudja honnan az idézet, annak pusszantás, aki meg nem, az járjon utána.
aadi Creative Commons License 1999.09.28 0 0 137
Üdvözlet mindenkinek! Először irok (nem találom a hosszú i-t), bár már elég régóta olvas(gat)om a Törzsasztalt. Bemutatkozom hát:32 éves vagyok,családos (feleség,egy kislány),Debrecenben élünk. Itt is dolgozom, egy könyvesboltban,bár eredetileg fényképész volnék.Amikor nem dolgozom,akkor olvasok,zenét hallgatok,főzök (állitólag jól),mozizok,ilyesmi. Még egyszer üdvözlök mindenkit,sziasztok.
Theodore Creative Commons License 1999.09.28 0 0 136
Sziasztok!
Egy leányzó immáron több hetes nézegetés után bejelentkezik. 27 év, műszaki diploma. A többit majd a topicokban.
Theodore
ardemaran Creative Commons License 1999.09.25 0 0 135
EL NEM TUDOM MONDANI, mennyire szívembol szól e topic, kedves sztrovacsek Wagner Úr, minden tiszteletem a tiéd, de komolyan. Vállalni magunkat a legkevesebb, és a legtöbb.

Hogy stílszeru legyek Mr. Wagnerhez,
ha "pénzt vagy életet", hát tessék, akkor "életet". Már akit pont ez tesz boldoggá.

Tisztességes (igen!) nevem Sanyi, már unom azt is, hogy minden Sándor alexnek hívja magát. És igen, azon csodabogarak közé tartozom, aki csak "ostoba felhasználó, akik nélkül mily szép lenne a programozó/rendszergazda élete. Nem értek a masinához többet mint nekem kell, franc se tudja mi az a céplusz meg ilyenek, de szeretem (olyan mint az ulti, szeretem, de nem tudom játszani).

42 vagyok amint az a "negyvenesek" topicjában már megjelent, és hímnemu, és nagyon hetero (bár lehet, ez mostanában már nem is divat, akkor én ódivatú vagyok.

Mindenem a játék, a szórakozás, a vidámság, a film, Budapesten lakom, imádom a Star Warst, a Woody Allent, de római katolikus vagyok, mielott találgatni kezdenétek.

Sot, ezt sem divat ma bevallani, kormánypárti vagyok, Fideszes.
Az vesse rám...

Imádom Karinthyt és Márait, meg Nagy Lászlót és (most lehet szidni) Szabó Dezsot is.

Tanár vagyok, "nem középiskolás fokon", pénzügyet, matematikát, közgazdaságtant tanítok, vagy legalábbis ezt hiszem magamról.

Számomra Meryl Streep, Robert DeNiro, és Udvaros Dorttya szent.

ezen kívül egy apróság, nem tudom, bárki eddig megtette-e.
Nem olvastam a rovatot végig, bevallom, annyira érdekel (sic!)

van privát címem is.
Akit érdekel, írjon ide, a frimélre, és megadom. Becsszó.
Még szidni is lehet.

"Fiatalság az a kor, amikor még nem tudjuk, hogy ezek azok 'a régi szép idok'.

A szarvassá vált balú.

zsofffi Creative Commons License 1999.09.25 0 0 134
Sziasztok!

zsofffi vagyok, jóval harmincon túl, internetezésben nem túl gyakorlott, mostanában egy érdekes életszakaszban, keresem magamat mint anno 16-20 éves korom táján, asszem el fogok még itt nézelôdni közöttetek egy darabig a háttérben csöndesen.
aztán ha letisztulnak a dolgok bennem, majd szerintem továbbállok, ahogy ismerem magam.
Elôtte el is fogok köszönni. Közbe meg lehethogy egyáltalán nem szólok majd.

Ui: még csak 3 órája kukkollak benneteket

bélféreg Creative Commons License 1999.09.23 0 0 131
Ab iove: Ja te razumijem, ali to je na hrvatskom...
Előzmény: ab iove (121)
James Bond Creative Commons License 1999.09.23 0 0 130
Afterix,

télleg yó nekem, de ha elmégy a Hortobágyra, és a yukas híd elott jobbra fordulsz (Bp irányból érkezés esetén), megállsz a parkolóban, megváltod a belépti jegyet a háziállatkertbe, akkor Te is láthatol ilyen gyönyöruséges bocikákokat.... És hogy mennyire tiszták? Ott nagyon :o)) Genetikailag? Úgy is. Amennyi van még ezekbol a szép állatokból, azok jelentik hazánk genetikai tartalékát, tehát kell is rá vigyázni. No persze idonként nem árt egy kis vérfrissítés... Na de ezt talán mégsem ebben a topicban kellene megbeszélni :o))

JB

Előzmény: Afterix (98)
Boldog Születésnapot Creative Commons License 1999.09.23 0 0 129
... Wágner Úr!
Greenbear Creative Commons License 1999.09.23 0 0 128
Üdvözlet a T. asztaltársaságnak.
38 éves, nős, kétlányos vagyok, programozóként dolgozom. A nevem magyarázatául csak annyit, hogy még láttam focizni Varga Zoltánt:-)).
Wágner úr! hol is lehet itt sörözni?
F.B. I. doktor Creative Commons License 1999.09.22 0 0 127
" Kérlek benneteket, hogy jelezzétek, hogy melyik hozzászólás kié volt, mert ha így marad, akkor nem fogok beleszakadni az offtopictalanításba hónap végén, viszont baromi hülyén fog kinézni, hogy mindenki ? nick alatt ír... :))))
Szóval, ha lehetne legalább azt írjátok újra ide, hogy melyik dátumos bemutatkozás volt a tietek."

(banya)

Minta banya kérésének megválaszolására:

Én (nick), felelőségem tudatában kijelentem, hogy a [1999-09-XX XX:XX:XX] keltezett bemutatkozást (dupla | tripla) (a megfelelő szó aláhuzandó) sör hatására magam követtem el.

A bíró:
-- Vádlott válaszoljon a következő kérdésre! Bűnösnek érzi magát?

(nick):
-- Tisztelt bíró úr! Erre a kérdésre csak az ügyvédem jelenlétében vagyok hajlandó válaszolni.

Tisztelettel,
mint fent

Előzmény: banya (125)
F.B. I. doktor Creative Commons License 1999.09.22 0 0 126
Hát hiába, a világ meg az Internet gyorsan változik. Már a bemutatkozás sem a régi! Erről aztán gondoskodik keki, az Altavizsla meg az IDG!

Bemutatkozás (No.2)
Bemutatkozás (No.3)
Bemutatkozás(No.5)

Aki lemarad, az kimarad! Ezért a folytonosság megőrzése mellett én is alkalmazkodom:

KEDVES POLGÁR(NŐ)


Ismerje meg F.B. I. doktort!


Nem kell mást tennie, mint rákattintani az Index részletes keresőjére, és bekopipasztázni a második kereső ablakba az

F.B. I. doktor

nevet, persze így, idézőjelekkel nélkül. Azután indulhat az ismerkedés. Gyerekeknek, katonáknak és nyugdíjasoknak féláron!!! Szóra sem érdemes.
Hehe dokikám, jól látom? Te kimaradtál! Lemaradtál?

"Látom kedves FBI, nagyon jól szórakozik. De elmegy majd a kedve tőle, ha megtudja, hogy Pokol II. doktor úr már dolgozik azon az alkotmánymódosítási javaslaton, amely megköveteli, hogy a Magyar Köztársaságban

T.J. II. doktort

ne lehessen ilyen egyszerű módon kitúrni az Index keresőjéből! Az nevet kérném szépen, aki utoljára nevet!

Alá'szolgája!!!"
(T.J. II. doktor)

banya Creative Commons License 1999.09.21 0 0 125
Drága újonnan bemutatkozó barátaim!

Kérlek benneteket, hogy jelezzétek, hogy melyik hozzászólás kié volt, mert ha így marad, akkor nem fogok beleszakadni az offtopictalanításba hónap végén, viszont baromi hülyén fog kinézni, hogy mindenki ? nick alatt ír... :))))
Szóval, ha lehetne legalább azt írjátok újra ide, hogy melyik dátumos bemutatkozás volt a tietek.
Előre is köszi.

lupi Creative Commons License 1999.09.21 0 0 124
Már régóta olvaslak benneteket, s bevallom, általában jól szórakoztam, néha mérgelődtem. Most valami bizsergés késztet némi exhibicionizmusra: 46 éve születtem, öt gyermek apja, egy feleség férje vagyok. Konzervatív idealista vagyok, szeretek hinni a dolgok jobbra fordulásában. Azt vallom, hogy "jobb egy gyertyát meggyújtani, mint panaszkodni, hogy sötét van". Ezt javaslom nektek is.
Levin Creative Commons License 1999.09.21 0 0 123
Üdv mindenkinek! Levin a nicknevem, de nagynevü elödömmel ellentétben én inkább enni szeretek,
mint fözni.
ab iove Creative Commons License 1999.09.21 0 0 122
Üzenet Slobonak:Gde si Slobo, gde si Srbine?
ab iove Creative Commons License 1999.09.21 0 0 121
Üzenet Slobónak:
gde si Srbine? Razumijes li ti mene?
Wágner úr Creative Commons License 1999.09.20 0 0 120
Ez egy Lyó kérdés, csak az a baj, hogy én sem tudom, hogy az a Wágner vagyok, vagy nem az a Wágner.... mindenesetre "...én vagyok A Wágner úr..." és olyan Kocsmája senki másnak nincs, mint nekem... :))) Egészség!

És ne itten tolongjunk a ruhatárba'... de eztet má' soxor mondtam, csak sosem hallgattok rám...

Wágner úr Creative Commons License 1999.09.20 0 0 119
Ha valami nem stimmel, akkor nem árt ráklikkelni az "adatokra", hátha akkor megvilágosodás támad... én eztet tudom, mer'hogy a Pincében is csak igy lehet megtalálni a piját... szag után... és akkor az sem baj, ha sötét van, vagy volt... :)))
kismarta Creative Commons License 1999.09.20 0 0 118
No Wagner úr! Te osztán bemutatkoztál. Már nem ér a neved a Kis Kacsában? Mondd ezt ott, a szemembe!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!