Keresés

Részletes keresés

Timna Creative Commons License 2004.07.01 0 0 156
azt kell mondjam hogy a néha esedékes akár hosszabb leállásokat tekintve is a freeweb a legjobb szerintem... a beállásokat legalább bejelentik és tudni lehet kb meddig tart, valamint nem nagyon tudok elveszett levélről 2 év alatt a leállások ellenére sem.
Előzmény: Abszolút Nulla (143)
Vandorr Creative Commons License 2004.07.01 0 0 155
Azegyikismerősömnek ajánlottam a csúcs.hu-t. Választott is .postaladaja.hu-s emil címet.
Most már másodjára jött vissza a levél <code>connection refused</code> válasszal.
Előzmény: nyman (153)
dr poljakov Creative Commons License 2004.06.25 0 0 154
Az a helyzet, hogy az 1-2 GByte-os account szépen hangzik. De próbált már valaki 25MByte-tól nagyobb postafiókot kezelni? Egy év, míg válaszol a web felület. Ha nem szedi szét az ember a leveleket mappákba, akkor gáz van. Ha meg szétszedi, nem tudja POP3 csatornán keresztül leolvasni. Én próbáltam, azóta nem tartok a web-en nagy mennyiségű levelezést. Az IMAP-ról ne is zengedezzen senki, mert az meg még gázosabb. :((
Előzmény: nyman (153)
nyman Creative Commons License 2004.06.24 0 0 153
sajnos a magyar fejlesztesekben nem bizom.

Erdekes verseny a hotmail vs. yahoo, bar gyanitom nem kerul sokba, mivel 2 GB tarolokapacitas sokkal olcsobb, mint az eves elofizetes, raadasul zommel nem lepik tul a limitet. Nalam most 1%-on all a mutato ;o)

Előzmény: dr poljakov (151)
dr poljakov Creative Commons License 2004.06.24 0 0 152
Eltoltam a linket. www.postino.hu
dr poljakov Creative Commons License 2004.06.24 0 0 151
Ezek nem normálisak. A Hotmail is 250 MByte-ra növelt, 20 megás csatolt állomány küldésének lehetőségével. Hotmail Plus 2GByte!

Üde színfolt itthon: Postino - a magánpostás. Fizetős. 25-50-100 megás. www.postino.hu

Előzmény: nyman (150)
nyman Creative Commons License 2004.06.15 0 0 150
na a yahoos cimnel 100 MB-ra vittek fel a korlatot a fizetoson 2 Gigara. A fizetos evi 20 dollar tehat nem tul sok. Meg aprilisban fizettem 30-at a 25 megaert, de ugy nez ki visszafele nem irjak jova a lovet
Előzmény: nyman (149)
nyman Creative Commons License 2002.04.08 0 0 149
Asszem a yahoo vmikor aprilis vege fele gondolta az egeszet
Előzmény: dr poljakov (148)
dr poljakov Creative Commons License 2002.04.07 0 0 148
"mintha a mailboxot a korridor integralta vona"

Csak network tagok. A Világgazdaság írt nemrég róla, hogy az UHU és a Mailbox olyan módon társultak, hogy nem lett bennük tulajdonrésze a TV2-nek. És gyanítom, hogy a Lutri is így lett kb. egy hete tag. Azért ilyen pageview mennyiséget nem lehet csak úgy megvenni. Bár ki tudja, a TV-nek annyi pénze van, mint a szemét.

Az Altavista ahogy leadta a kb. 400,000 felhasználóját, az egyenesen röhejes. Nem hiszem, hogy a keresőrendszer mellett nem fért meg az email. Ott is volt címem, megette a fene. A Yahoo még csak üzent, mint Kossuth Lajos, de nem vonta meg a pop3 hozzáférést. Eddig.

Előzmény: nyman (144)
nyman Creative Commons License 2002.04.04 0 0 147
?
Előzmény: vampier (146)
vampier Creative Commons License 2002.04.04 0 0 146
Ki a faft érdekelnek a német felsővezetők? Eh? Zoh?

Fáj a fafom, hogy nem ímélnek. Azt csinálnak az Audijukban, amit akarnak. Kefélhetnek 40 titkárnővel, az sem érdekelne.

Vamp

nyman Creative Commons License 2002.03.24 0 0 145
na a pop3 es a forward a yahoo-n is fizetosse valik aprilis vegetol, asszem 19,99 dollar/ev.

:(

Előzmény: nyman (144)
nyman Creative Commons License 2002.01.14 0 0 144
Na pont az ilyesmiert nem bizok a magyar ingyenes szolgaltatokban. Gyanitom a tokehiany egy komoly tenyezo. Bar mintha a mailboxot a korridor integralta vona, tehat talan van love,

Ajanlani akartam a mailboxos topikot, de lattam, hogy ott mar aktiv vagy.

A yahoo.com az kielegiti az elso szempontot. A tobbirol nemtudok.

Mondjuk a trend egyre inkabb az, hogy az ingyenes dogok elbuknak, mert mar nem tudnak annyi hirdetesi bevetel osszeszedni, ami a normalis mukodeshez kell. Nemreg volt egy cikk az indexen errol. Magyarorszag szvsz 2-3 evvel le van maradva ettol, de elobb utobb ez lesz.

Előzmény: Abszolút Nulla (143)
Abszolút Nulla Creative Commons License 2002.01.14 0 0 143
A Mailbox egy nagy szar, 3 hete minden nap le van halva több órát. A levelek pedig vagy megjönnek, vagy nem, amikor föléled a rendszer, de inkább nem. Részemről 1 év után végeztem velük.

Van valakinek valami jó tippje, hogy mit érdemes használni? Olyan helyet keresek, ahol:
- van pop3 (nem begyűjtés, hanem lehívás)
- nincsenek (vagy minimálisak) a leállások
- és nem késnek a levelek.

Előzmény: chrta (136)
nyman Creative Commons License 2002.01.11 0 0 142
A gmx-en, mivel a felhasznalok nagyresze nemet nyelvu, megszuntetik a mas nyelvu oldalakat.

A yahoo.com-mal mi a negativ tapasztalat?

Ugy 2 honapja probalgatom. Van pop3 fowarding, persze egyidoben csak az egyik valaszthato. 6 megas tarhely. tobb formaban importalhato/exportalhato cimjegyzek stb.

Pop3-al nem tud automatikusan leszedni levelt. kell hozza 1 gomnyomas. ez zavaro.

Előzmény: dr poljakov (139)
Solt Creative Commons License 2001.10.21 0 0 141
"Egész jó, bár volt egy olyan lefagyásuk szeptemberben, hogy minden elszállt, felhasználók; levelek, minden."

Huh.
A nem "egész jó" szolgáltatók ehhez képest "mit tudhatnak"? :-)

Előzmény: Vandorr (140)
Vandorr Creative Commons License 2001.10.21 0 0 140
Én most a www.operamail.com-ot használom. Egész jó, bár volt egy olyan lefagyásuk szeptemberben, hogy minden elszállt, felhasználók; levelek, minden.
dr poljakov Creative Commons License 2001.10.21 0 0 139
web.de - Egész érdekes mutatványaik vannak.

A GMX -szel én is szívtam anno ezerrel. Éppen most megy, csak néha be-bedobálnak saját leveleket, de nem túl gyakran.

nyman Creative Commons License 2001.09.03 0 0 138
A felulete, kezelhetosege, szolgaltatasai nekem is nagyon teccenek, de az a tapasztalatom, hogy kulfoldrol lassu, emiatt keresnek inkabb vmi kulfoldi oldalt.
Előzmény: chrta (136)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.09.03 0 0 137
társulok!
volt magyarmail-om, elromlott. az indexem elromlott. a freemail-om nem adta nekem a leveleimet.
a mailbox-al nincs problem. ha karbantartanak is nagyritkán (mármint amit észreveszünk) akkor értesitenek. ha több mailboxos-od van, tudod egy helyen használni, ergo nem kell átlépegetni a másik név alá.
van még egy hab-osom, de az csak végszükség esetére.
Előzmény: chrta (136)
chrta Creative Commons License 2001.09.03 0 0 136
mailbox rulez!

nekem kb egy éve van meg, messze a legjobb. (volt/van egon, index, mtifree, yahoo, freemail, vianovo) nagy tárfelület, könnyű kezelés, gyakorlatilag bármikor elérhető. felhasználóbarát, mindenkinek csak ajánlani tudom.
K.

Előzmény: Vandorr (128)
nyman Creative Commons License 2001.09.03 0 0 135
A gmx.nettel van vkinek tapasztalata.

A napokban proszakeppen regisztraltam 1 cimet, de meg nem tudtam beallitani, hogy megtartsa a maileket es tovabb is kuldje.

Vandorr Creative Commons License 2001.07.12 0 0 133
Tegnap jól megszívtam az operamail-lel. Regisztráltam, s hétvégén működött is. Rájöttem, hogy POP3-mal is el lehet érni. Átküldtem rá az SMS archivumomat az MTN-ről, s nem érkezett meg. Kipróbáltam küldtem róla magamnak és egy másik címemre levelet, eddig még csak a másik cimemre érkezett meg.
Hát ennyit egy ingyenes szolgáltatásról. Még jó, hogy nem kezdtem el terjeszteni a cimemet.
nyman Creative Commons License 2001.07.11 0 0 132
Nem tudtam mi a furcsa, de rajottem, hogy nincsenek reklamok. A POP muxik, a forwardnal pedig meg bent vannak azok a cimek, amiket meg akkor irtam be, mikor ingyenes volt. Nem is elnek mar :)
Előzmény: nyman (131)
nyman Creative Commons License 2001.07.11 0 0 131
Na mar alig fel ora elteltevel lekerult a menubol a subscribe now, es minden extra szolgaltatas elerheto. De asszem csak egy evig tartom meg, ha ilyen osszeget kell fizetni erte.
Előzmény: nyman (130)
nyman Creative Commons License 2001.07.11 0 0 130
Valszeg az ekezettek volt a hiba. (Nev, cim stb) A hivas 11.26 percig tartott. 24 oran belul visszaigazoljak a megrendelest. A folyoszamlamrol mar zaroltak a lovet.
Előzmény: nyman (129)
nyman Creative Commons License 2001.07.09 0 0 129
vkinek sikerult mar kifizetni a netaddress-en 29,9 dollart? Nalam vmi gong van. Na majd holnap felhivom az ugyfelszolgalatukat.
Vandorr Creative Commons License 2001.07.08 0 0 128
Most én azzal szenvedek, hogy a 150 levelemet elmenekitsem az usa.net-rol.
Jó kis pénz + ido.
Tudtok pop3-as nem magyar ingyenest?
30 USD az discount, tehát jövore több lesz. S foleg a vállalatok kiszolgálására állnak át.
Nagyon megdöbbentem, mikor július 1-jén jött a hirek a fizetésrol.
) Creative Commons License 2001.07.02 0 0 127
Remélem ez az új címem diszkréten kitart amíg élek... :)
Előzmény: dr poljakov (126)
dr poljakov Creative Commons License 2001.07.02 0 0 126
Csaknem a kezdetek óta használtam én is, beta tesztek, stb. A feedback -ben azért lesz ismét egy pár szavam hozzájuk. És hazatelepülök mail szinten. :)
Előzmény: nyman (125)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!