Keresés

Részletes keresés

rali Creative Commons License 2006.03.07 0 0 181
Nagyon öreg autók voltak, rengeteget javítottam a nincsből.
Előzmény: kacagógerle (180)
kacagógerle Creative Commons License 2006.03.07 0 0 180
Kifogtál pont két szart,vagy miért nem kellene?
Előzmény: rali (176)
rali Creative Commons License 2006.03.06 0 0 179
Te Mercedes vagy?Ezt bizony nem is sejtettem.
Előzmény: Törölt nick (178)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.06 0 0 178

???

mi van velem?

:))))

Előzmény: rali (176)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.06 0 0 177
Vess egy pillantást az ADAC statisztikáira. Mennyire elégedettek a tulajdonosok? Új autó és öt év garancia mellett miért is bántsa?
Előzmény: uj tag (172)
rali Creative Commons License 2006.03.06 0 0 176
Nekem már kettő is volt - és nem kéne mégegyszer.
Előzmény: Turbó Men (170)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.06 0 0 175

Úgy általában ez a bunkó mercis dolog is egy ostoba hazai fogalom és csak a magyarok retardáltságát bizonyítja újfent. a bunkókkal mindig baj van akár egy merciben ül akár nem szegény autó nemn tagadhatja meg hogy ne induljon ha ilyen ül bele mert olyan NINCS hogy egy jó Mercedes ne induljon (bezzeg egy Corolla esetében van) mert szegény csak húzza az igát de aki az autóját közlekedésre akarja használni és nem pénznyelőnek és egy jó autószerelőt sem ismer és toleránsan képes vezetni (még fővárosi létére is) vegyen ilyet és segítsen tisztára mosni a márka amúgy külföldön makulátlan hírnevét.

 

Csokis Creative Commons License 2005.02.05 0 0 174
Átlagos, német autón szocializálódott autószerelő nyilván hülyét kap egy francia autótól, mert -és ez a francia dolgokra általában igaz- minden máshogy van rajta. Szerintem az egy francia tervezési elv, hogy "mindegy, csak más legyen". De aki oda hordja a Citroenét, ahol Golfokat szerelnek, az meg is érdemli. Az meg, aki megveszi utána, azt nagyon tudom sajnálni, mert nagyot fog szopni. De egy normálisan karbantartott Citroennel sincs több baj, mint egy Fócvágennel. Legfeljebb sokkal kényelmesebb. Az általános, aranykezűek ideje amúgy is lejárt. Aki azt állítja, hogy mindent szerel, és mindenhez ért, az egy kókler, és ki kéne seprűzni az országból, mert csak gányol. Amíg nem volt alkatrész, vagy aranyárban volt a munkadíjhoz képest, addig még csak-csak volt értelme a házi buherának, de ma csak magad szívatod, ha ezen spórolsz, mert a többszörösét fogod később rákölteni.
Előzmény: uj tag (173)
uj tag Creative Commons License 2005.02.05 0 0 173

Ja és mégvalami!   Aksub!  ki ne találd már, hogy a renaultot egy lapon említed a mercivel!!!

 

kérdezz néhány álltalános autószerelőt hogy mi a véleménye a három F-ről?

 

1., fiat

2,. ford

3,. francia

 

álltalában a szerelők rémálmai az előbbi tipusok.És ami a merci mellett szól: menj be egy alkatrészboltba és kérdezz néhány alkatrész árat. Csodákat fogsz hallani!!!

 

4db az az négy darab féktárcsa(első hátsó) 13,200 huf.

 

1db alsó gömbfely 3100 huf

 

1db első hordrugó 4750 huf.

 

stb...

 

na ezért meg a tartósságáért használunk mi bunkó taxisok mercit! az enyém 1990 es kiadású és mindene működik nem villog össze-vissza a müszerfala a visszajelzői minden-de minden működik,pedig vajszínű német taxi. Az ablakmosó fúvóka elektromos melegitője is jó!!!Az ülése nincs kiülve. A tesóm 2 éves peugeot partnerének szarrá van ülve az ülése !!! a visszajelzői össze-vissza villognak, szar az egész.Már bánja is, hogy nem egy 124-es vett. pedig én mondtam neki:))))

uj tag Creative Commons License 2005.02.05 0 0 172

Turbómennek teljesen igaza van!!! olyan ez mint, hogy 2 féle ember van budapesten.

1. a budaiak.

2. akik budán szeretnének élni !

 

és kész punk-tum.

Törölt nick Creative Commons License 2003.08.06 0 0 171
Turbómen.
Igazad van. De én soha nem kérkednék azzal, hogy más okosságát meg tudom venni (ld. fejlesztőmérnökök stb), és nem tartanám hujének azt, aki szintén más okosságát preferálja (Lexus, rolls, bmw de akár a citrom fejlesztőmérnökei). A merci egy kényelmes, megbízható márka, de akkor sem kéne ha ingeny volna, ugyanis szeretek vezetni, élvezem, ha érzem mi történik az úton, és a gép is érezhető nem csak a szervóabsespstb.. Mások vagyunk, hidd el nem mindenkinek merci az álma, ezerszer jobban kéne sokaknak egy evo6, ferrari vagy lotus, mint egy lomha kéttonnás merci, bármilyen kényelmes, megbízható és gyors az autópályán..

Egyszerűen a topik felvetése is szánalmas.. Az határozmeg, hogy milyen autót veszel.. ekkora faszságot:)Még ha azt mondanánk, hogy az határoz meg amit én alkotok, mondok, az igen, de hogy mit veszek.. az csak félig. Jó lenne már pepsi vs Coca vs róna topikot látni, nikevs adidas stb. Ezek a mérvadó dolgok. Egyszer olvassatok má' el egy marketing tankönyvet, ami alapján ez a huje kérkedés megy...

Előzmény: Turbó Men (170)
Turbó Men Creative Commons License 2003.04.01 0 0 170
Háromfajta embertípus van a világon:
1. Akinek már van Mercedese és elégedett.
2. Aki már volt Mercedesben, de nincs rá pénze, ezért boldogtalan.
3. 0,1 %-os törpe kisebbség, mely azzal különcködik, hogy neki nem is kell Mercedes.
babapa Creative Commons License 2001.04.23 0 0 169
Üdv. Mindjárt az elején le kell szögeznem a legremekebb jármű a világon a Mercedes. Kényelmes, gyors, minőségi, tartós, az, hogy szép már csak hab a tortán. Több 100.000 km-t bele lehet taposni akár karbantartás nélkül. Ha még karban is tartjuk, meg sem látszik rajta a használat. Egyébként nekem nincs, úgyhogy teljesen elfogulatlan vagyok a márkával szemben. Na, most szóljatok hozzá. Csá
barquq Creative Commons License 2000.03.15 0 0 168
Szerintem mindenki tök bunkó aki mernyót vesz, (de csak itthon) mivel: tudhatja hogy a mernyó a tökbunkók autója (statisztika), ergó megvételével ő is beáll a sorba a bunkók közé, azaz ha netán mégsem bunkó annak fogják titulálni. Végkövetkeztetés: ha már mindenáron 1-40 milliót akar elkölteni egy kocsira (és nem bunkó), akkor a megvásárolt portéka lehetőleg ne mernyó legyen.

Nincs valakinek egy eladó 560SEC-je? 1:1

Feri I Creative Commons License 2000.01.04 0 0 167
Szevasztok ! Ez a baj a magyaroknal,mindig a maseval torodnek. Nem olvastam vegig,de szerintem az irigyseg beszel a legtobb emberbol. Legyel Te is bunozo akkor vehetsz ha nem jon ossze mehetsz a bortonbe. Nekem volvoim vannak es egyik sem uj, mercedesre nem tellik,de nem is irigykedem rajuk.Ha sok penzem lenne akkor is inkabb volvot vennek valaki BMW-t valaki mercit valaki semmit. Mi a fenenek irigykedni ilyen alapon mindenbe belelehet kotni haz,nyaralo hajo ,utazas,stb.Itt kellene meg a nyugatot behozni,ott az atlagot nem erdekli milye van a szomszednak. Jo autozast minden tipusban! v=FI!
aksub Creative Commons License 2000.01.04 0 0 166
Azert ar-ertek aranyban a Volvo sokkal jobb,
legalabb olyan biztonsagos,kenyelmes es megbizhato
(evek ota nezegetek autos ujsagokat es egy-ket igazan kulonleges es ritka markatol eltekintve a
Merci a legdragabb).Nem az igazi erteket fizetted, hanem a haromagu csillag arat.
Előzmény: aksub (165)
aksub Creative Commons License 2000.01.03 0 0 165
Jaj,elnezest kerek cigany szarmazasu honfitarsaimtol(komolyan gondolom )nem akartam megbantani senkit, most vettem eszre hogy az emlitett kis irasban melegitos-aranylancos retegrol van szo (aki lehet ugyebar magyar,ukran stb.szarmazasu is).
Elnezest a topicnyito illetotol,nem valaszoltam-
azert bantja sokak csoret, mert a Mercedes tipikus statusszimbolum, ertelmetlenul draga,
(magyarul nem er pont annyit, amennyibe kerul),tobb hasonlo tipus van , az atmenet lefele fokozatos,tehat van akinek mar a Honda is bantja a szemet, foleg ha neki Trabija van). A biztonsag nem indok, mert jonehany , esszerubb aru auto is nagyon biztonsagos.pl Renault. Tehat, aki Mercedest vasarol, tobbnyire kifele mutat, "villog" vele,ki akarja fejezni,hogy nekem olyam van , amilyen masnak nincs.
Előzmény: aksub (163)
Elnok ur Creative Commons License 2000.01.03 0 0 164
Nezzetek at egy autos hirdetesi ujsagot. Ma mar kozel sem ez a marka az arcsucstarto, s 4 eves kor felett pedig mar teljesen beolvad araival a tobbi marka koze, s szerintem a kenyelem, megbizhatosag, ar haromszogben verhetetlen.
Előzmény: aksub (163)
aksub Creative Commons License 2000.01.03 0 0 163
Szinkron RULEZ!!! (fogalmam sincs mit jelent ez a topicos szakzsargon,csak sejtem, de elvezettel olvastuk az illeto irodalmi erteku hozzaszolasat, gratulalunk)
Azert ki lehet egesziteni a tablot (ne mindig a ciganyokat bantsuk jelszoval),pl. bankartozsdesuzletember-fele talpig becsuletes ,es penzeert kemenyen megdolgozo allat-
fajokkal.Kivancsian varjuk a kovetkezo irasod.
A topicot nyito uriember bizonyara becsuletesen szerezte penzet autojara (azaz:vagy orokolte, vagy lotton nyerte az illeto,vagy tozsden,vagy
a kaszinoban...)
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.13 0 0 162
Audi! (Bocs, az az eszkimó volt).
szinkron Creative Commons License 1999.11.13 0 0 161
Elnézést nem olvastam végig a topicot,
és így csak ismételtem az elottem szólót.
Mindegy ismétlés a tudás anyja, de még egyszer bocs!!
szinkron Creative Commons License 1999.11.13 0 0 160
Nem a saját tollamból ered, de azért némi harmóniája van a topic címével.
Akinek nem inge nem vegye magára, de akinek igen, az meg öltözzön már fel mielobb!!

Alapvetoen mi baj a Mercedesszel? Szep auto, jo auto, elegans,
> > megbizhato, biztonsagos, gyors, eros, okos, ertekallo, szervizigenye
> > kicsi, uttartasa kituno, telen jo meleg. Az autok kiralynoje.
> >
> > Semmi tobb? De. A Karpat-medencei nepek (megkockaztatom: a Rajnatol
> > keletre elo nepek) folklorjaban kulonos szerepet tolt be ez a
> > szemelygepjarmu. A Merdzso.
> >
> > Hogyan lesz egy Mercedesbol Merdzso?
> >
> > Kezdjuk. Oltozzunk fel a legfrissebb divat szerinti
> Narancssarga-lila
> > melegitobe, vegyunk hozza remekul passzolo kis barna makkoscipot, es
> > izlesesen kifukszolva setaljunk el egy autokereskedesbe es egy nagy
> > teherbirasu szatyorral a kezunkben kozoljuk az eladoval, hogy
> > szeretnenk egy otszazast. De nem is. Legyen inkabb hatszazas, meg
> > megszolnak a konditeremben. Az elado figyelmeztet, hogy. hogy az
> auto
> > ara, hm, igen magas, meghaladhatja a huszonotmillio forintot.
> > Zizzentsunk hat egyet melegitonkkel es laza vallmozdulatokkal
> kiserve
> > razzuk meg a nyakban a ketkilonyi fuggot, hogy: "Eztetet nezzed meg
> > ecsem, eztetet sem szarert vettem", es boritsuk ki a nagy
> teherbirasu
> > szatyorbol a lovet.
> >
> > A Mercedes megvan, most kezdhetjuk Merdzsova alakitani. Beszerezzuk
> a
> > szukseges extrakat. Valami szep diodasoros feklampat hatulra,
> > jegesmedveszort a kormanyra, dupla kromozott kipufogot, matricakat.
> A
> > belso visszapillantora kettucat Wunderbaum (vaniliaillat). Ket ezer
> > wattos hangfal, hogy szoljon rendesen szketmen dzson meg kotton aj
> > dzso. A borulesekre vicces op-art huzat, elenk szinu geometrikus
> > abrakkal. Hatul lehet cicamintas, biztos tetszik majd a pitbullnak.
> > Elolrol a jelveny lecsavarozodik es vivodik mindenhova a slusszkulcs
> > fuggelekekent (lopasmegelozes). Vegul mi kell meg a Merdzsohoz? Nem
> > art a csomagtartoba valami jobb szamuraj kard, de baseballuto
> minimum,
> > a kesztyutartoba pedig egy Parabellum (Magnum), amit piros lampanal
> > alldogalva, az ablakon kikonyokolve lehet forgatni, probalgatni vele
> a
> > celzast. A Merdzso keszen is volna. Legeloszor menjunk vele korbe a
> > kocsisor kornyeken, ellenorizzuk a lanyokat, vidaman udvozoljuk
> > valamennyit, koszonjunk a haveroknak ("Mit ne'ze?"). Ha cigarettat
> > vennenk, ne habozzunk, parkoljunk nyugodtan a korut kozepen, azt a
> par
> > percet igazan kibirjak. A dudalokat nyugtassuk meg megfeleloen
> hangos
> > "Letepem a fejedet!" kialtasokkal. Miutan bekukkantottunk a
> > peep-showba (parkolas a korut kozepen, elakadasjelzo), elnezhetunk
> az
> > ismeros hamburgereshez. Folparkolhatunk nyugodtan a jardara,
> > felrelokve nehany gyalogost, akiket ne feledjunk alaposan megfedni,
> > mivel a proletarok durva szovesu nadragja osszekarcolhatja a draga
> > auto finom fenyezeset. A meltatlankodokat ("De uram, On raallt a
> > labamra!") fejeljuk le, aztan amikor feljelentessel fenyeget,
> nevezzuk
> > rohadt kommunistanak es a biztonsag kedveert villantsuk meg
> > pillangokesunket. Elegansabb ettermekben helyezzuk a kocsikulcsot a
> > nagy femjelvennyel es a rokafarokkal ugy, hogy elvagolagos legyen a
> > radiotelefonnal, majd rendeljunk az autonak is egy dupla belszint
> jol
> > atsutve, sok mustarral, sult krumplival, hozza egy Chivas Regalt Red
> > Bullal!

Elnok ur Creative Commons License 1999.10.26 0 0 159
Vendegmunkas, menekult?
Szerintem az nem az a kategoria..
Előzmény: Törölt nick (157)
CYRUS Creative Commons License 1999.10.23 0 0 158
VOLVO RULEZ!!!
Dobcsi Creative Commons License 1999.10.22 0 0 156
Nekem nem bántja a szemem a Merci!
Mert nekem is az van! :)))
Egy jó öreg W123/240D Jó gép. Bár nem mai srác.
Aki pedig bármit szól, az új mercikre az írigy. A szegény maffia bácsiknak is kell valamivel járni. Nem mehetnek skodával mert lerobbanak. :)
Elnok ur Creative Commons License 1999.10.21 0 0 155
Sajna kihangosito az en kocsimban sincs, pedig szerintem szukseg lenne ra. Most van epp egy Westel akcio, ahol reszletre lehet kihangositokeszletet venni. Sajna csak egy "beeteto akciorol van szo, mert a reszletfizetesi lehetoseget vastag kamattal kell megfizetned.
Előzmény: csillag (154)
csillag Creative Commons License 1999.10.19 0 0 154
A bunkóság nem feltétlenül függ az autótípustól. A múltkor egyik este bedugult a Margit híd, 3 autót láttam, amelyik a villamossínen közlekedett megkülönböztető jelzés nélkül, de egyik sem Mercedes volt. Viszont másnap volt szerencsém látni egy szegény Mercist (valahol 10-20MFt körüli állapotú autóban), akinek nem tellett egy telefon kihangosítóra. A magyarok mentségére hozzátenném, hogy Ukrán rendszáma volt.
uprow Creative Commons License 1999.10.18 0 0 153
A kerdes az : Ki a fasz az a csaszar elod?
Elnok ur Creative Commons License 1999.10.18 0 0 152
A kerdes helyesen: mit keres Csaszar Elod ebben a topicban.. :-))
Előzmény: Zak (151)
Zak Creative Commons License 1999.10.13 0 0 151
...imho a helyes kerdes ugy hangzik hogy a Császár Elôd miért van szabadlábon...?
Előzmény: Pufi (148)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!