Keresés

Részletes keresés

Daynash72 Creative Commons License 2023.11.29 0 0 357

ez meglett végül? kb 35 éve volt meg németül, asszem Hölle volt a címe. 

Előzmény: ildi999 (236)
bope2 Creative Commons License 2020.10.11 0 0 356

sziasztok! én is egy régi horrorfilmet keresek elég rég óta és sehol se találom, már csak ezért is meg akarom találni... egy drogos-horror-komédia lehet az alapján amire emlékszem, már sztem kb az összes ilyen típusú filmet megnéztem emiatt, de egyik sem volt az mint amire emlékszem és már tisztára megőrjít :D

 

kb 2000 környékén láthattam magyar csatornán és erre emlékszem: két drogos, vagy egy kocsmában, vagy egy színház öltözőjében beszélget, hogy hogy fognak meggazdagodni, csupa füst minden, és persze a meggazdagodási ötletük valami hülyeség, majd ami emlékezetesebb jelenet: az egyikük azt álmodja, vagy hallucinálja, hogy ő egy szülni készülő nő egy kórházban, az álomjelenetben csak viccesen be van öltöztetve nőnek a csávó, és aztán amikor elkezd szülni akkor egy világító szemű szörnyet szül

elozetes.hu Creative Commons License 2020.09.17 0 0 355

Ha szereted az igazán durva horror filmeket akkor ezt a listát nézd meg, fontos, hogy csak 18-évesek nézzék meg, mert ebben a listában nem a Sikoly és hasonló filmek találhatóak, hanem azok a horror filmek amiket betiltottak országokban, vagy olyan horrorfilmek amiket már a kiadás után betiltottak szinte mindenhol és csak az interneten lehet megtalálni. Szóval csak óvatosan! A legdurvább horror filmek

 

 

amsztel Creative Commons License 2019.12.19 0 0 354

Sziasztok!

 

Hadd ajánljam figyelmetekbe új horrornovellámat! 

 

Egy lecsúszott raktári munkásra rátör egy a gyermekkorából ismerős fojtogató érzés, amit csak úgy hív: A csend. Hamarosan az is kiderül, hogy mi, vagy inkább ki lakik e csend mélyén. A pokolba vezető utat felgyorsítja az alkohol és az álmatlanság, amit a szomszédos szobában lakó nő éjféli telefonbeszélgetései okoznak. Csak erős idegzetűeknek javaslom!  

 

https://taleteller.blog.hu/2019/12/08/csendben_eszunk…

Hory82 Creative Commons License 2019.11.09 0 0 353

A segítségeteket szeretném kérni!!! Négy régi horror filmet keresek, a 80-as évekből. 90 körül láttam vhsen narrátorosan őket.

Az első címét nem tudom, csak egy-két részre emlékszem belőle. Arról szól, hogy egy hapsi őrült ámokfutásba kezd, és mindenkit legyilkol aki az útjába kerül. Úgy kezdődik, hogy egy béna kislány köröket rajzolgat. Rémlik még valami olyasmi is, hogy a gyilkos fennakad valami kerítésen, kilógnak a belei, de aztán magától meggyógyul. Előttem van az is, hogy elüti valami motoros. Aztán valahogy bekeveredik abba a házba, ahol a kislány van. Valami csajt megsüt a gázsütőben, megfúrja valakinek a fejét fúrógéppel. A béna kislány kiszúrja a szemeit, ha jól emlékszem a körzőjével. A kislány olyan sokkot kap hogy fel tud kelni és ha jól emlékszem ő nyírja ki a faszit, levágja a fejét!

 

A másodikból csak arra emlékszem hogy az eleje felé valami öltözőbe vagy színpadon színházban bántalmaznak embereket valamilyen nyáladzó váladékozó  emberek. A stáblista előtt meg egy egyenes fákkal szegélyezett úton elütik az egyik ilyen nyáladzó csávót. 

 

A harmadikat a Szív tv-n láttam. Annyi rémlik hogy egy nő a gyilkos, akinek szét van vágva vagy karmolva az arca és hátborzongatóan nevet. Egy házban kergeti a férjét egy nagy késsel aki a pincébe zárta egy koporsóba vagy egy faládába amiből kiszabadult.

 

A negyediknek csak a narrátor által bemondott címe van meg. A halál koporsója. De ilyen névvel nem találtam sehol semmit. Ebből olyan részletre emlékszek, hogy egy nő van odakötözve valami műhelyben valami körfűrész elé és a csávó ezzel akarja kettévágni.

 

Remélem valakinek rémlik valami. Gyerekként nagyon bevoltam parázva ezektől és most nosztalgiáznék egyet :)

Előre is köszönöm a segítséget.

Erfas Creative Commons License 2019.10.03 0 0 352
LatexLover89 Creative Commons License 2019.07.04 0 0 351

Üdv!

Egy film címet szeretnék megtudni:

sajnos évjáratot nem tudok pontosan, de olyan 2000-es évek elejére saccolnám. 

Egy pár utazik kocsival,olyan 60-70-és évek beli évjáratú lehet,sötétben, egy amerikai autóúton. Valahogy hozzájuk kerül egy holttest,amit elvisznek magukkal,a hátsó ülésen vagy a csomagtartóban,ami egyszer csak “feltámad” és a pár életére tör. A holttest közben cigizik, beszél, nem érez fájdalmat, stb. 

Sajnos elég nagyjából tudtam körülírni a jelenetet amire emlékszem. A holttest hasonlít az Aki bújt,aki nem szörnyére,szárnyak nélkül. 

elozetes.hu Creative Commons License 2019.05.17 0 0 350

Sziasztok!

 

Szeretnénk kérni egy kis segítséget, szeretnénk a főoldalra összeállítani egy listát a legdúrvább horror filmekről akár itt vagy az oldalon üzenetben is elküldhetitek azt a horrorfilmet amelyik szerinted a legfélelmetesebb, vagy akár végig se tudtad nézni.

Vikka35 Creative Commons License 2018.10.12 0 0 349

Sziasztok!! Én az Indidius  első 2010 es változatát keresem. Szeretnék segítséget kérni. Magyarul keresném. A második harmadik mindenhol megvan, de az elsőt sehol nem találom. Köszönettel. Vikka

Ifj. Zöreg Creative Commons License 2018.02.09 0 0 348

Sziasztok!

 

Egy film címét keresem:

 

 

Ennyit találtam a filmből...

Aki tudja , írja meg nekem plíz...

 

Köszönöm előre is...

chiptune Creative Commons License 2017.07.20 0 0 347

Sziasztok. Keresek egy régi filmet. Még nagyon régen tán csak az elejét láttam és gondoltam hátha fent van valahol neten és megnézném. 60-as,70-es évek béli lehet de inkább az előző. Nos a story kb. arról szól hogy volt valami gazdag családból származó hapsi aki májbeteg volt de akkor még nem volt olyan gyógyszer amitől ne lökődött volna ki az új szerv így (asszem, halála után) lefagyasztották míg ez a probléma megoldódott. Kiolvasztották, megműtötték és felébredt a csávó viszont a bibi az volt hogy mivel már meghalt nem volt lelke. Kb. addig láttam hogy hazavitték és egy éjszaka a csávó kinyírta családi kedvenc kutyust mert ő megérezte hogy valami nem stimmel. Hát ennyi!

Undi81 Creative Commons License 2017.05.26 0 0 346

Sziasztok!

 

Keresek egy talán 80-as évekbeli (max 90-es eleje) horrort.

A filmből sajnos csak egy részlet van meg, az is kicsit homályosan:
bemegy (vagy bemennek) valaki egy helyre, ahol valami emberekből (talán valami nyálkás) lévő falak vannak. Középen van valami fő gonosz aki kinyújtja előre a karját, mintha valamit meg akarna fogni és messziről kiszedi annak a szívét aki belépett. Az ember szíve utána a fő gonosz kezében van. :)

 

Sajnos ennyi ragadt meg. Ha valakinek van tippje azt megköszönném :)

 

Undi81 Creative Commons License 2017.05.26 0 0 345

Gyilkos bábok / Puppet Master

 

Előzmény: Scuszp1 (342)
Tiasz24 Creative Commons License 2017.03.19 0 0 344

Több száz horror filmes adatlap 

lancser44 Creative Commons License 2016.09.24 0 0 343

Sziasztok!

Eladóvá vált jó pár híres film eredeti sajtófotója. Ezek azért érdekesek főként, mert ezeket többségében az adott filmmel egy időben adták ki a gyártó stúdiók, minőségi A4-es méretű papírra nyomtatva. Ezek tehát többségében a filmmel egyidősek, gyönyörű élesek és felbontásúak, egyáltalán nem olyan gyatrák, mint anno a hazai mozikban kiállított vitrinfotók.

Az állapotuk korukhoz képest kiváló.

Az áruk 5 ezer forint / darab, mivel irtó nagy ritkaságokról van szó. Simán bekereteztethetőek és kiállíthatóak otthon. Ezek értéke az idő múlásával csak nőni fog.

Megtekinthetőek Salgótarjánban, de Budapestre is el tudom őket juttatni.

Kontakt: plusz-36-húsz-2-3-4-9-7-9-8

 

 

 

 

Scuszp1 Creative Commons License 2016.01.06 0 0 342

Sziasztok, en is keresek egybfilmet!

 

Emlekeim 80-as evekre utal. Meg gyerek voltam.

Volt egy idos bacsi akinek voltak ezek a babai. Tobb baba. Az egyiknek furo volt a fjen, a masik piocakat kopott.  .   sajna a tobbire mar nem emlekszem.

A bacsi meghalt, . . a falban rejtette el a babakat, de egyszercsak bekoltoztek a hazba. Onantol kezdodott a horror esemeny!

 

Koszonom aki segit!!

Dominik Dudás Creative Commons License 2015.12.29 0 0 341

sziasztok !!!

 

 

Remélem tudtok segiteni nem tudok sokat erröl mert kiskoromba láttam és nem emlákszem sokra.

van benne egy huszon éves gyerek és annak az egyik kézfeje vagy keze önéletet él és azt a gyerek levágja csuklotól.és az kisértetni fogja .és elvileg van benne olyan rész hogy ez a kéz a gyerekre ráéjt egy kocsit ami felvolt emelve egy auto szerelőnél.ennyire emlékszem sajna .de lehet nem teljesen horror film ,lehet vigjáték horror,nem tudom sajna.

 

köszönöm elöre is :D

Durmoll Creative Commons License 2015.12.14 0 0 340
lancser44 Creative Commons License 2014.12.18 0 0 339

Sziasztok!

 

Keresem az összes eredeti itthon kiadott Mesék a Kriptából VHS videokazettát! Kérem akinek volna eladó, az írjon nekem a langesz kukac citromail pont hu email címre! Várom a leveleket! ;)

TMitalhinrg Creative Commons License 2014.12.10 0 0 338
aproood Creative Commons License 2013.10.09 0 0 337
langesz32 Creative Commons License 2013.10.06 0 0 336

Sziasztok!

Közeleg a Halloween, így ne habozz! Van egy Jason Voorhees (Péntek 13) hokimaszkom eladó eredeti bontatlan csomagolásban, akit komolyan érdekel, az írjon nekem a langesz kukac citromail pont hu email címre!

 

 

Várom a komoly érdeklődők leveleit!

langesz32 Creative Commons License 2013.10.06 0 0 335

Sziasztok!

Közeleg a Halloween, így ne habozz! Van egy Jason Voorhees (Péntek 13) hokimaszkom eladó eredeti bontatlan csomagolásban, akit komolyan érdekel, az írjon nekem a langesz kukac citromail pont hu email címre!

 

 

Várom a leveleket! ;):)

Pörölyfej Creative Commons License 2013.04.02 0 0 334

Sziasztok ha érdekelne titeket Horror játékok gameplay videói + facecam, akkor nézzetek rá a youtube csatornámra , ami viszonylag gyakran frissül 1-2 videóval :) http://www.youtube.com/user/901Crash?feature=mhee

mersant147 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 333

Sziasztok!

 

Van egy új horror-filmes oldal, egész jó szerintem.

 

http://www.hellblast.hu/

metántorpe Creative Commons License 2013.01.24 0 0 332

Szasztok!

kb 20 éve láthattam egy filmet a német rtl-en vagy pro7-en talán... ilyesmi.
nem vagyok benne biztos, hogy amcsi volt sőt inkább gyanús, hogy egyéb nemzetiségű, esetleg észak eu. de ez nem tuti. egy kissrác elkerül egy Istenhátamögötti kastély szerűségbe ahol egy mikulásnak öltözött gyilkos üldözi. van ott még egy tata is a sráccal és, hogy megmeneküljön a gyilkostól bebújtatja az öreget egy lovagi páncélba.
kb ennyi maradt meg és az, hogy nagyon jó hangulata volt.
valakinek nem ismerős?

sade márk Creative Commons License 2012.11.18 0 0 331

keresek valamit ez valószinü horrorfilm valami olyasmi van benne,hogy van egy szekta különböző embereket rabolnak el asszem pl egy pincérnőt is akit keresztre tesznek és élve elégetik,asszem a vége meg valami olyasmi,h egy sheriff vagy rendőr megtalálja őket és talán mindet lelövi.talán a 80as években láttam.ennyi amit tudok rola,esetleg valaki?tudja mi lehet ez???

meno_mano0219 Creative Commons License 2012.11.03 0 0 330

Sziasztok.

A segítségeteket kérném. Van egy film amit régebben láttam,de nem emlékszem a címére csak arra,hogy egy család szerepel benn akik új házba költöznek. A kislányuk talál a kertben egy babaházat és szinte csak ot játszik az "új barátaival"+később valami firkát talál az anyja a tapéta alatt valami alakokról.  Többre nem emlékszem. :( tetszett a film,csak a címét felejtettem el.:S 

Köszönöm a segítésgeteket. :)

varosfuggo Creative Commons License 2012.10.04 0 0 327
Előzmény: Zimmer550 (291)
Babun Creative Commons License 2012.09.28 0 0 326

Szia!

 

Ez a film nekem megvan, a címe: Átkozottak otthona.

Előzmény: saba99 (317)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!