Keresés

Részletes keresés

pb1 Creative Commons License 2001.11.22 0 0 15
s mi a helyzet most?
Tripletheader Creative Commons License 1999.11.11 0 0 14
En is ott szoktam. Hazafele utbaesik, 60 liternel mar 200 ft-ot nyerek rajta, hogy odamegyek. :)
Emellett nem akarjak a frissen mosott ablakot azonnal meg frissebre mosni (az Aralnal allando jelleggel alldogal 2-3 ember, akik radvetik magukat, ha netan betevedsz).
A minoseggel nem szokott gond lenni, az emlekeztetes benzinszivattyus botrany ota nem hallottam rosszat a MOL-rol.
A vallalati startegiat vitatni lehet (mondjuk nem egeszen tiszta nekem, miert emeltek fel a dizel arat marcius ota 25 ft-tal, ami mar eleri az EU-s arakat), de a MATAV-ehoz kepest igazi feludules. :)

- th

timon and pumbaa Creative Commons License 1999.11.11 0 0 13








HAKUNA MATATA




Ziló Creative Commons License 1999.10.08 0 0 12
Érdekelne hogy mi miatt nem szereted, Al Bud?
Én is ott tankolok, bár más céget nem nagyon próbáltam, mégsem jutott eszembe soha váltani. Bár a shopja pofátlanul drága, ezt egyáltalán nem értem meg, hogy ki megy oda vásárolni?
Ziló
hontalan Creative Commons License 1999.10.08 0 0 11
Én keresem a MOL-kutakat. Egyrészt azért, mert ott biztos, hogy elfogadják az OTP-kártyámat. Álmomba ne jöjjön elő, amikor Shellnél tankoltam, és nem volt nálam elég pénz.
A másik, hogy lakhelyemen csak MOL-kút van.
A harmadik, hogy az összes környékbelinél korszerűbb.
Végül a minőségben inkább bízom, bár ez a dízelkorszakban volt érdekesebb.
Hontalan
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.08 0 0 10
Mindíg MOL, a minőség és a kiszolgálás miatt. Van viszont a környéken olyan MOL kút is, ahol kő bunkók a kutasok :-(
stika Creative Commons License 1999.10.08 0 0 9
Régebben mindíg a MOL-nál, de amióta azt a pofátlan kisérletezést csinálták (néhány kútnál 200 fölé, hogy mit szólnak hozzá a vásárlók), azóta soha. a Shellt is kerülöm éppen a Tasztalon futó topic hatására. Mostanában Aral.
pancho Creative Commons License 1999.10.08 0 0 8
Én ha tehetem, nem. Le van sz@rva, hogy magyar cég vagy nem, nekem még csak az ő benzinjüktől tömődött el a fúvókám, kétszer is, azóta nem.
Az igaz, hogy a többi cég is (kivéve ÖMV) MOL-benzint ad, de ha nem jó a minőség, visszaküldik, a MOL meg ezt a vacakot eladja a saját kútjainál.
Ja, a magyar gazdaság támogatása?
A MOL ilyen árpolitika mellett nem szorul támogatásra. Ha olcsóbb lesz a kőolaj ára, nálunk akkor is drágul a benzin. Monopolcéget nem támogatok. Akkor se, ha magyar. Ezért húzok el a Matávtól is az első lehetséges alkalommal.
Piskóta Creative Commons License 1999.10.08 0 0 7
_Mindig_ MOL-nál tankolok.
bot Creative Commons License 1999.10.07 0 0 6
Általában a MOL-nál tankolok, és én is azért mert magyar cég.
slobo Creative Commons License 1999.10.07 0 0 5
Ki szeret tankolni ?
Carina Creative Commons License 1999.10.07 0 0 4
Szinte mindig MOL-nal tankolok. A benzin ugyanolyan es ez legalabb magyar ceg. Akkor meg miert ne?
Tamska Creative Commons License 1999.10.07 0 0 3
szal mérnem?

szvsz ez az egyetlen kút ahol nem teszik el pofátlanul és szó nélkül a 15-19 stb HUF visszajárót, nemúgy mint AGIP, Shell, ÖMV stb.

Előzmény: al bud bundy (-)
ZöPö Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2
Én igen. Ha csak tehetem, ott tankolok. Cégautót is, sajátot is.
al bud bundy Creative Commons License 1999.10.07 0 0 1
kis "0"-ás vadász...

Előzmény: Degeczi (0)
Degeczi Creative Commons License 1999.10.07 0 0 0
Oszt' me' nem? Nem mindegy?
Előzmény: al bud bundy (-)
al bud bundy Creative Commons License 1999.10.07 0 0 topiknyitó
én nem ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!