Keresés

Részletes keresés

strandozó Creative Commons License 2016.12.02 0 0 56

Hali!

Keresek olyan szabadstrandot Kelet-Magyarországon ,ahol jellemzően Monokini az elterjedtebb.

Mostanában egyre kevesebben vannak és így kicsit kellemetlen.

Lickitaa Creative Commons License 2016.07.20 0 2 55

Na sehol senki?

Én eddig Korfun és Cipruson napoztam topless-ben, hogy mi volt az oka? Egyszerűen csak kíváncsi voltam, hogy le tudom-e győzni a szégyenlős énemet. És igen, le tudtam, jó érzés volt:)

Egyébként egy korábbi (igazából nagyon régi) hozzászóláshoz kommentelnék is, ha már itt vagyok: azért Korfun sem jellemző az a 80-90% topless napozás. Volt szerencsém a szigetnek rengeteg strandjához, valóban találni szinte mindenhol csupasz ciciket, de az az említett arány alatt van jócskán. Viszont van kimondottan nudistrand is:) A görögök rendkívül toleránsak ebben a tekintetben (is), nem fogják megkérni a kedves fizető turistát, hogy legyen szíves felöltözni... :)

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.14 0 0 54

 

Egyetértek egy előttem szólóval. Általában azok monokiniznek többnyire, akiknek nincs olyan bomba alakjuk. Ha jól érzik magukat így, miért ne? De azok a hölgyek akik viszont büszkék lehetnének alakjukra, illetve a mellükre, azok rendszerint egyrészesben, jó esetben bikiniben láthatók, felsővel.Sajnos...



Emmanuelle Creative Commons License 2004.09.07 -1 0 53
Én ezt a félmeztelenül való napozást nagyon felemás dolognak érzem. Ha a körülmények lehetővé teszik, vagyis ha nem okozok ezzel felháborodást, akkor meztelenül mindenhol napozom, de ha nincs rá lehetőség, akkor fürdőruhában. Viszont ott, ahol a monokini elfogadott, ott meztelenül szoktam lenni, és még sose szólt rám senki.
Előzmény: Nudistának születtem (37)
Woller Creative Commons License 2004.09.07 0 0 52
Igen zavart, és arrébb mentem, majd vettem egy kocsit, hogy ne kelljen szaglászni, de hogy jön ez ide?
Előzmény: Törölt nick (51)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.27 0 0 51
Elférünk, de gondolom a büdös szájú ember téged is zavart.
Előzmény: Woller (49)
iman Creative Commons License 2004.08.22 0 0 50
Én is felső nélkül szoktam lenni a strandon! :-))
Woller Creative Commons License 2004.08.21 0 0 49
Miért? Láttam én már olyan ápolatlan lábú embert, ami ezerszer visszataszítóbb volt a dédnagymamám csupasz testétől. És az ápolatlant kiszolgálták. Na meg régen, mikor még ültem buszon emléxem büdös szájú emberre is aki szintén bérlettel utazott. Őt sem szállították le. Pont annyit fizet a belépőért mint te. Ha Neked nem tetszik, távolabb mész, vagy becsukod a szemed. Férjünk már el egymás mellett!!!!
Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.20 0 0 48
Ez igaz, de kiegészíteném azzal, hogy a saját lepedőjén mindenki azt csinál amit akar, de a büfé környékén és a nyilvános helyeken kéretik egy kis önkontroll.
Előzmény: Woller (45)
zebrina Creative Commons License 2004.08.19 0 0 47

Igazságod van.

Előzmény: Woller (45)
buddi Creative Commons License 2004.08.19 0 0 46

szerintem ezek még nem nagymamák

Előzmény: Woller (45)
Woller Creative Commons License 2004.08.19 0 0 45
Én férfi vagyok, és szeretem is a szép látványt, de csúnya dolog lenne betiltani a nagymamák monokinizését. Kedves férfitársaim, és hölgyek! Ha ezt a férfiaknál nézzük, akinek pocakja van fürödjön pólóban??? Ugye nem. Tolerancia! Miért kell-kötelező egy nőn több ruhának lenni, mint a férfiakon???
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.19 0 0 44
Nem tudom, én mindig felsörész nélkül napozom. (Elég hülyén néznék ki melltartóban) Bocsi ezt nem tudtam kihagyni. :)
buddi Creative Commons License 2004.08.19 0 0 43

tetszett, mi?!

apropó, melyiken?

Előzmény: idus15 (42)
idus15 Creative Commons License 2004.08.19 0 1 42

 

 A strandon láttam......

stonedrop Creative Commons License 2003.07.10 0 0 41
Sajnos nem a mintavételezéssel van a baj. Tényleg egyre kevesebben rakják ki a cicit napozni :(((((
Előzmény: Nudistának születtem (37)
zebrina Creative Commons License 2003.07.10 0 0 40
Nem szeretek napozni...
De engem inkább az érdekelne, hogy csak ebből az egy tényből következtettek a prüdéria terjedésére vagy van más tapasztalatotok is?
Előzmény: xispix (39)
xispix Creative Commons License 2003.07.10 0 0 39
Például te hol szoktál napozni? Mert szerintem is csökkent a szabad cicik, keblek látványa.
Előzmény: zebrina (38)
zebrina Creative Commons License 2003.07.10 0 0 38
Terjed a prüdéria?? Nem vettem észre!
Előzmény: Nudistának születtem (37)
Nudistának születtem Creative Commons License 2003.07.09 0 0 37
Azért hozom fel ezt az elsüllyedt topicot, mert úgy tapasztalom, hogy az idei nyári szezonban jelentősen csökken a nyilvános strandon egyszál bugyiban napozó hölgyek száma.
Igazán kár lenne ezt a férfiszívet felpezsdítő hagyományt feláldozni az egyre inkább terjedő prüdéria oltárán.
Lehet, hogy csak a mintavételezésem hibádzik?
Előzmény: pgergo (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.22 0 0 36
Én "Nem tudom megunni, ez az amit nem tudok megunni!" :-)))))
Motorostaliról nincs infom.
Előzmény: Master Szaki (34)
FRODO Creative Commons License 2001.05.22 0 0 35
És motoros tali mikor lesz arrafelé?

:)))

Előzmény: Törölt nick (33)
Master Szaki Creative Commons License 2001.05.22 0 0 34
Hajráá! :-)) Nekem különösen fontosak lesznek az idén a félmeztelenül napozó lányok. Igaz, hogy egy idő után unalmas az egész.
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.22 0 0 33
A hétvégén voltam Alsóörsön, kezdődik a szezon! :-))) Sajnos topless még nem volt, talán ha kicsit melegebb lesz.
Nannics Creative Commons License 2000.06.12 0 0 32
Kedves libidó!

Igazán nagyon sajnálom, hogy nem lehettem ott, biztos jobb volt, mint itt Pesten :(((
(Amúgy én a sportmotorokat kedvelem nagyon)

Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.12 0 0 31
Kedve Nannincs!
Tőled kérdeztem, és ezer bocs hogy nem szólítottalak meg az előbb, és ajánlom az alsóőrsi strandot mindenkinek. (Ott volt a Harley-találkozó).
Előzmény: Nannics (30)
Nannics Creative Commons License 2000.06.12 0 0 30
Mos nem vagyok biztos benne, hogy tőlem kérdezed-e, de ha igen, én még soha nem voltam Alsóőrsön.
Előzmény: Törölt nick (28)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.12 0 0 29
Eszemben sincs. Bocs a hibáért.
Előzmény: Törölt nick (28)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.12 0 0 28
Azt, hogy ki hordjon, ill. ki ne hordjon felsőt, eszemben is elbírálni, sőt minél többen vegyék le. Te nem Alsóőrsön voltál?:-))))
Nannics Creative Commons License 2000.06.12 0 0 27
Én azért nem hordtam felsőrészt, mert alsórésznek is csak egy színes bugyit használtam: stoppolás közben meggondolja az ember, hogy mennyi felesleges cuccot pakol be a hátizsákba.

Amúgy szerintem nem kéne belemenni abba a vitába, hogy csak a szép nők járkálhassanak cicifix nélkül a strandon. Nem szívesen döntöm el, hogy ki mit csináljon a testével.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!