Keresés

Részletes keresés

H_G Creative Commons License 2005.12.28 0 0 30
Itt nincs?

http://www.macimuvek.hu
Előzmény: lexon72 (25)
Kata-flan Creative Commons License 2005.12.27 0 0 29
Az első kuttyom egy chow-chow volt 15 és 1/4 évig élt velünk.
Előzmény: berku (14)
Kata-flan Creative Commons License 2005.12.27 0 0 28
Wembly velem is eljött a boltból, bent ül a melóhelyemen.:-)))
Előzmény: naspolya (20)
Kata-flan Creative Commons License 2005.12.27 0 0 27

Russ medvék a Párizsi utcai Maciboltban találhatók.

Nekem az a törzshelyem, de már nem merek arra menni, mert nem férnek el az állatkák.:-)

Egy pár medve iezlítőnek.

 

 

 

 

 

Előzmény: lexon72 (25)
koala78 Creative Commons License 2005.12.27 0 0 26

Sziasztok!

Bár még nem találtam meg az igazi forumot de ide is beillik.

KEresek plüssállat szabásmintákat bármilyet de főleg micimackó és társai , néhány mintám nekem is van akár cserélhetünk is.

MAckó mintám is van néhány ha valakinek hiánya van szivesen varrok, de egyébként ha látok képet lehet a plüssállat alapján is le tuudom venni a mintát.

Légyszi emilt irj mert az mindennap nézem de ide nem biztos hogy visszatalálok mindennap.:

koala78@freemail.hu

lexon72 Creative Commons License 2005.11.10 0 0 25
Sziasztok!

Tegnap jártam a Pannónia utcában, és kerestem a Medvebolt. Lehet, hogy megszűnt?
És ha igen, akkor hol találom meg őket? Régebben vettem ott egy macit, és most egy társra lenne szüksége. Egyébként RUSS márkájút keresek.
BeerCash Creative Commons License 2005.10.03 0 0 24
http://www.unas.hu/shop/shop_ordered/1458/shop_pic/CGN-0034.jpg
http://www.unas.hu/shop/shop_ordered/1458/shop_pic/CGN-0024.jpg
http://www.webshop.cogenext.hu/

Macis ágyneműk, törölközők, takarók.
fanfan13 Creative Commons License 2004.11.15 0 0 23
Keresek egy apró panda mackót. A plüss állatka ma már nem kapható, az eredetit is vagy 14 évvel ezelőtt kaptam ajándékba, együtt a nagyobb pandával.
A mackó képe: http://pandawanted.freeweb.hu
A maci kb. 12 cm-es, teste elől- hátul fehér, csak állni tud.
Akinek pont ilyenje van, és el vagy odaadná illetve elcserélné, kérem jelentkezzen ezen a cimen:
pandawanted@freemail.hu
fanfan13 Creative Commons License 2003.05.28 0 0 22
Én is egy játékmacit keresek!!!!!

Elveszett és hazavárjuk:

http://pandawanted.freeweb.hu

Kérlek segítsetek!!!!

Előzmény: r_bendegúz (21)
r_bendegúz Creative Commons License 1999.11.09 0 0 21
:o))))
Előzmény: naspolya (20)
naspolya Creative Commons License 1999.11.08 0 0 20
Wembly a neve és a RUSS mackók közül való. Igazi fiúmedve, komoly pofikával. Megvan mindene: kerek füle, helyes kis farka, bársonyos tappancsa és gömbölyű kis pocija. 36 cm magasra nőtt, arányosan telt, könnyen vonszolható. A bundája mogyorószínű, közepesen hosszú, kissé bolyhos. Van egy kis redő a két szeme külső hajlatában, amitől annyira de annyira hasonlít a leendő gazdijára...
r_bendegúz Creative Commons License 1999.11.08 0 0 19
naspolya,
ábrázat, név, méret, bundaszín, bundahossz?
(a cikket már abszolváltam :o) ).
r_b.
Előzmény: naspolya (18)
naspolya Creative Commons License 1999.11.08 0 0 18
Örömteli bejelentést szeretnék tenni! Megtaláltuk, megszereztük és most nálunk lakik pár napig. Kicsit szomorú vagyok, amiért nemsokára el kell válnunk, bár biztos vagyok benne, hogy a legjobb helyre kerül.

Kedves Berku! Ha nem tartod lealacsonyítónak, hogy "Házi Praktikát" olvass, akkor ajánlom szíves figyelmedbe a novemberi számot, amelynek 42-43. oldalán az URSUS tulajdonosnőjével készítettek riportot.

Kedves r_bendeguz! Köszönet a tuti tippekért. Bár számodra valószínűleg nem lesz ismeretlen a fenti hölgy által képviselt gondolat/érzelem-világ, azért Neked is ajánlom a fenti cikket.

berku Creative Commons License 1999.11.04 0 0 17
Köszönöm! :-)))
Előzmény: naspolya (16)
naspolya Creative Commons License 1999.11.03 0 0 16
Sorry, sorry Badbone és mindenki más :o)))
Bercike egy bűbáj.
Badbone Creative Commons License 1999.11.03 0 0 15
Szerintem nekem... :-))
Előzmény: berku (14)
berku Creative Commons License 1999.11.03 0 0 14
Téli álmot nem alszik, mert imád a hóban hancúrozni, inkább nyári álmot aludna, ha tehetné, mert akkor kutya meleg van. Az Ursus boltról olyan szívhezszóló a leírás, hogy egyszer én is meglátogatom, ha majd ténylegjáték mackóra lesz szükség.
A badbone most kinek szól?
Előzmény: naspolya (12)
r_bendegúz Creative Commons License 1999.11.03 0 0 13
naspolya, Badbone: :o))
r_b.
Előzmény: naspolya (12)
naspolya Creative Commons License 1999.11.03 0 0 12
Kedves r_bendeguz! A Pannónia utcában található URSUS Medvebolt egyike a legkedvesebb és leghangulatosabb boltoknak, amiben valaha is jártam. Az eladónő névről ismeri az összes kisebb és nagyobb állatkákat, és nemre, korra, jellemre való tekintettel ajánlja védenceit, bár szerinte úgyis "a medve választja ki a gazdáját". Tegnap jártunk nála először, de nem utoljára, mivel a kiválasztott még nem került elő.
Mondd csak kedves berku! A macikutyák is alszanak téliálmot?
Badbone:)
Badbone Creative Commons License 1999.11.02 0 0 11
www.ursus.hu
berku Creative Commons License 1999.10.28 0 0 10
Igen, élőlény. "Olyan kis selymes szőrű, kézbesimulós, ölelgetnivaló állatka. Akire ha ránézel, akkor úgy érzed, hogy egyszer, nagyon-nagyon régen találkoztatok már." :-)))
A gyerekek mindig felvisítanak, ha sétálunk: "Nézd, maci/macikutya!"
Hajdanán még az Internettos időkben felraktam a képét az Iszoldába. Ezek szerint még mindig ott van.
Előzmény: naspolya (8)
r_bendegúz Creative Commons License 1999.10.28 0 0 9
naspolya,
khm, volt pár az életemben, ma inkább ajándékba veszem. :o)
Megvan már a zsákmány?
r_b.

(maci kutyákok megtekinthetők az Iszolda Zoo-jában)

Előzmény: naspolya (8)
naspolya Creative Commons License 1999.10.28 0 0 8
Tisztelt r_bendeguz!
Irigylésre méltó a felkészültsége "IGAZI játékmackó" témában. Netalántán személyes érintettség áll emögött?;)
Kedves berku! Az említett kuty egy élőlény?
berku Creative Commons License 1999.10.27 0 0 7
Nekem is van IGAZI játékmackóm! Egy csau-csau kuty. :-)
(Bocs, hogy eltértem a tárgytól, de nem bírtam ki.)
r_bendegúz Creative Commons License 1999.10.26 0 0 6
naspolya,
- Maciművek, XIII. Szt. István krt. 24. (az udvarban jobbra)
- Maci kuckó, V. a Párizsi utca / Petőfi Sándor utca átjáróházának passzázs részén
- elfelejtettemhogyhívják mackó- és mézbolt, XIII. Pannónia utca, pár sarokra a körúttól
tisztelettel
r_bendegúz
Előzmény: naspolya (5)
naspolya Creative Commons License 1999.10.25 0 0 5
Kedves nemisbéka, köszönet a pécsi tippért, de sajna túl messzinek találom.
Elmentünk ma mindkét mackóboltba. Ne tuddjátok meg mennyi gyönyörűséget láttam! De csak kettő volt közülük IGAZI. Mindkettő belebújt a tenyerembe, megsimogattatta a buciját és a pociját. Az egyik még rám is szuszogott. Nem tudok választani de várni sem akarok sokáig, mert félek, hogy más is felfedezi őket. Aludnom kell egyet mielőtt döntök!
nemisbéka Creative Commons License 1999.10.25 0 0 4
Pecsett, ha netan arra jarnal, a Party Galeriaban kezzel vart mackocak vannak. Imadnivalok, regi stilusuak, a picinytol a nagy olelgetnivaloig minden meretben.
naspolya Creative Commons License 1999.10.25 0 0 3
Pontosan olyan klasszikus mackóra gondoltunk, mint amilyenről írtál kedves SPS!
Hálás köszönet a tippért, coronita!
Mindkét hely rövidesen meg lesz látogatódva.
coronita Creative Commons License 1999.10.25 0 0 2
A Váci utcában van a Götz bababolt, ahol rengeteg nagyon puha, kellemes fogású szőrmeállatka közül lehet válogatni. Igaz, az árak nem túl olcsók, de tényleg minőségi szőrmókokra lehet ott szert tenni. (Tavasszal, 23 éves fejjel én is ott vettem magamnak egy nagyon aranyos plüsskutyát...)
Előzmény: naspolya (-)
SPS Creative Commons License 1999.10.25 0 0 1
Hahó !

Most nyílt egy kis bolt a DunaPlázánál, a földszinten ahol át lehet menni a Pláza meg a garázsok között. Csomó mackó ült bennt, mind várt egy-egy kis gazdira. Ha jól láttam ök föleg régebbi, klasszikus mackók voltak, de lehet, hogy volt ott selymes szörü is. Megnézni érdemes !

Üdv,

eSPé

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!