Keresés

Részletes keresés

anybody Creative Commons License 1999.10.31 0 0 75
Skrisz!

Nem tudom, de nekem nem szimpatikus hogy mikor ez a felcsuti büdös paraszt orbán miniszterelnök lett, azonnal több tízmillió forinttal több szaladt felcsut község önkormányzati kontójára. A másik meg az, hogy szégyenletes az hogy egy folyamatosan zsebre tett kézzel látható vigyorgó 156 centis 36 éves faszkalap lehet ennek az országnak a miniszterelnöke. A Horn féle célzásodat meg nem értem. Én arra akrtam utalni, ha megfelelő anyagi háttere lenne a rendőrségnek akkor legalább sansza lenne annak hogy eredményeket produkáljon. És nem értem mit kell azon ünnepelni hogy elfogták. Ennek természetesnek kellene lennie az ő szemszögükből. De hát ők fasza gyerekek. UNDORÍTÓ VOLT AHOGY CSÓKOLGATTÁK EGYMÁST!!!!!!!!! De ha nem érted mire akartam kilyukadni, akkor javaslom próbálj meg újságot olvasni és abból a megfelelő konzekvenciákat levonni. Hidd el még csak most fognak kiderülni igazából az orbán kormány kis ügyei!!!!

Előzmény: skrisz (52)
Lépesméz Creative Commons License 1999.10.31 0 0 74
Keresek valakit, aki a Viszkis elfogásának délutánján (27-én) Pesten az utcán volt és látta az állítólagos Mercedes-üldözést. Privát emilt kérek (cikk kiegészítéshez kell info).
Előzmény: OliApa (72)
Iwo Creative Commons License 1999.10.31 0 0 73
ha illegális szoftverrel üzleti tevékenységet végzel, akkor 2-től 5 évig terjedő szabadságvesztéssel vagy büntethető.
Szóval kapjon csak többet 5 évnél.
OliApa Creative Commons License 1999.10.31 0 0 72
Elősször is egy listát a többi szabadlábon lévő és a jövőben valószínűleg sosem bünhődő tettetársainak a névsorával.
A névsor:( a teljesség igénye nélkül és nem ÁBC sorrendben ) Suchmann Tamás , Bokros Lajos , Surányi, Tocsik, Boldvai, Máté, Hujber,Princ,Kunos
lacigabi Creative Commons License 1999.10.31 0 0 71
A következő túlélőcsomagot:

- magyar rendőr újságot,
- zsebhokit
- csalazsuzsát paprikáskrumplival
- és a 43 millióját zsebpénznek

Red Dawn Creative Commons License 1999.10.31 0 0 70
Semmit.
Még meg sem emésztjük, hogy elfogták, és újra megszökik :).
blasted Creative Commons License 1999.10.30 0 0 69
en nem vinnek neki semmit, de valami ilyesmi jut az egeszrol az eszembe, lehet hogy mar valakinek eszebe juttott, nem tom, de leirom szoval "baratom teged a whisky a sirba ..... he he he
RAF Creative Commons License 1999.10.30 0 0 68
Vodkát
Solt Creative Commons License 1999.10.30 0 0 67
"Morcos (majdnem "Kedves"-t írtam) sz,"
Bocs, a keresztneved lemaradt. Helyesen:
Morcos (majdnem "Kedves"-t írtam) szg,
Előzmény: Solt (66)
Solt Creative Commons License 1999.10.30 0 0 66
Morcos (majdnem "Kedves"-t írtam) sz,

"nincsen halálbüntetés, pedig ilyen szintű bűnöző SZVSZ már bőven azt érdemelne"
Orvos látott már?
Egyrészt az értékrended túl pénzcentrikus, másrészt úgy néz ki a hétjegyű számoknál elfogy a tudományod. Azért vedd már észre, hogy nyúltak le nála sokkal többet, sokkal mocskosabb módon, mindenkinek a képébe hazudva, úgy, hogy még csak ejnye-bejnyét sem kapnak.
Jobbulást.

Előzmény: szg (62)
VenuS Creative Commons License 1999.10.30 0 0 65
Sajna a magyar törvények elég egyszerüek...
sajna éveken át lesz rab a Viszkis :(
pedig ha azt vesszük télleg nem érdemli meg....
jo ok rabolt de nem ölt.....
Előzmény: Horusz (64)
Horusz Creative Commons License 1999.10.29 0 0 64
"Nem bántott senkit."
Csak egy példa arra, mekkora ostobaság ez a kijelentés.
Aki kettős házasságot köt, 3 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető. Pedig nem bántott senkit! Törlendő ez a tényállás? És a Btk. nagy része is?

"Próbáld meg összehasonlítani. Persze, csukják le, de csak méltányos időre (ez nálam max. 5 év, ha egy gyilkosságot 10-zel meg lehet úszni)."
A rablás minősített tényállásának (különösen nagy értékre történő elkövetés) esetén 5-től 15 évig terjedő szabadságvesztést szabhat ki a bíróság. Ne gondold azt, hogy a Viszkisre a legalacsonyabb büntetési tételt szabja ki a bíróság, hiszen vannak itt egyéb körülmények is, mint a fogolyszökés (3 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető) és az, hogy nem egyszer rabolt.

Előzmény: pancho (63)
pancho Creative Commons License 1999.10.29 0 0 63
Rád is áll, amit a kötél/méreg részben írtam előző hozzászólásomban.
Életfogytot gyilkosok se kapnak (sőt, tíz évnél többet is ritkán). Amit a Viszkis elvitt, az csak pénz. Bármekkora összeg is. Nem emberélet. Nem bántott senkit. Próbáld meg összehasonlítani. Persze, csukják le, de csak méltányos időre (ez nálam max. 5 év, ha egy gyilkosságot 10-zel meg lehet úszni).
Előzmény: szg (62)
szg Creative Commons License 1999.10.29 0 0 62
Ne haragudj, de nincs igazad.

Egy fegyveres rabló a becsületes állampolgárok szemében ellenség kell, hogy legyen. (Hogy egy rendőrnek elsősorban ellenfél, az OK. Végül is ez a rendőr munkája...)

(Ha belegondolsz, bármilyen bűnöző ellenséged: "tevékenysége" során árthat neked, akár meg is ölhet. Ha egy ilyen nem, akkor ki az ellenség???)

Kötél/méreg: nincsen halálbüntetés, pedig ilyen szintű bűnöző SZVSZ már bőven azt érdemelne. Úgyhogy itéljék valódi életfogytiglanra, de adjuk meg neki a választás lehetőségét...

Előzmény: pancho (48)
Mintapolgár Creative Commons License 1999.10.29 0 0 61
Egy eredményjelző táblát. BM-Whiskys 2:28
Neil Creative Commons License 1999.10.29 0 0 60
Egy hátsó részt védő erényövet
Csutka Creative Commons License 1999.10.29 0 0 59
Skrisz!

Például több milló forint közpénzből újította fel lakóhejét. A pontos összeg nem került napvilágra. Áder Jani viszont tudomásom szerint 30 milkóból tette ugyanezt.
A kedves Várhegyi miniszter ÚRnak pedig ingatlan csalásból vannak per pillanat peres ügyei, ami évek óta csak húzódik. Ezt még akkor tette amikor városunk polgármestere volt.
Szóval egyik kutya, másik eb. Őket sem kell félteni.

Előzmény: skrisz (52)
Horusz Creative Commons License 1999.10.29 0 0 58
Egy kőtáblát, rajta a következő felirattal:

NE LOPJ!

Whiskys(WR) Creative Commons License 1999.10.29 0 0 57
Üdv!

Köszi az eddigi felajánlásokat. Még küldhetnétek egy gépet is, hogy tudjak netezni.

NA és persze, kellene pár rendőri vezető fényképe...ugyanis imádok darts-sozni :DDD

Sunny Creative Commons License 1999.10.29 0 0 56
hi!
teleragasztanam a cellaja falat mindenfele undorito bankos plakatokkal
vinnek neki egy kepet a nagyarcuakrol (fakabatok)
most,hogy vegre huvoson van vinnek neki egy "nagykabatot" is, hogy ne fazzon :))
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.29 0 0 55
A megint 48 órából vinném neki a jeges-t.(Hmmm, de akkor dupla Whiskey-s kell.)
Vagy jegyzetfüzetet, hogy lejegyezhessem a Whiskey-s féle szedd magad mozgalom motivációs tényezőit.
Vagy Jim Benn viszkit.
Esetleg Johnnie non Walkert.
Vagy egy Whiskey-s BM 31 : 2 feliratú, a divatirányzat apró rezdüléseit közvetítő pólót.

Amúgy komolyan : Vazelint

Galahad Creative Commons License 1999.10.29 0 0 54
Én egy "loser" feliratú pólót, valamint Tocsik/Princz/egyéb tetszőleges személy tanácsait és tapasztalatait írott formában arról, hogyan lehet ennél sokkal nagyobb összegeket_ legálisan_elvarázsolni, úgy, hogy ne járjon érte 15 év...
Quake III Creative Commons License 1999.10.29 0 0 53
Mit is vinnék a Viszkis-nek? Olyan cuccot, ami segítségével ki tud szabadulni!!!
skrisz Creative Commons License 1999.10.29 0 0 52
Kedves anybody!

A Viszkis ténykedésének 70%a a Horn kormány időszaka alatt történt...
Egyébként meg légyszi mondd már el, hogy mit rabolt el Orbán tőled, vagy az országtól?
Amennyiben konkrét dolgot nem mondasz, úgy nem érdemes, és nem szabad ilyen kijelentéseket tenni! Tudod a szólásszabadság egy dolog, a rágalmazás pedig büntetendő...

Husky Creative Commons License 1999.10.29 0 0 51
100 %-ig egyetértek !
Előzmény: pancho (48)
anybody Creative Commons License 1999.10.29 0 0 50
Én nem a viszkis szapulását tekinteném első szempontnak, hanem ezt a sok undorító rendőrt amelyek úgy csókolgatták egymást amint észrevették hogy veszi őket a média mintha ez egy dicsőség lett volna hogy elfogták a viszkist.
Ilyen rendőrség mellett minden évben választhatunk magunknak 8-10 évre újabb Robin Hoodokat. Ezt a jó rendőrséget meg köszönjük meg ennek a fantasztikus fidesz kormánynak!!!
Egyébként az Orbán kormányt vinném neki a sittre akiknek már rég ott lenne a helyük, mert ők a sokszorosát rabolták el az országtól mégse vadássza őket a rendőrség. Pedig szerintem őket nem 3-4 hónap után dobták volna fel hanem azonnal.

Viszkis : Fidesz
29 1000

Stanlex Creative Commons License 1999.10.29 0 0 49
Hát a 47 milliót vinném neki a börtönbe,mert azt a nagy felhajtásban a lakásban felejtette.
Szerintem már keresi is.
pancho Creative Commons License 1999.10.29 0 0 48
Moldova Égi szekér c. könyvét biztosan. Egy modata miatt: Aki hülye, haljon meg (ha áttételesen is értendő).

vajon_ki:
a Monte Christo nagyon király volt :-)

Akik mérget/kötelet stb. javasolnak: piti kis bunkók. Ezt nevezik máshol manipulálható, buta csőcseléknek. Legyetek büszkék magatokra. Én sajnállak benneteket. :-((

Ja, még annyit: a rendőr őrnagy, aki nyomozást vezette, azt mondta: ha nem is tisztelte, mivel bűnözőt ő nem tisztel, de ellenfélnek tekintette. Ti, akiknek semmi dolgotok nem volt vele, miért tekintitek ellenségnek? Nektek javasolnám a lentebb említett Szemtől szembe c. filmet Al Pacinóval és Robert de Niróval (már ha megértitek, miről szól, bár ebben nem vagyok biztos).

cortez Creative Commons License 1999.10.29 0 0 47
SEMMIT!!!
Rale Creative Commons License 1999.10.29 0 0 46
Laky_CN, 1000%-ig egyet értek velek. Különösen a harmadik mondatoddal. Ne csináljunk már hôst egy köztörvényesbôl!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!