Keresés

Részletes keresés

_ Liar _ Creative Commons License 2005.04.26 0 0 40
végre megvagy
buliska Creative Commons License 2000.12.21 0 0 39
Lenne egy hatalmas kérdésem. Még az elején járok. Megszereztem a Rune of Compassion-t, de Raven nincs a hajónál, hanem még mindig a Despise dungeon bejáratánál van, és hablatyol valamit. Segítsetek mert nem akarom elölről kezdeni az egészet.

Üdv! Bulis

Tenshinhan az okos Creative Commons License 2000.11.13 0 0 38
640X480X16bit-en a textúrák részletességét maxra húzva Asus V6600, 160MB RAM, 300MHZ PII Klamath konfigon nekem tökéletesen fut...
Tenshinhan
Laa-Yosh Creative Commons License 2000.11.12 0 0 37
Elvileg igen.
Linket lent nem nézted? :)
Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.12 0 0 36
Azokkal tuti megy? mert csak akkor vagyok hajlando megvenni:)
Előzmény: Laa-Yosh (35)
Laa-Yosh Creative Commons License 2000.11.12 0 0 35
Töltsd le és rakd fel az új patch-eket.
Warez verziónál gond lehet...

(www.gamecopyworld.com...)

Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.11 0 0 34
Nem tudja valaki, geforce2-vel hogy lehetne elinditani?
Pacemaker Creative Commons License 2000.02.04 0 0 33
Bug megoldva. fly
Pacemaker Creative Commons License 2000.02.02 0 0 32
Shamino kiszabaditva. Azzal a Tüzes fickóval is beszéltem aki elárulta a bejutást Abysba , ahhoz kell többek között a blackrock kő. Visszamentem de RAven nem mondott semmit, patchok felrakva a bug maradt.
Utána olvastam, a patch csak akkor segit ha még nem mentel be a templomba, és onnan van mentésed.

Laa-Yosh Creative Commons License 2000.02.01 0 0 31
Shamino bácsival beszéltél-e?

Ha igen, és nem mondott valami olyasmit, hogy "képes vagy megtalálni a szigetet", akkor beletrafáltál az egyik bug-ba...
Az 1.18-as patch garantáltan megoldja a problémádat, de tán az 1.07 is.

Ha meg Shaminot még nem szabadítottad ki, akkor ideje lenne nekilátni...

Előzmény: Pacemaker (30)
Pacemaker Creative Commons License 2000.02.01 0 0 30
Avatar szigete merre van???
Skara Brae után vagyok
Állitolag Ravennek fel kellene ajánlani opcioban, de nem akarja. Két sziget van ahol még nem voltam, az egyiket köd veszi körül de oda nem lehet bemenni hajóval. A másik sziget hegyes egy kicsit, ott a térkép szerint dungeon is van de ott is csak szikla volt. Pedig van pluszban blackrock kövem is.
lordbritish Creative Commons License 2000.01.21 0 0 29
No, végre egy magyar Ultima honlap! Korrekt ötlet volt - megnéztem. Ami egy királytól nem kis bók:)

Lord British

Előzmény: fakirr (28)
fakirr Creative Commons License 2000.01.20 0 0 28
Sziasztok!

Mindenkinek akit érdekel az Ultima IX Ascension, örömel jelenthetem, hogy elkészült a magyar Ultima oldal.

Mindenképpen megéri benézned, mert vannak:

-tippek a teljesítmény növelésére
-trükkök a játékkal kapcsolatban
-láttad már Lord British-t meghalni? Ha még nem, akkor láthatsz róla jónéhány képkockát és videot
-teljes bestiárium egyre bővülő képállománnyal
-térképek
-Britannia rúnái
-rengeteg screenshot a játékból
-CD borítók
-cheatek
-framerate teszt
-képek Avatar családjáról... igazán romantikus... levél a Guardiannak...
-a letöltések rovatban patch (tört is van), segédprogramok a játékhoz, framerate test, Avatar fonts mindegyik magyar szerverről.

Hamarosan: Chris McCubbin engedélyével az Erények történetei magyarul, folyamatos frissítés, újdonságok.

A cím pedig, ahova mindenképpen nézz be:

http://www.extra.hu/ultima9

Ray Gamzo Creative Commons License 2000.01.12 0 0 27
Repa patch-t raktal fel?
Mert ha nem akkor probaldd meg, ha azzal sem megy akkor, meg a RAM bovites marad aztan passz. Sajna a jatekot Glide-ra optimalizaltak amin elvileg az 1.05-os segit, hogy d3d alatt is jol menjen , nekem egy vodoo1-en eleg turheto 1.07-tel , mar Britanniaban sem szaggat. Inkabb az a bosszanto amig nem volt pacs addig egy ket dolog eltunt az invetorybol, foleg mikor Wrongbol visszamantem Yew-be kozben eltunk a Glyp of Justice , Pont ott ahol ilyen "rovid" az ut.

Laa-Yosh: tx, asszem az volt a baj hogy elobb kinyirtam a demont mint kellett volna. A konyv a masik reszen van a szigetnek, de ha mar talalkoztam a demonnal gondoltam lebököm. Korabbaan nem engedte a jatek mert egy utesere meghaltam. NA mindegy van regebbi mentesem.
A Glyph-et azt megtalaltam.

Guruban lesz leiras?

Repa Creative Commons License 2000.01.12 0 0 26
Hogy sebesen, az egy kis túlzás. Szóval Cel400, 64 MB RAM, TNT2 M64 és gyakorlatilag játszhatatlan: vannak jó pillanatai, de legtöbbször rendkívül idegesítően akadozik. Ráadásul néha kifagy.
Előzmény: _neo_ (23)
Laa-Yosh Creative Commons License 2000.01.11 0 0 25
Aki még nem játszott, ne olvassa el :)

**********

Remélem, magaddal hoztad a Glyph-et is Destard-ból... :)
Az öreg mágus elküldött egy könyvért, azt szerezd meg és olvasd el. Utána rá kell venned két lovagot, hogy legyőzzék veled a démonokat, így meglesz a tőr, s egyikük elmondja majd a mantrát is.
A Guardian ellen, sajna, nem mindig lehet tenni. Majd a végén. De addig lesz még meglepi...

Előzmény: Ray Gamzo (24)
Ray Gamzo Creative Commons License 2000.01.11 0 0 24
A Vulkanos szigeten jarok (Valoria) ahol elkuldtek megszerezni a voros sarkany fejet azt vissza is hoztam, de most merre tovabb, megjelent a demon kinyirt egy harcost, az egyid demont kinyirtam ami a helyreallitando oltar mellett van de sem a mantrat nem tudom se nem talalom a masik targyat ami kell a helyreallitashoz. JA az oreget probaltam meggyogyitani de Guardian megolte.
Tipp?
_neo_ Creative Commons License 1999.12.28 0 0 23
Kijött már a hivatalos 1.07-es patch! Nem tudjátok honnan lehet leszedni hozzá a törést? Nekem az 1.05-el DX6.1-el egy TNT1-en 18 fps-t produkál 500-as celeronon 128mb rammal! Szinte játszhatatlan!!! Remélem az 1.07-es jóóóval gyorsabb lesz, mert megmérgesedem ha nem. Nektek milyen sebesen megy?
Laa-Yosh Creative Commons License 1999.12.13 0 0 22
Hm, most éppen félév vége van, meg minde, de keményen dolgozom, hogy itt leközöljek pár tippet hamarost...

Addig is:
-teljesen tiszta, szűzies windows kell alája, a ctrl+alt+del megnyomására megjelenő ablakban minden taszkot le kell lőni
-defrag, permanens swap file (2* a ram mérete), megint defrag
-kicsit finomhangolni az options.ini-ben
-256 mega ram, 64 megát ebből beállítani file cache-nek a system.ini-ben
-Voodoo, mivel glide-ra készült a cucc
-megvárni a 2-es patch-et...

Részletesebben hamarosan...

Előzmény: Jholinar (21)
Jholinar Creative Commons License 1999.12.11 0 0 21
igen, játszok, vagyis cask kipróbáltam
a gépem: cel300 450-en, 128ram és egy asusv3400TNT
és valami irto lassu :( még 320X200 körüli felbontásokban egész jo, de felette borzaszto (mip mappingot kikapcsoltam akkor sem jobb semmivel szerintem, csak csunyább)
patch fennvan
a gépre 1giga körül tettem fel az anyagot
nem lehetne valahogy megoldani hogy gyorsabban menjen?
Előzmény: Laa-Yosh (20)
Laa-Yosh Creative Commons License 1999.12.10 0 0 20
Hm, rövid brózolás eredményeképpen megsejtettem, hogy egy darabig most nem fogsz ide írni, Hancu meister...

A többieknek addig: jáccik már vele akárki is rajtam kívül? Én már saccra a felénél lehetek... egyszerűen kész vagyok tőle, nagyon jó!

Előzmény: Hancu (19)
Hancu Creative Commons License 1999.11.25 0 0 19
Jön már de disznó lassan...
Előzmény: Laa-Yosh (18)
Laa-Yosh Creative Commons License 1999.11.25 0 0 18
Emberek, aki játszott már régebbi Ultimákkal (Hancu?), az azonnal szedje ezt le!!!

ftp://ftp.owo.com/pub/ua/music/Stones.mp3

A többieknek meg annyit, hogy ez csak egy kis ízelítő a játék zenéjéből...

merkava Creative Commons License 1999.11.25 0 0 17
nem lessz rip max rape
Előzmény: mortimer (13)
Laa-Yosh Creative Commons License 1999.11.24 0 0 16
Ezt hívhatjuk lebukásnak is, most már tudni fogod az okát, ha esetleg kimaradnék edzésről :)
Előzmény: Csodaszarvas (15)
Csodaszarvas Creative Commons License 1999.11.24 0 0 15
QQCS! :)
Laa-Yosh Creative Commons License 1999.11.23 0 0 14
Jiháááááááá!!! Most kaptam mailt, hogy küldik a példányomat! Hét végére itt lehet... pont mikor költözünk... :(
Ki tud olcsón 128 MB-os SDRAM-ot? Kelleni fog...
Ja, és napokon belül várható egy patch a játékhoz.
Mortimer, te már megnézted?
mortimer Creative Commons License 1999.11.23 0 0 13
Megjelent a játék, mérete 2 CD. Egyenlőre csak ISO van, rip nincs.
Laa-Yosh Creative Commons License 1999.11.18 0 0 12
Na, hány nap is van november 23-ig? :))
Laa-Yosh Creative Commons License 1999.11.16 0 0 11
http://www.ttlg.com/cgi-bin/uw3petition

Ez itt az Ultima Underworld III petíció, írjátok alá ti is gyorsan! :)))

Előzmény: Kistel (9)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!