Keresés

Részletes keresés

doki162 Creative Commons License 2001.06.10 0 0 42
operencias rendszer: win95, email client: pc-pine4.33, brozer: lynx
hajra minimal!
VonBraun Creative Commons License 2001.06.09 0 0 41

Ja: Konqueror (+java)

Opera 5.1 (+java, így már lövi az IE-t)

IE 5<
vomit Creative Commons License 2001.06.09 0 0 40
a freemail.hu-t kuldesre csak akkor hasznalhatod mail szervernek, ha a freemail behivo szamon a csak leveles megoldasra jelentkezel be.

ha teljes hozzaferes alol bizeralod, a freemail.hu a levelek leszedeset engedelyezi, de a kuldest megtagadja. (lasd kulonben freemail fAq: http://freemail.hu/fm/help_m#3.11 )

Előzmény: BigBlond (38)
Floriol Creative Commons License 2001.06.08 0 0 39
Én tudok egy megoldást, bár nálam még nem fordúlt elő az említett hiba.

1. ezért hagytam ott a freemail, keress másikat
2. tedd fel a mozillát vagy amit akarsz
3. vagy kérdezd meg a fikázók topicjában

Előzmény: BigBlond (38)
BigBlond Creative Commons License 2000.08.29 0 0 38
Hello!

Remélem ez még nem death topic.

Miért van az, hogy a Netscape 4.51HUN Messenger egy freemailes emil postafiókos összeköttetésnél időnként nem küld emilt, és ezt írja ki:
"Hiba történt a posta küldése során!
A postakiszolgáló válasza:
Sorry, that domain isn't in my list of allower rcpthosts (#5.7.1)
Az üzenet címzetteinek ellemnőrzése után próbálkozzon újra."

Amúgy sima webes felületen (tehát nem a messengeren keresztül) el lehet küldeni ilyenkor az emileket.

A probléma sokszor fenn áll, és nagyon zavaró.

Kérem, aki tud, segítsen!
Köszönöm.

a Hettita Creative Commons License 2000.07.26 0 0 37
Nincs valakinek ötlete arra, hogyan lehet az Expoilert leszoktatni arról a rendkívül idegesítő szokásáról, hogy letöltéskor a nem regisztrált file-típusok neve után három ponttal megismétli a kiterjesztést?
gecko Creative Commons License 1999.12.20 0 0 36
nincs mit

van meg egy otletem csereljetek le a winproxit

Előzmény: a Hettita (35)
a Hettita Creative Commons License 1999.12.20 0 0 35
Kössz :-)
A baj az, hogy ha netscape-pel próbálok kijutni, hiába magyarázom el neki, hol a proxy, állandóan reloadolja az ablakot, bár ezt legalább hihetetlen, századmásodperces sebességgel teszi, így aztán csak egy enyhén vibráló üres ablak vakul a világhálóra). A rendszergazda szerint a winproxy (NT4 serveren) bánik mostohán a netscape-pel, és ne is reménykedjem.
Előzmény: gecko (34)
gecko Creative Commons License 1999.12.20 0 0 34
az NC47-nek van egy olyan hogy proxi beallitasok
edit
preferences...
advanced
proxies

es itt a manual proxy configuration-nal a view gombra jon egy ablak ott probald beallitani a proxit ezt az IE bealitasaibol kiszedheted utanna mar ki kell hogy negedjen

ezt kuldom mailban is

udv gecko

Előzmény: a Hettita (33)
a Hettita Creative Commons License 1999.12.20 0 0 33
a Hettiták sose kapcsolják ki a javát/javascriptet, és a biztonságot is medium-low-ra állítják (lehet, hogy egyszer ráfaragok erre, egyelőre úgy gondolom, minek a hisztéria)
A képeket utoljára a három évvel ezelőtti 6100-as Macről totyogó internet-hozzáférésemen kapcsoltam ki, a mai erőműveken (már a 6100/70-hez képest), meg 56k-s modemmel már nincs értelme. Ha meg a site gazdája elszállna az űrbe jó nagy és sok képpel, akkor nem nézem meg az oldalát. A munkahelyemen meg optikai kábeles net van, így itt még ez is mellékes kérdéssé válik (mondjam, hogy az egyik fő vonzerő volt? ;-))) – az egyetlen bánatom, hogy a netcápát nem engedik ki a proxy mögül: sajnáljatok! :-))) )
Előzmény: gecko (24)
gecko Creative Commons License 1999.12.20 0 0 32
akkor az oprendszerrel is lehet valami gubanc mert a win98 barmely verziojat vesszuk nem engedi felrakni az IE5-ot mert annal frissebb verzio van beleepitve szoval vagy a betat szedted le vagy hibas az OP
Előzmény: sallustius (31)
sallustius Creative Commons License 1999.12.20 0 0 31
A teljesen normális, magyar nyelvű IE 5.0-t (magyar Win 98-am van). Letöltöttem az intsallálóját a www.bongeszok.com-ról, utána pedig az installáló, miután kiválasztottam, hogy mi kell és mi nem, letöltötte az egészet a Conxion oldalról. Tehát semmi béta és egyebek.
Előzmény: gecko (30)
gecko Creative Commons License 1999.12.19 0 0 30
melyiket az IE5.5 beta vagy melyiket?????
es kozvetlen a netrol vagy elobb leszedted a filet es utanna telepitetted????
spec ilyen problemam meg nem volt
Előzmény: sallustius (29)
sallustius Creative Commons License 1999.12.19 0 0 29
Érdekes dolog történt velem tegnap. Gondoltam, ideje haladni a korral, és letöltöttem az IE 5-öt. Mikor lejött, és szépen feltelepítette magát, kérte, hogy indítsam újra a gépet. Meg is tettem, majd a következő történt: gép elindul, megjelenik az Asztal háttérképe, jön az idióta zene, de nem jelenik meg sem a Start menü, sem az ikonok, sem a tálca. Kétszeri CTRL-ALT-DEL-re újraindítás, majd megint ugyanez. Kipróbáltam Csökkentett módban, úgy elindult, és láttam, rajta van a rendszeren az IE5. Megint normál mód, megint ugyanaz. Na ekkor csökkentettben leszedtem az IE5-öt, és láss csodát, feléledt a rendszerem. Nem tudjátok, mi lehetett a baja, hogy ilyet csinált?
gecko Creative Commons License 1999.12.19 0 0 28
a halozat teljesitmenye miat???
Előzmény: vomit (27)
vomit Creative Commons License 1999.12.19 0 0 27
N 4.7
no java
no kép
nem hagyom bugyogni a hangokat sem
Előzmény: gecko (24)
gecko Creative Commons License 1999.12.19 0 0 26
koszi majd ranezek
Előzmény: Som-Som (25)
Som-Som Creative Commons License 1999.12.19 0 0 25
Ami az Operát illeti, feltúrtam érte a szerverlogjaimat, és a következőt találtam:
"Mozilla/4.0+(compatible;+Opera/3.0;+Windows+NT+4.0)+3.51+[en]"
Ez 1999 március közepéről származik, de nem hiszem, hogy az újabb Operák ettől jelentősen eltérnének.
Előzmény: gecko (24)
gecko Creative Commons License 1999.12.19 0 0 24
ok tehat eleg sokan hszanljak vegyesen a bongeszoket
egyszerre tobb felet is
kovetkezo ami feltetlen erdekelne hanyan kapcsoljatok ki a

java
javascript
kep
es egyebb latvanyossagert felelos funkciokat a bongeszokben

ja es ki tudja az opera hogyan azonositja magat mikor fellep egy sitera
az oke hogy mozilla de a netcckepre szant lapra mikor kuldom nem jeleniti meg

power browser szinten csak a IE pluginjait hasznalja es nem rossz csak negativum ugy eszi a memoriat hogy azt mar mutogatni kellene
:(((((

desktop ha arra gondoltok amit a star office csinal akkor az engem is erdekelne egy kicsit
/raul a desktopra se start menu se semmi nagyon erdekes volt vele elso talalkozasom elhajtottam a fenebe de nem rossz az elgondolas/
:)))))))))))))))
csak a SO sokat eszik szinten a memoriabol

Som-Som Creative Commons License 1999.12.19 0 0 23
Ez a desktop átvariálás nem új ötlet: LiteStep
Előzmény: Sir Daniel (19)
netizen Creative Commons License 1999.12.19 0 0 22
Ezen ne lepődj meg annyira... :-)) Ha megnézed az internet explorer-t (iexplore.exe) akkor +fogol lepődni :-)) tokkal vonnóval 60kByte :-)) Az összes tudománya voltaképp dll-ekben meg ocx kontrollokban lakik
Előzmény: Som-Som (18)
netizen Creative Commons License 1999.12.19 0 0 21
win2k - IE5
Sparc - netscape 4.61
Linux/console - lynx
Linux/desktop - konqueror
ennyi :-))
virge3d Creative Commons License 1999.12.18 0 0 20
itthon: w98hun+ie4(+volt opera 3.60 de megdöglött, leszedtem),nt4wshun+ie3 (linux most épp nincs fent, de azzal régen sem neteztem, azért lynxet kipróáltam html nézegetésre :-))
mh: w95eng+hu, ie4 (no net, csak a rendszergazdáknak)
Sir Daniel Creative Commons License 1999.12.18 0 0 19
Na ez nekem is uj volt :)
A desktop atvarialhatosagrol nem tudok, de nem egy rossz 5let :)
Előzmény: Som-Som (18)
Som-Som Creative Commons License 1999.12.18 0 0 18
Nos, megtaláltam a választ a Neoplanet 5.0 Fact Sheetjén:

'NeoPlanet also offers users the freedom to choose between Microsoft and Netscape browsing technologies. Users simply download the Netscape "Mozilla" engine (currently in beta) from the NeoPlanet site. A new "Browser" menu will then appear in the toolbar allowing users to select either IE or "Mozilla" rendering engines.'

Tehát a Neoplanet a megjelenítéshez az IE vagy a Netscape Gecko renderelő motorját használja (menet közben változtatható), nincs sajátja. Ez egy érdekes megoldás, mert ha a Neoplanet környezet mindent tud, amit a két másik böngésző, akkor ezt érdemes használni. Ennél már csak az lenne viccesebb, ha a minden mögött meghúzódó Explorert is le tudná cserélni, át lehetne vele a desktopot variálni. Vagy ez már megvalósult?

Előzmény: Sir Daniel (17)
Sir Daniel Creative Commons License 1999.12.18 0 0 17
Som Som
az 5-os verzio mar onallo (a korabbiakrol nem tudok, a 2-es verzio meg az ie-re epult)
Előzmény: Som-Som (15)
korx Creative Commons License 1999.12.18 0 0 16
Itthon: Win98se(hun) IE5(hun)
Lapu: Win2000 IE5(eng)
Som-Som Creative Commons License 1999.12.18 0 0 15
A Neoplanet az IE komponenst használja, nem?
Előzmény: Sir Daniel (13)
sallustius Creative Commons License 1999.12.17 0 0 14
Itthon: Win 98 Hun, IE 4.01 Hun, Netscape Communicator 4.5 Eng
Munkahelyemen: NT 4 Eng, IE 4 Eng
Sir Daniel Creative Commons License 1999.12.17 0 0 13
win98hun
ie5 (hun)
es amit meg senki nem irt: neoplanet 5

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!