Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2023.08.27 0 3 604

Division Creative Commons License 2023.08.06 -2 0 602

Sziasztok hölgyek.Puncit nyalnák élvezésig Cegléden és környékén, viszonzás nélkül. Kor alkat  nem számít. A lényeg, hogy élvezd . No anyagi. Email publikus.

Division Creative Commons License 2022.11.05 -2 0 601

Sziasztok hölgyek.Puncit nyalnák élvezésig Cegléden és környékén, viszonzás nélkül. Kor alkat  nem számít. A lényeg, hogy élvezd  No anyagi. Email publikus.

 



Törölt nick Creative Commons License 2022.08.06 -4 1 600

Nyalatnek69@citromail.hu

irj

Előzmény: Division (599)
Division Creative Commons License 2022.08.06 -2 0 599

Szia édes! Minden vágyam az lenne.

Előzmény: Törölt nick (598)
Törölt nick Creative Commons License 2022.08.06 -3 1 598

Szia. Én szívesen meglovagolom az arcod

Előzmény: Division (597)
Division Creative Commons License 2022.07.23 -2 0 597

Sziasztok. Hölgyet keresek aki az arcomra ülne, jól kinyalnálak. Imádok hosszan nyalni. No anyagi. Email cím publikus

Division Creative Commons License 2022.06.15 -2 0 595

Sziasztok hölgyek.Puncit nyalnák élvezésig Cegléden és környékén, viszonzás nélkül. Kor alkat  nem számít. A lényeg, hogy élvezd  No anyagi. Email publikus.

 

Kékmanó Creative Commons License 2022.06.14 -3 1 593

Nyalni, nyalni élvezésig!!! 😛😛

huanamari Creative Commons License 2022.02.27 -1 1 591

Mindenképpen nyalni (a kölcsönösség elvén)!

nyalásimádó Creative Commons License 2018.04.04 -2 1 590

Átlagos testalkatú, 30-as, budapesti srácként ismerkednék olyan nővel, aki csak puncinyalásra vágyik. Imádok a nyelvemmel gyönyört adni igazán hosszan is akár, viszonoznod nem szükséges, semmit sem kérek cserébe. Kényelembe helyezed magad, és addig élvezed az önzetlen orális kényeztetést, ameddig csak akarod. Akár rendszeresen is.

 

Ha csak nyalásra van szükséged, az alábbi e-mail címen elérsz.

 

nyalasimado@indamail.hu

xy_pasi Creative Commons License 2017.02.20 0 1 588

nyalni nyalni nyalni..... de kit?????

Joci8905 Creative Commons License 2017.02.01 -2 0 586

Kisvárda-Sátoraljaújehely-Sárospatak és környékén keresek olyan lányt, hölgyet, akit addig nyalhatok, ameddig csak akarja, akár minden más nélkül is! Popsit is szivesen nyalok! Kor, alkat mindegy! Lehetsz nem független is, minden titokban marad! Domináns nők is írhatnak, perverz dolgokban is benne vagyok, arcraülés, lábimádás, pisi, hasonlók! Én 27 170 60 diszkrét, kedves pasi vagyok! Mindenféle viszonzás nélkül is szivesen nyalok! Írj, és megbeszéljük a részleteket!

Várom az e-mailed: joceeka89@citromail.hu

nyelvjatek Creative Commons License 2017.01.24 -1 0 585

Budapesti, független, harmincas éveinek elején járó, átlagos testalkatú fiú vagyok, szenvedélyem a nyelvemmel gyönyört adni.

Imádom mindezt egyoldalúan, viszonzást nélkül adni, csak a nő örömére.

 

Ha szereted, vagy éppen hiányzik, hogy egy férfi a nyelvével elégítsen ki, addig nyaljon, ameddig csak jólesik Neked, akkor írj az e-mailemre, ismerkedjünk, találkozzunk: nyelvjatek@gmail.com

 

Csak nyalás, semmi más, nem kérek cserébe semmit, csak hogy élvezd ki alaposan. :)

abcd....-i Creative Commons License 2016.07.17 0 1 584

Ez egy teljesen értelmetlen kérdés. Természetesen nyalni!

kézzel fogható Creative Commons License 2016.05.30 0 0 581

😁 legalább egy nő aki fel is vállalja!😁

Előzmény: párnácska (580)
párnácska Creative Commons License 2016.05.29 0 0 580

Megtaláltad:-)

Előzmény: Törölt nick (578)
bobber60 Creative Commons License 2015.12.02 0 1 577

Ha nő nem engedi a nyalást, az, véleményem szerint azért van,mert nem érzi tisztának magát. A tisztaság érzést a nő dönti el. A nyalás egyike a legerősebb ingereknek,általában szeretik a nők. Nekünk a feleségemmel volt egy ilyen időszakunk, nagyon gyors voltam, nagyon gyorsan elmentem, érezhetően csalódott volt a párom. Akkor próbálkoztam nála először,meglepő eredménnyel. Nagyot élvezett, és ezután szeretkeztünk,és akkor már nem volt baj, hogy viszonylag rövid volt az aktus. Ha reggel fürdött, és este így közelítenék hozzá,már nem engedi. Ha mindketten fürdés után vagyunk, nem utasítja el,és akkor nagyon jó mindkettőnknek.

manowner Creative Commons License 2014.08.12 0 1 573

Egyszer (még az előző életemben) tapasztaltam meg azt az éles kontrasztot, amit a topok is boncolgat. Barátnőm kifejezetten nem igényelte a nyalást, pedig nagyon érzékeny volt az erotikus hatásokra, a legkisebb simogatásra is izgalomba jött, de bevezetésként mindig inkább az ujjamtól kívánta átélni az első csúcsot, aztán jöhetett a további behatás. Ha nagy ritkán hozzájutottam a bödönhöz, akkor szinte lehelet finoman kellett játszadozni vele. Aztán úgy alakult, hogy másik nőm lett. Na, Ő viszont csak a nyelvemtől volt hajlandó elélvezni, szinte minden helyzetben húzta le a fejem a csiklójára, ha a csúcs felé közeledett és tényleg keményen nyalatta magát, nem elégedett meg a finomkodással. Először nehéz volt megszoknom, mert ennyire erősen egyik partnerem sem igényelte a nyelvvel való játszadozást, de neki így volt jó:) Nem egyformák a lányok, ez a szerencsénk, nekünk férfiaknak:) De a fenti példából is látszik, hogy a lányoknak igenis jelzéseket kell adni felénk, hogyan szeretnék kapni a gyönyört. Könnyen előfordul, hogy elsőre nem lesz tökéletes az összhang és ez nem feltétlen a férfi rutintalansága. Lehet, korábban máshoz volt szokva mindkét fél:)

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.12 -1 0 572

Nekem is csak ritkán engedi sajnos. Többnyire inkább összezárja a combjait, odateszi a kezét, stb... Elutasító. Ez elég lelombozó. De ha nagyritkán hagyja, akkor annak kiélvezem minden percét.

Előzmény: marmegintittvagyok (571)
marmegintittvagyok Creative Commons License 2014.08.11 0 0 571

Jó neked. Enyém  nem engedi.  Sok oka van, mindig elővesz egyet.  Ezért másokat kell nyalnom..

Előzmény: Törölt nick (569)
iceman123 Creative Commons License 2014.08.10 -1 0 570

Nekem az volt a legjobb élményem, amikor álmában kezdtem el nyalni, és arra ébredt. Tisztára odavolt.

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.10 -1 2 569

Tegnap kicsit erőszakos voltam, és minden ellenkezés dacára elkezdtem nyalni a punciját. Végül rájött, hogy az ellenállás hasztalan, így hagyta magát, sőt (evés közben jön meg az étvágy), még szét is húzta a punciját, hogy jobban hozzáférjek.

Az eredmény:

40 percig nyaltam a csiklóját, közben két ujjam az egyik lyukban, két ujjam a másikban. Nem tudom eldönteni, hogy sorozatos orgazmusa volt-e vagy csak egy hihetetlen hosszút élvezett, mindenesetre perceken keresztül lihegett, sírt, zokogott a kéjtől.

Óriási élmény volt. :) Imádok nyalni.

Törölt nick Creative Commons License 2013.12.27 -1 0 568

Érdekes, egyre gyakrabban olvasom a nők hozzászólásaiból (nem csak ezen a fórumon), hogy a pasik nemigen akarnak nyalni.

 

Én meg éppen azt akarnék leginkább! Imádok puncit nyalni, engem ez éltet, de a párom meg épp az a fajta, aki nincs annyira oda érte, ezért nem is igen engedi. Ha nagyritkán nyalhatom, akkor is hamar át akar térni a dugásra. Alig-alig van olyan, hogy végig, élvezésig nyalhatnám, pedig nekem ez a végső célom, mert ilyenkor szokott egymás után nagyon sokszor és sokáig élvezni.

 

Ennek ellenére nem akarja, hogy nyaljam. Évek óta élünk együtt, de még egyszer sem kért meg rá, sosem mondta, hogy "gyere, azt akarom, hogy szétnyald a puncimat". Bárcsak hallanám tőle ezt a mondatot...   :(   Bárcsak ráülne az arcomra minden este, és használná a nyelvemet.

 

De nem: csak a dugás.   :(  Nem értékeli a nyalást.

Előzmény: delice18a (559)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.21 -1 0 567

Ez vicces, tetszik!

Én is jártam úgy nem egyszer, hogy nyalós kedvemben voltam, de a leány addig szöszmötölt a fürdőszobában, hogy végül elaludtam. Így aznap este mégsem lett nyalás. :)

Előzmény: Abdhul (560)
jkl1 Creative Commons License 2013.01.21 0 0 566

és hát a topik kérdésére válaszolva: nyalni! :-)

jkl1 Creative Commons License 2013.01.21 0 0 565

ez is igaz lehet. (de szerencsére nekem még nem volt ilyen bnőm.....)

Előzmény: Abdhul (560)
jkl1 Creative Commons License 2013.01.21 0 0 564

van igazság abban amit írtál, de szerintem ha egy nő puncija ápolt, kellemes illatú (tehát minden szempontból "karbantartott"), akkor egy normális férfi biztos hogy fog késztetést érezni a nyalásra. bár lehet hogy rosszul gondolom vagy csak magamból indultam ki......

 

 

Előzmény: delice18a (559)
gabó63 Creative Commons License 2013.01.21 0 0 563

Ez nyilvánvaló, nyalni és nyalni hogy lehetőleg elélvezzen a hölgy. A puncit. a punci körül, a fenekét....stb, ami jól esik neki mindent!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.20 -1 0 562

érdekes statisztika,de igazat kell adnom neked,a biztos így van ha ideírtad elvén!!

1<rendszeresen nyalok fele  rosszul csinalja ezzel már el lehet indulni mert legalább nyal és rendszeresen!! neked már csak annyi a dolgod,hogy irányítsd őt[egyébként is össze kell hangolódni a szexben!!]

 

2<minel oregebb a kapcsolat annal inkabb a pasi elkenyelmesedik es...... ez nem igaz, nem így van, és nem ezért nem hajlandó a férfi nyalni!!!

a puncit imádni kell szeretni élvezni illatát ízét,szirmocskáit!!

 

olyan boldogan és büszkén merem felvállalni hogy e téren függő vagyok!

imádok és állítólag tudok is nyalni[ez itt most nem a reklám helye]

Tény és való, szeretni is kell a nyalást és érteni is kell hozzá,és nagyon nagyon élvezni!

 

Számomra elég ha "oda""enged mert sok nő ezt nem is engedi,ilyen olyan indokból,de ha ""oda"" mehetek, bizton állítom hogy sokszor repítem őt a mennyekben csupán a nyelvemmel,

majd jön egy kis pihenő vagy még sem,és folytatjuk az éjszakát az odaillő "szerszámocskával" őrült klassz tud lenni egy ilyen éjszaka ha így kezdődhet !!!

Szívből sajnálom azokat a hölgyeket aki élveznék,  vágynának rá, engednék is, és nem kapják meg ezt mert... :(((

Előzmény: delice18a (559)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!