Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 1999.12.10 0 0 20
az orosz aramszolgaltatok
dec 31-en kezi vezerlesre allnak at.
Előzmény: Som-Som (18)
Sysygy Creative Commons License 1999.12.09 0 0 19
Egy biztos. A busmanok jót röhögnének rajtunk, ha egyáltalán tudnának erről az egész mizériáról.

Hali, és mindenkinek kellemes Szilvesztert (meg Újévet)!

Sysygy

Som-Som Creative Commons License 1999.12.09 0 0 18
Az îndex hírei közt szerepelt kb. egy hete, hogy amerikai Y2K szakértők szerint az orosz hadifelszereléseket és atomerőműveket nem igazán érinti a probléma, mert a műszerpark annyira primitív, hogy azok a dátummal nem igazán törődtek. Remélem igazuk lesz...
Előzmény: wired (17)
wired Creative Commons License 1999.12.09 0 0 17
én inkább azon szoktam elmerengeni magamba borultan, hogy az orosz haditechnikai hogyan birkózik meg vele, vagy egy régebbi típusú atomerőmű

lesznek itt érdekes dolgok...

Előzmény: KÁGÉ (16)
KÁGÉ Creative Commons License 1999.12.09 0 0 16
Nem tudom, hogy pont a művese gépek tárolnak-e dátumot, de ha egy lift tárolja, akkor ők is megtehetik! És nem is az a legnagyobb baj, hogy betolyik a gép vagy sem, hanem az, hogy egy csomó műszert meg gépet átmenetileg kivonnak a forgalomból, tervezhető műtéteket elhalasztanak meg ilyesmi. A "tervezhetők" közül tutira lesz pár, akinél a halogatás miatt gondok lépnek fel...

Üdv

KÁGÉ

Előzmény: Poedle B. (13)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 1999.12.08 0 0 15
nekem az tetszett a legjobban, hogy a praktikerben van egy nagy tábla amin az energizer ijesztegeti a népet, hogy mit csinálj ha baj lesz:

MINDENKÉPPEN LEGYEN OTTHON ELÉG ELEM!

meg kaja, meg lámpa, meg pánik.
Aztán amikor Rózsi néni meggyesbodzáson magára gyújtja a pajtát, mert nem mer villanyt kapcsolni akkor meg jön a tátott száj

Som-Som Creative Commons License 1999.12.08 0 0 14
Ne izgulj, olyan még nem volt, hogy egy repülőgép fennmaradt volna.
Előzmény: brown (10)
Poedle B. Creative Commons License 1999.12.08 0 0 13
Kedves KAGE!

Kerdes (lama vagyok orvosi muszer temahoz): a muvese gep tarol egyaltalan datumot? Ha igen, mi a turonak? Ha nem, akkor hol a problema?

Bye

P.B.

Előzmény: KÁGÉ (7)
Fickmann Creative Commons License 1999.12.08 0 0 12
A repülőkkel tényleg nem valószínű, hogy nálunk gondok lennének, de bárhol, bármi előfordulhat.

Újév hajnalán azért megnézem az egyenlegemet, hátha megkaptam a 100 évre járó kamatos kamatot.
Fel is veszem azonnal.

Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 1999.12.08 0 0 11
31-n repulore ulni?
vegul is olyan, mintha szeptember 3-n ulnen ra.

gondolom nem log at az ejfelen az ut, akkor meg mindegy.

szerintem semmi komoly nem fog tortenni

Előzmény: brown (10)
brown Creative Commons License 1999.12.08 0 0 10
31-én kénytelen vagyok repülőre ülni (ráadásul Malév!). Remélem a legjobbakat. Ugye azért 31-én reggel még lehet remélni?

Amúgy M.o.(és a régió) különösen kockázatosnak minősíttetett, már pénzügyileg. Szerencsére itt még vannak jó kis csempekályhák...

bandikaa Creative Commons License 1999.12.08 0 0 9
Üdv!
2 cikk az indexrol, a témában.

1. cikk

2. cikk

remelem jol irtam a linket:)

bandikaa

bandikaa Creative Commons License 1999.12.08 0 0 8
Üdv!
2 cikk az indexrol, a témában.

< href="http://index.hu/cikk5/pineiro/"><1. cikk>

< href="http://index.hu/cikk5/mill"><2. cikk>

remelem jol irtam a linket:)

bandikaa

KÁGÉ Creative Commons License 1999.12.08 0 0 7
Azért nem szeretném a szilvesztert kórházban tölteni Mo-on. Nagy Brittaniában elköltöttek pár milliárd fontot az egészségügy felkészítésére, és most ott tartanak, hogy párszor tíz halálesetnél többre nem számítanak. Nálunk (igaz, hogy régebbiek a műszerek) ezzel nem foglalkozott senki. Szar ügy ám, ha egy művese gép nem megy...
rahell Creative Commons License 1999.12.08 0 0 6
Nálunk nincs is még ennyire computerizálva minden...
Előzmény: SigmundFraud (4)
csicsolina Creative Commons License 1999.12.08 0 0 5
Ahogy én látom, a legnagyobb baja azoknak lesz, akik degeszre keresték magukat by tanácsadás az idén. Jövőben nem tudnak annyit keresni:-)))
Ezért mondok mindenkinek, hogy tisztességesen kell keresni a pénzet, nem hazugságok által.

csicso

SigmundFraud Creative Commons License 1999.12.08 0 0 4
Nem akarnak nálunk pánikot kelteni, lesz ami lesz alapon.

Arról, ami várható, itt van egy kíváló Nike reklám, nekem nagyon tetszett. (4-es quicktime lejátszó kell hozzá)

Komolyra fordítva a szót, tényleg lehet, hogy gondok lesznek. Az amerikaiak is fejlett ipari államnak mondják magukat. Mondjuk jellemző rájuk a tömeghisztéria, de lehet valóságalapja a készülődésüknek.

Mi meg várjuk, hogy magától megoldódjon a dolog.

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 1999.12.08 0 0 3
Hat az USAban kozerdeku bejelentes kereteben tobbszor lattam ajanlo kisfilmeket, hogyan keszuljunk y2k-ra, mennyi vizet, konzervet, szarazeledelt, tartoskenyeret, edesseget, uzemanyagot, es allateledelt tegyunk felre, es hogyan taroljuk, stb. stb. es csak ultem es neztem. Hat tenyleg itt akkor mi lesz?

Udv

B

jeegynullas Creative Commons License 1999.12.08 0 0 2
Polgartarsam enekelje csak, hogy "Nem az enyem ez a nap" ;-)
Előzmény: X polgártárs (1)
X polgártárs Creative Commons License 1999.12.08 0 0 1
A nullázódás napja lesz, az biztos :)
jeegynullas Creative Commons License 1999.12.08 0 0 0
A 2000. ev problemaja, hogy tul sok nullat kell majd irogatnunk ...
Előzmény: SigmundFraud (-)
SigmundFraud Creative Commons License 1999.12.08 0 0 topiknyitó
Index barátunk volt sziámi ikerpárján olvastam egy érdekes cikkgyűjteményt, mit is tegyünk az újévi gondokkal.
A holland Telegraaf azt írja, hogy a helyi gázműveknél pár órás szünetre számítanak újév hajnalán Hollandiában, ez lesz a legkomolyabb gond.

Akkor mi lesz nálunk?

Igaz lesz a sok idétlen vicc?
Éjfélkor elmegy az áramszolgáltatás (esetleg 2 órával korábban, nagy testvérnél akkor van éjfél, ugye), áram nélkül pedig megáll az élet.
És mi jöhet még?

Érdemes konzervet, készpénzt, fegyvert tartalékolni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!