Keresés

Részletes keresés

likviöcsi Creative Commons License 2000.01.23 0 0 39
Teljesen mindegy csak minél hamarabb dőljön bele!
Előzmény: soltika (38)
soltika Creative Commons License 2000.01.23 0 0 38
Melyik kardot fogja viselni, a parlamentben levőt vagy a nemsokára 1 évre a Nemzeti Múzeumba kerülő eredetit ?
ódv:
soltika + Finci kutya
likviöcsi Creative Commons License 2000.01.23 0 0 37
ÓRIÁSI DUMA!!!
Tegnap hallottam a hetihetesben Hernádi Judittól,
szerinte ugyanis O.V.Mátyás királyt kopirozza:
-koronája már van,
-a kormányt mindenáron a Budai várba akarja költöztetni
-bejelentés nélkül(álruhában)látogatást tett a kalocsai laktanyában

Szerintem ezentul O.M.V.Orbán Mátyás Viktor legyen az ő neve.

csutak Creative Commons License 2000.01.23 0 0 36
Most folyik a méretre alakítás ;-)))
Előzmény: tacika (-)
mazepa Creative Commons License 2000.01.21 0 0 35
A Gerő mindig jó. A Gerő Ernő is mindig jó volt. Spanyolországban is. De én a fallangista gyilkosokat is jónak tartom.
Előzmény: soltika (32)
likviöcsi Creative Commons License 2000.01.21 0 0 34
Hát nem is tudom én már lassan visszasirom kádárjani bácsit............
Előzmény: a_yose (33)
a_yose Creative Commons License 2000.01.10 0 0 33
A kérdés alapvetően olyan agyament hülye, mint akik megválaszolták.
De hogy én se maradjak ki a virtuális baromságból:
Még mindig jobb, mintha a Pufajkát próbálgatná.
soltika Creative Commons License 2000.01.09 0 0 32
A mai Magyar Hirlapban a Gerő András történész az
Egy polgár naplója
cimű rovatában szépen felsorolja hogy honnan meregetnek az Orbán féle PR-es gyerekek.
Érdemes elolvasni + üdv:
soltika + Finci kutya

fpete Creative Commons License 2000.01.07 0 0 31
MTI-hír: Borokai Gabor kormanyszovivo bejelentette, hogy a Nemzeti Muzeumbol a Parlamentbe atszallitott korona ideiglenes elhelyezeserol dontott a kormany. Amig a melto hely elkeszul, a Szent Koronat atmenetileg Orban
Viktor miniszterelnok fejen helyezik el, aki ez alkalombol kikialtja a kiralysagot es I. Viktor neven elfoglalja a tront. Az atmeneti allapot
csak addig tart, amig a kormany altal most elfogadott tervek alapjan a vegleges hely
elkeszul. Az epitkezes elkezdeset nemikepp hatraltathatja az a korulmeny, hogy a kormany egyeb hatarozataival egyutt tevedesbol a terveket is 50 evre titkositotta.

A Miniszterelnoki Hivatal a hir kapcsan bejelentette, hogy a jovoben Kiralyi Kancellaria neven fog mukodni, az alattvalok pedig
botozas terhe mellett kotelesek a kozszereplesen megjeleno uralkodo elott terdre
esni, majd utemes tapssal kisert "Eljen Orban!" kialtasokat hallatni.

Csülök Creative Commons License 2000.01.07 0 0 30
Sokat gondolkodtam azon, válaszoljak-e erre a badarságra.
Szóval: Kis pofám, te azzal azonosulsz amivel akarsz, de a másik ember egyik legszemélyesebb érzésébe, a hazaszeretetébe lehetőleg ne pofázz bele! Attól, hogy te a százévekkel ezelőtti Magyarországot tekinted hazádnak attól még másnak, (pl. nekem) lehet szeretett hazája a mai és az elképzelt jövőbeli modern, jómódú, élhető Magyarország!
Utazási tanácsokat pedig, arany barátom, ha lehetséges a jövőben a családodnak adjál, erre felé csekély rá a kereslet!
Mindenki mástól elnézést kérek az indulatos szavakért.
Előzmény: Túlélő (26)
soltika Creative Commons License 2000.01.07 0 0 29
Ezt ?
Orbán koronálya
üdv:
soltika + Finci kutya
Voltaire Creative Commons License 2000.01.07 0 0 28
Jaj, jajj, ember! Mi baj?
Akiknek nem "haza" Magyarország, az menjen is rögtön el? Nem maradhat itt? Tudd meg, nekem nem jelent SEMMIT a korna, azon kívül, hogy hideg fejjel azt gondolom, hogy önkényuralmi jelkép. De itt akarok maradni, mert szertem ezt az országot (vagy inkább: ezt a várost, a tíz százalék miépes és az húsz % fideszes ellenére).
És ha nem haza nekem ez az ország, miért pont OROSZ légitársaságokkat javasolsz? (vajon?) Ha fracia lennék, vagy egyszerűen csak antinacionalista?
Előzmény: Túlélő (26)
mr.hyde Creative Commons License 2000.01.07 0 0 27
Rossz a kérdés, gyerekek.
Az igazi kérdés az, hogy jól állt-e neki.
Túlélő Creative Commons License 2000.01.06 0 0 26
Aki a tisztelt TAsztalosok közül nem tudja ,hogy mit jelképez a magyar népnek a Korona ,aki nem azonosul egy nemzeti jelképpel, az menjen el, mert annak Magyarország nem azonos a HAZA fogalmával.Javaslom az ELAL, v. az AEROFLOT légitársaságokat !!!!!!!
SirContact Creative Commons License 2000.01.06 0 0 24
Gyorsan újjlenyomatokat kellene venni a koronáról, jogarról. Azt hiszem lenne nagy pironkodás utána. :)

Sir

HBandy Creative Commons License 2000.01.06 0 0 23
Csak egy röpke vicc

OVi áll a tükör elött és nézegeti magát:

"az orrom ...... az apám
a szemem ..... az anyám
az állam......... Ja! az Én vagyok"

:))))))

slim Creative Commons License 2000.01.06 0 0 22
Mi az hogy felprobalta ?

Minden este egy szal gatyaban koronaval a fejen
futkarozik a parlamentben.

zsiragy Creative Commons License 2000.01.06 0 0 21
>Egyébként vesd össze a R.kat vallásfelekezet 1%-os felajánlásokból befolyt bevételét, és az éves költségvetését. Az utóbbi összeget az előbbivel elosztva kiderül, hogy az messze több mint 10 %, csak nem önszántunkból adjuk, hanem az APEH beszedi, a kormány odacsoportosítja, majd a fent említett vallásfelekezet újra elosztja. <

Azt azért ne felejtsd el, hogy az ország műemlékeinek 40 %-a egyházi (nem csak kath., de főként) kezelésben van, és az a pénz ezeknek a fenntartására is megy (hány műemléket kezel a hitgyüli?)

>Az első éjszakáról: Ez nem bibliai, a >feudalizmusban, római katolikus államban volt >szokása a világi nagyuraknak

Római katolikus állam a történelemben kettő volt: a pápai állam és a paraguay jezsuita alakulat. Egyikben sem gyakorolták a ius primae noctist. Máshol sem. Ez egy legenda nem létezett, illetve a gyakorlatban annyit jelentett, hogy a házasulandók valamilyen pénzbeni illetéket fizettek.

Előzmény: Henger Tedi (15)
ktibor Creative Commons License 2000.01.06 0 0 20
Torgyán a palástot próbálta.
De szűknek bizonyult. És különben sem zöld-fehér...
Előzmény: likviöcsi (19)
likviöcsi Creative Commons License 2000.01.05 0 0 19
Ma dajcs is felpróbálta de ő a jogart.....
Jól állt neki.
Laci Creative Commons License 2000.01.05 0 0 18
Egy pici jellemrajz:

NevemTeve Creative Commons License 2000.01.05 0 0 17
"A Parlamentbe eddig is bejuthatott bárki, szervezett, vezetett túrák keretében. A parlamenti ülésekre is be lehet jutni megfelelő szervezéssel. Csak egy picit tájékozódj, mielőtt hülyeséget írsz!"
Szoval nagyjabol egyetertunk - sokkal nehezebb a bejutas mint peldaul a Nemzeti Muzeumba.
Előzmény: Basil_Fawlty (12)
quequecc Creative Commons License 2000.01.04 0 0 16
Ja, a Magyar Hírlapban olvastad?!
Az más, akkor biztos úgy van.

üdv.

ui.: Az amerikaiak a tudósítást, valószínűleg Alex Bándytól, az AP budapesti tudósítójától vették át, aki közismerten független.

Előzmény: jdr (14)
Henger Tedi Creative Commons License 2000.01.04 0 0 15
T. Basil !

Ha már most így hörögnek az O.V. fanclub tagjai amikor még kedvencük van hatalmon, mi lesz amikor az istenadta nép jóvoltából kikerül a hatalomból?

A tizedről: Ez ószövetségi eredetű dolog, Ábrahámtól fogva működik, lényege, hogy a keresményem 10%-át Isten iránti tiszteletem jeléül az ő munkájára szánom saját elhatározásomból. Tehát nem N.S. találmánya.

Egyébként vesd össze a R.kat vallásfelekezet 1%-os felajánlásokból befolyt bevételét, és az éves költségvetését. Az utóbbi összeget az előbbivel elosztva kiderül, hogy az messze több mint 10 %, csak nem önszántunkból adjuk, hanem az APEH beszedi, a kormány odacsoportosítja, majd a fent említett vallásfelekezet újra elosztja.

Az első éjszakáról: Ez nem bibliai, a feudalizmusban, római katolikus államban volt szokása a világi nagyuraknak.

Biztosíthatlak, hogy közel 10 éves tapasztalatom alapján N.S. nem pályázik az általad említett babérokra.

Végül: Mielőtt rendes emberek nevét a szádra vennéd, ajánlom mossál fogat... :-))

Üdv: H.T.

Előzmény: Basil_Fawlty (11)
jdr Creative Commons License 2000.01.04 0 0 14
Olvastam a mai Magyar Hírlapban, hogy már az amerikai újságok is azon humorizálnak, hogy Ovi titokban fel akarja próbálni a koronát. A körmenetben hallották mint sutkát:))))

Ttelettel:
jdr

P.s.: ettől kezdve már azt hiszem nem is olyan 0 a dolog:))))

likviöcsi Creative Commons License 2000.01.04 0 0 13
Üdv tacika!

TUTI INFO!!

felpróbálta a másolatot,és bezárta a páncélba.

Üdvözlök mindenkit a Magyar Királyságban!!!

Előzmény: tacika (-)
Basil_Fawlty Creative Commons License 2000.01.04 0 0 12
A Parlamentbe eddig is bejuthatott bárki, szervezett, vezetett túrák keretében. A parlamenti ülésekre is be lehet jutni megfelelő szervezéssel.
Csak egy picit tájékozódj, mielőtt hülyeséget írsz!
Előzmény: NevemTeve (9)
Basil_Fawlty Creative Commons License 2000.01.04 0 0 11
Németh Sanyikán jobban mutatna?
A tizedet már bevezette, jöhet a következő lépés. Első éjszaka joga még nem kötelező?
Előzmény: faithful (2)
Skorpió Creative Commons License 2000.01.04 0 0 10
Persze hogy felprobalta ! De szük volt neki. Honaljban. (:-))))
NevemTeve Creative Commons License 2000.01.04 0 0 9
Tegnap azért megpendítették, hogy talán nem is csak a koronát akarta látni az a sok tízezer ember, hanem az Országházat, ahová a nép egyszerű gyermekeit nemigen szokták volt eddig beengedni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!