Keresés

Részletes keresés

Ezell Kovács Gyuszika Creative Commons License 2016.10.08 0 0 360

Sya tudnál segíteni nem tudom énse legyőzni a trolt hogy kell mit kell nyomni ps2-ön járok vele előre is kösz

Előzmény: joceo1994 (359)
joceo1994 Creative Commons License 2013.03.27 0 0 359

CSÁSZTOK TUDNA NEKEM VALAKI SEGITENI???princ of persia the tron a trolt nm tudom hogy kll le gyözni mindig ledob magárol segitsen valaki  elöreis ksözi::)

 

rainman Creative Commons License 2012.09.10 0 0 358

Mondjuk ezekhez képest mekkora kihívás is lehetett annak a bizonyos dat fájlnak a kontrolszummája képzési algoritmusát kiókumlálni, hogy ha belepiszkálunk abba, a végére egy korrekt kontrolszummát lehesen biggyeszteni.
Vagy azok a "rálépek valamire, felnyílik valami, más meg zárul, de ha mégeszszer, akkor más nyílik/zárul. "
Na annak a logikáját visszafejteni, képletbe foglalni... Nem semmi.
A játékosok meg gyakoroljanak..... 

Előzmény: taposom (357)
taposom Creative Commons License 2012.09.08 0 0 357

Már az egész bolygót is :)

Előzmény: emp (356)
emp Creative Commons License 2012.09.07 0 0 356

Snoky közben már megkerülte az akadályt :)

Előzmény: taposom (355)
taposom Creative Commons License 2012.09.07 0 0 355

Az a hozzászólás 5 évvel ezelőtti ;)

Előzmény: jzkpv (354)
jzkpv Creative Commons License 2012.09.07 0 0 354

Szia, írtad, hogy csak úgy tudsz átugrani a szakadékon, hogy átcsimpaszkodsz, azt hogyan csinálod? Melyik billentyűket nyomod? Mert nkem nem csimpaszkodik át. Rögtön az első rész 1. pályáján a kard felvételénél megakadtam, amint visszafelé kell menni, mert ott nincs hely nekifutni. Azt hiszem a space+felfelé gombot próbáltam, de nem ment.

Köszi a választ.

Előzmény: Snoky (333)
goarge99 Creative Commons License 2012.03.10 0 0 353

Tud valaki segíteni,hogy kell legyözni a szörnyet az arénában a the two thrones-ben.

goarge99 Creative Commons License 2012.03.10 0 0 352

Tud valaki segíteni,hogy kell legyözni a szörnyet az arénában.

pcsaby90 Creative Commons License 2011.11.02 0 0 351

segitsegre lenne szuksegem a prince of persia the two thrones-be. nem tudok rajonni h hogyan kell menteni a jatekot, s mindig elorol kell kezjem...:( halas lennek ha valaki elmegyarazna h hogyan kell, v hpgy miert nem tom menteni... koszi elore is

 

Istenes János Creative Commons License 2011.06.12 0 0 350

A prince 2 is jó volt..

Istenes János Creative Commons License 2011.06.02 0 0 349

10 évesen ezzel a játékkal csapattam.. :)

blada9 Creative Commons License 2011.06.02 0 0 348

Akit érdekel eredti PoPw.w.-Ps-2 ön , vagyPOP-első rész -pc-én írjon egy mailt

blz5r@freemail.hu-ra

gg97 Creative Commons License 2011.05.11 0 0 347
Cpt_MagyaRock-nak
ha pc-n nyomod akkor a bal eger gombot kell nyomkodni amig a picsa el nem engedi
Előzmény: Cpt_MagyaRock (339)
gg97 Creative Commons License 2011.05.11 0 0 346
hello mindenki!!
igazad vav de a game-hez semmi koze
Előzmény: lorke4 (345)
lorke4 Creative Commons License 2010.09.12 0 0 345
Hello mindenki!

A film szerintem közepesre sikerült de még mindig a legjobb játék adaptáció amit valaha láttam.A látvány világ naon szép, a történet meg PoP szintű.1- szeri megnézésre mindenképpen ajánlom.
Sheme Creative Commons License 2010.08.23 0 0 344
PoP rajongóknak a BKV-s topikból:

Aki pár napja még a 4-6-ról átszállt a Jászain a 2-re, bizonyára meglepve tapasztalta, milyen kegyes a BKV. Már persze több nappal előtte is látni, pontosabban érezni lehetett, hogy valaki anno nagy Prince of Persia rajongó volt, amikor az aluljáró lépcsői készültek. (Azok, melyek a virágos közelében vannak.)

Itt a remek alkalom felidézni a PoP-ot, hiszen a platform-ügyességi játékot sikerült a valóságba is átültetni, kissé csavartabban.

Történt ugyanis, hogy a lépcsőlejáró két középső eleme megadta magát. A beton, bitumen és egyéb ragasztóanyagok nem bírták a járókelők tonnáit és elengedték a járólapokat. Az jobb oldal felé lévő teljesen meggyengült, de annyira, hogy valószínűleg egy lelkes sétáló kezét-lábát törhette, mert a lap onnan lekerült. Persze nem javították meg, hiszen nem lehetne milliókat kilopni a BKV már így is állandóan üresen tátongó zsebéből, helyette egy sokkal frappánsabb megoldással álltak elő.

Tettek oda egy betonba ágyazott karót, nehogy valaki a betonlap helyére lépjen és megbicsakoljon a lába. Ez nagyon kedves gesztus, de tőle balra - valószínűleg a bal oldal ellenzőire való tekintettel - nem távolították el a járólapot és nem torlaszolták el, mint emezt.

Helyette továbbra is lehet leesik-nem esik játékot játszani a PoP fanoknak azon a járólapon, meg persze előtte egy másik is szintén ugyan úgy mozog.

Így aki nem hitte volna, hogy Real 3D-ben valaki megcsinálja mindenki kedvenc játékát, óriásit tévedett. A 3D-s grafika mozgatása fantasztikus, semmilyen gyorsító - vagy lassító - kártyát nem igényel, sőt, 3D-s szemüveget sem. A mozgatás annyira jól sikerült, hogy az otthoni Dual Intel Core 6-os elbújhat szégyenében. Az otthoni 7.1-es hangszórórendszer pedig Kis Miska a város lüktető hangja mellett, sőt sikerült emulálni a BKV buszokkal a rossz levegőt is.

Tiszta jó, hogy sokan még mindig havi cca 10eFt-ot hajlandóak kifizetni ezért a játékért, minden hónapban, így megvalósult az álom, hogy a játékot nem kell megvásárolni, elég bérelni.

Úgyhogy szurkoljunk azon sorstársainknak, akik még nem dobtak ott egy hátast, vagy esetleg orra bukva nem kellett egy kézzel csimpaszkodniuk a szemben lévő platformon - hogy ott ki húzza fel magát PoP módra, azt szívesen megnézném. Ha meg nem kapaszkodik meg, akkor fél emeletet zuhanva ugyan nem veszíti életét, de hogy hetekre gipszágyba kerül, az fix.
Stöki Creative Commons License 2010.07.22 0 0 343
ha valakit érdekel:

http://iddqd.blog.hu/2010/07/22/heti_retro_prince_of_persia
MadSly Creative Commons License 2009.06.01 0 0 342
Haliho!

Segítséget kérek! A www.downloadhunter.gportal.hu/ oldalon Prince of persia témában az oldal játszik egy számot, de nem tudom honnan van és mi a címe. Hálás volnék, ha valaki - nálam tapasztaltabb fan - tudatná velem. Előre is köszönöm a választ!
Syli
pudakko Creative Commons License 2008.11.29 0 0 341
Sziasztok!Tud vki segíteni,hogy kell kinyírni a klompát a T2T-ben PS2-n?Mit kell nyomni és milyen sorrendben?Előre is köszönöm!
deltaforce Creative Commons License 2008.11.28 0 0 340

Sziasztok.

kb 15 éve végigmentem az első játékon, most újra szeretném játszani, de nem tudom hogy a második pályához hol találom a kódokat, hogy mit kell meginni?

Köszi!

 

Cpt_MagyaRock Creative Commons License 2008.11.11 0 0 339
Hellósztok! Én a POPT2T -ben akadtam el a nőnél, aki a 4 kövön ugrál.
1. Lemegyek hozzá és oda ugrom arra a részre hol elösször van...lelassítom az ídőt felugrok és elkezdem csépelni...Ez így meg végig...Átalakul a herceg a sötétherceggé és újra lassít üt ugrik meg persze közben kiirtom a tőrhajító szörnyeket.És egy ídő után elfogynak a szörnyek és nincs miből életet nyernem:( Segítség!!!

Meg az a kérdésem h h kell visszaverni a csajt mikor összeakad a kardunk? Mert csak a sima herceggel tom vissza verni a nőt:( Segítség!!!

Uí.: Bocs h ide irom de nem tom h van-e külön POPT2T fórum...
Faragó Kálmán Creative Commons License 2008.11.03 0 0 338
Corvus,

Lehet, hogy hülye kérdés, de egyáltalán felvetted már a kardot? A játékot fegyver nélkül kezded, először el kell menni a kezdőképernyőtől balra, hogy megtaláld.

Csak azért, mert úgy fogalmaztál, hogy "rögtön" a kezdésnél akadtál el.
Előzmény: corvus-corax (335)
ádibébi Creative Commons License 2008.10.14 0 0 337
Srácok, riszpekt mindenkinek, azért, amit tett, igazán!

Kérdésem, hogyan futhat a pop1 vistás laptopon? Nem igazán jövök rá, azt a hibaüzit küldi, hogy ez a program nem támogatja a fullscreen módot. Ha valaki tudna, segítsen! Kösz!
blade36 Creative Commons License 2008.07.29 0 0 336
Ha ez a régi pop akkor mikor ellenség jön nyomd meg a SHIFT-et. osz előveszi
corvus-corax Creative Commons License 2008.07.01 0 0 335
Sziasztok!
Én is most kezdtem újra nosztalgiázni, annyira jó volt ez a játék. Kezdésnek rögtön elakadtam.:)) Az online verziónál, mikor jön atörök és támad.... a herceg nem ránt kardot. Na most, ennek megfelelően azonnal ki vagyok végezve. Szóval a kérdés: hogyan is kell kardot rántani és kardozni?:) Gáz tudom, de vagy hibás a cucc és azért nem működik vagy nem értem. Én úgy emlékszem, hogy mindig magától rántott kardot a fickó.
Köszi, CC
uh Creative Commons License 2007.12.11 0 0 334
Nem ez az ahol le kell esni es elkapni a kovetkezo levelt?

*****************************************************

Megjelent mobilra is az elso PoP!

Nokiara letoltheto innen:
http://damecien.blogspot.com/2007/12/juego-prince-of-persia-classic.html
(aki nem tudja hivatalosan megvenni)
Meg latvanyosabb, nagyon klassz mozgasok (szalto, tigrisbukfenc, falrol visszapattanas, stb).
Előzmény: Snoky (333)
Snoky Creative Commons License 2007.09.16 0 0 333

Sziasztok!

Gyerekkori emlékemből fakadóan vettem elő a Prince 1-et játszadozni egy picit. De a 7. pályán elakadtam...

A problémám a következő: van egy nagy ugrás (miután legyőztem egy kövér vkit), az ugrás előtt mindig felnyitom a kaput, de amikor átcsimpaszkodok (olyan nagyot kell ugrani h csak úgy lehet) akkor a tükörképem, aki még az 5. pályán ugrott ki a tükörből, mindig visszazárja a kaput és én a mélybe esek. Lehet h zavaros ahogy így leírtam, de csatoltam 2 képet is, így hátha felismeritek miről beszélet és tudtok majd segíteni.

Kép -> www.kepfeltolto.hu/?img=55xr

           www.kepfeltolto.hu/?img=55xt

 

MIelőbbi válaszotokat előre is köszönöm:

pocketsuitedaces Creative Commons License 2007.04.25 0 0 332
Ennyire jó topikot rég láttam, nem is bírtam abbahagyni az olvasást (mondjuk hogy fogok felkelni holnap, az kérdés). Amint lesz időm, előszedem valahonnan ezt a játékot, ugyanis anno nem tudtam végigvinni :( (én CGA-n nyomtam, lila prince-szel :) )
Amúgy nagyon jó ez a sztori a pályaszerkesztő születéséről.
Bradyx Creative Commons License 2007.04.20 0 0 331
Hello mindenkinek! az lenne a kérdésem, hogy le lehet-e tölteni magyarítást a warrior withinhez valahonnan?; a linket nagyon megköszönném
üdv:bradyx

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!