Keresés

Részletes keresés

blr Creative Commons License 2001.02.09 0 0 80
Nevem: blr36

Windows alatt mindenkinek javallom a WinMX-et, jelenleg éppen 7 szerverre vagyok konnektálva.

Monyók:
Azért nem tudsz ugyanarra a hálózatra egyszerre több szerverre csatlakozni, mert tudtommal átadják egymás között a listákat, és így osztják el a terhelést. (Mellesleg a Napsternél jelenleg éppen 54 szerverre kéne felküldened a file-listád!)

Monyók Creative Commons License 2001.02.08 0 0 79
A Gnome király!
Egyszerre több szerverre lehet csatlakozni (azaz több fajta szerverre)és kereséskor végig is nézi azokat, állítani lehet a tőllünk való letöltés bitrate-jét, és van lehetőség resume-olásra...

Tényleg tudja valaki miért nem lehet egyszerre több egytipusú szerverre csatlakozni?

ja és a nevem: Bertroll

Előzmény: Katham (77)
Iranon Creative Commons License 2000.08.07 0 0 78
Ó jajj...
Előzmény: Katham (77)
Katham Creative Commons License 2000.08.06 0 0 77
Rohadjanak meg akik bannolgatni akarnak a napszteren. A metallika miatt már volt bajom, most dr dre miatt is van. Már Katham_hu a nevem.

Ja, amúgy én nem is sajnálnám, ha a napszternek vége lenne, hiszen itt van az 'audioGnome'. Ez a progi az ászok ásza!!! Be lehet jelentkezni bármelyik napster (vagy napster klón) szerverére. Sőt! Akár egyszerre az többe is. (mondjuk az összesbe, ha ritkaságokat keresünk :-)) Ha jól emléxem 230-240 szerver van... Nem semmi... Amúgy aligha hinném, hogy a napsternek vége lenne szeptemberben. A napster felhasználóinak száma még mindíg csak nő és nő és nő, és nem lehet csak úgy 20-25 millió felhasználót lekapcsolni 'kedvenc programjáról'. Ez ez amit néhány fémösz lemezkiadó nem ért meg, és a saját konzervatív nézeteivel azért még is megpróbálkozik vele. Én többnyire arra használom a napstert, hogy ha akarok venni egy CD-t előbb belehalgatok, vagy pedig ritka számokat töltök le, amit már nem lehet boltokban kapni. Nem arra, hogy tv-ben látok egy jó együttest, letöltöm összes albumát. (habár lehet, hogy megtenném ha lenne egy Tx-es modemem, meg egy jó szolgáltatóm, de egyenlőre egy 8,4kbyte/sec sávszélességű kábel tvs modemem van, amivel ehhez jó sok türelem kell)

Ja, az a bizonyos szerver, amiről néha el lehet érni az összes többit, az a 'gothicrock.napster.com'. Az előző két hónapban nem tudtam, de most ismét lehet :-)

Az audioGnome honlapja: 'http://www.napster.org.uk'. (nem co.uk, nem írtam el)

Törölt nick Creative Commons License 2000.07.29 0 0 76
Hurrá, a Napster bezárása elhalasztva, a bíróság elfogadta a fellebezést. Szeptemberig biztos működik, de egyébként sem tehetnek semmit ellene.
Ha Napster bezár, akkor jönnek a klónok, ahogy az elmúlt napokban már rengetegen jelentkeztek be a Gnutella és a SCour hálózatára. (és ott az iMesh is)
Előzmény: A hely szelleme (75)
A hely szelleme Creative Commons License 2000.07.27 0 0 75
Úgy fest, a San Francisco-i bírósági ítélet értelmében vége lesz a Napsternek...

Mit szóltok hozzá?

Én, mint zenész, nem fogom megsiratni...

Mint ritkaságokat (bootlegeket, kalózfelvételeket) gyűjtögető, sajnálom, hogy vége lesz szombaton... Addig is még egy utsó nagy letöltő-party...

Pimpoapo Creative Commons License 2000.07.25 0 0 74
Napsterrel kapcsolatos honlapok:
www.tar.hu/napster
pincehely.ini.hu
pimpoapo.virtualave.net
www.napster.com

Ha valami nem megy, a honlapok szerkesztoitol batran kerdezhettek.

A szerver melyre erdemes becsatlakozni ha magyarokkal akartok talalkozni:
alternative.mynapster.com
Itt a magyar szobaban foleg estefele talaltok egypar emberket... :-)

-=Pimpoapo=-

Előzmény: BÉLAbéla (73)
BÉLAbéla Creative Commons License 2000.07.16 0 0 73
Na most akkor hun vannak a magyarok? majkrim_hu voltam fenn nem tom hol,Napster beta7 -el, nem értem az egészet, Metallica is volt.

Tényleg nem értem teljesen.

A hely szelleme Creative Commons License 2000.07.11 0 0 72
Nézd, én most akkor itt megvédem tamas911-et.

Mindenben vele értettem egyet a vitátokat figyelve. Igenis végig kell sasolni egy fórumot, mielőtt vmi korszakalkotó kérdéssel állsz elő 'in medias res' stílusban.

Én ettől idáig egyetlenegy esetben tértem el, egy 7000+ hozzászólással rendelkező fórumon sűrű elnézéskérésekkel karöltve kérdeztem vmit, annak a biztos tudatában, hogy a téma már korábban előfordult. Tényleg volt is már, de a rendes emberek segítettek nekem. Persze lehet, hogy azért, mert mondjuk más stílusban kérdezgettem...

Mindenesetre én akkor attól rettentem meg, hogy annyi hozzászólást átböngésszek azért a kis infóért. De itt csak 70 (amikor kérdeztél, talán 50) körüli hozzászólást kellett volna csak átnézned, ami nem vészes...

Szóval a stílusodat lehet még csiszolgatni talán szerintem is...

Előzmény: mángorló (71)
mángorló Creative Commons License 2000.07.11 0 0 71
Nem ér meg ez a Napster téma annyit, meg a egész topic, hogy itt veled vitatkozzam pöcsfej.
Az egész az volt, hogy kérdeztem valamit, te meg jöttél a bunkó szövegeddel. Biztos itt éled ki magad. Sok szerencsét hozzá, de a továbbiakban nem akarok a kettőnk dolgával foglalkozni.
Előzmény: tamas911 (69)
norts Creative Commons License 2000.07.08 0 0 70
http://www.russel.ini.hu

bye

tamas911 Creative Commons License 2000.07.08 0 0 69
na figyuzz ide, mangorlo

most segitek egy kicsit, hogy oruljel: elotted 11-gyel kerdezte toma_tt ugyanezt es en feltettem egy bazi bagy napster logot, ami a 6-os patchhez vezet
toma_tt mindenesetre eszrevette
remelem ettol megnyugszol es nem b@szod fel megint magad idegileg, kiskocsog

Terminator911, (aki lezuz, ha megint primo leszel)

Előzmény: mángorló (67)
Mándli Iván Creative Commons License 2000.07.05 0 0 68
Kedves Mángorló!

Fogalmam sincs, hogy eszik-e, vagy isszák a Napstert, de be akarok szállni a játékba. Felőled sem hallottam soha, egy vagy a 67 olyan hozzászóló közül, akikről azt gondolom, hogy segíteni tudnak nekem. :
... semmit nem tudok erről az egészről. A fórumon (vagy hol...) közzétett soraidól nem tudtam nem észre venni, hogy neked meg van a szükséges Napster program (nyílván a többiekenek is...). Kérlek, ha időd, módód van rá, küld el nekem a mandlii@dpg.hu -ra, mivel letöltenem nem sikerül sehogy se, és valami azt súgja, hogy e nélkül nem jutok közelebb ahhez a Napsternek nevezett "mp3csodaizéhez".

előre is kössz

(Csak remélni tudom, hogy ez a "levél" oda megy, ahova szánom.)

Előzmény: mángorló (65)
mángorló Creative Commons License 2000.07.05 0 0 67
Tudod, amikor indult az internetto akkor a törzsasztal arról szólt, hogy segítjük egymást és nem arról, hogy leugatjuk...

Egyébiránt nem találtam semmit, csak olyat, hogy használj régebbi verziót és már más is kérdezett hasonlót, de nem érkezett rá semmi értelmes.

Nehogy már azt hidd, hogy te vagy itt a helyi terminátor... és tudod kinek ugass?

Előzmény: tamas911 (66)
tamas911 Creative Commons License 2000.07.04 0 0 66
valami olyasmit emlitett az iras, amikor feliratkoztal az indexhez, hogy kerdes, hozzaszolas elott olvasd vegig a topicot...nehogy te talald fel a spanyol viszkozt, illetve, hogy ne nagyon blamald magad

szoval pe'dzs da'n

T.

Előzmény: mángorló (65)
mángorló Creative Commons License 2000.07.03 0 0 65
Napster v2 beta 6-osom van.
Az lenne a kérdésem, hogy erre a verzióra is van e Napster Manager?
csabiman Creative Commons License 2000.07.03 0 0 64
Sziasztok!
Kb. 3-4 hónapja használom a Napstert, és az 1-4 kb/sec ellenére már kb. 2 CD-nyit letöltöttem róla. Persze engem is letiltottak, pedig nem is volt Metallica mp3-am a vincsin (amúgy van 650 megányi egy cd-n, de akkor is... :-)) ... Szóval az ok vszínűleg az volt, hogy volt egy db könyvtár(!!) Metallica névvel, amiben kb. dalszöveg volt.

Leírom, hogyan sikerült 'visszaszivárognom' a Napsterre, hátha vkinek ez még hasznos lehet. Persze próbálkoztam nickváltással, uninstallal, de nem sokat értem el vele. :-)) Aztán nagy meglepődésemre amikor többhetes reménytelen próbálkozás után a Napigator nevű prg-mal kíséreltem meg a fellépést, csodák csodája, sikerült! Szóval ha más nincs, akkor ezt is ki lehet próbálni...remélem, nektek is bejön...

lord Creative Commons License 2000.07.02 0 0 63
A többi ehhez hasonló progiról ki tud vmi jót vagy rosszat mondani? pl. Gnutella, Abe's Mp3 Finder, Freenet vagy a napster linuxos változatáról?
Fekete Lászlo Creative Commons License 2000.06.30 0 0 62
tamas911 köszi az infot,de mostmár mindegy mert a napster simán se tudom használni nem tudok csatlakozni.
tamas911 Creative Commons License 2000.06.29 0 0 61
csukd be a Napstert, ha fut
ird be a kivant IP cimet a server managerben
utana inditsd el napstert, ami automatikusan a beirt serverre fog bejelentkezni
(ne felejtsd el a patch-et is egyszer lefuttatni)
Előzmény: Fekete Lászlo (60)
Fekete Lászlo Creative Commons License 2000.06.28 0 0 60
Hogy a kukiba kell használni a napster server managert?Én hiába írom be a számokat semmit sem csinál.
Toma_TT Creative Commons License 2000.06.24 0 0 59
Egy patch ami jol johet a banned felhasznaloknak.
A patch a Napster BETA 6-hoz van

www.tar.hu/toma_6/Napster/npb6rfix.zip

es a szukseges info file hozza

www.tar.hu/toma_6/Napster/ind.nfo

mindez altalam nem tesztelt anyag, de remelem mukodik

TT

Toma_TT Creative Commons License 2000.06.24 0 0 58
Nem tud valaki olyan Napster servert, amelyik tamogatja a file resuming-ot?

TT

Toma_TT Creative Commons License 2000.06.24 0 0 57
Koszonet a segitsegert
tamas911

Toma_TT

Törölt nick Creative Commons License 2000.06.24 0 0 56
Nincs fejlemény ezzel a szerencsés buggal kapcs.ban? Tehát továbbra sem műxik?
Előzmény: Katham (43)
tamas911 Creative Commons License 2000.06.19 0 0 55

T.

Előzmény: Toma_TT (54)
Toma_TT Creative Commons License 2000.06.16 0 0 54
Nincs meg valakinek a Napster BETA 4, mert a 6-ossal nekem nem mukodik a patch. Vagy ha patch-et tud vki a 6-oshoz az megjobb lenne!

HELP! Elore is koszi!

tamas911 Creative Commons License 2000.06.15 0 0 53
meg valami:
eddigi megfigyeleseim szerint a Napster rendkivul lassu magyar ido szerint reggel 8 es este 8 kozott
viszont nagyon gyors magyar ido szerint reggel 4 es 7 kozott

Előzmény: Toma_TT (51)
tamas911 Creative Commons License 2000.06.15 0 0 52
Előzmény: Toma_TT (51)
Toma_TT Creative Commons License 2000.06.14 0 0 51
Hi!
Hogy lehet bejutni egy ilyen Napster serverre?
Kezdo leven nekem nem sikerul. Ez csak tulterheltseg, vagy en vagyok lamer?

PLZ Help!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!