Keresés

Részletes keresés

trash only Creative Commons License 2017.03.18 0 0 601

https://www.youtube.com/watch?v=ZGvI11Je8xg

Kirúgása története, paródia

Ilhilla Creative Commons License 2017.02.06 -4 0 600

Én már nagyon régen nem vagyok kíváncsi azokra a műsorokra, amelyeket ő vezet! Eléggé irritáló nőszemély!

Előzmény: picimadárka (599)
picimadárka Creative Commons License 2017.02.06 -1 1 599

Jakupcsek Gabi visszatér a képernyőre!

Félretette "mély sértődöttségét".

Háát, van az a pénz.

 

http://hvg.hu/elet/20170127_visszater_jakupcsek_gabriella

 

 

krapek5 Creative Commons License 2006.09.20 0 0 598
gabi halj meg !!!!
tévéfüggő Creative Commons License 2006.08.29 0 0 597
Kedves Gabi!

A nembetartás, amit ma reggel voltál szíves mondani("Milyen higiénés szabályok nembetartásából adódott a járvány?"), magyarul így hangzik: be nem tartás. Senki nem tiltotta be az elváló igekötőket, amit még az általános iskola alsó tagozatában tanultunk. ha így lett volna, én is a "senki nem betiltotta" szóhasználatot alkalmaztam volna.
somrok Creative Commons License 2006.08.21 0 0 596
amit a ma reggeli műsorban csinált, azért ki lehetne rúgni. én a főszerkesztő helyében meg is tenném. élő adásban azt mondta a Lang Györgyinek - aki olyan, amilyen, lehet szeretni vagy nem - hogy senki nem mondta még a szemedbe, hogy le kéne fogynod? Ilyet baráti társaságban sem kérdezek meg, csak négyszemközt, de azt is akkor, ha nagyon bunkó vagyok. akkor is inkább csak ajánlom, hogy esetleg kevesebb problémád lenne a gaerinceddel, ha kevesebb súlyt kéne cipelnie, vagy hasonló. Az USAban, a politikai korrektség zászlaja alatt ez megengedhetetlen, hogy valakit a hátrányos helyzetére emlékeztessenek. ott a lang györgyi beperelhetné a jakupcseket, aki még ráadásul ördögi kacajjal is kísérte a mondatot! Tisztelt TV2...!!! itt az esély....
Pandus Creative Commons License 2006.08.20 0 0 595
Nem az a baj, hogy öreg, mi is mindannyian megöregszünk, ha megérjük. hanem az, hogy ezt nem hajlandó beismerni. az unokái kinőtt pólóiban jár, és senki nem szól neki, hogy 15 éven felül már ciki mikimauzos felsőt fölvenni. az összesen két darab, két pántból álló szandikról már ne is beszéljünk, amit még hosszú nadrághoz is hord. nyugati cégeknél TILOS olyan cipőt hordani, amiből kilátszik a lábujj. azaz se szandi, se papucs, de még elöl nyitott körömcipő sem!
Előzmény: Törölt nick (593)
blindowl Creative Commons License 2006.08.04 0 0 594
Hát... eddig.  Bár, szvsz nincs olyan rossz, amit ne lehetne tetézni.
Előzmény: kábelbúvár (592)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.03 0 0 593

Ki futtatja azt a büdös vén ráncosseggű, irritálóhangú, ostoba vén ribancot ?!

Amikor leesett a lóról kitörhette volna a nyakát !

Undorító ráncos csirkenyakú irritáló jelenség hányok tőle, és a szar bulvármédia tele van vele(is).

kábelbúvár Creative Commons License 2006.08.03 0 0 592
Ma volt a legsötétebb pontja a rémálomnak. :((
Előzmény: blindowl (590)
Zsűl Creative Commons License 2006.07.29 0 0 591

Elolvastam a hosszú írást.... Mindíg csak ugyanazok a gondolatok... mérjük a népet és amit szeret azt adjuk.... egyszer már, csak az elmélet kedvéért megfordíthatnánka  dolgot... csak a játék kedvéért.:) Mi van, ha szarunk a nézettségre és azt adjuk amit mi akarunk? Elvégre minden év végén öntik belénk a pénzt mindenféle csoda - "kultúrális" - alapítványok. Ráadásúl bizonyos köztévéből is csepereg...:) Szóval van anyagi bázis arra, hogy azokat rajuk a magyar nép fejéba, mi nekünk tetszik. Ettől még lehet valódi közvélemény kutatást tartani, amit a mi cégünk végez.:), s melyből megtudhatjuk, hogy pl. a Columbo mennyire nézett. Ilyenkor természetesen ha nézett műsoron hagjyuk, ha kevésbé nézett akkor levesszük.

 

blindowl Creative Commons License 2006.07.06 0 0 590

És a rémálom folytatódik: ma reggel, Mokka!

pointless Creative Commons License 2006.05.29 0 0 589
Mostanában egy mosóporreklámban támad (asszem ARIEL)
missParker Creative Commons License 2005.10.19 0 0 588
http://www.nlc.hu/cikk.php?id=54&cid=19556

Megtudhatjuk, hogy rengeteg a szabadideje, de egyébként is jó beosztással él...
szopacsek gabi Creative Commons License 2005.10.12 0 0 587

egy kicsit hosszabb opusz:

 

"Jakupcsek - Magyar Csillag

  

 

Jakupcsek, a csillag

   Ha csillag, az csillag, kétségtelenül. Felnézünk az égre, s ha nincs felhő, csillagot látunk csillag hátán. Azt mondjuk, naja, hát nincs felhő, jó, hogy csillag szorong csillag hátán. De amint a csillag földön jár, nem is akármilyen, de bizony a kutyaszaros magyar földön, és őt Magyar Csillagnak nevezik, meg kell állnunk, hezitálni egy percet.

   Történt, ami történt. Oscaros felhajtással köszöntötték a magyar sztárokat szombat este. A Magyar Sztár definíció már a maga ügyetlen kombinációjában rejt valami röhejes hétteret. A Magyar Sztár (ha régi párhuzamot kertesünk), emlékeztet a minden idők rekordját magasan megdöntő ötvenegyes Magyar Pitypangtermésre. Ha a fiatalabb analógia kedvesebb szívünknek, akkor a minden idők legdicsőbb Páris-Dakar rally Magyar Sofőrére, Palik vezérigazgató-sportriporter úrra. Innen aztán nézhetünk a Magyar Csillagra, Magyar Sztárra révülten, ájultan.

   A rangos eseményen Jakupcsek Gabriellát választották az év műsorvezetőjének. Ami azért nem lep meg, mert képtelen vagyok nézni a délutáni Jakupcsek műsort. Régebben se bírtam. És mindig olyan műsorvezetők kapják a műsorvezetői díjakat, akiket képtelen vagyok három percen túl elviselni a képernyőn. Így aztán csak hümmögök, hogy mér, mér, de mér pont ő? Jakupcsek Gabit viszont nem lepte meg a dolog ilyetén állása, azonnal kész nyilatkozattal billegett elő: „Csak akkor lehet felhívni a figyelmet drámai és éles dolgokra, ha a műsorban humor is és könnyedség is van. Ezt jól kell ötvözni, azaz ebben rejlik a siker titka.” Ez pedig nem jelent mást, minthogy ennek a merev, csontot nyelt nőnek léteznek drámai és éles dolgok, amit humorral kezel. Az magyar Csillagok önismerete hagy némi kívánnivalót maga után. Amit láttam, mert persze láttam, amit láttam, nem egyéb, mint kötegben vásárolt, csoportosítva lámpák elé terelt, exhibicionista, szellemileg karcsú kisemberek empátiamentes vallatása. Szánalmas és idegesítő egyszerre. A nézőnépek - az eltelt ötven év oktatáspolitikájának egyenes folyományaként - zabálják.

   A szerelemre húzható valamennyi idiotikus paradigmát felsorakoztató műsorfolyam, a hattyúnyakú teniszbajnok főszereplésével szerkesztett Nagy Ő is győzelmet aratott. A Nagy Ő az év televíziós produkciója. Ha ettől nem sikítanak az oktatáspolitikusok, akkor nem tudni, mitől. Mit kell még összehoznia a KERtelevízióknak, ahhoz, hogy a ráébredjenek a királyi televízió felelősségére.

   Hab a tortán, hogy Hegedűs D. Géza és Novák Péter is csillagocskákat kapott, mindketten Magyar Csillaggá váltak. És a csillag nem esik le az égről, a csillag rezignáltan nézi, mi folyik idelent, látott ennél különbeket is. Hajt még egy kört. Idejéből futja. Kár, hogy a miénkből nem annyira. Mire visszatér, se oktatáspolitika, se KERtelevíziós otrombaságok, se Dégéza, se Jakupcsek. Lesz más. Mert nem okos a mai világ. De melyik volt az? Néz le bajsza alól egy hümmögő palóc, Mikszáth Kálmán. De mást nem mond. Mostanában már - ezt magában, csak magában - szarok a profitra, Ilonka nénid nem rágja a fülem. Most más Ilonkák új füleket rágnak."

 

http://onagy.zoltan.terasz.hu/index.php?id=1086

 

Mr. 0 Creative Commons License 2005.10.12 0 0 586
Szerintem is 0.
Hlusztvisihák Gotthárd Creative Commons License 2005.10.11 0 0 585
szerintem erősen gondolkoznak, hogy kell-e nekik !
Előzmény: happy day (584)
happy day Creative Commons License 2005.10.11 0 0 584

le fogja ?

már lenyomták ! csak az álmos mosolygás maradt neki

Előzmény: jolly-jockey (583)
jolly-jockey Creative Commons License 2005.10.11 0 0 583
még az jutott eszembe, hogy ez nem egy jó taktika ! elsüllyeszti a delikvenst... a többi erőszakos tülekedő le fogja nyomni !
Előzmény: Törölt nick (575)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.11 0 0 582

"jaj, csak ki ne rúgják a tv2-ből !"

:-))))))

Előzmény: Hlusztvisihák Gotthárd (580)
happy day Creative Commons License 2005.10.10 0 0 581
szerintem sem gondolkozott el az összefüggéseken   :-))))
Előzmény: Hlusztvisihák Gotthárd (580)
Hlusztvisihák Gotthárd Creative Commons License 2005.10.10 0 0 580

az addig rendben van, hogy a beharangozó szöveg a hülyeséget, mint tényt rögzíti, de miért gondolod, hogy itt tudatos stratégiáról van szó ?

lehet, hogy spontán észlelte a szükséglettel (ti a túlélési igény) e szerencsés adottság rásegítő képességét... úgy spontán

Előzmény: Törölt nick (579)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.10 0 0 579

itt nem a hülyeség a lényeg, hanem a továbbélése !

Előzmény: Hlusztvisihák Gotthárd (577)
Vili? Creative Commons License 2005.10.09 0 0 578
mert ez természetes ?  :-))))
Előzmény: Hlusztvisihák Gotthárd (577)
Hlusztvisihák Gotthárd Creative Commons License 2005.10.09 0 0 577

ha Te így, akkor

a teringettét ! szerintem sem kell magát tettetnie....

Előzmény: happy day (576)
happy day Creative Commons License 2005.10.09 0 0 576
kemény reál-plasztikus kép ! ilyet én nem mertem volna leírni ! az áldóját ! méghogy tetteti magát ?!
Előzmény: Törölt nick (575)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.08 0 0 575

"Jakupcsek Gabriella pedig hü­lyé­nek tetteti magát a túlélés ked­vé­ért"

huhhh !  a kanál kiesett a kezemből...

Előzmény: happy day (567)
Vili? Creative Commons License 2005.10.08 0 0 574
érdemes végigtekinteni a menedzsmenten....   és az ember máris nem csodálkozik !
Előzmény: NGid (573)
NGid Creative Commons License 2005.10.08 0 0 573
Ugyan, semmi különös, ez csak a TV2. :) Sok pénz, kevés tehetség, ... kínlódás.
Előzmény: Vili? (572)
Vili? Creative Commons License 2005.10.08 0 0 572
vagy nem szól bele, vagy fáradtan mosolyog ! miért volt ott ? ez rossz döntés volt  !
Előzmény: Törölt nick (571)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!