Keresés

Részletes keresés

Subiaco Creative Commons License 2000.11.29 0 0 12
Boaaaa...

A művész úr egy magalomániás hülyegyerek, Jakupcsek meg a másik fele.
Sajna nem láttam, de sejtem, milyen IQ szinten mehetett a műsor... ;-)

Subiaco

Jocelyn Beaumont Creative Commons License 2000.11.26 0 0 11
És szegényke csak két dolgot nem csinál, mint tudjuk... :)
Előzmény: Ethan Hunt (10)
Ethan Hunt Creative Commons License 2000.11.26 0 0 10
Akkor nem azért mert szar volt, és a qtya se nézte, ugye? Ugyan-ugyan... A legborzalmasabb médiapics@ ez a Jakupcheck. Boáááá...
Előzmény: Törölt nick (9)


Törölt nick Creative Commons License 2000.11.26 0 0 9
Azt mondta Jakupcsek, hogy azért marad abba a műsor, mert az országban nincs több érdekes férfi, aki le lehetne ,,vetkőztetni".
No comment.
TomVeil Creative Commons License 2000.01.21 0 0 8
Sziasztok!

Ez a Jakupcsek nagyon sok embert tud kínos helyzetbe hozni a kérdéseivel a TVben és a rádbióban is, hát ez itt fordítva sült el :) Ganxsta Zolee az összes kérdésre tök természetesen válaszolt és eléggé beégett a Jakupcsek meg a többi ott lévő nő, nekem teccett bár a Soma rádióműsora sokkal jobb lett. Ganxsta Zoleetól nagyon nehéz olyat kérdezni amitől zavarba jönne :) legyen szó akármiről...

nem? :)

pipike Creative Commons License 2000.01.21 0 0 7
Szia Fogas!
Egyetértek veled, a srác teljesen természetes és mindig ilyen laza. Nő létemre én is kijelenthetem, hogy nem feltétlenül kell minden nőt tisztelni csak azért mert nő. (Anya, Nagymama,Feleség,Leányzó kivétel) Természetesen mindenkinek meg kell adni a tiszteletet legyen az férfi vagy nő.
Zoli egy nagy gyerek, nem biztos, hogy minden úgy van ahogy előadta. A zord külső lehet, hogy egész mást takar, csak ciki ezt bevallani.
Előzmény: fogash (6)
fogash Creative Commons License 2000.01.20 0 0 6
Szegeny Jakupcsek nagyon erolteti...
De ha valaki annyira hm... szoval nem okos, hogy a Zolee vegen az "ee"-t nem "i"-nek mondja, akkor azert az kinos nem? Amugy szerintem a Zoli tok termeszetesen viselkedett, mindig ilyen.
Off topic: kell a noket (ugy altalaban, nem anyankat, felesegunket, stb.) csak azert tisztelni, mert nok? Vagy elobb tegyenek le valamit az asztalra? En az utobbira szavaznek.
Fogash
Előzmény: pipike (-)
Aventura Creative Commons License 2000.01.20 0 0 5
Nem találkoztam még vele. Talán Somának kellene dobni egy mailt. Azt nem vállalom, hogy leírom, mert több, mint egy órás.
Kreta Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4
Megvan valahol ez a Soma Zoli interjú irottan is?
mer a tűzfalon nem jön át a .ra:(
Aventura Creative Commons License 2000.01.20 0 0 3
Inkább az index.radio műsorát ajánlom a figyelmedbe. Soma művésznő készített interjút Zoleeval. Az egyik első kérdés: neked milyen a kedvenc punci-típusod? Ilyenek. Jó, érdemes meghallgatni.
alexandrosz Creative Commons License 2000.01.19 0 0 2
Nem bizti, hogy rossz helyen nyitottad, csak ma nyílt egy Jakupcsek-es topic a tasztalon...bár nem ugyanez a főkérdés...
Előzmény: pipike (1)
pipike Creative Commons License 2000.01.19 0 0 1
Lehet, hogy csak átvitt értelemben.
A meghívott lelkét, gondolatait, életét vetkőztetni is talán az.
Mivel nők kérdeznek, sok kérdés utal a szexre.
Bocs, ha rossz helyen nyitottam meg, de még kezdő vagyok, nézd el nekem.
Előzmény: alexandrosz (0)
alexandrosz Creative Commons License 2000.01.19 0 0 0
Ennek nem 0 köze van a szex-hez???
:o)))
Előzmény: pipike (-)
pipike Creative Commons License 2000.01.19 0 0 topiknyitó
Mi a véleményetek a legutóbbi műsorról, amiben Zolee volt a szenvedő alany?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!