Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.26 0 0 20
Hála istennek ez a műsora is besült.
tig_ris Creative Commons License 2000.01.20 0 0 19
Kevés ember van, akiről ilyen véleményem van, mint g.z.-ról. Néztem egy darabig az egyik klippet,de nem mertem sokáig,mert féltem hogy beh@nyok (bocsi)

Na akkor egy kicsit vitáznék a Jakupcsek hozzáállásával kapcsolatban. Egyszerűen felvett valamennyit a g. stílusából. Ettől lett ő is olyan amilyen. Én a helyében jól kiforgattam volna a szavaiból, ahogy ő is. Olyan volt a műsor, mintha az Isteni g. z. leereszkedett volna az ostoba nők közé...hát fújjjjjjjj

nobodybuilder Creative Commons License 2000.01.19 0 0 18
öntömjénezést gyanítok ...
nobodybuilder Creative Commons License 2000.01.19 0 0 17
Planney, igazad van. Még emléxem is, hogy úgy akartam megjegyezni a nevüket, hogy nekem ettől TiKOm van (vagy tikem, mindegy).
Tigrincs, nézz és láss. TKO1 az üregi nyúl minden intelligenciáját arcán viselve ütemesen bólogat a kamerába belefele, TKO2 mindeközben fejhangon vonyít. Időnként TKO3 megvakarja a pöcsét. Ez a vidóklipp forgatókönyve volt, kábé.
gagi Creative Commons License 2000.01.19 0 0 16
Nem vagyok Zolee rajongó tévedés ne essék, de Jakupcsek megérdemelte időnként azokat a beszólásokat. Hülye kérdésekre, elbénázott felvezetésekre hülye válaszokat kapott és ráadásul még elkövette azt a műsorvezetői hibát is, hogy ezen láthatóan felhúzta magát.
És a közönség?! Gondosan válogatták a riheröhögő festett lánykáktól, a mindenhezjobbanértőháromszorelvált öregedő amazonig. (Ez utóbbi jobban idegesít)
Mindenesetre Zámbó Dzsimi "vetkőztetésétről" ordított, hogy ő szinpatikus Gabinak, Zolee meg nem.
Agi
Előzmény: kheiron (0)
Planney Creative Commons License 2000.01.19 0 0 15
A TKO-ról beszélsz. Dopeman La Maffia cégének újabb terméke. Télleg érdekesek a srácok...

Planney

Előzmény: nobodybuilder (11)
tig_ris Creative Commons License 2000.01.19 0 0 14
nobodybuilder!
on
Ezt nem mondod komolyan! Van olyan, aki ezt a görényt felülmúlja????
off
tig_ris Creative Commons License 2000.01.19 0 0 12
Tavaly nyáron lementünk vagy 8-an egy kicsit a Balcsira. Az egyik fiu összeszedett két normálisnak tűnő lányt, és elhívta az esti flekkensütési bulira. Elkezdtünk beszélgetni a két csajjal, valaki megkérdezte hogy milyen zenét hallgatnak. Ezek rávágták nagy lazán hogy Ganxtát. Öt perc múlva már a vitte is a srác haza őket...

nobodybuilder Creative Commons License 2000.01.19 0 0 11
OFF
ha azt hiszitek, hogy genkszter zoltán negatív csúcs, hát tévedtek ...
van valami újabb banda, a dopeman pesztrálgassa őket, valami OKG vagy KPO vagy TGP vagy valami ilyen nevük van, na azokhoz képest genkszer zoltán a szellemtörténet óriása, az egyetemes kultúra messze világító fárosza.
UFF
Gofry Creative Commons License 2000.01.19 0 0 10
Az ilyen műsorokban mindig irányítják a közönséget arra, hogy mikor nevessen, mikor tapsoljon. Zolee egyébként civilben újgazdag szinészcsemege, aki sikerrel felvett egy imázst. Ha Torgyán úr a rózsadombi poliészter földműves, akkor Zolee a rózsadombi poliészter gengszter.
Előzmény: tig_ris (8)
Planney Creative Commons License 2000.01.19 0 0 9
El se hiszed, milyen sok! S nem is feltétlen csak az agyilag zokniknál. Elég sokat látom a Ganxtaa-ékat, lévén nagy klubjárogató vagyok, s mindig hatalmas népszerűségnek örvend a csapat. A lányok körében ugyanúgy mint a fiúkéban. Különös nekem is, de így van.

P.

Előzmény: tig_ris (8)
tig_ris Creative Commons License 2000.01.19 0 0 8
Van olyan nő, akinek ez a fazon bejön???

'Én vagyok a f@sz@gyerek sok tetkóval' stílus nyerő lehet bárhol? Az a nő, aki hagyja hogy ez hozzányúljon, meg is érdemli...

Ez is tőle:
Azé' nem kell gyerek, mer' ha hótrészegen hazamegyek éjszaka..na..(itt már nyerítettek a nők)
Beépített visítozókat raktak a közönség közé?

Planney Creative Commons License 2000.01.19 0 0 7
Nem kell elhinni neki, csak imázskeltés. Egész jól megél a célközönségéből, akik szentírásnak veszik amit mond. Inkább ez a szörnyű benne.
Na jó, ez egy másik topic, befejeztem az offolást.

P.

Előzmény: tig_ris (5)
Banita Creative Commons License 2000.01.19 0 0 6
Most szavazzuk meg, hogy ez csak egy felvett póz nála, vagy valóban ilyen ostoba hímsoviniszta disznó! (Vagy ez nagyon off?)
Előzmény: tig_ris (5)
tig_ris Creative Commons License 2000.01.19 0 0 5
Kérdés: akar-e gyereket?
Válasz: Az mi? Amelyiket le kell vinni sétálni? Ja, vagy az a kutya?

A sok ostoba kurv@ meg nagyokat vihogott rajta.

Amiket meg a nőkről mondott, az egyenesen vérlázító.

Planney Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4
Miket szólt be a Döglégy? (aki civil életben könyvelőként dolgozik állítólag) :-)

P.

Előzmény: tig_ris (3)
tig_ris Creative Commons License 2000.01.19 0 0 3
Inkább Mr. Bunko Ganxszta (vagy hogy írja a nevét) Z.-ról. Hát felment 2000-re a vérnyomásom a beszólogatásaitól.
nobodybuilder Creative Commons License 2000.01.19 0 0 2
semmi. nem nézünk tévét*. kéne?
* igazi netaddictnak nem jut ideje a tévére :-)))
Előzmény: pipike (-)
pipike Creative Commons License 2000.01.19 0 0 1
Nem is a nőről, inkább a meghívottakról szeretnék beszélgetni veletek.
Előzmény: kheiron (0)
kheiron Creative Commons License 2000.01.19 0 0 0
Ez az a nő, akiről azt írja valaki, hogy 0?

Üdv
Kheirón

pipike Creative Commons License 2000.01.19 0 0 topiknyitó
Mi a véleményetek a műsorról?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!