Keresés

Részletes keresés

atrego Creative Commons License 2018.12.27 0 0 585

Én személy szerint az íjas vadàszatot tartom vadàszatnak.A mostani tàvcsöves puskàkkal szemben nem sok esélye van a vadnak....,max,ha a vadàsz sokat iszik

Andyhunter_ Creative Commons License 2013.04.28 0 0 584

Vadász és állatvilág festményekben. https://www.facebook.com/kapepaintings

barugon Creative Commons License 2013.04.08 0 0 583

  Kár, hogy nem április 1-je van!

  Ma reggeli rádióhír: veszprém környékén egy vadászt kergetett egy vaddisznó! A vadász menekülés közben saját késével 3-4 cm mélyen combon szúrta magát, mentőhelikopterrel szállították kórházba! :-DDD

  Ne tartsátok vissza magatokat! Magamrészéről,.........no comment!!!

python 357 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 582
Nagyon labilis az idegrendszered! Könnyen indulatos leszel! Vegyél be egy nyugtatót picim! És holnap menj el pszichológushoz!:))))))))
Előzmény: Kavics78 (581)
Kavics78 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 581

"Én beszélgetek,mint ahogy most is!"

Baromsagokat es pletykakat leirogatni maximum, ahogy most is! Csamcsogsz az ugyon mint valami venasszony, egyszeruen UNDORITO!

Jatszod a jolertesultet es osztod az eszt! Nem voltam ott?? Igen , valoban nem! Nem is veszem magamnak a batorsagot mindenfele pletyka vilagga firkalasanak!

 

Az utolso par oldalon egyedul Boar-nak voltak korrekt tenyszeru hozzaszolasai az osszes tobbi maximum nemvadaszok es meregzoldek nyaladzasa!

 

 

Előzmény: python 357 (578)
Boarhunter. Creative Commons License 2012.03.21 0 0 580

Vitatkozni?

Vitatkozni érvekkel lehet, nem üres frázisok puffogtatásával.

A vita megfelelő partner hiányában elmarad...

Előzmény: Jancsi83 (576)
python 357 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 579
Hát mi már mindenhol összefutunk??:))))
Előzmény: Jancsi83 (576)
python 357 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 578
Két napja még kiskaliberű pisztolyról szóltak a híradások!Mivel nem voltunk ott,kénytelenek vagyunk a sajtó hiradásaira hagyatkozni! Egyébként ez sem az utolsó változat,szerintem! Hadoválni meg te szoktál!!!!!Én beszélgetek,mint ahogy most is!
Előzmény: Kavics78 (575)
GoodGhost Creative Commons License 2012.03.21 0 0 577

Jancsi felejtsd el az elmúlt évek sem tettek jót a stílusának, mindíg is egy mosdatlan szájú bunkó volt. Részemről a témát kultúrált vitapartner hiányában lezártam.

Gvass kollegával kellene összeengedni őket, ott megfelelő lenne a szinvonal.

Előzmény: Jancsi83 (576)
Jancsi83 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 576

Hagyd abba ezt a stílust! Normalisan is lehet vitatkozni!!!

Előzmény: Boarhunter. (574)
Kavics78 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 575

Most mar tenyleg abba kellene hagyni a hulyesegek hadovalasat!

 

http://huntingpress.eu/magazin/brutalisan_gyilkolt_egy_orvvadasz

Előzmény: python 357 (564)
Boarhunter. Creative Commons License 2012.03.21 0 0 574

Aha, emlékszem, a szipen sem kedveltük egymást. Mondjuk pont leszarom, mennyire vagyok szimpatikus neked. Mint ahogy azt is leszarom, hogy miért nem kedveled a vadászokat. Meg sem próbálod megérteni, miről szól ez az egész csak jösz a bunkó sztereotípiáiddal és csodálkozol, ha hasonló stílusban kapod a választ. Nagy a pofád és vidáman sértegetsz bárkit a net mögé bújva, de kíváncsi lennék rá, a szemembe mernéd-e mondani ugyanezeket? Tudod, ki vagyok, tudod, hol találsz meg.

Előzmény: GoodGhost (573)
GoodGhost Creative Commons License 2012.03.20 0 0 573

Látod pontodsan ez az a mentalitás, amiért nem csípem a vadászokat. Azt képzelik, hogy ők rángattak mindenkit elő a seggükből.

De köszönöm szépen, hogy igazoltad az elméletetem helyességét.

Tudod ha valaki az "elithez" tartozónak érzi magát és bárkit lekezel ebben a stílusban amit megengedsz itt magadnak, az nem igazán fejleszti az emberi kommunikáció kialakulását, és csak mélyíti az ellentéteket. De lehet, hogy igazad van és én csak egy hülyeségeket írkáló barom vagyok. De belém legalább szorult némi kültúra.

 

Egyébként meg a nicked alapján ha azonos vagy a szip.hu-n levő Boarral akkor felejtsd el bármit írtam, tudom, hogy reménytelen eset vagy. Már ott is ütköztünk a stílusod miatt pár éve.

Előzmény: Boarhunter. (572)
Boarhunter. Creative Commons License 2012.03.20 0 0 572

Mit vártál? Elkezded seggfejezni a vadászokat aztán csodálkozol, ha orrba vágnak...

Hülyeségeket írkálsz aztán meglepődsz, ha kiröhögnek...

 

Előzmény: GoodGhost (571)
GoodGhost Creative Commons License 2012.03.20 0 0 571

Persze a kultúrált válaszoddal mindenki meggyőzhető....

 

 

Előzmény: Boarhunter. (566)
r1 Creative Commons License 2012.03.19 0 0 570

Rossz a kerdes.

Magyarorszag nem oserdo (nem teljes a taplaleklanc, nem mukodik a termeszetes kivalasztodas, nincs meg a fajok, nemek aranyat es letszamat egyensulyban tarto kornyezet), igy szukseges a vadgazdalkozas. Ennek pedig szerves resze a vadaszat, ami elsosorban a zarojeles resz feledatait latja el (potolja).

Emellett pesze valakinek szorakozast, masoknak pedig bevetelt jelent, de az csak jo ha egy szukseges tevekenyseg szorakozast nyujt es penzt is hoz.

- Kar, hogy a varosi kozteruletek takaritasanal ez a modszer nem mukodik, mert senki nem akar fizetni azert, hogy szemetet szedhessen.

python 357 Creative Commons License 2012.03.19 0 0 569
Vajon még hány olyan ember lehet, aki hasonló szitúációban hasonlóképp cselekedne? Szerintem sok!.....Sajnos!
Előzmény: Boarhunter. (567)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.19 0 0 568

"A megélhetési vadászokkal semmi bajom egyébként."----Fizeted őket zsebből?

Előzmény: GoodGhost (565)
Boarhunter. Creative Commons License 2012.03.19 0 0 567

Visszament az éppen telefonáló kisérőhöz és.......le se írom, nem megy

 

...és mivel elfogyott a lőszere, hidegvérrel elvágta a torkát...

És nálunk nincs halálbüntetés...

Előzmény: python 357 (564)
Boarhunter. Creative Commons License 2012.03.19 0 0 566

és ahelyett, hogy megvenné a húst, vagy egy éttetemben ebédelne szórakzásból öldököl.

 

Aha. Megvenné a húst. Olyan állatét, amit más ölt meg. Mert az rendben van. Ha Te megveszed a boltban a szarvascombot, olyan szarvasét, amit más "szórakozásból" ölt meg, veled akkor is minden rendben van, de aki megölte az egy seggfej...

Hát...érdekes a logikád.

A vadászatra szükség van. Addig örülj, amíg van, aki fizet érte, hogy "szórakozzon". Ha nem lenne, a te adódból fizetne az állam embereket ezen feladatok ellátására.

A sztereotípiáidat meg nyugodtan dugd fel magadnak.

Előzmény: GoodGhost (565)
GoodGhost Creative Commons License 2012.03.19 0 0 565

Nem a vadászat tényével van a baj. A vadászat mindíg is hozzá tartozott a létfenntartáshoz, mindenképpen táplálékot jelentett.

A gond azzal van amikor egy halom gazdag s...fej kivonul az erdőbe, és ahelyett, hogy megvenné a húst, vagy egy éttetemben ebédelne szórakzásból öldököl.

Mert nincsenek rászorulva. Nem a napi betevőjükhöz kell, hanem az unalmat próbálják így elűzni. Aztán gratulálnak maguknak, hogy ők a teremtés koronái és elvonulnak egy ötcsillagos étterembe rántottsajtot meg salátát zabálni, mert közben rájött a majom, hogy ő tulajdonképpen vega.

A megélhetési vadászokkal semmi bajom egyébként.

Előzmény: python 357 (563)
python 357 Creative Commons License 2012.03.19 0 0 564
Kezd tisztulni a kép! 22-es pisztollyal lőtt egész közelről,a későbbi ádozatot mellbe lőtte, a menekülő vadászt meg hátba, üldözte, de az elmenekült és elbújt! Visszament az éppen telefonáló kisérőhöz és.......le se írom, nem megy
Előzmény: python 357 (563)
python 357 Creative Commons License 2012.03.18 0 0 563
A vadászat talán a legősibb "sport"! Lehet szeretni, nem szeretni, de mindenképpen kultúránk része!Én a magam részéről nem űzöm,de el sem itélem!Ma már a tájékoztatás fejlettsége miatt sok olyan "esett" is napvilágot lát, amit régen elsimítottak! És talán emiatt változik a megítélés is!A lővész sport is lassan kiszorul az olimpiákról sajnos! Változik a világ,változik a megítélés!
Előzmény: GoodGhost (561)
python 357 Creative Commons License 2012.03.18 0 0 562
:))))Azzal a "kodold"-al én is találkoztam! Panaszkodott,hogy a helyi önkormányzat miatt kellett a nevét kicsit megváltoztattnia,hogy ne legyen annyira rémisztő,és félelmetes a piárja! De otthon a család még koboldnak szólítja, a hagyományok szeretete miatt!:))))))))))))
Előzmény: exhighand (560)
GoodGhost Creative Commons License 2012.03.17 0 0 561

A magam részéről elítélem a "sport" vadászatot. Ha valaki a húsért vadászik az rendben van, de hogy jómódú emberek szórakozásból ölnek az már nem.

A íjas vadászat például, sokszor sebesítenek, nem várják meg a megfelelő helyzetet. Láttam olyan képet, amin a "vadász" dicsekedett a zsákmányával, és a szerencsétlen disznó egyik combjából állt ki a vessző. Mit élhetett át az a malac, mire combartériából elvérzett........ Az ilyen megérdemelne egy "táncot" a vaddal.

Akkor már a puska normálisabb alternatíva.

Előzmény: Boarhunter. (555)
exhighand Creative Commons License 2012.03.17 0 0 560

A kwnne az egy nagyon gonosz ősi  kodold a svéd erdőkeben, hihi.

Előzmény: python 357 (559)
python 357 Creative Commons License 2012.03.17 0 0 559
Remete kan!....Szórakozik velem a gép!
Előzmény: python 357 (558)
python 357 Creative Commons License 2012.03.17 0 0 558
Nagyon veszélyes lehet, ha feléd tör ki hajtásban, és pont az útjában állsz!És ha egy remete jan kwnne
Előzmény: Boarhunter. (557)
Boarhunter. Creative Commons License 2012.03.17 0 0 557

Szerintem nincs. Nem is nagyon okoznak halálos sérülést, a kisebb bakikról meg mély hallgatás van.

De egy ötven kilós süldő fellök egy százkilós embert.

A kan az végigvág és továbbmegy, a koca rosszabb mert az rág...

Előzmény: python 357 (556)
python 357 Creative Commons License 2012.03.17 0 0 556
Tényleg fiúk, van valami statisztika vagy adat arról,hogy hány halálesetet vagy életveszélyes sérűlést okoztak sebzett disznók az elmúlt időkben? Egy híres esetről tudok,de ott állítólag a császári érdekek is besegítettek!:)))))
Előzmény: Boarhunter. (555)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!