Keresés

Részletes keresés

micu Creative Commons License 2002.02.13 0 0 8
Microsoft egeret kell használni. Az oprendszereikkel ellentétben az egereik és a billentyűik elég jók. Idáig csak akkor ugrált az M$egerem amikor némi kosz került bele, és a natural keyboard is rulez.
Előzmény: SirOmega (4)
Törőlt_nick Creative Commons License 2002.02.13 0 0 7
Ezt a Linux nevet valahol már hallottam...nem valami rovarírtószer márka?
Előzmény: SirOmega (5)
lolka_bolka Creative Commons License 2002.02.12 0 0 6
:)))))))))

Lolka

Előzmény: SirOmega (5)
SirOmega Creative Commons License 2002.02.12 0 0 5
Uuuh!
sorry! Ezt nem ide akartam, hanem a Linux forumba.

bocsi
o+a

SirOmega Creative Commons License 2002.02.12 0 0 4
Nekem is ilyesmi problemam van. Most telepitettem egy Woody-t es a Gnome meg a KDE alatt is neha "onallositja magat" az egerem. Sima 2 gombos PS2-es eger.
Megoldodott vkinek az egerproblemaja? Erdekelne a megoldas.

udv.
siromega

daw Creative Commons License 2000.02.12 0 0 3
Hahó!

Nagyon sok rendszernél találkoztam ezzel a problémával, aminek tschak annyi oka van, hogy a 3 és 2 gombos egerek nem kedvelik egymást. Ha több gombod van, akkor még nagyobb gubanc lehet a rendszerben. Próbálj megkeresni egy külön kapcsolót valahol az egérben, aztán állítsd el. Remélem sikerül. Sokk sikert : DAW.
--------
Ui.: vigyázz, hogy nehogy rövidzárlatot okozz az egérben, mert az = PC+kampec=Big Black Bug avagy a nagy fekete képernyő, plusz ssssss. Bummm.

Misoka Creative Commons License 2000.01.31 0 0 2
Nem használnak semmi ilyesmit, talán a mobil, de az is úgy 80 cm-re van, volt, szokott lenni!!

Előzmény: netizen (1)
netizen Creative Commons License 2000.01.30 0 0 1
Nem használnak a közelben infravörös távránagtót, IR portos bunkófont, vagy bármilyen IR alapú cuccost (cordless headphone), stöbbi?
Előzmény: Misoka (-)
JIBUTI Creative Commons License 2000.01.30 0 0 0
VEDD EL AZ ASZTALRÓL A SAJTOT.
EZEK NEM FOGNAK SEGÍTENI NEKED!!!
NÉZD MEG NEKEM MIT VÁLASZOLTAK!
Előzmény: Misoka (-)
Misoka Creative Commons License 2000.01.29 0 0 topiknyitó
Szasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy miért ugrál az egerem. Tehát arról lenne szó, hogy az egér mutatója néha csak gondol egyet és arrébb ugrik a kéőernyőn vagy 2-4 cm-t. Az egér típusa A4TECH IRW-5 (cable Free). Ha tudjátok,hogy miért csinálja, vagy azt, hogy mi a megoldás, akkor mondjátok már meg. Ha lehet akkor e-mail-t írjatok!

Előre is kössz a válaszotokat!
misoka@hotmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!